Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το PES5 βγηκε για το PS2 αλλα δεν υποστιριζει ακομα το network...θα ειναι το ιδιο παιχνιδι με αυτο που θα βγει στης 28 Οκτωβρη αλλα με την διαφορα οτι θα υποστιριζει και το network...διοτι οπως ανκοινωσε η KONAMI θα μπορεις να παιξεις και στην Ευρωπη το παιχνιδι απο το PS2 μεσω internet...

 

Sxetika me to online tou ps2 pos pezis online??? exo to slim...exo wireless router me dsl...tora ? ti kano? Den exo kataferi na mpo online me tipota! mpori kapoios na me voithisi?...pali sas leo exo to PS2 SLIM!. Perimeno, Thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους τους συμφορουμίτες.Πρόσφατα μου έκαναν δώρο μια τιμονιέρα μαζί με τα πεντάλ.Αν και δεν είμαι μεγαλος φάν παιχνιδιών στον υπολογιστή γενικότερα, χθές την εγκατέστησα και...ψιλοπορώθηκα.Τώρα παιζω το need for speed underground 2.Ποιά άλλα παιχνίδια μπορείτε να μου προτείνετε να αγοράσω?Εννοείται παιχνίδια που έχουν να κάνουν με αυτοκίνητα!

Περιμένω προτάσεις!

Ευχαριστω προκαταβολικά. :) :D

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Για το slim δεν ξερώ αν έχει ethernet θύρα πάντως για το άλλο έπαιρνες έναν ανταπτορα που μπορούσες να βάλεις σκληρό και έχει πάνω και μια ethernet θύρα και μπορείς να κανείς δίκτυο με το PC...

Κάποιο αντίστοιχο ανταπτορακι θα υπάρχει και για το slim...

Link to comment
Share on other sites

Για το slim δεν ξερώ αν έχει ethernet θύρα πάντως για το άλλο έπαιρνες έναν ανταπτορα που μπορούσες να βάλεις σκληρό και έχει πάνω και μια ethernet θύρα και μπορείς να κανείς δίκτυο με το PC...

Κάποιο αντίστοιχο ανταπτορακι θα υπάρχει και για το slim...

 

 

To slim exei ethernet 8ura, ayto einai sigouro. Tora ti kano? Xreiazomai kapoio cd pou se sindei gia na kanis tis rithmisis gia to internet? allo ligo voithia please!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους συμφορουμίτες.Πρόσφατα μου έκαναν δώρο μια τιμονιέρα μαζί με τα πεντάλ.Αν και δεν είμαι μεγαλος φάν παιχνιδιών στον υπολογιστή γενικότερα, χθές την εγκατέστησα και...ψιλοπορώθηκα.Τώρα παιζω το need for speed underground 2.Ποιά άλλα παιχνίδια μπορείτε να μου προτείνετε να αγοράσω?Εννοείται παιχνίδια που έχουν να κάνουν με αυτοκίνητα!

Περιμένω προτάσεις!

Ευχαριστω προκαταβολικά. :) :D

 

Midnight Club 3, Collin McRae Rally, Grand Turismo an yparxi se pc, psakse ligo sto internet file, pigene http://www.nforce.nl eki exoun pexnidia opou vgainoun edo amesos.

Link to comment
Share on other sites

Μην ρωτάς το ίδιο πράγμα σε περισσότερα από ένα topics και καλό είναι να επιλέγεις κάποιο που να έχει σχέση με αυτό που θέλεις να ρωτήσεις. Επομένως το post σου, στο topic που άνοιξες για το ίδιο θέμα, μεταφέρθηκε στο επισημασμένο topic για το PS2, δηλαδή εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1060975#post1060975
Link to comment
Share on other sites

To collin to exw paiksei idi, to midnight Club einai kali idea kai to grand turismo distuxws den vgainei se PC!!Se euxaristw poli gia tis idees kai to link!

Perimenw for more ideas!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

hi παιδιά..να ρωτήσω,ποτε βγαίνει το πολυαγαπημένο μας nfsu3??κανένα preview η demo υπάρχει να το δούμε?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει topic για το NFS Most Wanted που είναι η συνέχεια της σειράς NFS Underground και είναι αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=66223

Οπότε η συζήτηση συνεχίζεται εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αν αντέχεις τις προκλήσεις πάρε το Richard Burns Rally. Πραγματική εξωμοίωση Rally που θα σε κάνει να ξανασκεφτείς το επίπεδο άλλων παιχνιδιών. Simulator με τα όλα του.

 

Have fun :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Έχω το toca 2 σε dvd(αυθεντικό πάντα)και θέλω να κάνω ένα backup...για να υπάρχει :rolleyes: :X .Ξέρει κανείς τι προγρράμματα πρέπει να χρησιμοποιήσω?
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν μπορείς, γιατί έχει αυτό το starforce protection που δεν πρέπει να έχει "σπάσει" ακόμα...

 

Ψάξε στο net καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Με ένα γρήγορο ψάξιμο στο nforce θα δεις ότι έχει σπάσει η starforce 3.

 

Μιλάς για παιχνίδι υπολογιστή wael έτσι?

Mε το alcohol μπορείς αν βάλεις παραμετροποίηση την starforce.

 

PS:Έχουμε ξανααναφερθεί στο πως να αντιγράφουμε αυθεντικά games:)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αμα βγαίνει σε PC???
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα Παιδιά,ήθελα να ενημερώσω ότι θα διεξαχθεί Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στο Medal of Honor:Spearhead σε Team Deathmatch.Όποιοι επιθυμούν να συμμετάσχουν μπορούν να δηλώσουν την ομάδα τους στο site http://www.greekclans.com, και να κάνουν post reply εκεί στο forum.Θα υπάρχουν πλούσια έπαθλα!!!!!!

Σας περιμένουμε!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις το παρακατω αρχειο απο το cd 1 του παιχνιδιου Juiced?

binkw32.dll

Οποιος το εχει μπορει να μου το στειλει στο e-mail : babis91@gmail.com

Pleaseeee ειναι επειγον!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Είδα αυτό το παιχνίδι και το μυαλό μου πήγε στο θρυλικό Falcon 4.0 της Microprose. Έχει καμία σχέση αυτό?Το έχει παίξει κανείς? Αξίζει?
http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

to exi kanis?ediposis?prepei na ine fovero(kategismos apo kala pexnidia tora aoe,quake...)...to vrika se torrent alla epidi piano ti foveri taxitita ton 9kb kai thelei peripou 40 meres :D to paratisa.mipos to vrike kanis pouthena allou?an ne pls stilte pm
Link to comment
Share on other sites

Ξανανοίγω το θέμα αλλά μόνο για το σχολιασμό του παιχνιδιού. Μην αρχίσετε να το ζητάτε!

 

Εγώ το κατέβασα αλλά δεν το έπαιξα ακόμα διότι το σπάσιμο απαιτεί να απαγορεύσεις την πρόσβαση του quake4.exe στο Internet με Firewall. Θα περιμένω για ένα καλύτερο σπαστήρι ;)

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα και το εβαλα με τα υπολοιπα αρχεια του παιχνιδιου και μου βγαζει το παρακατω μυνημα :

<< Το σημειο εισαγωγης _BinkSetVolune@12 της διαδικασιας δεν ηταν δυνατο να εντοπιστει στη βιβλιοθηκη συνδεσης binkw32.dll >>

 

Μηπως μπορει καποιος που εχει το παιχνιδι να μου το στειλει?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...