Jump to content

Redmi Note 5


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετα απο 10 μηνες αποφασισα κα ιγω να παω πο το note 4 στο note 5

Καταρχας το led που ειναι μονοχρωμο πολυ μουφα

επισης στο note 4 οταν εβαζα φωτο σε μια επαφη και με καλουσε εβγαινε σε ολη την οθονη η φωτο ενω τωρα στο 5 βγαινει η φωτο σε ενα κυκλο

και κατι που παρατηρησα οταν η φωτεινοτητα ειναι στο αυτοματο η οθονη εχει πολυ χαμηλο φωτισμο ετσι ειναι σε ολους η μηπως ειναι καποιο προβλημα ?

 

Αυτό με το χαμηλό φωτισμό ισχύει αλλά πήγαινε ρυθμίσεις και χωρίς να κλείσεις την αυτόματη φωτεινότητα απλά ανέβασε το λίγο

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το χαμηλό φωτισμό ισχύει αλλά πήγαινε ρυθμίσεις και χωρίς να κλείσεις την αυτόματη φωτεινότητα απλά ανέβασε το λίγο
ειναι καποιο bug ?γιατι στο note 4 που ειχα δεκα μηνες δε θυμαμαι να γινοταν ετσι

επισης πηρα ενα τζαμακι απο το mobile city αλλα γυρω γυρω αφηνει ασπριλα οπως και στο note 4

ξερουμε κανα τζαμι να καθετε καλα ?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όταν πέφτει η φωτεινότητα λίγο πριν το σβήσιμο το κάνει κάπως απότομα

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ότι να ναι γράφεις εσύ που Δενν έχεις αγοράσει τίποτα. Εγώ πήρα σε τρεις μέρες όλη την σειρά και ξέρω. Άσε την θεωρία εμείς σκάμε ευρώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και επειδή είσαι ο. Κλασικός εξυπνάκιας

Αντε κ στα δύο site εχθρούς κάνεις.

 

Οχι βρε δεν εχω αγορασει τιποτα εχεις δικιο,και ειδικα στο διπλα site πηγαινε να δεις αν εχει περασει απο τα χερια μου το 5 plus ή οχι για να σου φυγει η καψα σου.Επισης γελαω με τα περι''εμεις σκαμε τα ευρω'' που το γραφεις λες και μιλαμε για ναυαρχιδες των 800 ευρω που το παιζεις λεφτας που πηγες απο το 5 plus στο note 5....

 

Αλλα εχεις δικιο το Redmi 5 plus(που το εγραψες και λαθος αλλα κατα τα αλλα κανεις και υποδειξεις),παιζει ολα τα παιχνιδια(μιας και το pubg ειναι απο τα πιο απαιτητικα)στα ultra επειδη το ειπες εσυ χωρις να βαλεις κατι να το αποδειξεις(ιδια απαντηση σου εδωσε και ο συμφορουμιτης στο σχολιο 681 πιο πισω....)

Δες εδω στην αρχη του video στο miA1 που φοραει το ιδιο chip με το 5 plus σε τι το τρεχει

 

Και στα δυο site εχω κανει εχθρους που λες και εσυ γιατι δυστηχως μαζευονται πολλα fanboys που θελουν να θεοποιουν οτι αγοραζουν σε βαθμο υπερβολης φυσικα χωρις ή με οτι ναναι επιχειρηματα λες και οι υπολοιποι που συμμετεχουν στα forum ειναι ολοι ασχετοι και δεν γνωριζουν 5 πραγματα.Και για κακη τους τυχη υπαρχουν ορισμενα ατομα που το χαλανε αυτο....

 

Μάλλον ο μοναδικός που τρελάθηκε είσαι εσύ,δεν βλέπω κανέναν άλλον

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Τα νουμερακια των benchmarks γιαυτο τον λογο υπαρχουν αγαπητε για να μπορει ο απλος κοσμος να συγκρινει τα τσιπακια για να εχει μια γενικη εικονα του ποσο αποδιδει το καθενα και τι διαφορες εχουν μεταξυ τους.

