Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου lefkal!!:D :D Αλλά θέλω να σε ρωτήσω και κάτι άλλο. Μπορείς να μου πείς το site όπου μπορώ να κατεβάσω το patch του extreme???????????:confused: :confused:

 

Πηγαίνεις στο http://www.l2extreme.com/ γράφεσαι στο forum και μετα στην κεντρική σελίδα στην μέση αριστερά λέει patch

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

endiaferon ola auta mia aporia kano to quest gia pet kai me rotai kapoies erotisis

kano mia lathos kai den mou dini pet ti na kano?

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου lefkal!!!:D :D Έχω επίσης και μια άλλη απορία. Παιδιά, μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να κάνω το quest για να πάρω pet?????????????????????:confused: :confused:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου lefkal!!!:D :D Έχω επίσης και μια άλλη απορία. Παιδιά, μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να κάνω το quest για να πάρω pet?????????????????????:confused: :confused:

νομίζω εδώ...

:)

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για unofficial servers, λογικό είναι αφού το Lineage 2 υπάρχει πολύ περισσότερο καιρό από το WoW...

 

Βέβαια σε επίσημους server δεν νομίζω να ειναι έτσι ;)

 

mia poy milas gia epishmo server tote sto l2 kai pezi kai pio pollis kosmos mia poy milame gia episima..;)

 

 

basika einai pos to blepi kanis etsi to l2 den exi ola ayta ta Q poy exi to wow ase poy to wow bgazi patch ka8e 3 meres!!:D

Τα μεγαλα μετωπα που πεθαινουν και τα μεγαλα ματια που ομορφα κλεινουν...!"...και θα πεθανω μια βραδια σαν ολες τις βραδιες ,χωρις να σχισω τη θολη γραμμη των οριζοντων..."
Link to comment
Share on other sites

Παντα ειχα αυτη την απορια...Δεν ειχα δει πολλους να ανεβαζουν Overlord. Ειπα να κανω και εγω εναν. Αλλα απο την αρχη δυσκολα τα πραγματα.Ετσι ειπα να κοιταξω σε forum αποψεις και τα skill του..Μπορεις να τον παιξεις σαν μαγο ή ως τανκ! Ναι ναι τανκ. Πρωτη φορα ειδα μαγο buffer να εχει τετοιο P def.

 

Αλλα ως orc εχει μειωνεκτηματα στο m attack και ειδικα στο casting speed....

 

Οι αποριες μου:

 

1) Ως μαγο??

2) Ως fighter?

3) Ti armor?

3) Staff twohanded ή Blunt onehanded?

4)) Αναλογα την armor τι dye να του βαλω?Ως orc mage μπορω να πειραξω μονο τα wit kai men.

 

Σε Warcryer που εχω του φοραω BW light και κραταει Blunt onehanded. Δηλαδη μεση λυση, μιας και η light ειναι καλυτερη σαν αμυνα απο την robe και δεν θα τις φαω πολυ απο κοντα. Και δινει κai casting speed +15%.

Και ας ειναι Β την εχω και μετα τα 61lvl. Γιατι δεν ξερω τι να βαλω μετα στα Α...Για αυτο κολλαω και με τον overlord αλλα το buff για το p def και για CP τον κανουν και tank....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Σε DA τι τατους να βάλω? Καμιά πρόταση?

Dye greater +DEX -CoN. to poso einai stin areskeia sou. afou to con einai to hp sou kai ressist se stun kai alla. alla to dex anebazei speed, attack speed, critical kai accuracy nomizw

Max na to anebaseis ena stat einai to +5

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Dye greater +DEX -CoN. to poso einai stin areskeia sou. afou to con einai to hp sou kai ressist se stun kai alla. alla to dex anebazei speed, attack speed, critical kai accuracy nomizw

Max na to anebaseis ena stat einai to +5

 

Του έβαλα greater Dye of strength str+3 con-4 και dextenity dex+4 con-5 αλλά έπεσε η ζωή του αρκετά χμμ προτείνεις να βγάλω το strength?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Του έβαλα greater Dye of strength str+3 con-4 και dextenity dex+4 con-5 αλλά έπεσε η ζωή του αρκετά χμμ προτείνεις να βγάλω το strength?

Προτινω να βγαλεις και τα δυο :worry: Τα greater Dye τα αγοραζεις απο τον merchant mammon που βγαινει την περιοδο του seven sighns μεσα σε κατακομβες. Αυτα που εβαλες αν το προσεξες σου ανεβασαν τα stat +7 και σου εριξαν το CON -9.. Του mammon ειναι ισορροπημενα. +4 -4, +3 -3.

