Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εαν καποιος εχει παρει με 1 sim( πχ. απο cosmote )να ξερει οτι μπορει να ενεργοποιηθει και η 2 sim

αν θελει καποιος βοηθεια ας στειλει μυνημα

Link to comment
Share on other sites

Τι δώρο είχε με το p10 lite?

Μήπως εννοείς το mate 10 lite!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχεις δίκιο..

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

εαν καποιος εχει παρει με 1 sim( πχ. απο cosmote )να ξερει οτι μπορει να ενεργοποιηθει και η 2 sim

αν θελει καποιος βοηθεια ας στειλει μυνημα

Γειά πες,εγώ εχω με μια sim και θέλω να το κάνω δικαρτο.

Μόνο που είναι branded από Vodafone!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά πες,εγώ εχω με μια sim και θέλω να το κάνω δικαρτο.

Μόνο που είναι branded από Vodafone!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν υπαρχει προβλημα. μπορει να γινει.η μνημη του ειναι με 3g η με 4g?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχει πάει κανείς σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ για να κάνει αυτό το βήμα για να ενεργοποιησει το COSMOTE WiFi Calling; "Σε περίπτωση που η συσκευή δεν είναι αγορασμένη από το Δικτύο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ, υπάρχει η δυνατότητα για αναβάθμιση λογισμικού χωρίς χρέωση στα Καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ."
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχει πάει κανείς σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ για να κάνει αυτό το βήμα για να ενεργοποιησει το COSMOTE WiFi Calling; "Σε περίπτωση που η συσκευή δεν είναι αγορασμένη από το Δικτύο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ, υπάρχει η δυνατότητα για αναβάθμιση λογισμικού χωρίς χρέωση στα Καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ."

 

Καλήμερα , αυτό που γράφεις (Σε περίπτωση που η συσκευή δεν είναι αγορασμένη από το Δίκτυο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ, υπάρχει η δυνατότητα για αναβάθμιση λογισμικού χωρίς χρέωση στα Καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ) ισχύει ? ή ρωτάς ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχει πάει κανείς σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ για να κάνει αυτό το βήμα για να ενεργοποιησει το COSMOTE WiFi Calling; "Σε περίπτωση που η συσκευή δεν είναι αγορασμένη από το Δικτύο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ, υπάρχει η δυνατότητα για αναβάθμιση λογισμικού χωρίς χρέωση στα Καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ."

 

 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

Samsung Galaxy S6 Edge+ / A3 2016 / A3 2017 / A5 2016 / A5 2017 / J3 2017 / J5 2017 / XCover 4 / S7 / S7 Edge / S8 / S8 + / Galaxy Note 8(1)

Apple iPhone SE / 5s / 5c / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X(2)

Sony Xperia XZ1 / XZ Premium / Compact(1)

HUAWEI P10(1)

NOKIA 8(1)

Alcatel U5(1)

 

 

ΔΕΝ υποστηρίζεται το Lite.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα , αυτό που γράφεις (Σε περίπτωση που η συσκευή δεν είναι αγορασμένη από το Δίκτυο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ, υπάρχει η δυνατότητα για αναβάθμιση λογισμικού χωρίς χρέωση στα Καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ) ισχύει ? ή ρωτάς ?

 

Το διάβασα στη σελίδα τους αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

Samsung Galaxy S6 Edge+ / A3 2016 / A3 2017 / A5 2016 / A5 2017 / J3 2017 / J5 2017 / XCover 4 / S7 / S7 Edge / S8 / S8 + / Galaxy Note 8(1)

Apple iPhone SE / 5s / 5c / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X(2)

Sony Xperia XZ1 / XZ Premium / Compact(1)

HUAWEI P10(1)

NOKIA 8(1)

Alcatel U5(1)

 

 

ΔΕΝ υποστηρίζεται το Lite.

 

το υποστηρίζει μου το είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών.

Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα στη σελίδα τους αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

το υποστηρίζει μου το είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών.

 

Εφ όσων είναι έτσι και το υποστηρίζουν γιατί όταν στέλνω μήνυμα στο 1333 μου απαντάνε με μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή ?

Link to comment
Share on other sites

Εφ όσων είναι έτσι και το υποστηρίζουν γιατί όταν στέλνω μήνυμα στο 1333 μου απαντάνε με μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή ?