 

Με το να πεταει καποιος μια κουβεντα του τυπου''ο snap 636 πλησιαζει snap820 και 821''χωρις καποιο επιχειρημα,δεν τον κανει πιο εξυπνο. Και ας μιλησω και με επιχειρηματα για να κλεισω αυτο το κομματι του σε ποιο τσιπακι ειναι πιο κοντα ο 636

 

Αν δεις λοιπον τα score σε Antutu(που μετραει και cpu και gpu και ram)θα δεις οτι

το redmi note 5 εχει 110.000περιπου

το Mi note 3 εχει κοντα 139.000περιπου με snapdragon 660

και το Oneplus 3 με snapdragon 820 εχει κοντα 162.000.Pixel 1 xl και Oneplus3t εχουν κοντα 169.000 με snapdragon 821.

 

Ο λογος που το Redmi note 5 εχει καλη αποδοση ειναι γιατι ο 636 εχει σημαντικες βελτιωσεις στο κομματι του επεξεργαστη(και οχι τοσο στην καρτα γραφικων)αλλα και με την ακριβοτερη(για budget/mid range κινητα)νεου τυπου μνημη ram που φοραει

https://www.gsmarena.com/xiaomi_note_5_pro_hands_on-review-1725p4.php

 

Κανεις δεν ειπε οτι οι επεξεργαστες των redmi 5 plus ή και note 5 δεν ειναι πολυ καλοι για τα χρηματα τους.Αλλα οχι στις υπερβολες.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 10 μηνες αποφασισα κα ιγω να παω πο το note 4 στο note 5

Καταρχας το led που ειναι μονοχρωμο πολυ μουφα

επισης στο note 4 οταν εβαζα φωτο σε μια επαφη και με καλουσε εβγαινε σε ολη την οθονη η φωτο ενω τωρα στο 5 βγαινει η φωτο σε ενα κυκλο

και κατι που παρατηρησα οταν η φωτεινοτητα ειναι στο αυτοματο η οθονη εχει πολυ χαμηλο φωτισμο ετσι ειναι σε ολους η μηπως ειναι καποιο προβλημα ?

Αυτό με την φωτογραφία σε επαφή για δες μήπως είναι κάποια ρύθμιση γιατί σε μένα εμφανίζεται σε ολόκληρη την οθόνη

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ταυτόχρονα στα χέρια μου και το mate 10 pro, επειδή διαβάζω διαφορά περί συγκρίσεων να σας πω ότι σε απλή καθημερινή χρήση οι διαφορές είναι πολύ μικρές.Στα της κάμερας έχω εκπλαγεί με το redmi note 5, έχει κάνει πολύ καλή δουλειά η xiaomi το απόλυτο vfm για όποιον πρόλαβε την προσφορά αλλά και στα 260 το κινητό γι'αυτα που πρόσφερει είναι πολύ καλή τιμή.

Έχω ανεβάσει ένα μίνι συγκριτικό στο θέμα με κριτική καμερών ρίξτε μια ματιά,η διαφορά μεγαλώνει υπέρ του mate μόνο σε πολύ σκοτάδι όπου την διαφορά κάνει ο οπτικός σταθεροποιητής.

Βάζω δύο δείγματα ενδεικτικά

42679842441_02c648e1b5_c.jpg

Redmi note 5 auto by [/url] - Flickr2BBcode LITE

 

40871104530_0fd72b1c6f_c.jpg

Huawei mate 10 pto auto by - Flickr2BBcode LITE

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την φωτογραφία σε επαφή για δες μήπως είναι κάποια ρύθμιση γιατί σε μένα εμφανίζεται σε ολόκληρη την οθόνη

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμένα πάλι σε μικρό κύκλο.. κάποια ρύθμιση δε βρήκα..

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ταυτόχρονα στα χέρια μου και το mate 10 pro, επειδή διαβάζω διαφορά περί συγκρίσεων να σας πω ότι σε απλή καθημερινή χρήση οι διαφορές είναι πολύ μικρές.Στα της κάμερας έχω εκπλαγεί με το redmi note 5, έχει κάνει πολύ καλή δουλειά η xiaomi το απόλυτο vfm για όποιον πρόλαβε την προσφορά αλλά και στα 260 το κινητό γι'αυτα που πρόσφερει είναι πολύ καλή τιμή.

Έχω ανεβάσει ένα μίνι συγκριτικό στο θέμα με κριτική καμερών ρίξτε μια ματιά,η διαφορά μεγαλώνει υπέρ του mate μόνο σε πολύ σκοτάδι όπου την διαφορά κάνει ο οπτικός σταθεροποιητής.

