Jump to content

Φτάνει ως ΕΔΩ!


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας,

 

Εδώ και 2 ώρες δεν μπορώ να πραγματοποιήσω κλήσεις απο το CU που έχω. Μια μου βγάζει δίκτυο κατηλλημένο και μια σφάλμα σύνδεσης. Τώρα τελευταία δεν βγάζει τίποτα και απλώς κλείνει η γραμμή. Εκλεισα και άνοιξα το κινητό πολλές φορές αλλά τίποτα. Το τρελό είναι οτι συμβαίνει μόνο σε εμένα αυτό. Η σελίδα της vodafone.gr έχει πέσει και μετά απο πολύ ψάξιμο βρήκα το τηλέφωνο εξυπηρέτησης πελατών (6944401251)...

 

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΕΦΤΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. Τόσο χάλια έγινε αυτή η εξυπηρέτηση πελατών;

 

Μπορείτε να μου πείτε γιατί συμβαίνει αυτό ΜΟΝΟ σε εμένα; Δεν συμβαίνει πρώτη φορά. Κάθε 2 φορές τον μήνα συμβαίνει. Η πρέπει να περιμένω ώρες να φτιάξει ή πρέπει να παίρνω τηλέφωνο την vodafone.

 

Αλλά δεν πειράζει. Πείτε μου αν μπορείτε πώς να αλλάξω εταιρεία με τον ίδιο αριθμό. (Φορητότητα).

 

ΕΛΕΟΣ ως εδώ ήταν. Φτάνει αυτή η ιστορία... (Θα πάω σε Cosmote) Τουλάχιστον είναι σε 1800Mhz συχνότητα και όταν θέλω να μιλήσω δε θα μου βγάζει οτι το δίκτυο είναι κατηλλημένο και άλλες βλακείες...

 

:angry: :angry: :devil: :shoot: vodafone :shoot: vodafone

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ηρεμήστε λίγο.. Έχει πρόβλημα η Vf σήμερα.. Έχουν πέσει όλα τα συστήματα. Προσπαθούν από το πρωί να το φιάξουν. Όσο για το ότι συμβαίνει συνέχεια, κάνεις λάθος.

Παρόλα αυτά, για να σου απαντήσω και για την φορητότητα, καλείς 13897 εάν θες να μεταφερθείς στην Cosmote.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχει το intranet με το δικτυο;

Μια φιλη προσπαθει να ανανεωσει τον χρονο στο C U της αλλα οταν βαζει την καρτα δεν απαντα τιποτα το IVR παρα μια σιωπη αν και δεν διακοπτεται η κληση. Επισης εχει καλη καλυψη εκει. Παιζει καποιο προβλημα στις ανανεωσεις;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

ΕΛΕΟΣ ως εδώ ήταν. Φτάνει αυτή η ιστορία... (Θα πάω σε Cosmote) Τουλάχιστον είναι σε 1800Mhz συχνότητα και όταν θέλω να μιλήσω δε θα μου βγάζει οτι το δίκτυο είναι κατηλλημένο και άλλες βλακείες...

 

:angry: :angry: :devil: :shoot: vodafone :shoot: vodafone

 

Εδώ και χρόνια τα τρία μεγάλα δίκτυα είναι dual band! Tim και Vodafone δουλεύουν και στα 1800 και η Cosmote σε Ε-gsm 900...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και χρόνια τα τρία μεγάλα δίκτυα είναι dual band! Tim και Vodafone δουλεύουν και στα 1800 και η Cosmote σε Ε-gsm 900...

 

 

Κάνεις λάθος. Η vodafone δoυλεύει σε 900 όπως και η tim και η cosmote δουλεύει σε 1800. Η Q στο δικό της δίκτυο δουλέυει σε 1800 και όπου δεν έχει δικό της δίκτυο δουλεύει μέσω των κεραιών της vodafone, συνεπώς σε 900.

 

:rolleyes: :rolleyes:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν τα ξέρεις και πολύ καλά. Τα τρία μεγάλα δίκτυα κινητής έχουν αγοράσει φάσμα και σε άλλες συχνότητες.

Και αφού συμφωνήσαμε όλοι ότι το πρόβλημα ήταν προσωρινό, το topic κλειδώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...