Και σε μένα το ίδιο λέει, σήμερα που πήγα στον Γερμανό δεν είχαν τις ρυθμίσεις να μου τις περάσουν.

 

http://i66.tinypic.com/281a4b7.jpg

Edited by zwiros
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό όταν έχω στο τέρμα την ένταση και χτυπάει η ειδοποίηση του viber να ακούγεται σαν να σκίζεται το ηχείο; Αλλοιωμένος ήχος για να το θέσω καλύτερα. Edited by honda22
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Μου ηρθε νεα ενημερωση η 194.Εσασ?Η ορεο ποτε αναμενεται?Ξερετε?

 

παιδια υπαρχει εφαρμογή που να ανοιγει το κινητο σε εισερχομενη κληση τοποθετώντας το στο αυτι με ειχε βολεψει πολύ στο προηγουμενο κινητο μου?

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια εβδομάδα μίλησα με την εξ. πελατών και μου ανέφερε οτι το P10 lite δεν υποστηρίζεται, μόνο το P10 (σκέτο). Επέμενα αλλά τίποτα..

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια εβδομάδα μίλησα με την εξ. πελατών και μου ανέφερε οτι το P10 lite δεν υποστηρίζεται, μόνο το P10 (σκέτο). Επέμενα αλλά τίποτα..

Σε τι δεν υποστηριζεται;;; Τι εννοεις;;; Σαν συσκευη ;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Σαν συσκευή ναι. Φαντάζομαι αν είχαμε τις ρυθμίσεις θα δούλευε αλλά ο υπάλληλος της εξυπηρέτησης επέμενε οτι αυτό δεν είναι συμβατό ακόμα...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Υπαρχει εφαρμογη η τροπος να μεταφερω απο το προηγουμενο τηλ.μου στο p10 lite π.χ. ενα παιχνιδι απο την πιστα που το ειχα σταματησει στο παλιο τηλ.?
Link to comment
Share on other sites

Ναι αν είσαι root με το titanium back up

Αν δεν είσαι root και έχεις υπολογιστή με το helium

Αν και οι δύο συσκευές είναι πιστοποιημενες Google play /ρυθμίσεις / τέρμα κάτω και έχουν τον ίδιο λογαριασμό, με τον συγχρονισμο

 

Από coolpad f1 σε p10 lite το έκανα με το helium. το έκανα πριν λίγο καιρό

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 μήνες που έχω το κινητό το δουλεύω με την επίσημη θήκη πορτάκι και είμαι πολύ ευχαριστημενος. Χωρις προστασία οθόνης δεν έχει το παραμικρό ίχνος και η οθόνη έχει ελεοφοβικη επίστρωση οπότε το χέρι πάει αέρα. Το μόνο που με είχε χαλάσει στο προηγούμενο χονορ 6χ που Είχα
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα σημερα στο media markt και το ειχαν 3 ατομα στο χερι τους-εννοω δικο τους. Φανταστειτε ποσο πουλαει!
Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρησει σε εντονη χρηση μετα απο λιγο το κινητο να σερνεται; Δλδ να αποκτα lag και να αργει μεσα στις εφαρμογες αλλα και στη εναλλαγη τους; Οταν λεω εντονη χρηση εννοω χρηση social media και καθολου παιχνιδια. Επισης οι εφαρμογες που τρεχουν παραλληλα οταν αρχιζει και σερβεται δεν ειναι πανω απο 6-7.

Εχω κανει clear cache αλλα δεν ειδα βελτιωση:(

Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρησει σε εντονη χρηση μετα απο λιγο το κινητο να σερνεται; Δλδ να αποκτα lag και να αργει μεσα στις εφαρμογες αλλα και στη εναλλαγη τους; Οταν λεω εντονη χρηση εννοω χρηση social media και καθολου παιχνιδια. Επισης οι εφαρμογες που τρεχουν παραλληλα οταν αρχιζει και σερβεται δεν ειναι πανω απο 6-7.

Εχω κανει clear cache αλλα δεν ειδα βελτιωση:(

 

Εγώ δεν το έχω παρατηρήσει.

Κάνε κανένα restart κάθε 2-3 μέρες..

Εγώ είμαι 10 ώρες την ημέρα με το κινητό οπότε θα το είχα καταλάβει..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...