Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230 *Pre-release*


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατί καλώδιο και όχι bt ? το καλώδιο πόσο είχε?

Ειναι πιο γρηγορο,ασε που δεν εχω ορεξη να μπλεκω με drivers με τα XP...

35€ τελικη.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paides shmera phga sto nokia club sthn thessalonikh (egnatia me iaswnidou) kai rwthsa an mporw na to paraggeilw.mou eipan nai alla den exei er8ei akoma.se liges meres to perimenoume.Timh akouste to kalo.350 eurw me fpa kai ola.Otan takousa kollhsa.F8hnw symbian?lete tpt apath ths nokia?Rwtaw giati talla symbian akoma den exoun pesei ta 400 eurw.

Παρασκευη μου ειπαν απο Nokia shop. Η τιμη οφειλεται στο λιτο πακετο.Τα αλλα εχουν και το καλωδιο συνδεσης,μεγαλυτερη καρτα μνημης(64Mb) και το cd με το Nokia pc suite...Το 3230 εχει σαν εξτρα μονο τα ακουστικα(λογο ραδιοφωνου)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Και εγω για 7.0 ξερω..!

7.0 εχει σιγουρα...αν ειχε 8.0 θα πεφταμε με τα μουτρα.

 

Τότε πρέπει να γίνει διόρθωση στο My Devices όπου στα τεχνικά χαρακτηριστικά του κινητού αναφέρει "Λειτουργικό Σύστημα: Symbian OS v8.0a".

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

songless_bird

Η τιμη οφειλεται στο λιτο πακετο.Τα αλλα εχουν και το καλωδιο συνδεσης,μεγαλυτερη καρτα μνημης(64Mb) και το cd με το Nokia pc suite...Το 3230 εχει σαν εξτρα μονο τα ακουστικα(λογο ραδιοφωνου)

 

Αν είναι δυνατόν :!: :mad:

Δηλαδή ας πουμε οτι εχει 370€ , συν καλωδιο 35€ , συν μνημη χοντρικά 35€ , συν αντε τρεξε κατεβασε το software ... με λιγα λογια 440€ πανω κατω.

Σε μερικά χρόνια στο πακέτο δεν θα περιλαμβάνεται ούτε ο φορτιστής... :confused:

Το manual θα σου λένε δες το στο internet... :blink:

κλπ , κλπ ... :cry:

Δεν νομίζω οτι είναι λίγα τα χρήματα...

Link to comment
Share on other sites

Τότε πρέπει να γίνει διόρθωση στο My Devices όπου στα τεχνικά χαρακτηριστικά του κινητού αναφέρει "Λειτουργικό Σύστημα: Symbian OS v8.0a".

http://www.forum.nokia.com/main/0,,016-2229,00.html?model=3230 εδω λεει 7.0. μαλλον εμεινε στο my devices γιατι αρχικα ξεραμε για 8.0.

Link to comment
Share on other sites

ok έχετε δίκιο. Το έψαξα και γω λίγο και έχει όντως symbian 7.0. (να πω την αλήθεια είχα ψιλοφτιαχτεί όταν είδα ότι έχει 8.0 και θα έβγαινε σε τόσο χαμηλή τιμή...κρίμα)

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν :!: :mad:

Δηλαδή ας πουμε οτι εχει 370€ , συν καλωδιο 35€ , συν μνημη χοντρικά 35€ , συν αντε τρεξε κατεβασε το software ... με λιγα λογια 440€ πανω κατω.

 

Αν ελπίσουμε ότι παίρνει rsmmc, γιατί αν παίρνει dv-rsmmc :(

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

:!: Η τιμη οφειλεται στο λιτο πακετο.Τα αλλα εχουν και το καλωδιο συνδεσης,μεγαλυτερη καρτα μνημης(64Mb) και το cd με το Nokia pc suite...Το 3230 εχει σαν εξτρα μονο τα ακουστικα(λογο ραδιοφωνου)

:!: :!: στο φτηνο πακετο την μπαταρια την εχουν???? :wacko: :lol: :lol: Ε ρε γυφτια .... ημαρτον :X

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Na rwthsw kati?To 7ari to symbian me to 8ari exei megalh diafora?den gnwrizw polla apo symbian.(Kainourios).Oso gia to luto paketo tou 3230 exei mono fortisth,mpataria kai mia karta mnhmhs 32mb?Ase pou h 128ara h MMC sto plaisio kanei 20eurw.X8es thn phre ena filos gia to 3650.Mporei na pernoun diaforetikes alla skepsou poso epesan oi times.Re paidia kati allo?telika ti radio exei?visual mono h kai visual kai kanoniko?allou grafei to ena(vlepe fuladia tou nokia club),allou kai ta duo kai allou to allo.ti na pistepsw?
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

:!: Η τιμη οφειλεται στο λιτο πακετο.Τα αλλα εχουν και το καλωδιο συνδεσης,μεγαλυτερη καρτα μνημης(64Mb) και το cd με το Nokia pc suite...Το 3230 εχει σαν εξτρα μονο τα ακουστικα(λογο ραδιοφωνου)

:!: :!: στο φτηνο πακετο την μπαταρια την εχουν???? :wacko: :lol: :lol: Ε ρε γυφτια .... ημαρτον :X

 

symfwnw apolyta...gia mena h timh tou 3230 einai pera gia pera eikonikh.nomizoun oti eimaste tipota koroida?eleos...

