Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://us.community.samsung.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Note8QA/thread-id/3041/page/1

 

Μπορεί να αφορά την αμερικάνικη έκδοση με τον Snapdragon 835.

 

Μου εκανε μεγαλη εντυπωση ο τροπος τον οποιο γραφει και το χρονικό. Το χρονικό το τονιζω ιδιαιτερα.

Αξιζει να πω στο σημειο αυτο, οτι ως πρωην κάτοχος του s8+ και τωρα του note 8, διανύω την καλυτερη εποχη σταθεροτητας λογισμικου και αναβαθμισεων απο τη σαμμυ. Να πω οτι δεν εχω ίχνος lag και το κινητο ειναι πολυ smooth παντου.

Edited by twins1706
Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος που έχει το site (όχι αυτός που γράφει) ήταν κάποτε μεγάλος φαν της Samsung όσο έπαιρνε συσκευές τζάμπα. Τώρα με την έλευση των Κινέζων ξαφνικά έγινε μεγάλος φαν τους! Γιατί άραγε?

 

Μην δίνετε σημασία σε τέτοια site, ακόμη και εδώ στο myphone γράφουν αρλούμπες.... Για ενημέρωση μόνο τα ξένα site αλλά και αυτά με επιφύλαξη γιατί και εκεί έχει μαρμίτα! Να ψάχνετε 2 φορές τις ειδήσεις που διαβάζετε!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρέα. Ενδιαφερομαι να το αγορασω στην Ολλανδια αλλα απο ιντερνετικο μαγαζι, αλλα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζετε ποιο ειναι καλυτερο κατα την γνωμη σας αυτο με την εκδοση Snapdragon ή Exynos? Καπου διαβασα οτι το Εxynos κανει καλυτερη διαχειριση μνημης, μπαταριας κλπ., αληθευει? Βεβαια αν και το ηθελα με 128 μνημη, στην Exynos εκδοχη το βρισκω μονο με 64 αλλα αν ειναι καλυτερο θα συμβιβαστω. Δεν προλαβα να διαβασω ολα τα ποστ, οποτε αν εχει απαντηθει ζητω συγνωμη.

Ευχαριστώ εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Κλείνω δυο βδομάδες με το τηλέφωνο...Πέρα από μια δυο βλακίες που τόσο έχω αναφέρει το τηλέφωνο είναι άψογο...Πάνω από 3 μέρες android είχα να δουλέψω απ το note 3...Πολύ καλο μέχρι στιγμής...
Link to comment
Share on other sites

Τα άντερα να του βγάλεις δεν ζεσταίνεται,δεν κολλάει, είναι ότι πιο σμουθ και γρήγορο έχει δώσει ποτέ η σαμμυ.

Άσε όλους τους άλλους κυρίως αυτούς που δεν το έχουν στην κατοχή τους να το θάβουν.

Εμείς εδώ να απολαμβάνουμε την απόλυτη εμπειρία χρήσης!!!

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι χρώμα λέτε να το πάρω ? Γενικά το μαύρο σε σ8 δεν μου άρεσε αλλά το χρυσό εδώ δε μου αρέσει τόσο πίσω που κάνει αντίθεση. Τι λέτε όσοι το έχετε ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι χρώμα λέτε να το πάρω ? Γενικά το μαύρο σε σ8 δεν μου άρεσε αλλά το χρυσό εδώ δε μου αρέσει τόσο πίσω που κάνει αντίθεση. Τι λέτε όσοι το έχετε ?

 

Παρολο που γενικα δεν εκφερω αποψη για χρωματα επειδη ειναι κατι καθαρα υποκειμενικο, θα σου πω πως το μαυρο στη συγκεκριμενη συσκευη με τα ελαχιστα bezels, δενει παρα πολυ και την κανει να φαινεται "ενιαια".

Το χρυσο ενω μου αρεσε πολυ σα χρωμα και μαλιστα το εχω στο Note 5 μου, εδω μου "κλωτσαει" λιγο. Βεβαια ειναι εντελως υποκειμενικο ολο αυτο.

