Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

Kserw enan server me ligo apo C5.

 

http://power.cpms.ru/news.php

 

Pante edw an 8elete na deite map/places apo C5. to uptime den einai k toso kalo.. synexws kanoun update. ;)

Είχαμε μπει με έναν φίλο μου και δεν είχε τίποτα c5..στο site έλεγε c5 stuff/\.και αυτο το λέω γιατι είχα ρωτήσει κιόλας.

αα btw πιάνει το bug για super haste :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σχολιο:Αρχιζει και γινεται σπαστικο να σε χτυπαει ο καθενας και να σου κανει 12500 damage μ'ενα χτυπημα....:mad:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να μην μπήκες πριν 1 ώρα στον server με gm rights..Είμασταν με έναν φίλο και σπάγαμε τα νεύρα άλλονών..

btw χθες μπορούσες να έχεις μύρια hp σημερά δεν γίνεται :(

αν κάνεις όλην την armor σου +65535 δεν θα έχεις τόσο dmg,ελπίζω δηλαδη...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν προλαβα να μπω σ'αυτον Μερακλη και μαλλον δεν θα το προσπαθησω γιατι την εχω ψιλο-βρει με τον Storm.Για τον Storm το λεω αυτο.Απλα ειναι σπαστικο να υπαρχουν δεκα πιτσιρικια(no offence για καποιον)και να μη σ'αφηνουν να παιξεις και να ευχαριστηθεις επειδη σε pvp/pk/events κανουν τετοια damage και να σε λενε και noob..
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

αυτοι τότε είναι donators.πληρώνουν κάνουν τα όπλα τους +25 και παίρνεις πόσα skill και το pk πάει σύννεφο...

εγώ πάντως δεν με έχουν κάνει κάνα τέτοιο damage...αν σε ξανακάνουν πέστο στον gm

Link to comment
Share on other sites

εχο το lineage2 C4 και δεν μπορω να παιξω online κατεβαζω τον client C3 apo ta bits and bytes που εχο λογαριασμο και συνδεομαι κανονικα αλλα μου δειχνει μονο το περιβαλλον του παιχνιδιου ουτε τερατα ουτε τον χαρακτηρα μου μηπως φταιει το οτι εχο αλλα chronicle??
Link to comment
Share on other sites

δεν πολυκατάλαβα τι εννοείς... παίζεις Official ή BNB? Αν παίζεις official είναι εύκολα τα πράγματα. Αν παίζεις BNB πρέπει ν απευθυνθείς στην σελίδα του ΒΝΒ για το Lineage2 (που δεν ξερω ποια ειναι) και να κατεβάσεις προφανώς το απαραίτητο patch. Ισως ο ΒΝΒ να μην είναι C4 compatible...

Ενημερωτικά σου λέω οτι έπαιζα σε εναν αλλον prive server (SurfOnNet) και μετά την τελευταία Official αναβάθμιση οι παίκτες του σερβερ δεν μπορούσαν να συνδεθούν. Δεν έπρεπε να κάνουν την αναβαθμιση. Επρεπε να κρατήσουν τα παλιά δεδομένα.

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

ηρεμια μετα τις 11 του μηνα ο bnb θα περασει στο c4...

o extreme σε σχεση με τον paradise ειναι μια φερραρι σε κοντρα με γιουγκο

ο extreme εχει πεσει πολυ πια

Link to comment
Share on other sites

ηρεμια μετα τις 11 του μηνα ο bnb θα περασει στο c4...

o extreme σε σχεση με τον paradise ειναι μια φερραρι σε κοντρα με γιουγκο

ο extreme εχει πεσει πολυ πια

Θα δοκιμασουν enchant σε C4?? Και αν σπασει??:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Οχι μου ειπε ενας φιλος μ οτι τωρα πια μπορεις να πας μεχρι 78 lvl αλλα δεν παιρνεις τπτ καινουργιο 3rd Class, Skills. Αυτος ειναι ο bnb C4.
Link to comment
Share on other sites

το να πηγαίνεις 78lvl είναι c4?θα μας τρελάνουν ρε παιδιά...

Δεν μπορει..Θα εβαλαν και C4 περιοχες και S grade items...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

και όπως φένεται εκείνοι που ξεσκίστηκαν να γίνουν 75lvl θα το ξανακάνουν.Ευτυχως που δεν παίζω bnb :D

οχι δεν θα σβηστουν οι χαακτηρες ετσι τουλαχιστον λενε.... οσο για το enc υπαρχει κολπο με το shop..,

βαζεις shop το οπλο που θες να το enc και χωνεις αβερτα μετα:D

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν θα σβηστουν οι χαακτηρες ετσι τουλαχιστον λενε.... οσο για το enc υπαρχει κολπο με το shop..,

βαζεις shop το οπλο που θες να το enc και χωνεις αβερτα μετα:D

ψηλο μούφα μου ακούγεται αυτό...

 

Υπάρχει ακόμα ο bnb ρε παιδιά? pvp server που περνιέται για σοβαρός ΕΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

ψηλο μούφα μου ακούγεται αυτό...

 

Υπάρχει ακόμα ο bnb ρε παιδιά? pvp server που περνιέται για σοβαρός ΕΛΕΟΣ.

ε ναι pvp χ3 τι αλλο θα ακουσω το οτι μερικοι τον εχουν σκισει δεν παει να πει οτι ετσι ειναι κιολας.....:rolleyes: που τουλαχιστον ειναι ο μοναδικος που παιζει με c1 files στην ελλαδα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gia se olous!simera agorasa to lineage2 chronicles 4 mpori na me voithisei kapoios oste na ta kata ferw na paixw;;;egkatestisa to paixnidi alla me tous servers ta kanw sk@t@!!!help
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

θα μπεις στο site του server που θες να παίξεις για να βρεις το patch που χρειάζεται.

Θα το κάνεις paste στο folder του game,και θα φορτώνεις το game πλέον από την συντόμευση που θα έχει το ίδιο το patch.

Συνήθως "launcher" λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξέρει κανείς να με βοηθήσει και εμένα? Θέλω να εγκαταστήσω έναμ server που λένε είναι χ5000 και δεν χρειαζετε να κάνεις ούτε register ού τε τίποτα. Βάζεις απλά ένα κωδικό και ενα θσερ που 8ελεις. Νομίζω λέγετε fc ή hunter. Please....:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...