Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!

ξερουμε για τα δικα μας ποτε θα παρουμε την Miui 10 ??? :D

 

Eγω παντως σχετικα με αυτά που λετε παραπανω το πηρα στα μεσα Ιανουαριου φετος οποτε θελω πολλα χρονια να το αλλαξω.

το προηγουμενο αλλαχτηκε σε αυτό από Μαιο 2013 - Ιανουάριος 2018, δεν αλλαζω συχνα κινητα ΜΟΝΟ αν πλεον δεν κανω την δουλεια μου με καποιον τροπο πχ να σερνεται πολύ. Οποτε μεχρι να αλλαξω θα εχει Μi max 5 όχι 3.....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εγραψα καπου οτι πρεπει να το αλλαξουμε σώνει και καλά?

Αλλα εαν ειναι να διαλεξω αναμεσα στα 2 εννοειται οτι θα πηγαινα στο max3.

Kαι φυσιακ μονο θεμα τυχης δεν ειναι το νεο μοντελο.

Μια πολυ καλη αναβαθμηση εχει γινει σε ολα τα σημεια της συσκευης.

 

Να προσθεσουμε και την 800αρα που πλεον την εχει,ενα χαρακτηριστικο που ελειπε στα προηγουμενα Mi Max.

Και πραγματικα,για οσους εχουν κοσμοτε και VoLTE,αν εχεις και την 800αρα στο 4G δεν χανεις τηλεφωνο σε καμια περιπτωση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

παιδια για το Mi max 3 να λετε στο δικο του θεμα γιατι γινονται παραξηγησεις…. Edited by Nikifoross
edit μετα απο ακυρα σχολια....
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά γέλασε το χειλάκι μου... Η θεωρία σου είναι ανυπόστατη. Κλάσεως ανώτερο SOC κάμερες και design. Μαζεμένο με πολύ μικρά μπεζελς και οθόνη με καθαρα και ζωντανά χρώματα. Μνήμες ddr4, και oreo 8.1 που θα πάρει και το 9 ίσως και το 10, όπως και miui 11

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αστον είναι κολλημένος ο συγκεκριμένος!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, δυστυχως πραγματικα κριμα για καποιους δεν καταλαβαινουν τιποτα, περαστικα τους....

ειχα γραψει ένα κειμενο μεγαλο και το χαλασα γιατι δεν βλεπω τον λογο να χαλιέμαι για καποιους.

το forum είναι να λεμε την αποψη μας. Αμα είναι να τσακωνόμαστε τοτε να μην γραφουμε.

Προς το παρον ignore λοιπον και τελος.

Καλημέρα καλη συνεχεια και καλη εβδομαδα….

Edited by Nikifoross
edit
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το ανταπτοράκι δουλεύει ; Το χρησιμοποιεί κανένας; Για φόρτιση το χρειάζομαι στο max 2

 

https://www.skroutz.gr/c/699/metatropeis-adaptors.html?keyphrase=usb+type+c

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το ανταπτοράκι δουλεύει ; Το χρησιμοποιεί κανένας; Για φόρτιση το χρειάζομαι στο max 2

 

https://www.skroutz.gr/c/699/metatropeis-adaptors.html?keyphrase=usb+type+c

Ναι έχω παρόμοιο για ώρα ανάγκης. Μια χαρά είναι

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω παρόμοιο για ώρα ανάγκης. Μια χαρά είναι

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ αδερφέ για την απάντηση και για τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, εγω παραγγειλα εδω https://www.ebay.ie/itm/Mini-Micro-USB-Female-to-Type-C-3-1-Male-Adapter-USB-C-Converter-with-String/162548441535?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=461552495068&_trksid=p2060353.m2749.l2649 5 κομματια λεει σε διαφορα χρωματα με τετοια τιμη δεν ξερω θα δειξει ο χρονος....:lol:
Link to comment
Share on other sites

