Jump to content

Xiaomi Watch AMAZFIT Pace


yorgos00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 792
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Update στην εφαρμογή στο store. Για να δούμε αν λύθηκε το θέμα με την ανανέωση του καιρού Edited by christou
Link to comment
Share on other sites

Update στην εφαρμογή στο store. Για να δούμε αν λύθηκε το θέμα με την ανανέωση του καιρού

 

Δυστυχώς δεν λύθηκε :(

 

EDIT: Μετά απο μια επανεκκίνηση ρολογιού και κινητού, ανανεώθηκε τελικά ο καιρός. Τις επόμενες μέρες θα δείξει....

Edited by johnphone
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν λύθηκε :(

 

EDIT: Μετά απο μια επανεκκίνηση ρολογιού και κινητού, ανανεώθηκε τελικά ο καιρός. Τις επόμενες μέρες θα δείξει....

Για την ώρα δείχνει να δουλεύει μια χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια πειτε μου λιγο τι λεει η ακριβεια στις μετρησεις. Εχω garmin απο το 2012 και πλεον θελω κατι με μεγαλυτερη αυτονομια σε συνεχη χρηση gps για το τρεξιμο, αλλα φοβαμαι μηπως δεν ειναι τοσο ακριβες.

1. Ειστε ευχαριστημενοι με την ακριβεια στη στιγμιαια ταχυτητα τη στιγμη που τρεχετε;

 

2. Ποσες ωρες περιπου εχει αυτονομια για συνεχομενη χρηση gps; Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

​δε το δοκίμασα , απλά επειδή το έχω στα Notifications να βλέπω τις αλλαγές

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1​

 

 

WHAT'S NEW

 

- Pace and Stratos notification support​

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν τρεχει ρε παιδια να μου απαντησει στο παραπανω;

 

Το είχα για 2-3 εβδομάδες. Το έδωσα για άσχετους με το topic λόγους. Σε περπάτημα όμως να διευκρινήσω, έβλεπα μεγάλη ακρίβεια. Σύγκριση με το redmi note 4 να μετράει παράλληλα, μηδαμινές διάφορες. Και σύγκριση με τυπωμένους χάρτες πάνω σε διαδρομές που έκανα.

Υ.Γ. Το ίδιο καλά τα πάει και το bip το οποίο έχω εδώ και 6 μέρες στη κατοχή μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα για 2-3 εβδομάδες. Το έδωσα για άσχετους με το topic λόγους. Σε περπάτημα όμως να διευκρινήσω, έβλεπα μεγάλη ακρίβεια. Σύγκριση με το redmi note 4 να μετράει παράλληλα, μηδαμινές διάφορες. Και σύγκριση με τυπωμένους χάρτες πάνω σε διαδρομές που έκανα.

Υ.Γ. Το ίδιο καλά τα πάει και το bip το οποίο έχω εδώ και 6 μέρες στη κατοχή μου.

 

Σ ευχαριστω.

Μακαρι οπως λες να εχει καλη ακριβεια.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω.

Μακαρι οπως λες να εχει καλη ακριβεια.

 

Θεωρώ ότι έχει πολύ καλή ακρίβεια, στα 5χλμ.χάνει γύρω στα 200-300 μέτρα σε κυκλική διαδρομή, με κτίρια περιμετρικά. Αυτό που δεν εμπιστεύομαι είναι οι σφυγμοί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από την ώρα που έβαλα την oreo στο s8 σταμάτησαν να μου έρχονται η ειδοποιήσεις στο κινητό.το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από την ώρα που έβαλα την oreo στο s8 σταμάτησαν να μου έρχονται η ειδοποιήσεις στο κινητό.το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα?

 

επειδη και εγω σαμσουγκ εχω,το κινητο εχει τη κακη συνηθεια να απενεργοποιεί τα δικαιωματα της εφαρμογης να διαβαζει τις ειδοποιησεις.μπες στην amazfit εφαρμογη-me-setting-system permissions και δες αν ειναι ενεργοποιημενα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω σαμσουγκ εχω,το κινητο εχει τη κακη συνηθεια να απενεργοποιεί τα δικαιωματα της εφαρμογης να διαβαζει τις ειδοποιησεις.μπες στην amazfit εφαρμογη-me-setting-system permissions και δες αν ειναι ενεργοποιημενα

 

Αυτό ήτανε, σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να καταγραφω στοιχεια για το τρεξιμο και το strava μου κανει νερα με το redmi 3s(μονο το nike+ μου καταγραφει σωστα τη πορεια αλλά σαν εφαρμογη εχει λιγοτερα στατιστικα απο το strava)

σκεφτομαι να παρω το amazfit.

