Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

o official έχει x1 τα πάντα.δηλαδή σε φίλο μου πήρε ένα χρόνο να γίνει 65lvl.

απλά ο official είναι για εκείνους που έχουν χρόνο να παίζουν.

Είναι 3 φορες δύσκολος απτον bnb or noobwars

Αα και να προσέχεις γιατι εκεί γίνονται πολλα πράγματα με αληθινά λεφτά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

o official έχει x1 τα πάντα.δηλαδή σε φίλο μου πήρε ένα χρόνο να γίνει 65lvl.

απλά ο official είναι για εκείνους που έχουν χρόνο να παίζουν.

Είναι 3 φορες δύσκολος απτον bnb or noobwars

Αα και να προσέχεις γιατι εκεί γίνονται πολλα πράγματα με αληθινά λεφτά

E bay...Me 72€ αγοραζεις 100κκ στον official!!! Ντυνεσαι δηλαδη μετα τα top οποτε γουσταρεις...Εχω εναν φιλο που αγορασε και στα 52lvl ηταν ντυμενος με Doom..Παιζει απο τα χριστουγενα και ειναι τωρα 60lvl.

 

Θα παρει τωρα αλλα 100κκ για να βαλει τα Α...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

αν ψάξεις σε φορουμ ειδικά για l2 θα δεις πολλές προσφορες.Να ρωτήσω στον official το pk επιτρέπεται?

Εχμμμ...Επιτρεπεται..Αλλα ρισκαρεις για το karma να σου πεσουν τα items?? :worry: Εδω σε x7 server και το σκεφτεσαι..Ειδικα αν εισαι μεγαλο lvl. Αν και μεχρι 4 PK δεν κανεις drop τιποτα :p Και υπαρχει και quest "repent the sins " νομιζω λεγεται που μειωνεις στα stats σου τα pk....:D

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

αυτο δε το ξερα.θα λειτουργεί όμως?Το έχεις κάνει το quest?

Οχι δεν το εκανα...και στον cosmos που ειμαι δεν ξερω αν λειτουργει...

 

Αλλα σε ενα siege ,ελειξε χωρις να το παρω χαμπαρι και πηρα καρμα με 100 ατομα γυρο μου :cry:

 

Μεχρι και απο ατομα του party μου τις εφαγα...:worry: Με 100hp εφτασα στην gk και μετα louis απο hunters προς TOI μερια...

 

Αν επεφτε η DC...:cry: Και το karma δεν το εκαιγαν τα mob στο toi...:( Ηρθε ενασ απο την clan και εγινε η δουλεια...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εχουν απο σημερα το απογευμα οι servers του dsgamers που κανουν updates.Τι θα γινει ρε παιδια?Ξερετε κατι?Θελω να δω τι θα βαλουν:p
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Παιδες κανενας server με κοσμο υπαρχει?Τον ξετιναξαν τον Erica της Dsgamers με το update και δεν εχουμε μεινει ουτε οι μισοι....:(
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο server και με μπολικο λαο(ειδα 330 ατομα Σαββατο μεσημερακι!)αλλα δυσκολα μαζευεις λεφτα μου φαινεται...:rolleyes:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Να θεσω εναν προβληματισμο μου..Επειδη τα λεφτα δυσκολα μαζευονται και ειμαι dark avenger,τι να παρω?Double Sword η single και ασπιδα?Στα passives μου εχω ενα shield mastery αλλα τα double σπαθια δινουν πιο πολυ p.attack...:worry:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Να θεσω εναν προβληματισμο μου..Επειδη τα λεφτα δυσκολα μαζευονται και ειμαι dark avenger,τι να παρω?Double Sword η single και ασπιδα?Στα passives μου εχω ενα shield mastery αλλα τα double σπαθια δινουν πιο πολυ p.attack...:worry:

Μα χωρις ασπιδα χανεις το stun...H επιθεση του DA ειναι ο πανθυρας! Αυτο ποτε θα το καταλαβουν οσοι παιζουν DA?? Ειναι char που τρωει ξυλο. ΔΕΝ δινει. Αλλιως να γινοσασταν SK που εχει και τα cubic...

 

Αν κρατησεις dual shord θα εχεις p attack και δεν τθα εχεις attack speed και το critical θα σου πεσει στο μισο. Δεν εχεις dual mastery. γι'αυτο...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μη βαρας ρε songless...Noob ειμαι...:p :p Δηλαδη να φτιαξω κι εναν SK...:) Μιας και σε βλεπω ψαγμενο δε γραφεις και καμια αλλη πληροφορια για παιχτες αν δε βαριεσαι...???:O

Σε ποιον server παιζεις εσυ??:happy:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Μη βαρας ρε songless...Noob ειμαι...:p :p Δηλαδη να φτιαξω κι εναν SK...:) Μιας και σε βλεπω ψαγμενο δε γραφεις και καμια αλλη πληροφορια για παιχτες αν δε βαριεσαι...???:O

Σε ποιον server παιζεις εσυ??:happy:

Στον Cosmos...Αλλα εχει πεσει τωρα...:worry: :(

 

Για ξυλο θα κανεις orc φιλε μου Destroyer...Ειναι αυτο που λεμε Tank :p

 

Με τον SK Θα εισαι στην ιδια μοιρα με τον DA , μονο που αντι για πανθυρα εχεις τα cubic.

