Jump to content

Ποια είναι τα καλύτερα ακουστικά-«ψείρες»;


saroy1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ακόμα δεν αποφάσισες βγήκαν προσφορά τα beta με μικροφωνο

http://www.mp4nation.net/headphones-amps/earphones/brainwavz-beta-iem-earphones-w-in-line-microphone

 

Εξαιρετικά ακουστικά για την τιμή τους. Και εγώ από εδώ τα είχα πάρει με μια προσφορά 1+1 δώρο.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εξαιρετικά ακουστικά για την τιμή τους. Και εγώ από εδώ τα είχα πάρει με μια προσφορά 1+1 δώρο.

 

Επειδή διάβασα γενικά πολύ καλές κριτικές λέω να τα παραγγείλω και εγώ μιας και τα έχει 11,90 σε προσφορά αλλά στέλνει αυτός Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διάβασα γενικά πολύ καλές κριτικές λέω να τα παραγγείλω και εγώ μιας και τα έχει 11,90 σε προσφορά αλλά στέλνει αυτός Ελλάδα?

 

Αφού στο μήνυμα που έκανες παράθεση γράφω ότι τα αγόρασα από αυτό το κατάστημα.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Αφού στο μήνυμα που έκανες παράθεση γράφω ότι τα αγόρασα από αυτό το κατάστημα.

 

Χίλια συγγνώμη είχα αλλού το μυαλό μου φαίνεται.. Πλήρωσες τίποτα έξτρα σε μεταφορικά?

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγγνώμη είχα αλλού το μυαλό μου φαίνεται.. Πλήρωσες τίποτα έξτρα σε μεταφορικά?

 

Δωρεάν ήταν η αποστολή και με tracking number μάλιστα!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς πως έρχονται από china post στην Ελλάδα? Με απλό ταχυδρομείο!? Με το tracking number μου βγάζει ότι έχει έρθει στο ελληνικό τελωνείο εδώ και 18μέρες αλλά δεν ήρθε ακόμα. Δε νομίζω να θέλει εκτελωνισμο αφού κάνει 30€
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως έρχονται από china post στην Ελλάδα? Με απλό ταχυδρομείο!? Με το tracking number μου βγάζει ότι έχει έρθει στο ελληνικό τελωνείο εδώ και 18μέρες αλλά δεν ήρθε ακόμα. Δε νομίζω να θέλει εκτελωνισμο αφού κάνει 30€

 

Καποτε που ειχα παρει τα Yuin PK1,πολυ ακριβοτερα απο αυτα που λες,χαθηκαν στο δρομο,και επειδη τα ειχα παρει απο eBay με PayPal,ο Κινεζος μου τα ξαναστειλε.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μου έχουν έρθει εδώ και 3 εβδομάδες τα JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives και τα έχω καταευχαριστηθεί.Το μπάσο τους δεν λέγετε.Οι ταινίες ακούγονται λες και είσαι στο cinema.Κάτι flac τραγούδια που έβαλα βγάζουν κρυστάλλινο ήχο.Μου βγήκαν 18,5 ευρώ με δωρεαν μεταφορικά

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν έρθει εδώ και 3 εβδομάδες τα JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives και τα έχω καταευχαριστηθεί.Το μπάσο τους δεν λέγετε.Οι ταινίες ακούγονται λες και είσαι στο cinema.Κάτι flac τραγούδια που έβαλα βγάζουν κρυστάλλινο ήχο.Μου βγήκαν 18,5 ευρώ με δωρεαν μεταφορικά

Τι θα γινω εγω με σας.:p

Διαβαζοντας το ποστ σου,τα χτυπησα κι εγω απο το eBay,με 13,6€,συμπεριλαμβανομενων των μεταφορικων.

Να δω τι θα τα κανω τοσα ακουστικα που εχω.(Προς το παρον,θα τα γραψω κι αυτα κατω,μαζι με τα αλλα).

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινω εγω με σας.:p

Διαβαζοντας το ποστ σου,τα χτυπησα κι εγω απο το eBay,με 13,6€,συμπεριλαμβανομενων των μεταφορικων.