 

Παρεμπιπτοντως, αν παρεις το χρυσο, με μια μαυρη θηκη το μετατρεπεις ουσιαστικα σε μαυρο ενω το αντιθετο δε γινεται :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Με έχει προβληματισει πολύ το χρώμα καθώς το σασί που δεν είναι όπως το σ7 μου μοιάζει με πλαστικό, αυτή η γυαλαδα. Αν κρίνω από σ8 που είναι ίδια και είναι το μόνο που έχω δει. Από την άλλη το χρυσό είναι πολύ έντονο. Το ασημί μου άρεσε αλλά δεν έρχεται. Πραγματικά είμαι 50-50 αλλά το σασί είναι θέμα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σημερα στη δουλεια καταλαθος το ειχα αφησει στο πλαι του γραφειου που απο κατω κολλητα ειναι το καλοριφερ. Συνηθως ποτε δεν τα αναβουν απο τοσο νωρις αλλα σημερα εσπασε ο διαολος το ποδι του και πηρε μπροστα... Και το αντιληφθηκα μετα απο κανα 20λεπτο. Οταν τραβηξα το κινητο δεν εκαιγε απλα ηταν ζεστο και η θηκη και επιφανειακα η οθονη. Λετε να την 'ακουσε' τιποτα εσωτερικα?:(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σημερα στη δουλεια καταλαθος το ειχα αφησει στο πλαι του γραφειου που απο κατω κολλητα ειναι το καλοριφερ. Συνηθως ποτε δεν τα αναβουν απο τοσο νωρις αλλα σημερα εσπασε ο διαολος το ποδι του και πηρε μπροστα... Και το αντιληφθηκα μετα απο κανα 20λεπτο. Οταν τραβηξα το κινητο δεν εκαιγε απλα ηταν ζεστο και η θηκη και επιφανειακα η οθονη. Λετε να την 'ακουσε' τιποτα εσωτερικα?:(

 

Με τίποτε δεν έπαθε κάτι!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω το note 8 με τον exynos 8895 (TBC) που πωλείται στην Βουλγαρία ποια η διαφορά με τον exynos 8895 που κυκλοφορεί στην υπόλοιπη Ευρώπη;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

Θέλω να πάρω το τηλέφωνο αλλά θέλω να συγχρονίζω τις επαφές μου με το λογαριασμό OUTLOOK που διατηρώ.

Και κάθε νέα επαφή να ενημερώνει το outlook people.

Είναι αυτό εφικτό ή συγχρονισμός επαφών γίνεται μόνο με GOOGLE ACCOUΝΤ;

Συγγνώμη για το offtopic αλλά είναι σημαντικό για μένα.

 

Επίσης βλέπω προεγκατεστημένα ένα σωρό παιχνίδια, αυτά μπορείς να τα απεγκαταστήσεις;

 

Ευχαριστώ.

Edited by geram
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Σημερα στη δουλεια καταλαθος το ειχα αφησει στο πλαι του γραφειου που απο κατω κολλητα ειναι το καλοριφερ. Συνηθως ποτε δεν τα αναβουν απο τοσο νωρις αλλα σημερα εσπασε ο διαολος το ποδι του και πηρε μπροστα... Και το αντιληφθηκα μετα απο κανα 20λεπτο. Οταν τραβηξα το κινητο δεν εκαιγε απλα ηταν ζεστο και η θηκη και επιφανειακα η οθονη. Λετε να την 'ακουσε' τιποτα εσωτερικα?:(
Δεν παιζει να επαθε κατι για τοσο λιγο. Εδω ο jerryrigeverything για να το ανοιξει του εριχνε με το θερμοπιστολο στην πλατη για ωρα. Και μαλιστα ανεφερε οτι ειχε φτασει σε σημειο να μην μπορει να το ακουμπησει απ τη θερμοκρασια.

