Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

και οι κρύσταλλοι έχουν bug?

ρε παιδιά δεν πολυ λένε τα bugs...παίξτε ένα παιχνίδι χωρις cheats-exploits.Αυτο έχει σημασία οχι να ψάχνουμε για exploits.Κάτι ανάλογο γίνεται και στο cs αλλα δεν επεκτείνομαι.Καντε οτι θέλετε,your choise...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδες ποια ειναι τα classes για να κανω εναν human τοξοτη?

 

Αφού φτιάξεις τον fighter σου στα 20 γίνε rogue και μετά στα 40 hawkeye...Aν και οι Human είναι καλύτεροι daggerάδες (treasure hunter)

Link to comment
Share on other sites

Απλα λεω να φτιαξω κι εναν τοξοτη για ποικιλια!Thnx!:D

 

Παρτε και το παρακατω link απο το warcry.Ετοιμαζεται πυρετωδως το C5 και λενε πως θα βγουν 12 στο συνολο.Εχει τον ολοκληρο χαρτη και των 12 κομματιων και δειχνει ποια περιοχη θα περιλαμβανει το 5.Το παιχνιδι θα γινει πραγματικα τεραστιο αν ειναι οντως ετσι τα πραγματα!:happy:

 

http://forums2.warcry.com/read.phtml?f=1104&id=839168

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Αφού φτιάξεις τον fighter σου στα 20 γίνε rogue και μετά στα 40 hawkeye...Aν και οι Human είναι καλύτεροι daggerάδες (treasure hunter)

Οι Ηuman ειναι υπερτιμημενοι σε ολα...Ο HE ειναι ο καλυτερος τοξοτης. Αλλα daggera Abyss θα εκανα :happy: Μπορει στα passive ο human να ειναι καλυτερος αλλα και μονο που εχει hex ο D elf και ενα skill παραπανω με το dagger με καλυπτει :happy:

 

Και μην αρχισουν ολοι να λενε για το καταπληκτικο Fake death των human και elf...

1) ποτε οταν θα το χρειαστεις δεν θα εχεις το Mp για να το κανεις.

2) Σε γλιτωνει απο Mob, αλλα οχι και απο char :p Περιμενεις... Τελειωνει το Mp του και με το που σηκωνεται τελειωνεις τη δουλεια :p

 

Αλλα τοξοτη HE θα εκανα... Ειπαμε...Οι Human ειναι υπετιμημενοι...Να δω ποτε θα βαλουν κανενα νεο skill στα Delf....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι δεν αξιζει με μπαγκ αλλα οταν ο αλλος με χωνει με το +16 απο μπαγκ εγω γιατι να καθομαι ετσι? Το ξερει κανεις??
6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

αν ο άλλος το έφτιαξε με bug τοτε το λες στον gm

αν ο άλλος το έφτιαξε χωρις bug τότε απλά κάθεσε και τις τρώς μεχρι να μπορεις να τον νικήσεις χωρις βλακίες exploits,etc

Link to comment
Share on other sites

Οι Ηuman ειναι υπερτιμημενοι σε ολα...Ο HE ειναι ο καλυτερος τοξοτης. Αλλα daggera Abyss θα εκανα :happy: Μπορει στα passive ο human να ειναι καλυτερος αλλα και μονο που εχει hex ο D elf και ενα skill παραπανω με το dagger με καλυπτει :happy:

 

Και μην αρχισουν ολοι να λενε για το καταπληκτικο Fake death των human και elf...

1) ποτε οταν θα το χρειαστεις δεν θα εχεις το Mp για να το κανεις.

2) Σε γλιτωνει απο Mob, αλλα οχι και απο char :p Περιμενεις... Τελειωνει το Mp του και με το που σηκωνεται τελειωνεις τη δουλεια :p

 

Αλλα τοξοτη HE θα εκανα... Ειπαμε...Οι Human ειναι υπετιμημενοι...Να δω ποτε θα βαλουν κανενα νεο skill στα Delf....

 

Μεχρι ποσους χαρακτηρες μπορω να φτιαξω?Αχ,κατι μου λεει οτι θα φαω αρκετες ωρες reasearching...!!!:lol:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ναι.αφου το l2 είχε πρόβλημα,τώρα ευτυχώς με το format δουλεύει :D

να άλλο ένα screen απο μένα http://img374.imageshack.us/img374/8100/shot000040me.jpg

τώρα ξαναπάω l2.αν βγάλω κανένα αξιόλογο screen θα το ποστάρω εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες για τσεκαρετε λιγακι ενα σερβερ!!! Αρχισα να παιζω τωρα. Ειδωμεν. 2500+ online συνεχεια! Server
Link to comment
Share on other sites

Κανε soe. Αν δεν εχεις, /unstuck αν πιανει στον server που εισαι. Και θα φυγεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Είχα βρεθεί και γω εκεί,με παρόμοιο πρόβλημα,μάλλον bug είναι.

