Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

παιδια ξέρετε που πέφτουν coals?

http://lineage2.stratics.com/content/library/items/etcitems.php?id=1870: :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ρε παιδιά μπορειτε να με πείτε τι φταίει?

Έπαιζα στον infinity skillz(erica)και έχω ένα πρόβλημα...Πρωτοεμφανίστηκε το πρόβλημα το μεσημέρι..Όταν προσπάθησα να κάνω ένα pvp ο άλλος με βαρούσε ενω εγώ τίποτα...Βρε πατούσα control και ποντίκι για attack τίποτα..Έχω κάνει 2 φορες unistall/re install τον client και τίποτα..Όποιος μπορει να βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μπορειτε να με πείτε τι φταίει?

Έπαιζα στον infinity skillz(erica)και έχω ένα πρόβλημα...Πρωτοεμφανίστηκε το πρόβλημα το μεσημέρι..Όταν προσπάθησα να κάνω ένα pvp ο άλλος με βαρούσε ενω εγώ τίποτα...Βρε πατούσα control και ποντίκι για attack τίποτα..Έχω κάνει 2 φορες unistall/re install τον client και τίποτα..Όποιος μπορει να βοηθήσει...

merikes fores oi l2j server trwne tetoia kollimata. dn einai problima tou client sou, o server ftaiei! Apo ta pio klassika bugs einai na min mporeis na kouni8eis otan flaggareis/i kapoios flaggarei panw sou, kai otan kaneis soe na se bgazei oren territory!

Link to comment
Share on other sites

ναι.αυτο σήμερα το κατάλαβα...Πριν απο ώρα έπαιζα και πολλοί είχαν αυτο το πρόβλημα...Ευχαριστώ για την απάντηση...

Α δεν σας το πα...Βγήκε το c5 pts..Είναι ένα patch πάνω στον c4 αγγλικό client...Δε το έχω δοκιμάσει αλλα ξέρω πως στο c5 θα μπορεις να δεις τα buffs αυτου νου στο party καθώς και τα maximum level πήγε στα 80 lvl..Αυτα ξέρω..Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

ναι.αυτο σήμερα το κατάλαβα...Πριν απο ώρα έπαιζα και πολλοί είχαν αυτο το πρόβλημα...Ευχαριστώ για την απάντηση...

Α δεν σας το πα...Βγήκε το c5 pts..Είναι ένα patch πάνω στον c4 αγγλικό client...Δε το έχω δοκιμάσει αλλα ξέρω πως στο c5 θα μπορεις να δεις τα buffs αυτου νου στο party καθώς και τα maximum level πήγε στα 80 lvl..Αυτα ξέρω..Για να δούμε...

Τα buff τα βλεπεις και τωρα....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

με c4?αμφιβάλλω.πως?

Θες screenshot? Στο παρτυ με τα ονοματα των αλλων επανω δεξια εχει ενα κουτακι. Το πατας και σου δειχνει τα buff που εχει ο καθενας. Βοηθαει πολυ οταν δεν εισαι παρτυ buffer (prophet/SE...) να ξερεις αν καποιος δεν εχει τα buff που χρειαζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

πίστηκα :p οταν μπω l2 θα το προσέξω...λογικα στο c5 αυτο θα είναι default...

Απο το C4 ειναι default :)

http://i58.photobucket.com/albums/g273/songless_bird/buffs.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

merikes fores oi l2j server trwne tetoia kollimata. dn einai problima tou client sou, o server ftaiei! Apo ta pio klassika bugs einai na min mporeis na kouni8eis otan flaggareis/i kapoios flaggarei panw sou, kai otan kaneis soe na se bgazei oren territory!

συγνωμη για ο ασχετο ποστ αλλα vooz γραφεις και σε αλλο φορουμ η εισαι στο mirc?...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Στο official:) lineage2.com.

 

Στα skills σου λεει ποιο lvl crafting skill παιρνεις και ποτε το παιρνεις. Και στα items οταν πατισεις να δεις τι χρειαζεται για να το κανεις crafting σου λεει και τι lvl απαιτει :)

 

Προτιμω spoiler. οταν σε εναν server υπαρχει αγορα με ss και privet crafing δεν καvω WS. Mε spoiler βρισκω key items και scrolls που με drop δεν ειναι ευκολα, αλλα ειναι και ακριβα να τα αγορασω.

Esu den exeis kan spoiler re :p

Beyond The Realms Of Death...
Link to comment
Share on other sites

Esu den exeis kan spoiler re :p

Εχω εναν 20lvl:p

 

Εσυ τι πεταγεσαι?:D

 

Φιλουθια. Καλως ηρθες στο myphone:)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

καλό θα ηταν όταν έβαζες το ποντίκι απο πάνω να σε έλεγε πληροφορίες...

iliakos δεν σε αρέσει απο άποψη αισθητική ή οτι καλύπτει την μισή οθόνη αν έχει κάνει party 10 άτομα...?

Link to comment
Share on other sites

καλό θα ηταν όταν έβαζες το ποντίκι απο πάνω να σε έλεγε πληροφορίες...

iliakos δεν σε αρέσει απο άποψη αισθητική ή οτι καλύπτει την μισή οθόνη αν έχει κάνει party 10 άτομα...?