Βάζω δύο δείγματα ενδεικτικά

42679842441_02c648e1b5_c.jpg

Redmi note 5 auto by [/url] - Flickr2BBcode LITE

 

40871104530_0fd72b1c6f_c.jpg

Huawei mate 10 pto auto by - Flickr2BBcode LITE

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε αυτόν τον φωτισμό αν βγάλεις βίντεο τι λένε?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι σε μικρό κύκλο.. κάποια ρύθμιση δε βρήκα..
και εμένα σε μεγάλη φωτογραφία τη βγάζει... Βασικά σ ολόκληρη την οθόνη... Για κάνε έναν κόπο να βάλεις ξανά στην εν λόγω επαφή που θες μια νέα φωτογραφία ή την ίδια από την αρχή και ίσως λειτουργήσει...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την φωτογραφία σε επαφή για δες μήπως είναι κάποια ρύθμιση γιατί σε μένα εμφανίζεται σε ολόκληρη την οθόνη

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μηπως επειδη εκανα back up απο το micloud που ειχα το Note 4 και το κρατησε ετσι γιατι μου εφανιζει μια φουσκα που εχει τη φωτο σε μικρο
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια υπαρχει καπου αλλου σε προσφορα δεν το προλαβα αργησα να δω τις προσφορες

 

Για όσους δεν πρόλαβαν προσφορές κουπονάκι στο Geekmaxi , YZC2EDR8 μαζί με τα μεταφορικά της UPS στο σπίτι σας ,τελική τιμή 209,56€.

έχει 2 χρόνια εγγύηση σε δικά τους repair center με δικά τους έξοδα αποστολής. Παράδοση στις 13 Ιουνίου

 

https://www.geekmaxi.com/en/smartphones-global-version-xiaomi-redmi-note-5-4gb-64gb-599-full-screen-dual-camera-mobile-phone-snapdragon-636-octa-core-4000mah-717.html?utm_source=john%20boul

 

έχουν παραλάβει καμμιά 30ριά άτομα από εκεί και είναι όλοι ευχαριστημένοι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω ταυτόχρονα στα χέρια μου και το mate 10 pro, επειδή διαβάζω διαφορά περί συγκρίσεων να σας πω ότι σε απλή καθημερινή χρήση οι διαφορές είναι πολύ μικρές.Στα της κάμερας έχω εκπλαγεί με το redmi note 5, έχει κάνει πολύ καλή δουλειά η xiaomi το απόλυτο vfm για όποιον πρόλαβε την προσφορά αλλά και στα 260 το κινητό γι'αυτα που πρόσφερει είναι πολύ καλή τιμή.

Έχω ανεβάσει ένα μίνι συγκριτικό στο θέμα με κριτική καμερών ρίξτε μια ματιά,η διαφορά μεγαλώνει υπέρ του mate μόνο σε πολύ σκοτάδι όπου την διαφορά κάνει ο οπτικός σταθεροποιητής.

Βάζω δύο δείγματα ενδεικτικά

 

Για την ακριβεια απο 229ξεκιναει το κινητο(3/32),αρα ακομα φθηνοτερα :P

 

Η Xiaomi απο περυσι εριξε δουλεια στις καμερες που φανηκε με τα Mi note 3 και mi 6 και φετος με το mi mix 2s και redmi note 5.

Και αυτο γιατι ειχε φαει κραξιμο κυριως για τις καμερες που ειχε στις ναυαρχιδες της(mi mix)αλλα και για τις καμερες στην ακριβοτερη σειρα των redmi τα note.

 

Ενταξυ για να ειμαστε και λιγο αντικειμενικοι αν ανοιξεις manual ρυθμισεις το mate 10 pro εχει ενα καρο επιλογες στην φωτογραφια αλλα ισχυει οτι για point and shoot(δηλαδη ολα στο αυτοματο και φωτογραφια εκεινη την στιγμη)εχω εντυπωσιαστει.

Βασικα η κεντρικη του καμερα σε auto παιζει να την βρηκα ελαφρως καλυτερη σε μερικες φωτογραφιες και απο του lg g6 που ειχα πριν,οσο κουφο και αν ακουγεται.

 

Ειναι η σημαντικη αλλαγη(μαζι με την αλλαγη του επεξεργαστη)που εχει ξεπουλησει παντου και θα συνεχισει να ξεπουλαει.