 

Ειναι αμυντικοι παιχτες.

 

Οι damage dealers σε ενα party εναι οι daggerαδες. Αλλα δεν εχουν αμυνα...Ειναι πως θα πιασουν τα skill. Πχ εμενα με rip ΤΗ 6 lvl μικροτερος...Επιασαν επανω μου και τα τρια skill του :( (ειμαι BD 74lvl) Αλλα τον εριξε ενας φιλος μου PR με ενα critical...Ενα βελακι υποθεση ηταν :confused: Δεν υπαρχει τελειος παιχτης. Ολοι καπου υστερουν. Εγω βασικα δεν ειμαι και του πολυ ξυλου γι'αυτο κανω δυο char συνηθως BD και WC που ειναι assist fighters με party buffs. Αν εχεις τετοιο char δεν υπαρχει party που να μην σε θελει , ειδικα αν εχεις τουλαχιστον 58lvl BD. Αν εχεις και Dance of Vampire εισαι αρχοντας

 

Ειναι τι θες να κανεις μεσα στον παιχνιδι...Παντως αν γουσταρεις τα pvp/pk...Τοξοτης...χωρις δευτερη σκεψη...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει τοξοτη ποτε.Θα κανω εναν τοξοτη τοτε.Για τους orc το ηξερα για το ξυλο.Πραγματικα κτηνη!Δοκιμασε τον server που εβαλε ο Meraklis πιο πανω.Εχει πολυ λαο.:)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει τοξοτη ποτε.Θα κανω εναν τοξοτη τοτε.Για τους orc το ηξερα για το ξυλο.Πραγματικα κτηνη!Δοκιμασε τον server που εβαλε ο Meraklis πιο πανω.Εχει πολυ λαο.:)

Μπα...Ειναι pvp server με donations...Με 100€ ειμαι Hero με wyvern....Ανισο και χανει το νοημα του lineage...

 

Μαθατε το story του C5?? :) Εχει να κανει με ενα σπαθι ( μοιαζει με dragon slayer οπως το ειδα). Το οποιο μπορει να πεσει απο οποιοδηποτε mob. Ακομη και απο lvl1 που λεει ο λογος. Το σπαθι ειναι μοναδικο και το εχει μονο ενας στον server. Με το που γινεσαι κατοχος του σπαθιου αποκτας 100.000 karma!!! Αλλα και τρομερο defense και attack. Δηλαδη σαν να διαιμονιζεσαι ενα πραγμα :p

 

Σκοπος ειναι να σε σκοτωσουν οι αλλοι. Οποιος σε σκοτωσει παιρνει αυτος το σπαθι και φυσικα την "καταρα". Και παει λεγοντας...Οσα pk εχεις κανει ως κατοχος του σπαθιου μηδενιζονται οταν πεθανεις και φυσικα φευγει και το karma :)

 

Γιάυτο στο C5 οταν δειτε καρμαρισμενο μην πειτε " ο ,ευκαιρια να του πεσει τιποτα!" Μαλλον θα φατε ξυλο αν ειστε μονος και πεσετε πανω στον δαιμονισμενο...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε.που είδες αυτά??πώρε μέχρι να βγει test server και πότε να βγει full english c5 έχει να γίνει....ξές τπτ παραπάνω?

Μονο αυτα ξερω..και αυτα μου τα μετεφρασε απο Ιαπωνικο site μια φιλη μου.

Στη Κορεα ηδη εχουν test server C5. Η νεα Α armor σε D Elf ειναι ολα τα Adena!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Με donation ειναι?Τεσπα,οσο κρατησει και μετα στον Erica της Dsgamers οταν ετοιμαστει που εχω 2 δυνατους chars.Παντως πολυ ανοιχτοχεριδες στον Storm!Με ειδε ενας ελληνας και με ρωτησε τι lvl ειμαι.Μολις του ειπα 42 και μαζευω λεφτα μου λεει:"Δεν μπορω να σε βλεπω ετσι ρε μ***α!Παρε 20 μυρια και ντυσου σωστα!!:blink: :blink: :lol:

 

ΥΓ)Φοραγα D στολη και no grade σπαθι!

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...