Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Εχω κι εγω το p10 lite γενικά ευχαριστημένος . Απλά δεν μου βγάζει τη φωτογραφία αυτού που καλεί. Τα έχω μεταφέρει στο τηλ, τα εχω μεταφέρει στη sim, τα έχω και στα δυο δεν μου κάνει την χάρη. Έχει κανείς καμία ιδέα, γιατί προφανώς κάτι μου διαφεύγει, δεν θεωρώ οτι ειναι πρόβλημα.

Μπαίνεις στην επαφή, επεξεργασία και πάνω αριστερά έχει επιλογή για φωτογραφία.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπαίνεις στην επαφή, επεξεργασία και πάνω αριστερά έχει επιλογή για φωτογραφία.

 

Εννοείτε οτι έχω βάλει φώτο. είναι δυνατών να θέλω να βγάλει φώτο χωρίς να έχω βάλει φώτο.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε οτι έχω βάλει φώτο. είναι δυνατών να θέλω να βγάλει φώτο χωρίς να έχω βάλει φώτο.
Τότε πολύ πιθανόν να μην έχεις ενεργοποιήσει τα δικαιώματα στις εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Έχει πάρει κανείς θήκη διαφανή ;

Αυτη που πήρα από μιστερ γκάτζετ είναι ένα Δράμα

 

Κάτι που να εφαρμοΖει σωστα και να μην χαντακώνει το μπλε πίσω;

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Έχω ενα μεγάλο δίλημμα ανάμεσα σε Huawei p1p Lite και. Samsung galaxy S7 edge. Γνωρίζω οτι είναι 2 τελείως διαφορετικές κατηγορίες αλλά το ένα υστερεί απο το αλλο ακόμα και αν της Samsung είναι διετίας κινητό. Τι να κανω;

 

Δεν υπάρχει σύγκριση φίλε μου. Το s7 edge υπερτερεί σε όλα. Σε όλα όμως (πέρασαν από τα χέρια μου και τα δύο). Μόνο η τιμή μπορεί να σε βάλει σε σκέψεις. Οθόνη, κάμερα, μπαταρία όλα με μεγάλη διαφορά υπέρ του s7e.

Ερώτηση.

Υπαρχει δυνατότητα για Always on display για το p10 lite χωρίς να εξαφανίζει την μπαταρία? Ψάχνω και δεν βρήκα κάτι.

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

οι επαφες ανεξαρτητως πως ειναι ταξινομημενες, οταν με καλουν, εμφανιζεται πάντα πρώτα το όνομα. Προς απάντηση στον stefrop
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτή https://www.skroutz.gr/s/12064278/Nillkin-Nature-TPU-Διάφανο-Huawei-P10-Lite.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα

Έχει πάρει κανείς θήκη διαφανή ;

Αυτη που πήρα από μιστερ γκάτζετ είναι ένα Δράμα

 

Κάτι που να εφαρμοΖει σωστα και να μην χαντακώνει το μπλε πίσω;

 

Εγώ έχω αυτή

 

https://www.skroutz.gr/s/12064278/Nillkin-Nature-TPU-Διάφανο-Huawei-P10-Lite.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου, το έχει πάρει αυτο το κινητό ο πατέρας μου. και με τα zte router Που δίνει η forthnet οταν ανοίγει το spotify δεν μπορεί να συνδεθεί.

του λεει οτι ειναι εκτός σύνδεσης. με ένα αλλο ρουτερ που εχω παλιο tp link δεν έχει θέμα. αλλά με 2 zte έχει θέμα.

 

τι φαση? εχω τρελαθεί.

Link to comment
Share on other sites

dual sim oem info για WAS-LX1

ενταξει τωρα?

Γιατί αρπαζεσαι? Εγω που δεν ξέρω ούτε τα βασικά ρωτάω μήπως μπορώ να σε βοηθήσω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου, το έχει πάρει αυτο το κινητό ο πατέρας μου. και με τα zte router Που δίνει η forthnet οταν ανοίγει το spotify δεν μπορεί να συνδεθεί.

του λεει οτι ειναι εκτός σύνδεσης. με ένα αλλο ρουτερ που εχω παλιο tp link δεν έχει θέμα. αλλά με 2 zte έχει θέμα.

 

τι φαση? εχω τρελαθεί.

 

Εσύ με το δικό σου κινητό μπορείς να μπεις σε Spotify; Αν όχι, τότε κάποια θύρα του router που χρησιμοποιεί το Spotify είναι κλειστή.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ με το δικό σου κινητό μπορείς να μπεις σε Spotify; Αν όχι, τότε κάποια θύρα του router που χρησιμοποιεί το Spotify είναι κλειστή.

 

ενδειαφερομε να το παρω από κοσμοτε το εχει ελευθερο η εχει περασει το λογοτυπο το δικο της?

Link to comment
Share on other sites

ενδειαφερομε να το παρω από κοσμοτε το εχει ελευθερο η εχει περασει το λογοτυπο το δικο της?

 

Και εγώ από Κωτσόβολο. Είναι branded;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ με το δικό σου κινητό μπορείς να μπεις σε Spotify; Αν όχι, τότε κάποια θύρα του router που χρησιμοποιεί το Spotify είναι κλειστή.

 

έχω iphone Και μπορώ! αλλαξα ρουτερ και μπορει και αυτός

Link to comment
Share on other sites

έχω iphone Και μπορώ! αλλαξα ρουτερ και μπορει και αυτός

 

Μηπως επειδη το τηλεφωνο δεν εχει dual band wifi!!!

 

sorry λαθος ποστ. Για το mate 10 lite πηγαινε.

Edited by geokat1291
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε γιατι οταν παω να κατεβασω θεματα

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο το εικονιδιο"θεματα" αλλοτε με αφηνει να κατεβασω και αλλοτε οχι?

Link to comment
Share on other sites

Παραλάβαμε και εμείς σήμερα, μαζί με το δώρο!Είχαμε παραγγείλει από electronet στις 06.01 και μας είπαν ότι το δώρο δεν υπάρχει σε γκρι, αλλά μόνο άσπρο, και η προσφορά, έχει εξαντληθεί ΣΕ ΟΛΑ τα καταστήματα της Αττικής και θα το έφερναν από κατάστημα electronet επαρχίας!Πρέπει να πούλησε η προσφορά αυτή.Και κοτσοβολος το είχε εξαντλήσει.Πόσο να πούλησε άραγε;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παραλάβαμε και εμείς σήμερα, μαζί με το δώρο!Είχαμε παραγγείλει από electronet στις 06.01 και μας είπαν ότι το δώρο δεν υπάρχει σε γκρι, αλλά μόνο άσπρο, και η προσφορά, έχει εξαντληθεί ΣΕ ΟΛΑ τα καταστήματα της Αττικής και θα το έφερναν από κατάστημα electronet επαρχίας!Πρέπει να πούλησε η προσφορά αυτή.Και κοτσοβολος το είχε εξαντλήσει.Πόσο να πούλησε άραγε;
Τι δώρο είχε με το p10 lite?

Μήπως εννοείς το mate 10 lite!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω iphone Και μπορώ! αλλαξα ρουτερ και μπορει και αυτός

 

Μηπως εχετε απενεργοποιησει το upnp στις ρυθμισεις του router;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...