 

Απο φωτεινοτητα σημερα με γυαλια ηλιου παντως δεν ειχα καποιο θεμα με την οθονη του(για δεδομενα ips/lcd οθονης παντα)κατω απο ηλιο.

Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια απο 229ξεκιναει το κινητο(3/32),αρα ακομα φθηνοτερα :P

 

Η Xiaomi απο περυσι εριξε δουλεια στις καμερες που φανηκε με τα Mi note 3 και mi 6 και φετος με το mi mix 2s και redmi note 5.

Και αυτο γιατι ειχε φαει κραξιμο κυριως για τις καμερες που ειχε στις ναυαρχιδες της(mi mix)αλλα και για τις καμερες στην ακριβοτερη σειρα των redmi τα note.

 

Ενταξυ για να ειμαστε και λιγο αντικειμενικοι αν ανοιξεις manual ρυθμισεις το mate 10 pro εχει ενα καρο επιλογες στην φωτογραφια αλλα ισχυει οτι για point and shoot(δηλαδη ολα στο αυτοματο και φωτογραφια εκεινη την στιγμη)εχω εντυπωσιαστει.

Βασικα η κεντρικη του καμερα σε auto παιζει να την βρηκα ελαφρως καλυτερη σε μερικες φωτογραφιες και απο του lg g6 που ειχα πριν,οσο κουφο και αν ακουγεται.

 

Ειναι η σημαντικη αλλαγη(μαζι με την αλλαγη του επεξεργαστη)που εχει ξεπουλησει παντου και θα συνεχισει να ξεπουλαει.

 

Απο φωτεινοτητα σημερα με γυαλια ηλιου παντως δεν ειχα καποιο θεμα με την οθονη του(για δεδομενα ips/lcd οθονης παντα)κατω απο ηλιο.

Βρε εννοείται ότι το mate 10 pro είναι ανώτερο δεν τίθεται θέμα, αλλά και τι διαφορά τιμής έχουν, μεγάλη έκπληξη για μένα η κάμερα του redmi note 5.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καμιά προφύλαξη οθόνης που θα βρούμε (αλλά να μην έρθει σε κανένα μήνα); Εκτός από τη θήκη, δεν περιέχει η συσκευασία καμιά μεμβράνη έστω;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Καλα η xiaomi εχει βελτιώσει τις κάμερες της απο εποχής mi5s και Mi note 2 με ενδείξεις βελτίωσης ακόμα και στο mi4c. Απλά της έχει μείνει η ρετσινιά. :lol:

Πχ λέγαν μην παίρνεις mi5s επειδή κατά την άποψη των "σοφών" έχει κακή κάμερα και αντιπρότειναν honor 8 που έχει χειρότερη κάμερα απο Mi5s.

 

Υ.Γ. Επειδη εχω διαβάσει πολλά σε αυτό το thread σε μόλις 3 μέρες, καλό θα ηταν να μην μιλάμε τόσο επιθετικά. Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε την ζαχαρένια μας. Για κινητά μιλάμε... που να μιλάγαμε δηλαδή και για το ματωμένο Μάη :p

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καμιά προφύλαξη οθόνης που θα βρούμε (αλλά να μην έρθει σε κανένα μήνα); Εκτός από τη θήκη, δεν περιέχει η συσκευασία καμιά μεμβράνη έστω;

 

Για προφυλαξη οθονης υπαρχουν απο σκρουτζ αρκετες και οικονομικες.

https://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn.html?from=catspan&keyphrase=xiaomi+redmi+note+5+tempered+glass

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Υ.Γ. Επειδη εχω διαβάσει πολλά σε αυτό το thread σε μόλιες 3 μέρες, καλό θα ηταν να μην μιλάμε τόσο επιθετικά. Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε την ζαχαρένια μας. Για κινητά μιλάμε... που να μιλάγαμε δηλαδή και για το ματωμένο Μάη :p

 

Το θεμα ειναι οτι στα τεχνολογικα forum της Ελλαδας,επειδη το ενεργο moderation ειναι καπως ποιο ελαστικο απο οτι στο εξωτερικο,μπαινει ο καθενας και γραφει οτι θελει.

Και προσωπικα εμενα δεν με πειραζει τοσο αυτο αλλα αυτο που δεν καταλαβαινουν ειναι οτι παραπληροφορουν και παιρνουν κοσμο στο λαιμο τους.

