Jump to content

Xiaomi Watch AMAZFIT Pace


yorgos00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα με το Strava είναι οκ.. Και άλλα 3 ερωτήματα

όταν κάποιος σε καλεί δείχνει τους χαρακτήρες?

Έχει sleep tracking?

Οταν απομακρυνεσαι από το κινητό σε ειδοποιεί με δόνηση?

 

Ναι ναι , δεν ξέρω (τέτοια πράγματα απενεργοποιούνται από την αρχή οπότε δεν θυμάμαι :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 792
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και άλλα 3 ερωτήματα

όταν κάποιος σε καλεί δείχνει τους χαρακτήρες?

Έχει sleep tracking?

Οταν απομακρυνεσαι από το κινητό σε ειδοποιεί με δόνηση?

 

-Ναι, όταν κάποιος σε καλεί, δείχνει μια χαρά τους χαρακτήρες όπως ακριβώς τους έχεις στην επαφή του κινητού σου.

-Ναι, έχει sleep tracking φυσικά το οποίο καταγράφει αρκετές πληροφορίες. Δεν καταγράφει μεσημεριανό ύπνο όμως.

-Όχι, δυστυχώς όταν απομακρύνεσαι απο το κινητό δεν σε ειδοποιεί με δόνηση.

Link to comment
Share on other sites

Και με την ευκαιρία να προσθέσω πως μόλις κυκλοφόρησε μια νέα αναβάθμιση της εφαρμογής για το κινητό. Έχει αλλάξει κάμποσο η εμφάνιση και η διάταξη πολλών, μάλλον προς το καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάτι στο play store.

 

περιμένουμε μάλλον

 

στο κινέζικο βλέπω 2.01

οπότε υπομονή :)

 

δε το ενοποιούν με το Mi fit Να τελειωνουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάτι στο play store.

 

Πριν μια ώρα περίπου, μου ήρθε απο το Play Store η 2.0.1 σε Samsung Note 4 C που τρέχει Android 6.01.

Τώρα άνοιξα και ένα Huawei P9 Lite 2017 που έχω για δεύτερο (με Android 7.0 αυτό) και την τσίμπησα και σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

LG G6 με Nougat 7.0

 

δεν έχει σχέση

 

περιμένεις απλά

 

εκτός αν θες να κάνεις πειράματα με άλλο λογαριασμό / vpn / δεξέρωγωτι :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ενδιαφέρομαι γενικά για smart watch αλλά θέλω να στέλνω Viber κ sms το συγκεκριμένο παίρνει εφαρμογές όπως το Viber?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ενδιαφέρομαι γενικά για smart watch αλλά θέλω να στέλνω Viber κ sms το συγκεκριμένο παίρνει εφαρμογές όπως το Viber?

 

δεν είναι android wear η συσκευή

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να είναι Android weare Για να υποστηρίζει την αποστολή μέσω viber; Βασικά εγώ ενδιαφέρομαι για ios (πέρα από Apple Watch που είναι πανάκριβο) κ θέλω να απαντάω σε κλήσεις κ να στέλνω πχ μέσω viber! Τι συσκευή πρέπει να ψάξω; Ευχαριστώ προκαταβολικά απλά δεν γνωρίζω περί Smartwatch...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να είναι Android weare Για να υποστηρίζει την αποστολή μέσω viber; Βασικά εγώ ενδιαφέρομαι για ios (πέρα από Apple Watch που είναι πανάκριβο) κ θέλω να απαντάω σε κλήσεις κ να στέλνω πχ μέσω viber! Τι συσκευή πρέπει να ψάξω; Ευχαριστώ προκαταβολικά απλά δεν γνωρίζω περί Smartwatch...

 

για αυτά που θες ή τα σκας σε iwatch / samsung gear / διάφορα με android wear

ή πας σε κανά κινέζικο που έχει full android :)

 

αυτό δεν είναι για σένα

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι αγορά από year Best επειδή αγοράζω από το συγκεκριμένο site 1η φορά τέτοιο πόσο πρέπει κάτι να προσέξω?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι. Νέος κάτοχος από χθες, έκανε αμέσως αναβάθμιση μέσω της εφαρμογής. Μια ερώτηση: Υπάρχει περίπτωση να αυξήσουμε τη φωτεινότητα της οθόνης;
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι. Νέος κάτοχος από χθες, έκανε αμέσως αναβάθμιση μέσω της εφαρμογής. Μια ερώτηση: Υπάρχει περίπτωση να αυξήσουμε τη φωτεινότητα της οθόνης;

 

φωτεινότητα όπως λέμε το φως όταν πατάς το κουμπί ήδη έχει αυξηθεί με την τελευταία (έχει ένταση)

φωτεινότητα όπως λέμε την αντανάκλαση ,όχι

Link to comment
Share on other sites

φωτεινότητα όπως λέμε το φως όταν πατάς το κουμπί ήδη έχει αυξηθεί με την τελευταία (έχει ένταση)

φωτεινότητα όπως λέμε την αντανάκλαση ,όχι

 

Να αυξάνεται η φωτεινότητα της οθόνης manually και όχι αυτόματα, γιατί μου φαίνεται κάπως σκοτεινή. Έχει επιλογή με την τελευταία αναβάθμιση; Θα σου είναι κόπος να μου υποδείξεις που ακριβώς γιατί δεν το βρίσκω;

Link to comment
Share on other sites

Να αυξάνεται η φωτεινότητα της οθόνης manually και όχι αυτόματα, γιατί μου φαίνεται κάπως σκοτεινή. Έχει επιλογή με την τελευταία αναβάθμιση; Θα σου είναι κόπος να μου υποδείξεις που ακριβώς γιατί δεν το βρίσκω;

 

αν πας στην εικόνα που έχει τα κουμπιά για airplane / silent / brightness / settings

πατώντας στο brightness αλλάζει τα Modes

αν βλέπεις νούμερο μέσα τότε αυτό είναι η φωτεινότητα, μαξ το 5

Link to comment
Share on other sites

αν πας στην εικόνα που έχει τα κουμπιά για airplane / silent / brightness / settings

πατώντας στο brightness αλλάζει τα Modes

αν βλέπεις νούμερο μέσα τότε αυτό είναι η φωτεινότητα, μαξ το 5

 

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια. Να πω την αλήθεια δεν το είχα προσέξει.

Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τζάμι του ρολογιού είναι για κλάματα. Έχω ήδη γρατζουνιές χωρίς να το κακομεταχειριζομαι. Επειδή είναι ρολόι και το φοράς παντού όλο και κάπου θα έχει επαφή.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τζάμι του ρολογιού είναι για κλάματα. Έχω ήδη γρατζουνιές χωρίς να το κακομεταχειριζομαι. Επειδή είναι ρολόι και το φοράς παντού όλο και κάπου θα έχει επαφή.

 

ε καλά δεν είναι π.χ. Mi band να μη σε απασχολεί

εξ αρχής είχα βάλει προστατευτικό

Link to comment
Share on other sites

Μπα. Αναλώσιμο είναι και αυτό σαν τα mi band. Πάνω από χρόνο δεν νομίζω να αντέχει. Κάποια στιγμή θα τα φτύσει και η μπαταρία του. 130 έδωσα και δεν τρελαίνομαι. Αν έδινα 300 για το Gear S3 της Samsung ναι θα τα έκλαιγα. Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...