ακομα να παρουμε την miui 10.οσο και αν κυταξα στο διαδυκτιο δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο.δεν την βλεπω να ερχεται συντομα στο κινητο μας
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε φίλε η miui 10 σου.... http://en.miui.com/download-328.htmlac91dc023b34dcd9cb768223ebc132c5.jpg

 

ναι το ειδα αυτο και σε ευχαριστω.αλλα θελω να την παρω μονο οτα με αυτα τα πραγματα δεν τα παω πολυ καλα.το να φλασαρω οχι με τιποτα στον αλλον τον τροπο να την κατεβασω στο κινητο τον φοβαμαι να σου πω γιατι μια φορα σε ενα huawei που ειχα κολησε και δεν ανοιγε

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε φίλε η miui 10 σου.... http://en.miui.com/download-328.htmlac91dc023b34dcd9cb768223ebc132c5.jpg

 

ναι το ειδα αυτο και σε ευχαριστω.αλλα θελω να την παρω μονο οτα με αυτα τα πραγματα δεν τα παω πολυ καλα.το να φλασαρω οχι με τιποτα στον αλλον τον τροπο να την κατεβασω στο κινητο τον φοβαμαι να σου πω γιατι μια φορα σε ενα huawei που ειχα κολησε και δεν ανοιγε

 

Τοτε περιμενεις.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

 

Τοτε περιμενεις.:)

ναι περιμενω.θα την παρει ομως παντως αργα η γρηγορα ετσι
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ναι περιμενω.θα την παρει ομως παντως αργα η γρηγορα ετσι

 

καλημέρα, δες και το σχετικο θεμα http://en.miui.com/thread-3841987-1-1.html μαλλον μυστικο το εχουν! :lol:

εδώ μιλαει για τελη ιουλιου? https://gr.gizchina.com/2018/07/01/miui-10-global-beta-models-and-timeline/ αλλα δεν....

και εγω δεν το πειραζω το κινητο και χρονο δεν εχω και μεγιστη αξιοπιστια θελω, οποτε περιμενω την ΟΤΑ.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε φίλε η miui 10 σου.... http://en.miui.com/download-328.htmlac91dc023b34dcd9cb768223ebc132c5.jpg

 

ναι το ειδα αυτο και σε ευχαριστω.αλλα θελω να την παρω μονο οτα με αυτα τα πραγματα δεν τα παω πολυ καλα.το να φλασαρω οχι με τιποτα στον αλλον τον τροπο να την κατεβασω στο κινητο τον φοβαμαι να σου πω γιατι μια φορα σε ενα huawei που ειχα κολησε και δεν ανοιγε

Κατεβάζεις το αρχείο, το ανοίγεις από το ίδιο το updater εντός κινητού και το τρέχεις. Σε 20 λεπτάκια είσαι έτοιμος αλλά κάνει εννοείται wipe τα πάντα.

Επίσης, τι να την κάνεις; Ένα σωρό ασυμβατότητες με παλιά θέματα κλπ κλπ έχει, και οπτικά δεν βλέπω κάποια βελτίωση. Ίσα ίσα, θεωρώ καλύτερη την 9.

Είδα κι έπαθα για να βρω ένα theme της προκοπής (για το οποίο να θυμίσω ότι ακόμη δεν υπάρχει κάτι για τις χώρες της Ε.Ε. , πρέπει να αλλάζω το region σε india,norway κλπ για να δουλεύει το app με τα θέματα).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

αν μου επιτρέπετε να κάνω εδώ μια παρέμβαση σχετικά με το max 3 μιας και αφορά τους περισσότερους από εμάς που έχουμε το max 2.

Παρατηρώ γενικά μία βιασύνη και μία κινητηκοτητα όσον αφορά την αγορά του max 3 από πολλούς που σπεύδουν να το αγοράσουν γεμίζοντας ταυτόχρονα με αγγελίες το διαδίκτυο ώστε να πουλήσουν το max 2.