χρησιμοποιει καποιος τον ιδιο συνδυασμο;

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να καταγραφω στοιχεια για το τρεξιμο και το strava μου κανει νερα με το redmi 3s(μονο το nike+ μου καταγραφει σωστα τη πορεια αλλά σαν εφαρμογη εχει λιγοτερα στατιστικα απο το strava)

σκεφτομαι να παρω το amazfit.

χρησιμοποιει καποιος τον ιδιο συνδυασμο;

 

Αν και για μικρό χρονικό διάστημα το είχα το pace πρόλαβα να δω και να μείνω ευχαριστημένος από την "σχέση" pace-strava.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

επειδη θελω να καταγραφω στοιχεια για το τρεξιμο και το strava μου κανει νερα με το redmi 3s(μονο το nike+ μου καταγραφει σωστα τη πορεια αλλά σαν εφαρμογη εχει λιγοτερα στατιστικα απο το strava)

σκεφτομαι να παρω το amazfit.

χρησιμοποιει καποιος τον ιδιο συνδυασμο;

 

sync κάνει με strava λογαριασμό κατευθείαν , δεν ξέρω αν κερδίζεις κάτι αν έχεις και την εφαρμογή strava

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

 

Σήμερα, παρά τις συζητήσεις για την κατάργηση του αμφιλεγόμενου μέτρου, αυτοί που παίρνουν τις αποφάσεις δεν κατάφεραν να βγάλουν άκρη και παραδοσιακά πια άλλαξε η ώρα και μπήκαμε στην θερινή.

Μην παραξενευτείτε αν δείτε στην οθόνη του Amazfit την παλιά και μην εκνευριστείτε αν ξεκλειδώνοντας την οθόνη δείτε την καινούργια και μόλις κλειδώσει, πάλι την παλιά :wacko:

 

Ένας συγχρονισμός με την εφαρμογή θα κάνει το ρολογάκι να ρθει στα συγκαλά του :lol:

Link to comment
Share on other sites

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html?wid=21

στα 73 νομίζω ότι αξιζει να τα επενδυσω

Μπα, άλλη τιμή δείχνει :wacko:

Screen_Shot_2018_03_25_at_11_30_50_AM.jpg

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχω παρατηρήσει ότι όταν μπαίνει σε airplane mode το ρολογακι σταματάει το κινητο να εχει πρόσβαση στο internet, εχω το galaxy s7.

Εχει παρατηρήσει κάποιος κατι αντίστοιχο???

 

????

κουφό

δες τα δικαιώματα της εφαρμογής και κόψε (αν υπάρχει) δικαίωμα για αλλαγή κατάστασης του wifi

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα ότι από το τελευταίο update της εφαρμογής δεν δείχνει η εφαρμογή στοιχεία ύπνου.. Ενώ δείχνει το γραφικό δείχνει όλα μηδενικά από κάτω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Να ρωτήσω. Οταν έρχονται ειδοποιήσεις γίνετε να ανάβει και η οθόνη? Πολλές φορές τα βράδια και σε σκοτεινά σημεία έρχονται ειδοποιήσεις και πρέπει να το ανοίγω εγώ για να βλέπω. Έχει πουθενά ρύθμιση για auto on light? Edited by whitemen
http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα ότι από το τελευταίο update της εφαρμογής δεν δείχνει η εφαρμογή στοιχεία ύπνου.. Ενώ δείχνει το γραφικό δείχνει όλα μηδενικά από κάτω!!

 

Εμένα πάντως μια χαρά μου δείχνει τις ώρες και τις φάσεις του ύπνου η εφαρμογή μετά το update. Κανε καμιά επανεκκίνηση ρολόι και συσκευή, αποσύνδεση-επανασύνδεση, καθαρισμό cache της εφαρμογής κλπ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...