Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

CONFLICT DENIED OPS.

H συνεχεια των DESERT STORM,DESERT STORM 2,VIETNAM,GLOBAL STORM.(Ουσιαστικα σε θεμα γραφικων ουδεμιαν σχεση εχει με τα προηγουμενα)

Aπιστευτο fps,τεραστιο,14GB.

Πυροβολας και διαλυονται τα παντα,και οι πιο μικρες λεπτομερειες!

Εκπληκτικα γραφικα.

Ειναι 2 πρακτορες(στα πρηγουμενα CONFLICT ηταν 4).

Ο ενας εχει οπλο με διοπτρα,και ο αλλος πολυβολο.

Οπλα τα οποια αναβαθμιζονται απιστευτα!

Και επιτελους δεν μαζευεις οτι οπλο βρεις μπροστα σου,αλλα ψαχνοντας

βρισκεις κασονια με πυρομαχικα,και μερικα εξτρα οπλα.(βρηκα αντιαρματικο μεχρι τωρα).

Ειναι εκπληκτικο οταν ριχνει το πολυβολο τι σαματα κανει στο σημειο που καταληγουν οι σφαιρες!

Αλλα το φοβερο ηταν οταν σε ανοιχτο χωρο πυροβολησα μια φιαλη υγραεριου,η οποια χανοντας αεριο απο την τρυπα πεταχτηκε ψηλα και αρχισε να κανει κυκλους απομακρυνομενη και στο τελος να εκραγει πολυ μακρια στο βαθος της οθονης!ΦΟΒΕΡΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ!

 

http://www.youtube.com/watch?v=QBlaXkzDHmQ&feature=related

 

DEMO :http://www.eidosdemos.com/deniedops/

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To γνωστό ιαπωνικό περιοδικό Famitsu σήμερα δημοσίευσε τη λίστα με τα 25 κορυφαία παιχνίδια,με τις υψηλότερες βαθμολογίες για το 2007.Το Xbox 360 δεν τα πάει και τόσο καλά στην Ιαπωνία αλλά στην λίστα υπάρχουν 10 παιχνίδια για την κονσόλα της Microsoft.

Το top 25 είναι:

 

1. Phantom Hourglass - 39

2. The Elder Scrolls IV: Oblivion (360 version) - 38

3. Super Mario Galaxy - 38

4. GTA San Andreas (PS2) - 38

5. Call of Duty 4 (360) - 37

6. Call of Duty 4 (PS3) - 37

7. Minna no Golf Portable 2 (PSP) - 37

8. God of War 2 (PS2) - 37

9. Halo 3 - 37

10. World Soccer Winning Eleven 2008 (PS3) 36

11. World Soccer Winning Eleven 2008 (360) 36

12. Kousoku Card Battle: Card Hero (DS) - 36

13. Yuusha no Kuse ni Namaikida (PSP) - 36

14. Uncharted: Drake's Fortune - 36

15. Lost Odyssey - 36

16. Assassin's Creed (360 version) - 36

17. Ace Combat 6 - 36

18. Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - 36

19. Minna no Golf 5 (Everybody's Golf 5) - 36

20. Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (360) - 36

21. Itadaki Street - 36

22. Forza Motorsport 2 - 36

23. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (360 version) 36

24. Gyakuten Saiban 4 - 36

25. Final Fantasy IV (DS) - 35

 

Πηγή:GamersNet.gr

Ninty.gr - Greek Nintendo Community
Link to comment
Share on other sites

Εχώ ξεκίνησει να παίζω από το καλόκαιρι το Tomb Raider Anniversary αντιγραμμένο σε PS2 και εδώ και μήνες έίχα φτάσει και είχα κολλήσει στη μέση του παίχνιδιου στο boss με τους 2 κένταυρους. Βρήκα σε μια λύση ότι το κόλπο είναι να τους ακινητοποιήσεις και να τους κάνεις grabe την ασπίδα. Τους ακινητοποίησα ένα εκατομμύριο φορές (δεν κάνω πλάκα το προσπαθώ κάθε μέρα από τον Αυγουστο) και κάθε φόρα ο γάντζος μου πιάνει αέρα όταν τον πετάω.:(

 

Αυό που θέλω να ρωτήσω είναι: υπάρχει περίπτωση να μην προχωράει από εκείνο το σήμειο και μετά γιατί το παιχνίδι είναι αντιγραμμένο? Ρωτάω γιατί δεν έχω εμπειρία με παιχνιδομηχανές (και δη τσιπαρισμένες) Έχω το PS2 ούτε ένα χρόνο και με κανένα από τα άλλα παιχνίδια που έχω (όλα αντιγραμμένα) δεν είχα πρόβλημα.