Να δω τι θα τα κανω τοσα ακουστικα που εχω.(Προς το παρον,θα τα γραψω κι αυτα κατω,μαζι με τα αλλα).

Για δώσε και το link γιατί δεν τα βρίσκω τόσο όσο λες...

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε και το link γιατί δεν τα βρίσκω τόσο όσο λες...

Λάθος μου για το ποσόν.Εκανα αλλαγή ψηφίων.Αντι 13,6€,ειναι 16,36€.

 

http://www.ebay.com/itm/-/230792791221?item=230792791221&ViewItem=

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαινεται εμπιστος seller.. στέλνει απο HK και τα negative reviews λενε οτι πουλαει fake. Τα jvc δεν ειναι mainstream για να τους συμφερει να τα κανουν fake οπως τα sony αλλά τα πουλάνε ακομα και στο public οποτε ειναι πολυ πιθανών για fake
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαινεται εμπιστος seller.. στέλνει απο HK και τα negative reviews λενε οτι πουλαει fake. Τα jvc δεν ειναι mainstream για να τους συμφερει να τα κανουν fake οπως τα sony αλλά τα πουλάνε ακομα και στο public οποτε ειναι πολυ πιθανών για fake

 

Τόσο φτηνά και fake;Πόσο πιο φτηνά πια να τα παίρνουν,ώστε να κερδίζουν απο την απάτη;

Και στο φιναλε,16€ λιγοτερα.Δεν θα ΄πεθανω κι ολας.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω ψαχνω για καλα ακουστικα για το 3GS μου. Κοντα στα 100 ευρω περιπου. Σκεφτομαι παρα πολυ τα Klipsch S4i ii. Εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες για τα S4i με μονο προβλημα την ποιοτητα του καλωδιου το οποιο ληθηκε με τα S4i ii. Υπαρχει κατι καλυτερο απο αυτο στην ιδια τιμη? Θελω noise isolation, microfone και πολυ καλη μουσικη ποιοτητα με μπασα.

 

P.S. Στο ebay τα βρηκα με 92 ευρω μαζι με μεταφορικα. Τωρα ειναι διαθεσιμο μονο το μαυρο αλλα εχουν και σε ασπρο το οποιο το προτιμω.

 

 

P.S. 2 Εχει δοκιμασει κανενας αυτα τα προιοντα? http://www.complyfoam.com

Edited by silmarien
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μετά απο ένα χρόνο με τα eterna rev1 που είμαι πολύ ευχαριστημένος θέλω να κάνω το επόμενο βήμα.

Είμαι κοντά να παραγγείλω τα dba-02 mkii.

Είναι καλή απόφαση για την εποχή η αξίζει να περιμένω για κάτι άλλο?

Τα έχω βρεί στα 140 ευρώ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 6 ολοκληρα χρονια με τα sennheiser cx300(εχω ξεχασει και ποια ειναι σιγουρα) τα οποια ειναι ακομα καινουργια(απιστευτο μετα απο τοσες ωρες ακροασης και ψιλοκακομεταχειρισης) παρηγγειλα τα cx300II γιατι μου τα καβατζωσανε τα πρωτα στο σπιτι. τα συγκριτικα που διαβασα σε αυτη την τιμη ηταν τα καλυτερα, 37€ βγηκαν απο amazon, ελπιζω να ειναι ισαξια.
Link to comment
Share on other sites

Τα C300II τα είχε προσφορά το carefur 15€ και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλά. Βεβαία τώρα πού παραλάβα τα vsonic gr02bass καμία σχέση. Τα τελευταία είναι πραγματικά κορυφαία στην τιμή των 30€. Και τα δυο πάντως είναι καλύτερα από τα Yamaha erh30 πού είχα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μετά απο ένα χρόνο με τα eterna rev1 που είμαι πολύ ευχαριστημένος θέλω να κάνω το επόμενο βήμα.

Είμαι κοντά να παραγγείλω τα dba-02 mkii.