 

Θα έλεγα λοιπόν πως όσοι έχουν το max 2 θα κάνουν λάθος να τρέξουν να πάρουν το 3 ,κατ αρχήν γιατί οι βελτιώσεις είναι μικρές σε σχέση με το max 2 και κατά δεύτερον αυτό που σίγουρα αγνοούν και είναι το πιο σημαντικό ειναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κυκλοφορήσει σύντομα μοντέλο max 3 με SnapDragon 710 ή 660 και το ακόμη πιο βασικό ότι δεν θα αργήσει πιστεύω να βγει το max 4 το οποίο θα έχει ουσιώδεις βελτιώσεις σε σχέση με το 2 και θα διαθέτει επιπλέον το νέο 5G που θα άρχισει να επεκτείνεται από το 2019.

 

Γι'αυτό παιδιά μην είστε ανυπόμονοι και ρίχνετε χρήματα χωρίς λόγο σε μια υποτυπώδη αναβάθμιση σε max 3.

 

Αυτά και καλή συνέχεια στους συνmax2 φίλους που επιμένουμε στο 2 και θεωρώ ότι είμαστε κερδισμένοι σε πολλά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

αν μου επιτρέπετε να κάνω εδώ μια παρέμβαση σχετικά με το max 3 μιας και αφορά τους περισσότερους από εμάς που έχουμε το max 2.

Παρατηρώ γενικά μία βιασύνη και μία κινητηκοτητα όσον αφορά την αγορά του max 3 από πολλούς που σπεύδουν να το αγοράσουν γεμίζοντας ταυτόχρονα με αγγελίες το διαδίκτυο ώστε να πουλήσουν το max 2.

 

Θα έλεγα λοιπόν πως όσοι έχουν το max 2 θα κάνουν λάθος να τρέξουν να πάρουν το 3 ,κατ αρχήν γιατί οι βελτιώσεις είναι μικρές σε σχέση με το max 2 και κατά δεύτερον αυτό που σίγουρα αγνοούν και είναι το πιο σημαντικό ειναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κυκλοφορήσει σύντομα μοντέλο max 3 με SnapDragon 710 ή 660 και το ακόμη πιο βασικό ότι δεν θα αργήσει πιστεύω να βγει το max 4 το οποίο θα έχει ουσιώδεις βελτιώσεις σε σχέση με το 2 και θα διαθέτει επιπλέον το νέο 5G που θα άρχισει να επεκτείνεται από το 2019.

 

Γι'αυτό παιδιά μην είστε ανυπόμονοι και ρίχνετε χρήματα χωρίς λόγο σε μια υποτυπώδη αναβάθμιση σε max 3.

 

Αυτά και καλή συνέχεια στους συνmax2 φίλους που επιμένουμε στο 2 και θεωρώ ότι είμαστε κερδισμένοι σε πολλά θέματα.

 

Κοροϊδα ψαχνουν να βρουν γιατι οταν βλεπεις αγγελιες που ζητανε 170 για το 2 οταν με 215 αγοραζεις το 3 τις βλεπεις και γελας.

Συν οτι προσπαθουν να το πουλησουν οσο μπορει να εχει καποια αξια ακομα γιατι αν βγει 3 ακομα καλυτερο απο αυτο το 2 δεν θα το αγοραζει κανεις ουτε για 80 ευρω.

Ο αλλος σε διπλανο φορα πουλαει 170 το 2 ακατεβατα και ψαχνει το 3 μεχρι 180 ευρω. :lol:

Το βασικο που εχει το 3 ειναι η 800αρα γιατι χωρις 800 no party και μην μου πει κανεις ειναι μονο για επαρχια και χαζομαρες γιατι εγω που εχω Wind σε πολλα σημεια εδω στο Περιστερι χωρις 800αρα δεν μπορεις ουτε σελιδα να δεις.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

αν μου επιτρέπετε να κάνω εδώ μια παρέμβαση σχετικά με το max 3 μιας και αφορά τους περισσότερους από εμάς που έχουμε το max 2.