 

Πείτε μου αμά είναι να πάψω να προσπαθώ να το περάσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Το είχε τερματίσει ένας φίλος μου, στο πλέιστείσον, αντίγραμμενο το είχε κι αυτός.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Psakse gia walkthrouth sto google. Kai gia cheatakia

 

Σε walkthrough βρήκα τη λύση που γράφω παραπάνω αλλά σε έκεινο το σήμειο δε γίνεται τίποτα. Αυτό που ρωτάω είναι αν παίζει να φταίει το cd που δν προχωράει. thanks anyway πάντως

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Σε walkthrough βρήκα τη λύση που γράφω παραπάνω αλλά σε έκεινο το σήμειο δε γίνεται τίποτα. Αυτό που ρωτάω είναι αν παίζει να φταίει το cd που δν προχωράει. thanks anyway πάντως

Paizei na ftaiei kai to cd. Aliomena grafika isos

Link to comment
Share on other sites

Η beta έκδοση του patch με την ελληνική μετάφραση κυκλοφορεί από χθες (Σάββατο 22/03/2008).

 

Περισσότερες πληροφορίες και link για download θα βρείτε εδώ.

 

Καλή διασκέδαση, και αν ασχοληθείτε μην παραλείψετε να μας στείλετε τα σχόλια και τις παρατηρήσεις σας!

 

Από την ομάδα μετάφρασης.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν πουλανε καπου το παιχνιδι για ps2???

η εστω σκετη την κιθαρα για pc με usb????

μου αρεσε αρκετα το παιχνιδι μπορω να πω αλλα δεν μπορω να το προχωρισω πολυ με το πληκτρολογιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το'χει στο πλαίσιο γύρω στα 80 με 100 ευρώ μαζί με την κιθάρα.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ανοιξεις καποια ports στο router σου... πηγαινε στο site http://www.portforward.com, πατα routers στην πρωτη σελιδα, και θα σε οδηγησει το site...
Link to comment
Share on other sites

Το Gears of War ανακοινώθηκε εδώ και μέρες και τα video σιγα σιγά ξεκίνησαν να παρουσιάζονται.Ένα νέο Video Gears of War...

Behind the scenes

Ninty.gr - Greek Nintendo Community
Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύονται τέτοιες συζητήσεις εδώ φίλε.

 

Ρίξε ένα search στα γνωστά μαγαζιά και θα το βρεις.

Απλά να έχε και κανα antivirus& antispyware ανοιχτο για να μην γεμίσεις σαβούρες.

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες συζητήσεις απαγορεύονται σύμφωνα με τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης και τους κανόνες του my games.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ειχα εγκαταστησει το the sims το 2 απο ενα αντιγραμμενο cd και καταλαθως το διεγραψα.τωρα προσπαθω να το ξαναεγκαταστησω και οταν βαζω το cd στη μοναδα cd-rw φαινεται σαν να μην εχει περιεχομενο οταν ομως το βαζω στη μοναδα dvd

το εμφανιζει.το εγκατεστησα ομως απο εκει και οταν παω να παιξω μου λεει βαλτε το cd.τι προβλημα μπορει να υπαρχει?και γιατι δεν μου το εμφανιζει απο την μοναδα cd-rw?το λατρευω αυτο το παιχνιδι...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Η κιθάρα του xbox είναι usb (για το ps3 δεν ξέρω).Εγώ που την έβαλα στο pc την αναγνωρίζει αμέσως ως xbox360 controller.Εννοώ την κιθάτα από το gh2 (xplorer)
Σκέφτομαι άρα υπάρχω....
Link to comment
Share on other sites

Πριν ανοίξεις νέα topics πρέπει να ψάχνεις με την Αναζήτηση. Υπάρχει topic για το Sims2 και είναι αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=42945

 

Επίσης όταν ανοίγεις νέο topic πρέπει να χρησιμοποιείς πιο περιγραφικούς τίτλους.

Link to comment
Share on other sites

Ο μικρός αδερφός μου αγόρασε από ένα πολυκατάστημα της Θεσ/νίκης που ήταν σχολική εκδρομή το NBA LIVE 08.

Στην επιστροφή υπήρξε ένα "ατύχημα" με κάποια υλικά (λάδια) που χύθηκαν στην τσάντα του με αποτέλεσμα να βραχεί και να χαλάσει το βιβλιαράκι και το εξώφυλλο από το cd του παιχνιδιού. Το πέταξε στο πλοίο και τώρα δεν μπορεί να το εγκαταστήσει διότι ζητάει installation code.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρεθεί αυτός ο κωδικός από την εταιρεία ή κάπως χωρίς "κλεψιά" (σπασμένα παιχνίδια από τα γνωστά μαγαζιά) να παίξει;

Έχει στενοχωρηθεί και δεν ξέρω πως να βοηθήσω.

 

Btw, το παιχνίδι είναι για PC.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...