Ειναι σαν να βγω εγω και να πω οτι η καμερα του redmi note 5 ειναι σχεδον ιδια με του p20 pro.Εκει μετα δεν ειναι να με παρουν με τις ντοματες γιατι πεταξα κοτσανα?

 

O αλλος απο πανω λεει οτι το redmi 5 plus με τον snapdragon 625 σηκωνει το pubg στα ultra ενω με το note 5 παιζει στα low,πραγμα που προφανως και δεν ισχυει στην πραξη γιατι το note 5 εχει δυνατοτερο επεξεργαστη και γραφικα,αρα ειναι τελειως παραλογο(οπως και να το σηκωνει στα ultra λες και ειναι snapdragon 835/845) και επιμενει κιολας.....

Ο αλλος πιο πανω επισης λεει οτι ο snapdragon 636 ειναι πολυ κοντα στο 821 οταν σε antutu ο 821 βγαινει σχεδον 50% παραπανω...

 

Αλλα οπως βλεπεις οι περισσοτερες φορες που γινονται ολα αυτα ειναι γιατι υπαρχη ελλειψη επιχειρηματων για να στηριξουν αυτα που λενε.

 

Ο αλλος συμφορουμιτης σε διπλανο θεμα μου βγαζει το p20 lite 45φορες(οπως ακριβως λεει)καλυτερο απο το redmi note 5(χωρις επιχειρηματα)και οτι το redmi note 5 αξιζει μεχρι 200ευρω που μπηκε τωρα σε προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξηγήσεις τα bencmarks είναι για 15αχρονα,αν δεν πιάσεις ένα κινητό στα χέρια σου να το δουλέψεις τότε η άποψη σου δεν έχει και ιδιαίτερη βαρύτητα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξηγήσεις τα bencmarks είναι για 15αχρονα,αν δεν πιάσεις ένα κινητό στα χέρια σου να το δουλέψεις τότε η άποψη σου δεν έχει και ιδιαίτερη βαρύτητα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Τα είχα και τα τρία κινητά μέχρι πριν λίγες μέρες... 4x, 5 plus and note 5.

Το note 5παιζει τα γραφικά στο low. Το έκαναν και θέμα στο διπλανό site.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Τα είχα και τα τρία κινητά μέχρι πριν λίγες μέρες... 4x, 5 plus and note 5.

Το note 5παιζει τα γραφικά στο low. Το έκαναν και θέμα στο διπλανό site.

Γενικά το λέω άλλα κινητά όταν βλέπουν benchmark δουλεύουν σε τούρμπο..

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το λέω άλλα κινητά όταν βλέπουν benchmark δουλεύουν σε τούρμπο..

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Εγω το λέω ειδικά... Ξόδεψα 700 ευρώ σε λίγες μέρες και έχασα και λεφτά κιόλας γιατί πούλησα για να πάρω το νέο μοντέλο.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το λέω ειδικά... Ξόδεψα 700 ευρώ σε λίγες μέρες και έχασα και λεφτά κιόλας γιατί πούλησα για να πάρω το νέο μοντέλο.

 

αυτό είναι θέμα καθαρά όμως του παιχνιδιού (ε pubg είναι , στο pc πόσο καιρό έκανε για να στρωθεί)

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι θέμα καθαρά όμως του παιχνιδιού (ε pubg είναι , στο pc πόσο καιρό έκανε για να στρωθεί)

 

 

Βρε δεν αντιλέγω... Ο άλλος δεν πιστεύει όμως, εδώ ρίξαμε χρήμα όχι αστεία.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το λέω ειδικά... Ξόδεψα 700 ευρώ σε λίγες μέρες και έχασα και λεφτά κιόλας γιατί πούλησα για να πάρω το νέο μοντέλο.
Πώς το κατάφερες αυτό;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς το κατάφερες αυτό;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Το κάνω συχνά Αστα...

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Το κάνω συχνά Αστα...
Καλά όσοι αλλάζουμε συχνά χάνουμε χρήματα, έτσι είναι το μικρόβιο,αλλά εγώ καμία φορά κάνω και ανάποδες αλλαγές ξαναπαίρνω καί τίποτα πίσω όπως τώρα που πήρα το redmi note 5 και δίνω το mate 10 pro.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to REDMI NOTE 5 Δεν ανοίγει το messenger

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...