Jump to content

[CAR] Suzuki Swift


s5zax
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπάρχει κανονικά στις εκθέσεις. επιτέλους βγήκε ένα swift που είναι όμορφο.

 

Ξέρει κανείς ποια είναι η χώρα προέλευσης του;

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

 

Ξέρει κανείς ποια είναι η χώρα προέλευσης του;

 

xora proeleusis einai i iaponia alla paragetai stin ougaria :)

 

fovero amaksaki emeis auto tha pername alla kataleiksame sto meriva tis opel

stin akrivi ekdosi den exei kleidi alla karta!! :!:

http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

τίποτα φωτογραφίες έχουμε;.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

10980 1.3 Gl (4 airbag,abs,aircondition,padio cd,ηλεκτρικα παραθυρα,trip computer)

11980 1.3 GLA(6 airbag,ζαντες 15',προβολακια)

 

kai o allos moy edose 10.000 kai peire daihatsu cuore 1000k.ek gnostos moy ,kala me to poy mpika epatha politismiko sock to palio cuore moy arese perisotero lol

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Το έχει πάρει κανείς το Swift να μου πει εντυπώσεις? Είναι στα υποψήφια αυτοκίνητα μιας και μέχρι τέλος της χρονιάς σκέφτομαι επιτέλους να αλλάξω αυτοκίνητο. Απο τιμούλα βλέπω πάμε πολύ καλα.. όσον αφορά τα χρηματοδοτικά προγράμματα η Suzuki πως τα πάει?
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς το Swift να μου πει εντυπώσεις? Είναι στα υποψήφια αυτοκίνητα μιας και μέχρι τέλος της χρονιάς σκέφτομαι επιτέλους να αλλάξω αυτοκίνητο. Απο τιμούλα βλέπω πάμε πολύ καλα.. όσον αφορά τα χρηματοδοτικά προγράμματα η Suzuki πως τα πάει?

 

 

ωραιο αμαξακι.......... τιμιοτατο και τα κανει ολα ομορφα......

μην το παρεις νοεμβριο - δεκεμβριο και πληρωσεις τζαμπα τα τελη κυκλοφοριας........

Link to comment
Share on other sites

ωραιο αμαξακι φλε μου και μουρικο και καλο,πες της ομως να δει και το νεο toyota aybo αν θυμαμαι καλα που ειναι εξισου κουκλακι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το αυτοκίνητο πήγα το είδα, το οδήγησα και έχω να πω τα καλύτερα. Πολύ καλή οδηγική συμπεριφορά, πολύ καλό κιβώτιο, τιμόνι αρκετά καλό (αν και η αλήθεια είναι οτι θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερο..) και γενικώς το αυτοκίνητο σου δίνει μια πολύ όμορφη αίσθηση. Επίσης, αεροδυναμικοί θόρυβοι δεν υπάρχουν (το φοβόμουνα αυτό γιατί εχω οδηγήσει και το Vitara αλλά και το Ignis) αν και για να πω την αλήθεια δεν ανέπτυξα μεγάλες ταχύτητες γιατί είχα δίπλα τον τύπο απο την αντιπροσωπεία. Πολύ καλή τιμούλα γι'αυτά που δίνει, είμαι ενα κλικ πριν το κλείσω απλά είπα να το σκεφτώ λίγο παραπάνω...
Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλο αυτοκινητακι αν και δεν το εχω οδηγησει νομιζω πως θα το προτιμουσα μονο και μονο απο θεμα εμφανισης σε σχεση με το aygo
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το αυτοκίνητο πήγα το είδα, το οδήγησα και έχω να πω τα καλύτερα. Πολύ καλή οδηγική συμπεριφορά, πολύ καλό κιβώτιο, τιμόνι αρκετά καλό (αν και η αλήθεια είναι οτι θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερο..) και γενικώς το αυτοκίνητο σου δίνει μια πολύ όμορφη αίσθηση. Επίσης, αεροδυναμικοί θόρυβοι δεν υπάρχουν (το φοβόμουνα αυτό γιατί εχω οδηγήσει και το Vitara αλλά και το Ignis) αν και για να πω την αλήθεια δεν ανέπτυξα μεγάλες ταχύτητες γιατί είχα δίπλα τον τύπο απο την αντιπροσωπεία. Πολύ καλή τιμούλα γι'αυτά που δίνει, είμαι ενα κλικ πριν το κλείσω απλά είπα να το σκεφτώ λίγο παραπάνω...

