Jump to content

Huawei P10 Plus


Abdalis_3k60
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτηση.. παρατηρω αυξημένη κατανάλωση σε mb απο οταν "πηγα" αε αυτη την συσκευή χωρις να εχει αλλαξει ο τροπος χρήσης των εφαρμογών όσο αφορα τα mb που καταναλωνουν ας σχέση με το προηγούμενο κινητο... υπάρχει πιθανότητα να καταναλώνει κρυφα στο παρασκηνιο mb κάποια εφαρμογή του κινητού; υγ... το 8.1 update έχει έρθει αε εσάς;
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι και σε εμένα το κάνει... Δεν έχω καταλάβει ποια εφαρμογή ... Απλά έχω μεγάλο πακέτο δεδομένων και δεν το έψαξα παραπάνω. (Δεν μπορώ να βάλω να μετράει από συγκεκριμένη μέρα , ξέρει κάποιος πως?). Για την 8.1... δεν έχω πάρει καν την 8. . Ελπίζω στις επόμενες μέρες. Αν και δεν ξέρω τι να περιμένω.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής ... Την δυνατότητα να αλλάζεις ανάλυση στην οθόνη. Και έχω αίσθηση ότι βγάζει καλύτερες φωτογραφίες σε εσωτερικούς χώρους. ( Το λέω αυτό γιατί είχα ξενερώσει με την ποιότητα της φωτογραφίας σε έστω και λίγο χαμηλό φωτισμό) για αλλες αλλαγές.. ήρθε το Google lens που έχει να κάνει με την τελευταία έκδοση του Google photos. Δεν έχω δει τα features που είχε το mate 10. στην κάμερα και δεν ξέρω αν έχει την δυνατότητα της σύνδεσης με hdmi σε μόνιτορ. Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση της C432, το πληκτρολόγιο του τηλεφώνου, αυτό που σχηματίζουμε το αριθμό κλήσης και το οποίο καταλαμβάνει το κάτω μισό τής οθόνης, μου εμφανίζεται να καταλαμβάνει τα 2/3 του πλάτους με δυνατότητα να το μετακινήσω δεξιά ή αριστερά. Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να βρω πως ακυρώνεται η ρύθμιση και να καταλαμβάνει όλο το πλάτος!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ (OREO) ME FIRMWARE FINDER ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΕΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ DNS ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 100% ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΕΙ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ?
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ (OREO) ME FIRMWARE FINDER ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΕΙ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΕ DNS ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 100% ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΕΙ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ?

 

 

δοκιμασατε ενω φορτίζει το κινητο αλλιως για σερβις καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασατε ενω φορτίζει το κινητο αλλιως για σερβις καλυτερα[/quote

 

[/color]

Δεν νομιζω να εχει να κανει με φορτιση. Μετα την επαλήθευση του πακετου μου Βγαζει αυτο το μνμ.

https://www.dropbox.com/s/hw1sxk0zu1xmbk0/Screenshot_20180313-190127.png?dl=0

Edited by nsmvii
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχω δυο προβληματα...αρχικα με το update...εβαλα το firmware finder αλλα δεν ξερω ποιο πρεπει να βαλω....μπορειτε να μου πειτε ποιο ειναι;;;

 

επισης χθες αγορασα ενα xiaomi mi sports bluetooth...συνδεεται κανονικα, παιζει πολυ καλα την μουσικη, απανταει κανονικα στις κλησεις αλλα δεν περναει στο αυτι σου τον ηχο κλησης που εχεις...εγω ας πουμε εχω ενα γενικο ηχο κλησης αλλα σε καποιες επαφες εχω ξεχωριστο ηχο...οποτε σε αλλα χτυπαγε στο αυτι μου και τον ηχο κλησης και καταλαβαινα ποιος ειναι αν δεν ειχα το κινητο διπλα μου...αυτο δεν το κανει...ειναι καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω;;;

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν εχουμε την δυνατοτητα να κάνουμε clone μια εφαρμογη κ να ανοιγει 2 φορές με διαφορετικα log in σε Σπλιτ σκριν οπως κάποια xiaomi πχ;
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν εχουμε την δυνατοτητα να κάνουμε clone μια εφαρμογη κ να ανοιγει 2 φορές με διαφορετικα log in σε Σπλιτ σκριν οπως κάποια xiaomi πχ;

 

Ρυθμισεις - εφαρμογες και ειδοποιησεις εχει την επιλογη διδυμη εφαρμογη

Δεν ειναι για ολες ομως, εχει καποιες συγκεκριμενες.

Για split screen θα σε γελασω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαιρετωωωωω

Μολις ηρθε ενημερωση συστηματος : 8.0.0.365 (C432)

Αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στα 360mb

Για να δουμε

Edited by kanello
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εδώ και δύο μέρες δοκιμάζω ενα p10 plus με την ορεο περασμένη.

Όλα καλά εκτός από αυξημένη θερμοκρασία στο σημείο του fingerprint ακόμα και μετά από ελαφριά χρήση, πχ απλή πλοήγηση στο ίντερνετ.

Είναι φυσιολογική συμπεριφορά;;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...