Παρατηρώ γενικά μία βιασύνη και μία κινητηκοτητα όσον αφορά την αγορά του max 3 από πολλούς που σπεύδουν να το αγοράσουν γεμίζοντας ταυτόχρονα με αγγελίες το διαδίκτυο ώστε να πουλήσουν το max 2.

 

Θα έλεγα λοιπόν πως όσοι έχουν το max 2 θα κάνουν λάθος να τρέξουν να πάρουν το 3 ,κατ αρχήν γιατί οι βελτιώσεις είναι μικρές σε σχέση με το max 2 και κατά δεύτερον αυτό που σίγουρα αγνοούν και είναι το πιο σημαντικό ειναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κυκλοφορήσει σύντομα μοντέλο max 3 με SnapDragon 710 ή 660 και το ακόμη πιο βασικό ότι δεν θα αργήσει πιστεύω να βγει το max 4 το οποίο θα έχει ουσιώδεις βελτιώσεις σε σχέση με το 2 και θα διαθέτει επιπλέον το νέο 5G που θα άρχισει να επεκτείνεται από το 2019.

 

Γι'αυτό παιδιά μην είστε ανυπόμονοι και ρίχνετε χρήματα χωρίς λόγο σε μια υποτυπώδη αναβάθμιση σε max 3.

 

Αυτά και καλή συνέχεια στους συνmax2 φίλους που επιμένουμε στο 2 και θεωρώ ότι είμαστε κερδισμένοι σε πολλά θέματα.

 

Eαν τα βαλετε διπλα διπλα δεν θα ξαναπατε στο 2.......και δεν πουλαω καμια απο της 2 συσκευες,απλα περασαν απο τα χερια μου και η διαφορα στις 2 συσκευες ειναι μεγαλη....αλλα μην το κανουμε vs..:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Eαν τα βαλετε διπλα διπλα δεν θα ξαναπατε στο 2.......και δεν πουλαω καμια απο της 2 συσκευες,απλα περασαν απο τα χερια μου και η διαφορα στις 2 συσκευες ειναι μεγαλη....αλλα μην το κανουμε vs..:)

 

Δεν το έθεσα για να κάνουμε διαγωνισμό φίλε , ενημέρωσα τους φίλους για κάποια θέματα που δεν είναι ευρέως γνωστά.

 

Επίσης επειδή κι εγώ εχω δοκιμάσει το 3 δεν θεωρώ ότι άξιζει να δώσει κανείς 250 ευρώ επιπλέον για αναβαθμίσεις που δεν είναι τόσο σημαντικές. Φυσικά σε κάποια πράγματα είναι καλύτερο ,αυτό έλειπε νεότερο μοντέλο και να μην έχει στοιχειώδεις βελτιώσεις , αλλά τις βελτιώσεις αυτές και 150 να μου τις έδινε η εταιρεία δεν θα τις αγόραζα μόνο και μόνο για να λέω ότι έχω το καινούργιο μοντέλο. Και μάλιστα τη στιγμή που σε 6 μήνες θα έχω να επιλέξω από τις αναβαθμίσεις του 4.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

αν μου επιτρέπετε να κάνω εδώ μια παρέμβαση σχετικά με το max 3 μιας και αφορά τους περισσότερους από εμάς που έχουμε το max 2.

Παρατηρώ γενικά μία βιασύνη και μία κινητηκοτητα όσον αφορά την αγορά του max 3 από πολλούς που σπεύδουν να το αγοράσουν γεμίζοντας ταυτόχρονα με αγγελίες το διαδίκτυο ώστε να πουλήσουν το max 2.

 

Θα έλεγα λοιπόν πως όσοι έχουν το max 2 θα κάνουν λάθος να τρέξουν να πάρουν το 3 ,κατ αρχήν γιατί οι βελτιώσεις είναι μικρές σε σχέση με το max 2 και κατά δεύτερον αυτό που σίγουρα αγνοούν και είναι το πιο σημαντικό ειναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κυκλοφορήσει σύντομα μοντέλο max 3 με SnapDragon 710 ή 660 και το ακόμη πιο βασικό ότι δεν θα αργήσει πιστεύω να βγει το max 4 το οποίο θα έχει ουσιώδεις βελτιώσεις σε σχέση με το 2 και θα διαθέτει επιπλέον το νέο 5G που θα άρχισει να επεκτείνεται από το 2019.