 

Ελλατωματικό οδήγησα τέλος πάντων; :worry:

Παιδιά εγώ όταν το είχα οδηγήσει με είχε απογοητεύσει. Μια μετριότητα. Για τα λεφτά του μπορεί να είναι καλό αλλά καλύτερα να σφιχτείς να δώσεις 2-3 χιλ. παραπάνω να πάρεις κανένα υπερεξοπλισμένο ευρωπαϊκό.

Link to comment
Share on other sites

Ελλατωματικό οδήγησα τέλος πάντων; :worry:

Παιδιά εγώ όταν το είχα οδηγήσει με είχε απογοητεύσει. Μια μετριότητα. Για τα λεφτά του μπορεί να είναι καλό αλλά καλύτερα να σφιχτείς να δώσεις 2-3 χιλ. παραπάνω να πάρεις κανένα υπερεξοπλισμένο ευρωπαϊκό.

 

 

σε λιγο καιρο ερχεται το swift GTi..........(115 αλογα)

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο καιρο ερχεται το swift GTi..........(115 αλογα)

ωραιοτατο αμαξακι... ποσο μαλλον σε Gti!αν επαιρνα καινουριο θα το σκεφτομουν πολυ σοβαρα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα προχθες στο δρομο, μιλαμε για πολυ ασχημο αυτοκινητο σαν Ατος ειναι :wacko: Ας εχει χιλια καλα, τοσο ασχημο που ειναι ομως εγω δεν θα το επαιρνα με τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα προχθες στο δρομο, μιλαμε για πολυ ασχημο αυτοκινητο σαν Ατος ειναι :wacko: Ας εχει χιλια καλα, τοσο ασχημο που ειναι ομως εγω δεν θα το επαιρνα με τιποτα...

Γούστα είναι αυτά και είναι εντελώς υποκειμενικό το θέμα της εμφάνισης. Εμένα προσωπικά μ'αρεσει πάρα πολύ, μοιάζει αρκετά με το Mini.

Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Ελλατωματικό οδήγησα τέλος πάντων;

Παιδιά εγώ όταν το είχα οδηγήσει με είχε απογοητεύσει. Μια μετριότητα. Για τα λεφτά του μπορεί να είναι καλό αλλά καλύτερα να σφιχτείς να δώσεις 2-3 χιλ. παραπάνω να πάρεις κανένα υπερεξοπλισμένο ευρωπαϊκό.

 

Οταν εννοείς σε απογοήτευσε απο ποιά άποψη εννοείς? Απο ποιότητα κατασκευής αν και δεν φτάνει τα Γερμανικά, είναι παρα πολύ βελτιωμένα τα πράγματα σε σχέση με το παρελθόν. Απο οδηγική συμπεριφορά, τα πράγματα είναι υποκειμενικά πιστεύω.. ο καθένας κρίνει με βάση το αυτοκίνητο που οδηγάει συνήθως ή αυτό που έχει οδηγήσει τελευταία. Εμένα προσωπικά πάντως μ'αρεσε παρα πολύ απο όλες τις απόψεις. Οπως είπε και ο popolaros σε λίγο καιρό έρχεται και το GTi κοντά στα ~15.000 και αναμένεται να γίνει ανάρπαστο...

Ti na balw twra edw.. den kserw!
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά και είναι εντελώς υποκειμενικό το θέμα της εμφάνισης. Εμένα προσωπικά μ'αρεσει πάρα πολύ, μοιάζει αρκετά με το Mini.

θα συμφωνησω απολυτα... κ εμενα μου θυμιζει απο εμφανιση τουλαχιστον το μινι! ;)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...