Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.theprodukkt.com/

http://kk.kema.at/files/kkrieger-beta.zip

100 αλλα ενα γαματο παιχνιδι

οσοι εχετε χαλια υπολογιστην μην το τρεξετε καν....:happy: :cool: :X :O

Link to comment
Share on other sites

λέγοντας χάλια? :p Δώσε κάτι σε ελάχιστες απαιτήσεις :)

 

 

3. system requirements

----------------------

 

.kkrieger requires a relatively high-end machine to run properly. To be

precise:

 

- A 1.5GHz Pentium3/Athlon or faster.

- 512MB of RAM (or more)

- A Geforce4Ti (or higher) or ATI Radeon8500 (or higher) graphics card

supporting pixel shaders 1.3, preferably with 128MB or more of VRAM.

- Some kind of sound hardware

- DirectX 9.0b

 

We've done some testing to ensure it runs on all hardware meeting those

requirements we could get, and we checked it runs on all major supported

configurations with current drivers, but with some graphics card/driver

combinations it might screw up. In case you have problems, please try

getting the most recent driver release from your vendor, and only if the

problem persists contact us (refer to the contact section).

:X
Link to comment
Share on other sites

http://www.theprodukkt.com/

http://kk.kema.at/files/kkrieger-beta.zip

100 αλλα ενα γαματο παιχνιδι

οσοι εχετε χαλια υπολογιστην μην το τρεξετε καν....:happy: :cool: :X :O

Ontws ta spaei!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Τα σπάει, αλλά το έχω επισημάνει και παλιότερα, συνέχεια εκεί: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73665
Link to comment
Share on other sites

Κανε αλλαγη στη γλωσσα του υπολογιστη μεσα απο το Πινακα ελεγχου και βαλε αγγλικα U.K.....

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει παιχνιδακια για το κινητο μου,τα εχω στον υπολογιστη μου αλλα δεν ξερω πως να τα περασω στο κινητο μου γνωριζετε τιποτα????
Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες θα βρεις στο forum της SonyEricsson (υποθέτω ότι έχεις το κινητό που βλέπω στο avatar). Εδώ συζητάμε για παιχνίδια εκτός κινητών. :)
Link to comment
Share on other sites

magkes exei kaneis savegame tou indigo???kollao ekei sto elikoptero kai den mporo na synexiso an exei kapoios as mou steilei pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.paidia 1000 thanks ek ton proteron:wacko:
nikWli nikWli me to trofanto k...li
Link to comment
Share on other sites

magkes exei kaneis savegame tou indigo???kollao ekei sto elikoptero kai den mporo na synexiso an exei kapoios as mou steilei pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.paidia 1000 thanks ek ton proteron:wacko:

Ε δεν ειναι και κατι πολυυ δυσκολο..και εγω κολουσα σε καποια σημεια αλλα το αφηνα λιγο και επαιζα μετα και τα περνουσα (στο normal το ειχα):)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας αυτο το σημείο δεν ήταν και πολύ δύσκολο.

Προσωπικά εγω δυσκολέυτικα περισσότερο στο gio gio της Carla, και σε ένα φράχτη, γιατι το ηλίθιο το mouse δε συνεργαζόταν...(!)

Γενικά τα πράγματα απλοποιούνται αν δουλεύεις με keyboard και επιλέξεις τα wasd (απο αριστερά) και 8456 (απο το keypad δεξια). Μέσα στο παιχνίδι υπάρχουν πολλά σημεία όπου μπορείς να εξασκηθείς σε αυτό χωρίς να επηρεάσεις την πλόκή. (πχ κιθάρα, σάκος του μποξ...)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας αυτο το σημείο δεν ήταν και πολύ δύσκολο.

Προσωπικά εγω δυσκολέυτικα περισσότερο στο gio gio της Carla, και σε ένα φράχτη, γιατι το ηλίθιο το mouse δε συνεργαζόταν...(!)

