Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

gia se olous!simera agorasa to lineage2 chronicles 4 mpori na me voithisei kapoios oste na ta kata ferw na paixw;;;egkatestisa to paixnidi alla me tous servers ta kanw sk@t@!!!help

Βασικα αφου το αγορασες γιατι δεν ξεκινας official?:worry: Δεν σου δινει ενα μηνα δωρεαν? Γιατι να μπλεχτεις απο τωρα με τους free?

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μηπως ξέρει κανείς να με βοηθήσει και εμένα? Θέλω να εγκαταστήσω έναμ server που λένε είναι χ5000 και δεν χρειαζετε να κάνεις ούτε register ού τε τίποτα. Βάζεις απλά ένα κωδικό και ενα θσερ που 8ελεις. Νομίζω λέγετε fc ή hunter. Please....:)

Δεν βρισκω τη σελιδα του....Αλλα αν θες να σου πω την ΙΡ που θα βαλεις στο host για να μπεις. :)

 

απο τη σελιδα θα κανεις account για το forum και θα ειναι και για τον server το ιδιο κατευθειαν :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί κάποιος/οι να μας πει τι γίνεται με τις Clan?

Εκανα ένα search και διάβασα κάποια πράματα, αλλά θα ήθελα κάποιον έμπειρο να γράψει τι πως που και γιατί!

 

Με έναν φίλο σκεφτόμαστε να φτιάξουμε,αλλά δεν ξέρουμε τα κατατόπια και τι ευθύνες και υποχρεώσεις έχει αυτό το εγχείρημα:lol:

Link to comment
Share on other sites

αν σκέφτεστε να κάνετε clan σε serious server είναι πολύ δύσκολο...

όταν θα κάνεις μια clan χωρις να την ανεβάσεις lvl είναι 0.

εύκολα αλλάζει lvl μέχρι lvl 3,μόνο sp και λεφτά (νομίζω)

στο lvl3 μπορεις να βάζεις title στα μέλη της clan

τώρα για να πάς σε lvl 5 θα πρέπει να βρεις μερικά αντικείμενα :p

ένα θυμάμαι το proof of blood (bloody queen-->dragon valley)

και για να πας lvl5 νομίζω πρέπει να κάνετε ένα quest με τα άτομα της clan γιατι είναι δύσκολο

anyway

Link to comment
Share on other sites

αν σκέφτεστε να κάνετε clan σε serious server είναι πολύ δύσκολο...

όταν θα κάνεις μια clan χωρις να την ανεβάσεις lvl είναι 0.

εύκολα αλλάζει lvl μέχρι lvl 3,μόνο sp και λεφτά (νομίζω)

στο lvl3 μπορεις να βάζεις title στα μέλη της clan

τώρα για να πάς σε lvl 5 θα πρέπει να βρεις μερικά αντικείμενα :p

ένα θυμάμαι το proof of blood (bloody queen-->dragon valley)

και για να πας lvl5 νομίζω πρέπει να κάνετε ένα quest με τα άτομα της clan γιατι είναι δύσκολο

anyway

Νομιζω οτι το ευκολο ειναι με το proof of blood για 3lvl και για 4lvl και πανω quest.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Επίσης διάβασα ότι ο Leader πρέπει να είναι dagger/archer ή tank λόγω SP.

Aλλά δεν βρήκα λεπτομέρειες για τα λεφτά..

 

Επίσης πόσα άτομα μπορούν να αποτελούν μια clan ή δεν έχει όριο?

Link to comment
Share on other sites

To clan einai poly xrisimo se oloys toy server.Mporeis na blepeiw an einai mesa kapoios xwris na stelneis pm,na perneis meros se sieges k.a.Se free server poy exw kanei egw einai eukolo.Mexri lvl 2 theleis lefta kai SP.Gia lvl 3 proof of blood,gia 4 proof of aspiration kai gia lvl 5 proof of aliance.Ayta synithos mporeis na ta agoraseis stous free servers.Twra gia ton oficcial den kserw.Gia na ftiakseis prepei na pas se kapoion master opoias race kai an einai arkei na exei tin epologi Clan.

Ayta.Elpizw na boithisa:)

 

P.S. Sorry gia ta greeklish alla exw problima me to pc:O

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Επίσης διάβασα ότι ο Leader πρέπει να είναι dagger/archer ή tank λόγω SP.

Aλλά δεν βρήκα λεπτομέρειες για τα λεφτά..

 

Επίσης πόσα άτομα μπορούν να αποτελούν μια clan ή δεν έχει όριο?

Basika o leader apo oso 3erw se diskolous server einai Warsmith. Gia na kaliptei tis anages tis clan gia ss kai items apo to crafting.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Οσο ανεβαινει lvl το clan τοσο πιο πολλα ατομα υποστιριζει.Νομιζω οτι στο τελευταιο lvl ειναι μεχρι 20 ατομα αλλα εχω και τισ αμφιβολιες μου.Δεν εχω βαλλει ποτε τοσα ατομα.:rolleyes: :D
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

50 60 ατομα lvl5 για leaderιλικι τι να σου πω εκτως του οτι πρεπει να εχεις υπομονη με ολα αυτα τα ζωα που καθε στιγμη θα σου στελνουν pms εκτως του οτι θα υποστεις καθε μερα πιεση απο ολα τα μικρα ε δεν θελει και πολυ

προσπαθησε να εισαι πανω απο 65+ και φυσικα νανος και να ψαχνεις ατομα πανω απο 58 ωστε να μην χρειαστεις να τους ντυσεις...

Link to comment
Share on other sites

Eμ όταν ο άλλος έχει φτάσει σε τέτοιο level θα έχει clan.