 

Γι'αυτό παιδιά μην είστε ανυπόμονοι και ρίχνετε χρήματα χωρίς λόγο σε μια υποτυπώδη αναβάθμιση σε max 3.

 

Αυτά και καλή συνέχεια στους συνmax2 φίλους που επιμένουμε στο 2 και θεωρώ ότι είμαστε κερδισμένοι σε πολλά θέματα.

 

Επειδή είχα και το 1 και το 2 και τώρα το 3 πραγματικά βλέπω τεράστιες διάφορες μεταξύ 2&3!

Αρχικά είναι πολύ πιο γρήγορο χωρίς τα lag του 2, η οθόνη είναι πολύ καλύτερη σε χρωμματα και φωτεινότητα, έχει πιο γρήγορη μνήμη ram DDR4X, έχει την 800αρα, έχει ακόμα μεγαλύτερη μπαταρία 5.500mah, έχει πολύ καλύτερη κάμερα και πλέον 2πλη και πολύ καλύτερη selfie με led για το βράδυ, έχει ήδη MIUI 10 με gestures και face unlock που δεν ξέρουμε σε πόσους μήνες θα το πάρει 2, έχει πολύ πολύ μικρότερα bezels, έχει μεγαλύτερη οθόνη στο ίδιο μέγεθος κ.α.

Νομίζω ότι αυτές οι διάφορες είναι αρκετές για να πάει κάποιος στο Max3!

Τώρα αυτό που λες ότι θα βγει σύντομα καλύτερο μοντέλο που το άκουσες; Γιατί και πέρυσι με το 2 έβγαλε μόνο μια έκδοση όπως και φέτος με το 3.

Τώρα για το Max4 τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα βγει γρηγορότερα απ’ότι βγήκαν όλα τα προηγούμενα μοντέλα μεταξύ τους(12-14 μήνες):wacko:

Εγω λέω να περιμένεις το Max5 που σίγουρα θα έχει τρομερές αλλαγές!:lol:

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ,

αν μου επιτρέπετε να κάνω εδώ μια παρέμβαση σχετικά με το max 3 μιας και αφορά τους περισσότερους από εμάς που έχουμε το max 2.

Παρατηρώ γενικά μία βιασύνη και μία κινητηκοτητα όσον αφορά την αγορά του max 3 από πολλούς που σπεύδουν να το αγοράσουν γεμίζοντας ταυτόχρονα με αγγελίες το διαδίκτυο ώστε να πουλήσουν το max 2.

 

Θα έλεγα λοιπόν πως όσοι έχουν το max 2 θα κάνουν λάθος να τρέξουν να πάρουν το 3 ,κατ αρχήν γιατί οι βελτιώσεις είναι μικρές σε σχέση με το max 2 και κατά δεύτερον αυτό που σίγουρα αγνοούν και είναι το πιο σημαντικό ειναι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να κυκλοφορήσει σύντομα μοντέλο max 3 με SnapDragon 710 ή 660 και το ακόμη πιο βασικό ότι δεν θα αργήσει πιστεύω να βγει το max 4 το οποίο θα έχει ουσιώδεις βελτιώσεις σε σχέση με το 2 και θα διαθέτει επιπλέον το νέο 5G που θα άρχισει να επεκτείνεται από το 2019.

 

Γι'αυτό παιδιά μην είστε ανυπόμονοι και ρίχνετε χρήματα χωρίς λόγο σε μια υποτυπώδη αναβάθμιση σε max 3.

 

Αυτά και καλή συνέχεια στους συνmax2 φίλους που επιμένουμε στο 2 και θεωρώ ότι είμαστε κερδισμένοι σε πολλά θέματα.