Γενικά τα πράγματα απλοποιούνται αν δουλεύεις με keyboard και επιλέξεις τα wasd (απο αριστερά) και 8456 (απο το keypad δεξια). Μέσα στο παιχνίδι υπάρχουν πολλά σημεία όπου μπορείς να εξασκηθείς σε αυτό χωρίς να επηρεάσεις την πλόκή. (πχ κιθάρα, σάκος του μποξ...)

Φιλε μου στο hard παιζω απλα κολλαει ο υπολογιστης εκει καθε φορα για 3 δευτερολεπτα και το χανω.Αυτο συμβαινει καθε φορα γι αυτο ψαχνω ενα savegame να περασω απλα το κομματι αυτο.Αν εχεις στειλε μου με wasd παιζω

nikWli nikWli me to trofanto k...li
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και στο ανώτερο επίπεδο δυσκολίας αυτο το σημείο δεν ήταν και πολύ δύσκολο.

Προσωπικά εγω δυσκολέυτικα περισσότερο στο gio gio της Carla, και σε ένα φράχτη, γιατι το ηλίθιο το mouse δε συνεργαζόταν...(!)

Γενικά τα πράγματα απλοποιούνται αν δουλεύεις με keyboard και επιλέξεις τα wasd (απο αριστερά) και 8456 (απο το keypad δεξια). Μέσα στο παιχνίδι υπάρχουν πολλά σημεία όπου μπορείς να εξασκηθείς σε αυτό χωρίς να επηρεάσεις την πλόκή. (πχ κιθάρα, σάκος του μποξ...)

Α εγω το τελειωσα στο ps2 .:) Οποτε ειναι αλλιως με το joypad μου

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου στο hard παιζω απλα κολλαει ο υπολογιστης εκει καθε φορα για 3 δευτερολεπτα και το χανω.Αυτο συμβαινει καθε φορα γι αυτο ψαχνω ενα savegame να περασω απλα το κομματι αυτο.Αν εχεις στειλε μου με wasd παιζω

 

Απο ό,τι είδα στο δίκτυο, έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα με αυτή τη σκηνή. Το ερώτημά μου είναι ΠΟΥ βρίσκω τα saves μου (μπορώ να κάνω save άμεσα ή εννοείς autosaves)? Το μόνο που βλέπω αποθηκευμένο είναι 2 αρχεία για κάθε Profile που έχω κάνει. (Το ένα profile εχει τερματίσει το παιχνίδι και στο 2ο κάνω σχεδόν συνεχώς λάθος επιλογές για να δω τι θα συμβεί :D )

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Απο ό,τι είδα στο δίκτυο, έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα με αυτή τη σκηνή. Το ερώτημά μου είναι ΠΟΥ βρίσκω τα saves μου (μπορώ να κάνω save άμεσα ή εννοείς autosaves)? Το μόνο που βλέπω αποθηκευμένο είναι 2 αρχεία για κάθε Profile που έχω κάνει. (Το ένα profile εχει τερματίσει το παιχνίδι και στο 2ο κάνω σχεδόν συνεχώς λάθος επιλογές για να δω τι θα συμβεί :D )

kapou sta documents exei ena arxeio to C:\Documents and Settings\Nikos\My Documents\atari\Indigo Prophecy Profile ekei mesa exei ta savegames an mporeis steile to profil poy to exeis termatisei gia na mporo na peraso stin alli pista.file mou se efxaristo

 

kala xoris to nikos sto path...tora to eida

nikWli nikWli me to trofanto k...li
Link to comment
Share on other sites

ki ego me th seira mou thelo na po oti akoma mia fora h sony mas deixnei ti mporei na prosferei akoma h konsola (ps2)!aristo games me teleio xeirismo kai poly drasi:)
Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

To paixnidi apla den pezete.To kalo einai oti h team wanda etoimazei paixnidi gia to Ps3,oute na to fantastw den mporw :D
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...