 

Το cOn δεν ειναι μονο Hp. Increases maximum HP and CP, HP recovery speed, weight limit, underwater breath gauge, shock resistance, and bleeding resistance. To chock εννοει το stun. Θα σε σκισουν οι τοξοτες οσο pdef και να εχεις. Και το STR το μονο που δινει ειναι p attack και τιποτα αλλο. Εγω οταν κανω D elf char ριχνω το str και ανεβαζω το COn ωστε να εχω περιθωριο να μην πεσει πολυ το Con και να ανεβασω το DEX μου. Τα Dye ειναι ζαρια :p μερικα setup σε βοηθανε κοντρα στα mob αλλα οχι σε pvp και το αναποδο...Παντως χαρακτηρες με υψηλο con εχουν πολλα περιθωρια βελτιωσης χωρις να πεις οτι εισαι ενα βελακι υποθεση... Και τα πιο δυσκολα για dye ειναι τα elf και D elf. γιατι σε σχεση με τις αλλες φυλες το συνολο των str,dex,con ειναι μικροτερο κατα 6 νομιζω το οποιο το κερδιζουν στα int,wit, men. Δηλαδη στα magic skill τους. Αδιαφορο οταν σε πιανει ανετα το stun ή το mp, hp ειναι απο τα μικροτερα και σε ταραζουν οι αντιπαλοι...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου lefkal, εγκατέστησα το patch του extreme, και έκανα το update. Όμως όταν το βάζω να παίξει και βάζω τον κωδικό μου μου λέει ότι δεν είναι σωστος. Τι πρέπει να κάνω??????????:confused: :confused:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου lefkal, εγκατέστησα το patch του extreme, και έκανα το update. Όμως όταν το βάζω να παίξει και βάζω τον κωδικό μου μου λέει ότι δεν είναι σωστος. Τι πρέπει να κάνω??????????:confused: :confused:

 

Πηγαίνεις στο http://www.l2extreme.com μετά από την κεντρική σελίδα διαλέγεις το (DONATE) το λέει στην πάνω γραμμή και μετά από δεξιά διαλέγεις το Registration

το κάνεις κα μετά have fun :D είναι δωρεάν και δώσε υπαρκτό mail γιατί σου στέλνουν mail για επιβεβαίωση (αν παίξεις στον Titan και έχεις απορίες pm me Lefteris)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Ένας φίλος μου έχει το C3 και θέλει να περάσει το Patch του Extreme C4. Μπορεί να έχει πρόβλημα με το παιχνίδι????????????????????????:confused: :confused:
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Re paidia opoios xerei bug gia na kaneis +16 opla,armor kai tetoia as steilei ena e-mail sto mixalisfakianakis@yahoo.gr.Sas parakalo.Enas me kanei trade kai me deixnei o magkas +16 bow kai +16 dagger kai +5 sword of acumen kai ton leo ama eixa kai ego bug tha sou elega.Opoios xerei as me steilei ena e-mail.
Link to comment
Share on other sites

Re paidia opoios xerei bug gia na kaneis +16 opla,armor kai tetoia as steilei ena e-mail sto mixalisfakianakis@yahoo.gr.Sas parakalo.Enas me kanei trade kai me deixnei o magkas +16 bow kai +16 dagger kai +5 sword of acumen kai ton leo ama eixa kai ego bug tha sou elega.Opoios xerei as me steilei ena e-mail.

to mono bug pou ysxiei stous official servers einai to item lag, alla exoun faei ban polloi opote den sto protinw :D

iparxei kai allo ena, alla to dokimasa egw i idia kai pali den ekane tpt! Pantws pio wraia einai na paizeis xwris bugs/exploits :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν human wiz και εναν crafter. Σκεφτομαι να κανω και spoiler $) να κανω η να μη κανω;

 

Βασικα θελω να ξεκινησω και αλλον χαρακτηρα, τι προτεινετε να κανω; Α ο νανος εφτασε τα 30 lvl μπορει να ξεκινησει να κραφταρει κατι περα απο bssd kai ssd? Υπαρχει κανενα site που να σου λεει τι μπορει να κανει crafting o νανος και σε ποια level? :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν human wiz και εναν crafter. Σκεφτομαι να κανω και spoiler $) να κανω η να μη κανω;

 

Βασικα θελω να ξεκινησω και αλλον χαρακτηρα, τι προτεινετε να κανω; Α ο νανος εφτασε τα 30 lvl μπορει να ξεκινησει να κραφταρει κατι περα απο bssd kai ssd? Υπαρχει κανενα site που να σου λεει τι μπορει να κανει crafting o νανος και σε ποια level? :D

Στο official:) lineage2.com.

 

Στα skills σου λεει ποιο lvl crafting skill παιρνεις και ποτε το παιρνεις. Και στα items οταν πατισεις να δεις τι χρειαζεται για να το κανεις crafting σου λεει και τι lvl απαιτει :)

 

Προτιμω spoiler. οταν σε εναν server υπαρχει αγορα με ss και privet crafing δεν καvω WS. Mε spoiler βρισκω key items και scrolls που με drop δεν ειναι ευκολα, αλλα ειναι και ακριβα να τα αγορασω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

εγώ ξέρω έναν infinity skillz που αν δεν δεις Έλληνα όσο παίζεις είναι αφύσικο :p

μόνο που είναι λίγο δύσκολος :p,έχει x10000 rates :D

Link to comment
Share on other sites

gia pes server links kai loipa exo kolisi me ena dark elf wuzard lvl 43 sta game server kai thelo kati pio kalo kathe trelos theli pvp kai den exoun to tharos na epitethoun para pisoplata gia rikse kana link lipon

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

ότι χρειάζεσαι να ξες για να παίξεις

-------------------

1) Just write over the IP (195.228.155.251), in the hosts file,

2) Register on our site! Thats all!

 

If you need more help, watch our page. There is a good guide in the FAQ.

FORUM : http://195.228.155.251/lineage2srv/forum/viewtopic.php?t=444

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...