Είναι καλή απόφαση για την εποχή η αξίζει να περιμένω για κάτι άλλο?

Τα έχω βρεί στα 140 ευρώ.

Ευχαριστώ

Ειχα κι γω τα Ετερνα,και τα χαρισα,και μετα πηρα τα DBA-02,τα πρωτα,(και αλλα πολλα που εχω γραψει κατω),απο τον http://www.gd-audiobase.com/index.php .

Αξιοπιστο μαγαζι.Τελωνειο 0.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κι γω τα Ετερνα,και τα χαρισα,και μετα πηρα τα DBA-02,τα πρωτα,(και αλλα πολλα που εχω γραψει κατω),απο τον http://www.gd-audiobase.com/index.php .

Αξιοπιστο μαγαζι.Τελωνειο 0.

 

Για πες να την κάνω την κίνηση?

Απ΄ότι διάβασα τα καινούργια dba-02 έχουν ίδια απόδοση με τα πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Για πες να την κάνω την κίνηση?

Απ΄ότι διάβασα τα καινούργια dba-02 έχουν ίδια απόδοση με τα πρώτα.

Τα DBA-02,εχουν δυο "ηχεια" μεσα τους,αρα βγαζουν τις ψιλες καλυτερα.

Αλλα γιατι δεν πας εδω,http://www.head-fi.org/ ,να βαλεις στο ψαχτηρι τους ο,τι θες και να διαβασεις με ορεξη τις σελιδες που εχουν γραφτει;

Ειναι το καλυτερο σαιτ,και γραφουν καταρτισμενοι ανθρωποι.

Αφου ενημερωθεις λοιπον,αν σε καλυψουν οι κριτικες,πηγαινε εκει που σου εβαλα,και παρτα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το Gd-audiobase δεν ειναι αξιοπιστο site. Παλιά αφησε εκτεθιμένους πολλους αγοραστές χωρις να στειλει τα προιοντα, σταματησε να απαντάει σε email και το site έπεσε.

Η fischer audio αναγκάστηκε να απαντησει στο headfi οτι σταματα να τους προτεινει (ουτε η fischer audio ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστοι)

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Το Gd-audiobase δεν ειναι αξιοπιστο site. Παλιά αφησε εκτεθιμένους πολλους αγοραστές χωρις να στειλει τα προιοντα, σταματησε να απαντάει σε email και το site έπεσε.

Η fischer audio αναγκάστηκε να απαντησει στο headfi οτι σταματα να τους προτεινει (ουτε η fischer audio ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστοι)

Τι να πω εγω τωρα.:confused:

Εκεινο που ξερω,ειναι οτι αγορασα απ' αυτους,τοσο τα Ετερνα,οσο και τα DBA-02,και δεν ειχα κανενα προβλημα.

Ξερω οτι στη Ρωσια,κλεβουν στα Ταχυδρομεια-Τελωνεια,αλλα ποιος ξερει...

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το Gd-audiobase δεν ειναι αξιοπιστο site. Παλιά αφησε εκτεθιμένους πολλους αγοραστές χωρις να στειλει τα προιοντα, σταματησε να απαντάει σε email και το site έπεσε.

Η fischer audio αναγκάστηκε να απαντησει στο headfi οτι σταματα να τους προτεινει (ουτε η fischer audio ειναι ιδιαιτερα αξιοπιστοι)

 

καλα αμα δεν απαντουσε στο head-fi θα τους επαιρνε ο διαολος :p

Link to comment
Share on other sites

καλα αμα δεν απαντουσε στο head-fi θα τους επαιρνε ο διαολος :p

Κατι πρεπει να προεκυψε παντως,γιατι τοσον καιρο,ηταν μια χαρα,και ειχε αγορασει πολυς κοσμος.Γιατι ξαφνικα να τα χαλασει ολα;

Η αξιοπιστια,απαξ και χαθει,πολυ δυσκολα ξανακερδιζεται.

(Εγω παντως,και τα Ετερνα και τα DBA-02,μια χαρα τα πηρα απο κει).

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...