Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι γυαλί, είναι ζελατίνα προστασίας απο γρατζουνιές. Όταν πάρεις tempered glass τότε αφαίρεσε την και βάλε το γυαλί.

 

ευχαριστώ πολύ bill_thes!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρέθηκε κανένα tempered glass που να πιάνει μέχρι την άκρη?

Έχω πάρει 3 διαφορετικά και κανένα δεν πάει από άκρη σε άκρη!

Για πέστε καμία πρόταση για θήκη σε στυλ σιλικόνης,μια που μ'αρέσει είναι η καινούργια της spigen αλλά λίγο τσιμπημένη!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/nillkin-0-6mm-nature-tpu-cover-gia-huawei-p10-lite-white της NILLKIN

Και είναι πάρα πολύ καλή για τζαμακι στην οθόνη έβαλα ένα που πήρα από εδώ Ελλάδα αλλά περιμένω από eBay Full Cover Tempered Glass http://www.ebay.com/itm/Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Huawei-P10-P10-Plus-P10-Lite-/252932083030?var=&hash=item3ae3ed4d56:m:mHv7ubTWK1ZK8wwKT3-PjXw

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και κάτι ακόμα...

Στην οθόνη προφύλαξης εμφανίζει την ώρα κάτω αριστερά και από πάνω ένα παπούτσι (έτοιμο να χτυπήσει κόρνερ) και δίπλα ένα νούμερο. Τι είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και κάτι ακόμα...

Στην οθόνη προφύλαξης εμφανίζει την ώρα κάτω αριστερά και από πάνω ένα παπούτσι (έτοιμο να χτυπήσει κόρνερ) και δίπλα ένα νούμερο. Τι είναι αυτό;

 

Μετράει τα βήματα σου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/nillkin-0-6mm-nature-tpu-cover-gia-huawei-p10-lite-white της NILLKIN

Και είναι πάρα πολύ καλή για τζαμακι στην οθόνη έβαλα ένα που πήρα από εδώ Ελλάδα αλλά περιμένω από eBay Full Cover Tempered Glass http://www.ebay.com/itm/Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Huawei-P10-P10-Plus-P10-Lite-/252932083030?var=&hash=item3ae3ed4d56:m:mHv7ubTWK1ZK8wwKT3-PjXw

Ευχαριστώ για την πρόταση!

Όταν έρθει το τζαμακι περιμένουμε εντυπώσεις.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Προσπαθώ να βρω πως ρυθμίζεται η ημερομηνία επαναφοράς χρήσης δεδομένων στο τηλέφωνο (EMUI 5.0, Nougat 7.0), ώστε να μπορώ να θέσω όρια χρήσης όχι 01η εως 31η όπως είναι by default, αλλά η έναρξη μέτρησης να ξεκινάει κάθε 20η του μήνα, δυστυχώς δεν μπορώ να το βρω
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω πως ρυθμίζεται η ημερομηνία επαναφοράς χρήσης δεδομένων στο τηλέφωνο (EMUI 5.0, Nougat 7.0), ώστε να μπορώ να θέσω όρια χρήσης όχι 01η εως 31η όπως είναι by default, αλλά η έναρξη μέτρησης να ξεκινάει κάθε 20η του μήνα, δυστυχώς δεν μπορώ να το βρω

 

Δεν θα το βρεις, δεν δίνει αυτήν την δυνατότητα το EMUI 5.0.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα, σκέφτομαι να πάρω dual sim τη συσκευή αλλά θα ήθελα να γνωρίζω αν έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα όπως στο p8 lite 2017 με τις beta ROM στα unbranded. Ευχαριστώ.

