Jump to content

Redmi Note 5


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα εγώ με τα Bluetooth Meizu EP52 είμαι ευχαριστημένος από ένταση.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Σε εξωτερικό χώρο θα τα χρησιμοποιώ και με αρκετή φασαρία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει το τηλέφωνο ξεκλείδωμα με αναγνώριση προσώπου...και αν ναι που το βρίσκω?

 

Αν βάλεις region Ινδία ή Ρωσία , τότε παίζει η αναγνώριση προσώπου (όπως έχω διαβάσει από άλλους που το έχουν κάνει ).

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις region Ινδία ή Ρωσία , τότε παίζει η αναγνώριση προσώπου (όπως έχω διαβάσει από άλλους που το έχουν κάνει ).
Ναι παίζει και πολύ καλά, χωρίς να δημιουργεί και κάποια ασυμβατότητα λόγω αλλαγής του region. Εγώ το έχω Ρωσία καιρό τώρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το region κ βαλε Ελβετία. Θα δεις διαφορά!

Η διαφορά με την αλλαγή region μόνο στην ένταση δεν είναι;

Ή επηρεάζει και άλλα; Όσον αφορά τον ήχο πάντα

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά με την αλλαγή region μόνο στην ένταση δεν είναι;

Ή επηρεάζει και άλλα; Όσον αφορά τον ήχο πάντα

 

Θα έχεις διαφορά στον ήχο, θα αποκτήσεις θέματα,κ νομιζω το ξεκλείδωμα με πρόσωπο!!

Link to comment
Share on other sites

Πότε με το καλό miui 10?

Στο rn3pro σε beta είχα πριν κανένα μήνα μπορεί και παραπάνω και πήγαινε καλύτερα από ποτε

Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις διαφορά στον ήχο, θα αποκτήσεις θέματα,κ νομιζω το ξεκλείδωμα με πρόσωπο!!
Το ξεκλείδωμα με πρόσωπο που βρίσκεται??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ξεκλείδωμα με πρόσωπο που βρίσκεται??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όταν βάλεις περιοχή Ινδία στο εμφανίζει

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις περιοχή Ινδία στο εμφανίζει

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Έχω βάλει Ελβετία. Μόνο Με Ινδία??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το τζαμακι ειναι ματ ?
Όχι δεν είναι ματ , μάλιστα μετά το παραπάνω ποστ το φόρεσα στο κινητό , μιλάμε ίσως το καλύτερο tempered glass που έχω αγοράσει ποτέ μου ( και πρέπει να έχω πάρει τουλάχιστον 50 τζαμακια και ζελατίνες διαφόρων ειδών τόσα χρόνια) , πολύ καλή ποιότητα με τέλεια εφαρμογή χωρίς κενά στις άκρες.

 

Επίσης για το παιδί που ρώτησε και για τις θήκες , και το τζαμακι και τις θήκες τις πήρα σε ένα κινέζικο στην Πειραιώς όπως κατεβαίνεις αριστερά πριν την Κουμουνδούρου.

Έχει τεράστια ποικιλία για iPhone και Samsung και με πολύ-πολύ καλή ποιότητα , αλλά τελευταία κατάλαβε πως πρέπει να φέρει και για κανένα κινέζικο αφού πλέον όλο και περισσότεροι άρχισαν να του ζητάνε.

 

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Russia, India, Indonesia, Hongkong, Taiwan

αντε να έχουν προστεθεί και μερικές άλλες (από ασία μεριά)

 

Εγώ προτιμώ Ρωσία γιατί έχει πιο λίγη σαβούρα. Η Ινδία κατεβάζει ένα σωρό άχρηστα.

Πλέον εχω μείνει με Ελλάδα γιατί το face unlock ήταν ότι να ναι … Είχε ξεκλειδώσει βλέποντας το χερι μου!!!

Επειδή εχω δουλέψει το face unlock του oneplus 3, πιστευτώ ότι η xiaomi έχει παρα πολλή δουλειά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ Ρωσία γιατί έχει πιο λίγη σαβούρα. Η Ινδία κατεβάζει ένα σωρό άχρηστα.

Πλέον εχω μείνει με Ελλάδα γιατί το face unlock ήταν ότι να ναι … Είχε ξεκλειδώσει βλέποντας το χερι μου!!!

Επειδή εχω δουλέψει το face unlock του oneplus 3, πιστευτώ ότι η xiaomi έχει παρα πολλή δουλειά ακόμα.

 

προσωπικά το βρίσκω αδιάφορο οπότε δεν έχω αλλάξει region για τίποτα

 

στο oneplus 3 ήταν της op ή ήταν το face unlock που έχει χρόνια η google ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι. Το ροζ χρώμα δεν ερχεται σε global? Βρηκα στο placemall αλλα δεν διευκρινιζει οπως και κανα δυο αλλα καταστηματα που ειδα. Και στα μεγαλα ερχεται σε 3 χρωματα μονο.
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά το βρίσκω αδιάφορο οπότε δεν έχω αλλάξει region για τίποτα

 

στο oneplus 3 ήταν της op ή ήταν το face unlock που έχει χρόνια η google ;

 

Της oneplus....

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται οταν βγαζω μια φωτογραφια να αποθηκευεται μονο στην συλλογη και οχι στο google photos?

 

να πας στις ρυθμίσεις της εφαρμογής που έχεις πρόβλημα (google photos) και να της κόψεις το να συγχρονίζει τις φωτογραφίες

ή αν δε θες γενικά το google photos ε σβήστο/απανεργοποίησε το , δεν έχει νόημα να υπάρχει αν δεν συγχρονίζεις τις φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα Ρωσία όμως στο ξεκλείδωμα προσώπου μου ζητάει κωδικό.ποιον κωδικό εννοεί;βαζω τον κωδικό ξεκλείδωμα τις που έχω στο αποτύπωμα αλλά δεν το δέχεται...είναι κάποιος άλλος κωδικός;
Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο καλή? Έχω να βάλω μεμβράνη πολλά χρόνια σε κινητό, προσφέρει κάτι παραπάνω από το τζαμάκι? Κάνει φουσκάλες όταν την βάζεις? Από δαχτυλιές πως τα πάει?

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο καλή? Έχω να βάλω μεμβράνη πολλά χρόνια σε κινητό, προσφέρει κάτι παραπάνω από το τζαμάκι? Κάνει φουσκάλες όταν την βάζεις? Από δαχτυλιές πως τα πάει?

 

Το βασικό είναι ότι σε σχέση με το τζάμι δεν αφήνει περιμετρικά λόγω καμπυλότητας της οθόνης αντιαισθητική σκιά και εφαρμόζει τέλεια χωρίς φουσκάλες.

Edited by geogian
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα Ρωσία όμως στο ξεκλείδωμα προσώπου μου ζητάει κωδικό.ποιον κωδικό εννοεί;βαζω τον κωδικό ξεκλείδωμα τις που έχω στο αποτύπωμα αλλά δεν το δέχεται...είναι κάποιος άλλος κωδικός;
Σου ζητάει τον κλασσικό κωδικό ξεκλειδωματος αν δεν έχεις δημιουργείς αν έχεις βάζεις αυτόν που είχες δεν έχει άλλο από ότι ξερω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to REDMI NOTE 5 Δεν ανοίγει το messenger

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...