Jump to content

Saw Movies


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις ταινίες σας άρεσε περισσότερο;  

41 members have voted

  1. 1. Ποια από τις ταινίες σας άρεσε περισσότερο;

    • Saw (2004)
      33
    • Saw II (2005)
      3
    • Saw III (2006)
      4
    • Saw IV (2007)
      1
    • Saw V (2008)
      0
    • Saw VI (2009)
      0
    • Saw VII (2010)
      0


Recommended Posts

χμ μηπως το παρατραβανε?ελπιζω να μην το κανουν την υπερτατη μουφα στις επομενες ταινιες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μούφα, δύσκολο.

Το ίδιο πρωτότυπο και καθηλωτικό, μπορεί.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μούφα, δύσκολο.

Το ίδιο πρωτότυπο και καθηλωτικό, μπορεί.

 

file mou kathilotiko nai alla prototupo den nomizo. sti deuteri mporei na emeines me to stoma anoihto pali sto telos omos den eides kati prototupo kathos den xefuge apo ta standar tis protis oute parousiase kati neo.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Μούφα, δύσκολο.

Το ίδιο πρωτότυπο και καθηλωτικό, μπορεί.

 

κοιταξε ομως το να βγαλουν 4 ταινιες θελει πολυ μυαλο και πολυ καλη δουλεια ωστε να μας αφησει ικανοποιημενους το αποτελεσμα.ελπιζω η επιτυχια του saw να τους δωσει εμπνευση για κατι δυνατο και εξυπνο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε ομως το να βγαλουν 4 ταινιες θελει πολυ μυαλο και πολυ καλη δουλεια ωστε να μας αφησει ικανοποιημενους το αποτελεσμα.ελπιζω η επιτυχια του saw να τους δωσει εμπνευση για κατι δυνατο και εξυπνο.

 

den nomizo pos tha mas apogoiteusoun sigoura tha skeftoun kati trelo pali.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

μακαρι...αλλα 5 συνεχεια μου φαινεται καπως τραβηγμενη...

βεβαια θα εξαρτηθει και απο την πορεια των 3 και 4..

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε ομως το να βγαλουν 4 ταινιες θελει πολυ μυαλο και πολυ καλη δουλεια ωστε να μας αφησει ικανοποιημενους το αποτελεσμα.ελπιζω η επιτυχια του saw να τους δωσει εμπνευση για κατι δυνατο και εξυπνο.

 

Mη μου το λες εμένα, εγώ αυτό πιστεύω!

 

Αλλά βέβαια, αυτό πίστευα και με άλλες αγαπημένες ταινίες (π.χ. Ring) και απογοητεύτηκα! Θα δούμε, ας μη βιαζόμαστε :D

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως δεν βιαζομαστε,η υπομονη ειναι αρετη,κι εγω περιμενω πως καιπως οι συνεχειες να ειναι πολυ καλες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

...Για όποιον έχει "κατεβάσει" το saw 3 ας πάρει και τους υπότιτλους από ΕΔΩ!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Thnx!

Αν κ θα περιμενω να την απολαυσω την ταινια στις μεγαλες οθονες!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Thnx!

Αν κ θα περιμενω να την απολαυσω την ταινια στις μεγαλες οθονες!!

 

Ε, χαλαρά και γώ αυτό περιμένω... τέτοιο έργο είναι για σινεμάδακι, μεταμεσονύχτια προβολή, δυνατός ήχος, απόλυτο σκοτάδι ...και φυσικά 5 κιλά ποπ κορν! Άντε και κανά μωρό δίπλα σου! (...έχουν ένα "καλό" συνήθειο να πιάνονται από * "κάπου" στις τρομακτικές σκηνές;) :O )

 

 

*Υ.Σ. ...στο μπράτσο εννοώ:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποτε θα την εχουν οι σινεμαδες εδω;;
Link to comment
Share on other sites

file mou kathilotiko nai alla prototupo den nomizo. sti deuteri mporei na emeines me to stoma anoihto pali sto telos omos den eides kati prototupo kathos den xefuge apo ta standar tis protis oute parousiase kati neo.

 

Κοίτα δεν μιλάμε για τον Άρχοντα των Δαχτυλιδιών ή τον Spiderman. Μιλάμε για μια ταινία τρόμου-splatter. Πόσο διαφορετική μπορεί να είναι η πρώτη από τη δεύτερη χωρίς να χάσει κιόλας αυτό ακριβώς που την έκανε να ξεχωρίζει;;

 

Κατά τη γνώμη μου η δεύτερη είναι ισάξια αν όχι καλύτερη από την πρώτη. ΟΚ. Η πρώτη ήταν...πρωτότυπη, πρότεινε κάτι που σπάνια είχαμε ξαναδεί (εξυπνάδα σε ταινία τρόμου)... Αλλά και η δεύτερη πολύ έξυπνη ήταν, οι ανατροπές ήταν συνεχόμενες, το φινάλε συναρπαστικό. Τουλάχιστον εξυπνότερη από τον μέσο όρο των ανάλογων ταινιών.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

κ σημερα η μεγαλη πρεμιερα. πιστευω για αλλη μια φορα δεν θα ξερεις τι να περιμενεις. οσοι το εχουν δει μεχρι στιγμης μου εχουν πει οτι ειναι πολυ καλο.:D
Link to comment
Share on other sites

Καλη η ταινια... Παλι αναπαντεχο τελος και γενικα σε κραταει να δεις τι θα ακολουθησει! Αξιζει να τη δειτε στι σινεμα και οχι στο pc σε χαμηλη ποιοτητα......
Link to comment
Share on other sites

τετοιες ταινιες δεν ειναι για pc,αυριο θα παω κι εγω να την δω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλύτερο απο το ΙΙ αλλά σαφώς κατώτερο απο το Ι. Το είδα χθες το βράδυ και το μόνο που έχω να πώ είναι οτι τουλάχιστον έχει λίγο αγωνία

και εξηγεί και ορισμένα πράγματα απο το Ι. Πολύ αίμα όμως ρε παιδιά :lol:

"I'm also not very analytical. You know I don't spend a lot of time thinking about myself, about why I do things." George W. Bush, aboard Air Force One, June 4, 2003
Link to comment
Share on other sites

Το είδα χθές, με μια λέξη: απαράδεκτο. Αυτή την φορά η ανατροπή δεν έκανε την παραμικρή εντύπωση. Η παρέα μου είχε ήδη υποψιαστεί απο την μέση της ταινίας πως

ο τύπος που βασάνιζαν ήταν άντρας είτε της γιατρού είτε της Αμάντα ενω στο διάλλειμα είμασταν σίγουροι πως παίζει confrontation μεα τους 4 στο δωμάτιο

. Η απορια μου, πως είναι δυνατόν να υπάρξει 4 όταν

και ο Jigsaw και η Amada είναι νεκτοί.

, όχι οτι θα το δω αλλα λέμε. Κρίμα γιατι και το 1 και το 2 ήταν πολύ ανωτερες και πιο ανατρεπτικές ταινίες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...