Μαλλον οι πληροφοριες θα ειναι το προσθετο στο C5;)

 

Το post του iliakos δεν καταλαβα...Αν αναφερεται στα buff αν πατησεις το κουμπακι παλιι κλεινουν...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

καλό θα ηταν όταν έβαζες το ποντίκι απο πάνω να σε έλεγε πληροφορίες...

iliakos δεν σε αρέσει απο άποψη αισθητική ή οτι καλύπτει την μισή οθόνη αν έχει κάνει party 10 άτομα...?

Ama eisai buffer i healer einai poli xrisimo na blepeis ta buffs synexeia, giati deixnei kai ta curses!

συγνωμη για ο ασχετο ποστ αλλα vooz γραφεις και σε αλλο φορουμ η εισαι στο mirc?...:confused:

eimai sto forum.bnb.gr kai irc :D Giati rwtas? :p

Link to comment
Share on other sites

Ama eisai buffer i healer einai poli xrisimo na blepeis ta buffs synexeia, giati deixnei kai ta curses!

 

eimai sto forum.bnb.gr kai irc :D Giati rwtas? :p

ξερεις τον ξαδερφο μου :p το ειχα δει σπιτι μου να γραφει και μου φανηκε γνωστο το nick (βασικα σε καταλαβα απο το sig)

Link to comment
Share on other sites

lol :p

ρε παιδιά να κάνω πάλι μια ερώτηση,άσχετη με το gameplay αλλα σχετική με l2,υπάρχει περίπτωση η εταιρία του l2 να κλείσει έναν μεγάλο server πχ Elite,etc

και να πει στα μέλη να πάνε στον official?(βέβαια θα πληρώσει τον ιδιοκτήτη του server?)

Link to comment
Share on other sites

lol :p

ρε παιδιά να κάνω πάλι μια ερώτηση,άσχετη με το gameplay αλλα σχετική με l2,υπάρχει περίπτωση η εταιρία του l2 να κλείσει έναν μεγάλο server πχ Elite,etc

και να πει στα μέλη να πάνε στον official?(βέβαια θα πληρώσει τον ιδιοκτήτη του server?)

Ανετα να κλεισει τον server αν βασιζεται σε retail αρχεια:p

Να παρει με το ετσι θελω του παιχτες οχι. Μπορει να τους δελεασει βεβαια. Με δωρεαν accounts και πχ ενα μηνα δωρεαν gameplay ωστε να ελπισει να κρατισει καποιους και μετα απο τον ενα μηνα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

lol :p

ρε παιδιά να κάνω πάλι μια ερώτηση,άσχετη με το gameplay αλλα σχετική με l2,υπάρχει περίπτωση η εταιρία του l2 να κλείσει έναν μεγάλο server πχ Elite,etc

και να πει στα μέλη να πάνε στον official?(βέβαια θα πληρώσει τον ιδιοκτήτη του server?)

Oi l2 servers xwrizontai se 2: autoi me ta official files (dld "klemmena") kai oi l2j (dld java emulated, oi opoioi einai nomimoi). O Elite ap'oti 3erw einai l2j. Ektos twn allwn i NCsoft exei deiksei tin adiaforia tis pros tous private servers. Episis ama itan na ekleine enan server siga min ton plirwne kiolas! Minisi 8a ekane kai exei ka8e dikaiwma! Etsi ki alliws ta lefta tis mia xara ta pernei apo tous official servers, dn asxoleitai kan.. Opote min agxwnesai :D

Link to comment
Share on other sites

Oi l2 servers xwrizontai se 2: autoi me ta official files (dld "klemmena") kai oi l2j (dld java emulated, oi opoioi einai nomimoi). O Elite ap'oti 3erw einai l2j. Ektos twn allwn i NCsoft exei deiksei tin adiaforia tis pros tous private servers. Episis ama itan na ekleine enan server siga min ton plirwne kiolas! Minisi 8a ekane kai exei ka8e dikaiwma! Etsi ki alliws ta lefta tis mia xara ta pernei apo tous official servers, dn asxoleitai kan.. Opote min agxwnesai :D

Ο elite ειναι σε retail:) Για αυτο χωραει και 2κ ατομα και δεν κρασαρει(αν και το lag στο Giran ειναι βασανιστικο...) και δεν δουλευει και σχεδον τιποτα σωστα :p

 

Ασχολειται η NCsoft μονο οταν κλαπουν retail αρχεια σε καιρο που βγαζει νεο clonicle. ΠΧ αν ανακοινωσει καποιος τωρα C5 privet server...Δεν θα προλαβει ουτε IP του server να ανεβασει...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ο elite ειναι σε retail:) Για αυτο χωραει και 2κ ατομα και δεν κρασαρει(αν και το lag στο Giran ειναι βασανιστικο...) και δεν δουλευει και σχεδον τιποτα σωστα :p

 

Ασχολειται η NCsoft μονο οταν κλαπουν retail αρχεια σε καιρο που βγαζει νεο clonicle. ΠΧ αν ανακοινωσει καποιος τωρα C5 privet server...Δεν θα προλαβει ουτε IP του server να ανεβασει...

Kala nai, ama kapoios bgalei pio prin klemmeno c5 logiko einai. Oi l2j c5 dn tous enoxloun omws! Oute oi ypoloipoi servers, dn iparxei logos na anisixei to paidi. Pantws ton server Elite dn ton exw polyakousta, genika dn asxoloumai me allous servers :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...