Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βέροιας ?????

 

Βάλε ήθελα να γράψω αλλά μου βγήκε βεροια

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Απορια παιδια..

Τι διαφορα εχει αυτο https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_646141.html?wid=4

με αυτο https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_638129.html

???

 

Είναι σε διαφορετικές αποθήκες. Το ένα στην Κίνα και το άλλο στο Χονγκ Κονγκ.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι μηπως το παραγγείλω και εγώ τωρα που το έχει προσφορά το Gearbest 162€.

Έχω το S7 Edge και το θέλω σαν 2ο κινητό με κάρτα Whatsup κυρίως για browsing και παιχνίδια.

Το μόνο που με προβληματίζει είναι με το Β20 επειδή είμαι και εγώ από Πτολεμαϊδα.

Δηλ. εδω δεν πιάνει πουθενα 4G?

 

Πολύ καλή προσφορά, δε θα έχουμε θέμα με τελωνείο μιας που η αποθήκη είναι Κίνα? Και ποια επιλέγουμε την HK ή ΗΚ 4? Απαντήστε μου σύντομα όσο γίνεται παιδιά γιατί θα φύγω για στρατό και πρέπει να κινηθώ γρήγορα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά, δε θα έχουμε θέμα με τελωνείο μιας που η αποθήκη είναι Κίνα? Και ποια επιλέγουμε την HK ή ΗΚ 4? Απαντήστε μου σύντομα όσο γίνεται παιδιά γιατί θα φύγω για στρατό και πρέπει να κινηθώ γρήγορα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

Θα πάρεις αυτό το θηρίο στον στρατό??

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γω γιατί όχι, τί 5.5 τί 6.44 :p

 

Με priority line λένε δεν περνάει τελωνείο

Για priority line λέει ότι θέλει English address όμως.

Edited by NoiSy_MaN
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια το κινητο στην καμερα εχει αυτο το θολωμα στο ποτραιτο που εχουν αλλα κινητα πχ huawei ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια το κινητο στην καμερα εχει αυτο το θολωμα στο ποτραιτο που εχουν αλλα κινητα πχ huawei ?
Όχι. Αυτό το πετυχαίνουν τα κινητά που έχουν 2 φακούς.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε kostassa το ιδιο πηρα κι εγω αλλα σε μαυρο.Μια εβδομαδα να υπολογιζεις.Τριτη το παρηγγειλα,σημερα ειναι Αθηνα οποτε λογικα αυριο θα το εχω στην πολη μου.. Edited by karpet74
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέψου παρηγγειλα Παρασκευή μεσημέρι και ακόμα δεν έχει γίνει shipping. Όταν το παραλάβεις ενημέρωσε με σε παρακαλώ με τι Ρομ έρχεται. Επίσης με το που έγινε το shipping σου έδωσε trucking number για Dhl?
Link to comment
Share on other sites

Ναι μετά από δύο μέρες έγινε shipping και μου δώσανε λινκ.Μετά έμεινε άλλες δύο μέρες Τεργέστη,το Σάββατο πήγε για καφέ Γερμανία και σήμερα Αθήνα.Μόλις το παραλάβω θα σου πω για τη ρομ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και εγω ελπιζω μεχρι τελους του χρονου να το εχω στα χερια μου....απλα ειδα καπου οτι δεν εχει ραδιοφωνο εννοω χωρις internet και δεδομενα...πειτε μου οτι εχει γιατι το χρησιμοποιω αρκετα...

 

Eχει φιλε μου κανονικα ραδιοφωνο χωρις ιντερνετ εννοειται!!Με το καλο να παραλαβεις!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλο μου βγαίνει αυτή η ειδοποίηση όταν μου στελνουν μήνυμα στο messenger δεν καταλαβαίνω γιατί το βγάζει συνέχεια.c4afd3c498156f0baaee644ddbb427c7.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

διαβασα ολα τα ποστ απο την αρχη και ειδα οτι εχει επαναληφθει η ερωτηση ....οποτε πηρα την απαντηση μου ..

 

 

Και ναι λοιπόν, σου ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ότι έχει ραδιόφωνο !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και γ ω. Θηρίο αν και προέρχομαι από το honor note 8. Η μπαταρία δίνει ήδη δείγματα γραφης

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μου, για να μην εχουμε τραβηγματα με unofficial rom κλπ, πρεπει να παρουμε συσκευη με το κοκκινο αυτοκολλητο global version δηλαδη;

 

32141695.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες μου, για να μην εχουμε τραβηγματα με unofficial rom κλπ, πρεπει να παρουμε συσκευη με το κοκκινο αυτοκολλητο global version δηλαδη;

 

32141695.jpg

ΝΑΙ ΛΕΜΕ.........:)

Αν και οτι και να παρεις το ιδιο ειναι,περνας οτι θες εσυ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχισμένος κάτοχος κι εγώ πλέον του τέρατος από το πρωί.Το κινητό τα σπάει,οθόνη, μπαταρία κλπ μην τα επαναλαμβάνω.Ενημερώσεις όλα κομπλε,miui 9.Και ναι Kostas είναι global όπως στη φώτο που ανέβασε το παλικάρι πριν. ☺️
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το τέρας φίλε μου. Το δικό μου δεν έχει κάν σταλεί ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...