Συμφωνώ απόλυτα.....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, συμφωνω και εγω με τους δυο σας πολυ σωστα.

Απλα καλο θα ηταν να αποφευγουμε εδω στο θεμα του 2 συγκρισεις των 2 κινητων.

Εκτος του οτι ειναι εκτος θεματος δε νομιζω οτι εχει και καποιο νοημα.

 

Για την 800αρα τωρα ναι ειναι θεμα, δεν το περιμενα οτι ειναι τοσο γιατι το γνωριζα πριν το αγορασω αλλα ηθελα τα αλλα πλεονεκτηματα του απεναντι σε αλλα κινητα. Οντως προβλημα ειναι και στο Περιστερι κυριως σε εσωτερικους χωρους αλλα και στο εξοχικο εχω θεμα, αλλα οχι τοσο τρελο να θελω να το δωσω, εξαλου εχουν ηδη βρεθει λυσεις, στο εξοχικο βαζω ADSL γραμμη που ετσι κι αλλιως θα εβαζα δεν το εκανα λογω κινητου και στην δουλεια εχουμε VDSL 100 οποτε εχω wifi. Απεξω εχω 4G ετσι κι αλλιως απλα δεν εχει τις ταχυτητες που εχουν οσοι εχουν και την 800αρα εφοσον αυτο υποστηριζεται απο τις εκαστοτε κεραιες της περιοχης.

Οταν δεν θα μπορω να κανω πλεον την δουλεια μου οπως εγινε με το προηγουμενο κινητο μου που το ειχα 5 χρονια τοτε θα παρω αλλο....

Παιχνιδια δεν παιζω ΠΟΤΕ σε κινητο υποψην (γιαυτο εχω tablet 8" και τωρα και android tv box).

Προτιμω να δωσω τα λεφτα για μια 7χορδη ηλεκτρικη κιθαρα, γιατι ειμαι με 6χορδη ή μια καλυτερη ψηφιακη πεταλιερα πχ. Ο καθενας αναλογα τις αναγκες του....αυτο το να αλλαζω κινητα μολις βγει το νεο μοντελο (το ειχα κανει με iphone και ακομα το μετανιωνω....) δεν το ξανακανω ΠΟΤΕ.

 

Αληθεια ξερει κανεις ποτε θα παρουμε την MIUI 10 με OTA ?:p:happy:

Edited by XP130TD
εκτος οπχ
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! καλη κυριακη!

εβαλα στο εξοχικο cosmote σταθερη και επειδη μεσα στο σπιτι δεν εχει καλο σημα μου ειπαν να ενεργοποιησω κλησεις μεσω wifi!

ξερει κανεις τιποτα?

 

βρηκα αυτο αλλα δεν καταλαβαινω....http://en.miui.com/thread-2484324-1-1.html

μενου σχετικα που λεει εγω δεν βρηκα πουθενα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! καλη κυριακη!

εβαλα στο εξοχικο cosmote σταθερη και επειδη μεσα στο σπιτι δεν εχει καλο σημα μου ειπαν να ενεργοποιησω κλησεις μεσω wifi!

ξερει κανεις τιποτα?

 

βρηκα αυτο αλλα δεν καταλαβαινω....http://en.miui.com/thread-2484324-1-1.html

μενου σχετικα που λεει εγω δεν βρηκα πουθενα!

Καλημέρα φίλε μου, ψάξε για volte - vowifi cosmote, εδώ έχουν αναφερθεί (σε άλλες συσκευές Xiaomi) με κάποιο τρόπο το έχουν ενεργοποίηση (μου φαίνεται πρέπει να βρεις s7 8 9,iPhone p20 γενικά από cosmote αγορά, να βάλεις σιμ, να στείλεις μνμ για ενεργοποίηση, να ξαναβάλεις την σιμ στο κινητό σου και μετά ρυθμίσεις στο apn) σε άλλους παίζει σε άλλους όχι!! Με Xiaomi πάντως δύσκολο!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...