Μπορεί να μας πει κάποιος τι "μπινιά" υπάρχει περίπτωση να μας κάνει κάποιος ενώ κάνουμε trade?

Χθες ένας επέμενε να κάνουμε trade και μου έλεγε κάτι περίεργα:confused:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη φοβομουν κι εγω με τα trade.Δε νομιζω να μπορει να σου κανει κατι ομως απο τη στιγμη που πρεπει και οι δυο πλευρες να "επικηρωσουν" τη συναλλαγη...;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Κανε soe. Αν δεν εχεις, /unstuck αν πιανει στον server που εισαι. Και θα φυγεις.

αν μπορεις γινε λιγο πιο συγκεκριμενος γιατι ειμαι κανουριος στο παιχνιδι και δεν τα ξερω. τι ειναι το soe k το unstuk? thanks

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις γινε λιγο πιο συγκεκριμενος γιατι ειμαι κανουριος στο παιχνιδι και δεν τα ξερω. τι ειναι το soe k το unstuk? thanks

soe= scroll of escape. Το αγοραζεις απο grocery shop. Το πατας και κανεις teleport στο πιο κοντινο χωριο.

 

unstuk= ειναι εντολη, /unstuk . Το γραφεις , πατας enter και ευχεσαι να πιανει στον server σου. Ειναι σαν soe αλλα κανει καμια 10 λεπτα για να το κανεις.....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

soe= scroll of escape. Το αγοραζεις απο grocery shop. Το πατας και κανεις teleport στο πιο κοντινο χωριο.

 

unstuk= ειναι εντολη, /unstuk . Το γραφεις , πατας enter και ευχεσαι να πιανει στον server σου. Ειναι σαν soe αλλα κανει καμια 10 λεπτα για να το κανεις.....

/unstuck εννοείς φίλε songless_bird ;)

btw την πιο μεγάλη διάρκεια στο /unstuck ήταν 5 λεπτά...Δηλαδή άξιζε να πεθάνεις παρα να περιμένεiς :p

Link to comment
Share on other sites

/unstuck εννοείς φίλε songless_bird ;)

btw την πιο μεγάλη διάρκεια στο /unstuck ήταν 5 λεπτά...Δηλαδή άξιζε να πεθάνεις παρα να περιμένεiς :p

Ναι αυτο :D Αλλα ποτε δεν το εχω κανει. Παντα εχω καμια 100 soe μαζι μου. Αλλα αν κολλησεις και εισαι μικρο lvl δεν πειραζει να πεθανεις. Αν εισαι 78 το πονας το 5%....

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο :D Αλλα ποτε δεν το εχω κανει. Παντα εχω καμια 100 soe μαζι μου. Αλλα αν κολλησεις και εισαι μικρο lvl δεν πειραζει να πεθανεις. Αν εισαι 78 το πονας το 5%....

δεν γινετε τιποτα. ουτε με soe ουτε με unstuk. κατι αλλο??

Link to comment
Share on other sites

δεν γινετε τιποτα. ουτε με soe ουτε με unstuk. κατι αλλο??

Μιλας σε GM και ευχεσαι να ειναι καλος και να σε κανει tp αλλου :worry:

 

Ετσι ειχα κανει μια φορα που ο,τι και να εκανα με εβγαζε πανω στα συννεφα...

 

edit: το unstuck το ειχα γραψει λαθος. Δοκιμασε το σωστα. Αλλα αν δεν πιανει το soe μαλλον ουτε αυτο θα πιασει..

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μιλας σε GM και ευχεσαι να ειναι καλος και να σε κανει tp αλλου :worry:

 

Ετσι ειχα κανει μια φορα που ο,τι και να εκανα με εβγαζε πανω στα συννεφα...

 

edit: το unstuck το ειχα γραψει λαθος. Δοκιμασε το σωστα. Αλλα αν δεν πιανει το soe μαλλον ουτε αυτο θα πιασει..

αλλος τροπος??? 5 μερες ειμαι μεσα.. κοντευω να σκασω!! 75lvl και θα παει χαμενο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...