Απλα δεν ξερω κατα ποσο το πιστολακι δημιουργει στοχευμενη ανοδο της θερμοκρασιας (δηλαδη μονο στο σημειο που "χτυπας") ενω το καλοριφερ πιο γενικευμενη (σε ολο το τηλεφωνο). Αλλα γραφεις οτι ηταν και σε θηκη οποτε τι στο καλο... ποσο να εφτασε πια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω το note 8 με τον exynos 8895 (TBC) που πωλείται στην Βουλγαρία ποια η διαφορά με τον exynos 8895 που κυκλοφορεί στην υπόλοιπη Ευρώπη;
TBC=To Be Confirmed
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ες σας να σας ενημερωσω οτι πλεον δεν μου κολλαει στην εφαρμογη ΕΠΑΦΕΣ οταν το κανω πανω και κατω για να επιλεξω επαφη διορθωθηκε απο μονο του ; Επειδη πριν καμια δυο εβδομαδες ηθελε να εβγαινα απο την εφαρμογη ή και να εκανα επαννεκινηση του τηλεφωνου για να επανερθη.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι χρώμα λέτε να το πάρω ? Γενικά το μαύρο σε σ8 δεν μου άρεσε αλλά το χρυσό εδώ δε μου αρέσει τόσο πίσω που κάνει αντίθεση. Τι λέτε όσοι το έχετε ?
Εγώ προσωπικά το πήρα μαύρο. Στο χρυσό δεν μου άρεσε πίσω η μαύρη κάμερα. Το πλαϊνό δεν είναι πλαστικό πάντως. Μπορείς να δεις και αντίστοιχα βίντεο.
Καλησπερα παιδια. Σημερα στη δουλεια καταλαθος το ειχα αφησει στο πλαι του γραφειου που απο κατω κολλητα ειναι το καλοριφερ. Συνηθως ποτε δεν τα αναβουν απο τοσο νωρις αλλα σημερα εσπασε ο διαολος το ποδι του και πηρε μπροστα... Και το αντιληφθηκα μετα απο κανα 20λεπτο. Οταν τραβηξα το κινητο δεν εκαιγε απλα ηταν ζεστο και η θηκη και επιφανειακα η οθονη. Λετε να την 'ακουσε' τιποτα εσωτερικα?:(
Αν η οθόνη δεν έχει κάποιο σημάδι τοτε το κινητό σου δεν έχει τίποτα. Ο επεξεργαστής άνετα μπορεί να φτάσει τους 60 βαθμούς! Ειδικά το καλοκαίρι με ανοιχτά data GPS και τον ήλιο να το χτυπάει άνετα φτάνει σε σημείο που να μην μπορείς να το κρατήσεις!

 

Samsung Note 8

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά το πήρα μαύρο. Στο χρυσό δεν μου άρεσε πίσω η μαύρη κάμερα. Το πλαϊνό δεν είναι πλαστικό πάντως. Μπορείς να δεις και αντίστοιχα βίντεο. Αν η οθόνη δεν έχει κάποιο σημάδι τοτε το κινητό σου δεν έχει τίποτα. Ο επεξεργαστής άνετα μπορεί να φτάσει τους 60 βαθμούς! Ειδικά το καλοκαίρι με ανοιχτά data GPS και τον ήλιο να το χτυπάει άνετα φτάνει σε σημείο που να μην μπορείς να το κρατήσεις!

 

Samsung Note 8

 

Μαύρο το πήρα, αλλά το σασί ξέρω ότι δεν είναι πλαστικό όμως έτσι μοιάζει. Εμένα δηλαδή το σ8 δε μου άρεσε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια φίλε μου! Σε θήκη θα μπει έτσι κι αλλιώς οπότε μην σε ζορίζει!! Κοίτα να το χαρείς!

 

Samsung Note 8

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο το πήρα, αλλά το σασί ξέρω ότι δεν είναι πλαστικό όμως έτσι μοιάζει. Εμένα δηλαδή το σ8 δε μου άρεσε

 

Απόλαυσε τον βασιλιά και πες μου μετά από μια εβδομάδα χρήσης της εντυπώσεις σου.

Αν δεν μπορείς να το βρεις σε μπλε χρώμα τότε το μαύρο είναι το επόμενο για έμενα χρώμα.

Γούστα είναι αυτά βεβαία. Αλλα η εμπειρία χρήσης θα σου αποζημιώσει κάθε σκέψη για το χρωμα

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Απόλαυσε τον βασιλιά και πες μου μετά από μια εβδομάδα χρήσης της εντυπώσεις σου.

Αν δεν μπορείς να το βρεις σε μπλε χρώμα τότε το μαύρο είναι το επόμενο για έμενα χρώμα.

Γούστα είναι αυτά βεβαία. Αλλα η εμπειρία χρήσης θα σου αποζημιώσει κάθε σκέψη για το χρωμα

 

Νίκο θα το δουλεψω 15 μέρες και τότε θα πω γιατί στην αρχή όλα είναι καλά συνήθως. Μακάρι να βγεις αληθινός και να βγω λάθος στην κριτική για αυτονομία. Αν πλησιάζει σ8+ έστω και λίγο πιο κάτω, για μένα είναι μια χαρά. Τρίτη λογικά θα παραλάβω και θα το κρατήσω 20 μέρες γιατί μου έχει μείνει το υ11 που αν δεν φύγει θα αναγκαστω να δώσω νοτε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο θα το δουλεψω 15 μέρες και τότε θα πω γιατί στην αρχή όλα είναι καλά συνήθως. Μακάρι να βγεις αληθινός και να βγω λάθος στην κριτική για αυτονομία. Αν πλησιάζει σ8+ έστω και λίγο πιο κάτω, για μένα είναι μια χαρά. Τρίτη λογικά θα παραλάβω και θα το κρατήσω 20 μέρες γιατί μου έχει μείνει το υ11 που αν δεν φύγει θα αναγκαστω να δώσω νοτε.
Η αλήθεια είναι ότι το με το S8+ (snap) είχα τη μπαταρία ξεχασμένη... Υπάρχει διαφορά γυρω στο 10-15 σε θέμα κατανάλωσης. Ο εξινος τρώει ποιο πολύ αλλά και ζεσταίνεται περισσότερο.