 

Αυτό θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάποιον κάτοχο της έκδοσης με τα 4GB RAM. Μήπως (και) αυτό οφείλεται για τις καθυστερήσεις στο άνοιγμα των εφαρμογών και στα κολλήματα που αναφέρουν κάποια παιδιά εδώ; Υπάρχει περίπτωση να το πάρουμε με καμιά beta rom;

Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δύο συσκευές με τα 4gb και δεν έχω πρόβλημα μου έχει κάνει 3 update έχω την Β182

 

Ευχαριστώ πολύ! Να προτιμήσω τη συσκευή με τα 3GB στις μεγάλες αλυσίδες ή να πάω στα 4 από Σκρουτζ; Έχει τόσο μεγάλη διαφορά το 1GB RAM;

Edited by stapd_21
;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Να προτιμήσω τη συσκευή με τα 3GB στις μεγάλες αλυσίδες ή να πάω στα 4 από Σκρουτζ; Έχει τόσο μεγάλη διαφορά το 1GB RAM;

 

Στο skrutz έχει 257 ευρώ με τα 4gb ενώ στις μεγάλες αλυσίδες το έχουν 270 με 300 ευρώ και είναι μετά 3 gb.

Ναι έχει μεγάλη διαφορά το + 1GB RAM

Link to comment
Share on other sites

Στο skrutz έχει 257 ευρώ με τα 4gb ενώ στις μεγάλες αλυσίδες το έχουν 270 με 300 ευρώ και είναι μετά 3 gb.

Ναι έχει μεγάλη διαφορά το + 1GB RAM

 

Και εγώ αυτό νομίζω. Απλά λόγω απόστασης (επαρχία) το σκέφτομαι. Άλλη ευκολία να το πας στο κατάστημα απευθείας αν πάει κάτι στραβά, αλλά το ένα ram το κάνει πιο future proof. Τα δικά σου ήταν branded;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό νομίζω. Απλά λόγω απόστασης (επαρχία) το σκέφτομαι. Άλλη ευκολία να το πας στο κατάστημα απευθείας αν πάει κάτι στραβά, αλλά το ένα ram το κάνει πιο future proof. Τα δικά σου ήταν branded;

 

Λογικά όχι δεν μου έχει κάποιο λογότυπο

και από μεγάλο κατάστημα να το πάρεις εγγύηση θα το στείλεις στο επίσημο service στο μαγαζί το πας τις πρώτες 7 μέρες ( doa)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από ebay Ιταλία θήκη και tempered glass full screen noziroh.

Φαίνονται πολύ ωραια,την θήκη στυλ spigen την φόρεσα κατευθείαν, το tempered σύντομα!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από ebay Ιταλία θήκη και tempered glass full screen noziroh.

Φαίνονται πολύ ωραια,την θήκη στυλ spigen την φόρεσα κατευθείαν, το tempered σύντομα!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το tempered glass με ενδιαφερει αν εφαρμοζει καλα στης ακρες.Οταν το βαλεις πες μας αν ειναι οκ.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα από cosmote και είχε και δώρο bt ηχείο της Huawei!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Αυτή την περίοδο; Γιατί είχα την εντύπωση ότι ήταν προωθητική ενέργεια που έληξε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ξέρει κάποιος πως μπορούμε να περάσουμε τις ρυθμίσεις φορέα της Κοσμοτέ για να παίξει το wifi calling ths Cosmote se Huwaei P10 lite που δεν είναι αγορασμένο από το δίκτυο της Κοσμοτέ;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ξέρει κάποιος πως μπορούμε να περάσουμε τις ρυθμίσεις φορέα της Κοσμοτέ για να παίξει το wifi calling ths Cosmote se Huwaei P10 lite που δεν είναι αγορασμένο από το δίκτυο της Κοσμοτέ;
Και από Cosmote να το είχες, παλι δεν υποστηρίζεται ακόμα

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε P10 κανονικό υποστηρίζεται, γιατί να μην υποστηρίζεται στο lite?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Σε P10 κανονικό υποστηρίζεται, γιατί να μην υποστηρίζεται στο lite?
Να ξέρεις, ουτε καν το δικαρτο P10 υποστηρίζεται όπως επίσης και το P10 plus

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html για το P10. Εννοεί το μονόκαρτο μόνο δηλαδή;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...