Εγω μπηκα σε clan στα 66lvl:p Μετα τα 60 αρχιζουν τα ζορια και δεν πας solo και χωρις clan.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπηκα σε clan στα 66lvl:p Μετα τα 60 αρχιζουν τα ζορια και δεν πας solo και χωρις clan.

ο phantom summoner παει σολο οι υπολοιποι πανε με party...:)

Link to comment
Share on other sites

ο phantom summoner παει σολο οι υπολοιποι πανε με party...:)

Δεν μιλαω για party.Αλλα για clan. Μετα τα 60 χρειαζεσαι items που θα τα βρεις σε necropolis.Εκει δεν πας μονος :p Εκτος αν δεν πας και κανεις crafting. Οπ. Sorry .Εισαι summoner :p Κανεις δεν παει μονος. Οι summoner ειναι καλοι για pvp. Αλλα απο xp...Οταν αυτοι φτασουν τα 78 εγω θα σκεφτομαι για 2ο sub....Bοnus xp απο τα party βλεπεις τα χρειαζονται ολοι. Κανεις δεν παει solo μετα τα 60. Αποψη μου , απο εμπειρια.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

gia xara paidia new eimai eida to 8ema gia to line age kai mpika;)

 

apo empiria edo mesa exo 1 Wizard human..kai 26lv akoma pezo e-global

ti moy protinete kai ti pezi me ta skill kai genika poy einai kalitero o 1 kai o allos kai kapio site gia na 3ero ean eiparxi thnxxx:p Sorcerer ,Necromancer,Warlock???????

Τα μεγαλα μετωπα που πεθαινουν και τα μεγαλα ματια που ομορφα κλεινουν...!"...και θα πεθανω μια βραδια σαν ολες τις βραδιες ,χωρις να σχισω τη θολη γραμμη των οριζοντων..."
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαω για party.Αλλα για clan. Μετα τα 60 χρειαζεσαι items που θα τα βρεις σε necropolis.Εκει δεν πας μονος :p Εκτος αν δεν πας και κανεις crafting. Οπ. Sorry .Εισαι summoner :p Κανεις δεν παει μονος. Οι summoner ειναι καλοι για pvp. Αλλα απο xp...Οταν αυτοι φτασουν τα 78 εγω θα σκεφτομαι για 2ο sub....Bοnus xp απο τα party βλεπεις τα χρειαζονται ολοι. Κανεις δεν παει solo μετα τα 60. Αποψη μου , απο εμπειρια.

μα εαν ειναι δυνατον εφοσον εχω pet με 8κ ζωης να μην μπορω να solaρω:p ανετα solaρω οπου και αν ειμαι για αυτο ποτε η σχεδον ποτε δεν θα δεις ps σε παρτυ ειναι ο μοναδικος char που μπορει να solarei σχεδον παντου χωρις βοηθεια:D

Link to comment
Share on other sites

gia xara paidia new eimai eida to 8ema gia to line age kai mpika;)

 

apo empiria edo mesa exo 1 Wizard human..kai 26lv akoma pezo e-global

ti moy protinete kai ti pezi me ta skill kai genika poy einai kalitero o 1 kai o allos kai kapio site gia na 3ero ean eiparxi thnxxx:p Sorcerer ,Necromancer,Warlock???????

καταρχας αλλαζεις server κατα προτιμηση να πας στον paradise εκει τα skill δουλευουν πιο κοντα σε σχεση με τον Official φτιαχνεις necro τον πας 50 και αρχιζεις τα pvp :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Βασικα ειμαι εντελως καινουργια στο Lineage. Μου το εχουν προτεινει αρκετοι και θελω να μπω να το δω και να παιξω. Μεχρι στιγμης εχω κανει εγκατασταση το Lineage στο PC και εκανα στο http://c3.bnb.gr/ λογαριασμο. <--- Με αυτον τον λογαριασμο θα μπορω να μπαινω σε bnb σερβερ;

 

Σωστα παω;

 

Ανοιξα το Lineage και κατεβαζει κατι αρχεια που οπως φαινεται ειναι μεγαλα. Να το αφησω να κατεβαζει απο εκει; Η να παω σε σελιδα να βρω server? Δεν εχω καταλαβει πολλα.. Μαλλον τιποτα. Ειχα δει καπου οτι πρεπει να κατεβασω εναν σερβερ 4 GB.

 

(Αυτο που κατεβαινει τωρα μεσα απο το Automatic Update θα αποθηκευτει καπου για να μπορω να το γραψω σε CD να μην το ξανακατεβαζω; Η να κατεβασω σερβερ απο σελιδα που θα μπορω να τον φυλαξω σιγουρα; )

 

:O

Link to comment
Share on other sites

Πως ανεβαινει το lvl του pet ωρε παιδες?

δοκίμασε να xpareis με το pet...:O

Link to comment
Share on other sites

Τo update που σου κανει την πρωτη φορα που μπαινεις δεν το αποθηκευεις.Οταν σβησεις το παιχνιδι και το ξαναβαλεις θα το ξανακανει.Για server τωρα βασικα μια IP αλλαζεις!Ποιος σου ειπε για 4GB?Εκτος κι αν θα κανεις δικο σου server.:lol:

 

Οριστε ενας server για lineage 2

Storm

Πηγαινε εκει που λεει Dowloads και μετα Connection Instructions και ακολουθησε τις οδηγιες.:happy:

 

ΥΓ)Ο bnb ειναι για παιζεις χροοοοοοονιααα!Με τον παραπανω server θα δεις πιο γρηγορα τι παιζει με το παιχνιδι κι αν σου ταιριαζει.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να το αποθυκεύσεις αρκει να αποθυκεύσεις τον φάκελο l2.έτσι έκανα με έναν φίλο μου που είχε 64kbps...και μια χαρα λειτούργησε..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...