 

Εάν τα παρκάρεις τα της μπαταρίας, η συσκευή είναι υπέροχη σε όλα!

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το με το S8+ (snap) είχα τη μπαταρία ξεχασμένη... Υπάρχει διαφορά γυρω στο 10-15 σε θέμα κατανάλωσης. Ο εξινος τρώει ποιο πολύ αλλά και ζεσταίνεται περισσότερο.

 

Εάν τα παρκάρεις τα της μπαταρίας, η συσκευή είναι υπέροχη σε όλα!

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Κοίτα, αν δω ότι το πενακι είναι κάτι χρήσιμο, δε με πειράζει για 10% λιγότερη μπαταρία. Αλλά επειδή λέγανε για πολύ καλύτερη του S8+ κάπου κωλωσα γιατί δεν μπορούσα να το πιστέψω. Παρά αυτά μένει να το διαπιστώσω σε λίγες μέρες

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το με το S8+ (snap) είχα τη μπαταρία ξεχασμένη... Υπάρχει διαφορά γυρω στο 10-15 σε θέμα κατανάλωσης. Ο εξινος τρώει ποιο πολύ αλλά και ζεσταίνεται περισσότερο.

 

Εάν τα παρκάρεις τα της μπαταρίας, η συσκευή είναι υπέροχη σε όλα!

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

 

 

Από αυτά που μας άφηναν να ενοηθουν πίστευα ο ο Exynos και σε διαχείριση αλλά και σε θερμοκρασίες ήταν καλύτερος του snap.

Και όμως από την εμπειρία σου και από την χρήση της συσκευής βλέπουμε το αντίθετο.

Geovass βοήθησε λίγο από που να βρω το snap 256 με ασφάλεια για να το δοκιμάσω και εγώ σε αυτό το υπέροχο μπλε χρώμα που αν δεν κάνω λάθος το είχες πάρει και εσυ.

 

 

 

Νίκος Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Νίκο ο 835 κάνει καλύτερη διαχείριση σε μπαταρία αλλά είναι και πιο δροσερός. Μόνο από eBay άμα βρεις το 256 dual.. για πρώτη φορά πήρα συσκευή από τη χώρα που μένω για να μην έχω ασυμβατότητες σε WiFi calling και ενημερωσεις ΟΤΑ. Κουράστηκα να φλασαρω manual firmwares και στη πρώτη ******* να μην έχω και εγγύηση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που μας άφηναν να ενοηθουν πίστευα ο ο Exynos και σε διαχείριση αλλά και σε θερμοκρασίες ήταν καλύτερος του snap.

Και όμως από την εμπειρία σου και από την χρήση της συσκευής βλέπουμε το αντίθετο.

Geovass βοήθησε λίγο από που να βρω το snap 256 με ασφάλεια για να το δοκιμάσω και εγώ σε αυτό το υπέροχο μπλε χρώμα που αν δεν κάνω λάθος το είχες πάρει και εσυ.

 

 

 

Νίκος Note 8

 

Νίκο ο 835 κάνει καλύτερη διαχείριση σε μπαταρία αλλά είναι και πιο δροσερός. Μόνο από eBay άμα βρεις το 256 dual.. για πρώτη φορά πήρα συσκευή από τη χώρα που μένω για να μην έχω ασυμβατότητες σε WiFi calling και ενημερωσεις ΟΤΑ. Κουράστηκα να φλασαρω manual firmwares και στη πρώτη ******* να μην έχω και εγγύηση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Ρε παιδες, εσεις εχετε δηλαδη Note 8 με snap? εγω παντα μιλαω για ο,τι ερχεται ελλαδα, αρα και το σ8 και το νοτε 8 με exynos τα εννοω. Δεν συγκρινω διαφορετικα πραγματα.

επισης ετσι οπως το λετε δεν καταλαβα, ειχατε σ8 με exynos Και Note 8 με snap Και γιαυτο βλεπετε καλυτερη μπαταρια?

 

Εγω παντως μιλαω για τα επισημα, αν μου ερθει με snap πειτε το να το ξερω, αλλα νομιζω οτι δεν ερχονται καν ευρωπη, οποτε βοηθηστε λιγο να ξεμπερδευτω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...