Link to comment
Share on other sites

:!: Η τιμη οφειλεται στο λιτο πακετο.Τα αλλα εχουν και το καλωδιο συνδεσης,μεγαλυτερη καρτα μνημης(64Mb) και το cd με το Nokia pc suite...Το 3230 εχει σαν εξτρα μονο τα ακουστικα(λογο ραδιοφωνου)

:!: :!: στο φτηνο πακετο την μπαταρια την εχουν???? :wacko: :lol: :lol: Ε ρε γυφτια .... ημαρτον :X

 

και καλά το καλώδιο και η μεγαλύτερη κάρτα που μπορεί να ανέβαζαν λίγο το κόστος, αλλά ένα cd με το pc suite ήταν τόσο πολύ ακριβό ?

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

symfwnw apolyta...gia mena h timh tou 3230 einai pera gia pera eikonikh.nomizoun oti eimaste tipota koroida?eleos...

 

Eχουμε το 6670 στα 400€(εκτος και αν επεσε κι αλλο).Αφαιρουμε 35€ για το καλωδιο.20€ για τα εξτρα 32MB μνημη της MMC και 5€ :!: για το CD.Καθαρα θα κοστιζε δηλαδη 340.Με το 3230 να εχει 2 επιπλεον χαρακτηριστικα(ραδιο/IrDA) και να κοστιζει 350€ (Nokia shop), δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικη η τιμη του :confused: Απλως έχουμε μια μειωση του αρχικού κόστους απο τη Nokia.Θα παρεις αργοτερα μια μεγαλύτερη MMC.Μόνο για το CD εχω παραπονο,αλλα το κατεβασα το pc suite.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Eχουμε το 6670 στα 400€(εκτος και αν επεσε κι αλλο).Αφαιρουμε 35€ για το καλωδιο.20€ για τα εξτρα 32MB μνημη της MMC και 5€ :!: για το CD.Καθαρα θα κοστιζε δηλαδη 340.Με το 3230 να εχει 2 επιπλεον χαρακτηριστικα(ραδιο/IrDA) και να κοστιζει 350€ (Nokia shop), δεν νομιζω οτι ειναι υπερβολικη η τιμη του :confused: Απλως έχουμε μια μειωση του αρχικού κόστους απο τη Nokia.Θα παρεις αργοτερα μια μεγαλύτερη MMC.Μόνο για το CD εχω παραπονο,αλλα το κατεβασα το pc suite.

 

 

το 6670 στο πλαίσιο έχει 372 €. το 3230 εκτός από ραδιο και IrDA έχει και καλύτερη κάμερα αλλά μικρότερη μπαταρία από το 6670 :( . Το pc suite το έχω κατεβάσει κι εγώ ;) .

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Γιαννάκη (Nexus), σε βλέπω ψήνεσαι άσχημα για το 3230, ε; :w00t:

 

Θα σε παρακαλεσω τετοιες ερωτησεις μεσω pm. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παρ'οτι έχει ακουστεί πως δεν θα έχει στο κουτί του CD εγώ πιστεύω πως δεν είναι δυνατόν να σε υποχρεώνει η Νοκια να κατεβάσεις το software από το internet. Εξάλλου θα πρέπει να με κάποιον τρόπο να σου δώσει και τα παιχνίδια που έχει το πακέτο όπως το AgentV και κάποια άλλα, δεν μπορεί όλα να πρέπει να κατεβάσεις.

Η αξία του cd είναι 0.25ευρό δεν είναι το γύφτικη η νόκια, δεν έχει βγάλει κανένα κινητό χωρίς το cd με τα απαραίτητα προγράμματα.

 

Φιλικά, titos

Link to comment
Share on other sites

και καλά το καλώδιο και η μεγαλύτερη κάρτα που μπορεί να ανέβαζαν λίγο το κόστος, αλλά ένα cd με το pc suite ήταν τόσο πολύ ακριβό ?

 

Σιγά το κόστος που έχει το καλώδιο....

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε το κινητο; Και καλα ηταν στις αποθηκες και ερχοταν. Παει και αυτη η εβδομαδα.

Πηρα τηλ. το ΝΟΚΙΑ σοπ οπου το εχω παραγκηλει και μου ειπαν οτι η 1η παρτιδα τελιωσε και περιμενουν την 2η απο φιλανδια. Οποτε η αποθηκες αδιασαν!!!!!!!!!! Εκτος αυτου αμα περιμενουμε και δυο μερες ακομα δεν χαθηκε και ο κοσμος, εδω περιμεναμε 1,5 μηνα!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Στο ΤΙΜ 130 176 ευρω + ΦΠΑ.... Σε ΤΙΜ Center εδώ στην Μυτιληνη...

Υπαρχει μόνο στον κατάλογο ακόμα, δεν μπρούν ακόμα να το παραγκείλουν.

Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ. το ΝΟΚΙΑ σοπ οπου το εχω παραγκηλει και μου ειπαν οτι η 1η παρτιδα τελιωσε και περιμενουν την 2η απο φιλανδια. Οποτε η αποθηκες αδιασαν!!!!!!!!!! Εκτος αυτου αμα περιμενουμε και δυο μερες ακομα δεν χαθηκε και ο κοσμος, εδω περιμεναμε 1,5 μηνα!!!!! ;)

Ήθελα να ξερω που πηγαν τα τηλ της πρωτης παρτιδας :mad:

Εχω δωσει παραγγελια για 2 κομματια σε 4!! Nokia shop και στο 9volto και σε κανενα δεν εχει ερθει .

Αρα που πηγαν τα κομματια??

Μου φαινεται μας δουλευουν χοντρα :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ξερω που πηγαν τα τηλ της πρωτης παρτιδας :mad:

Εχω δωσει παραγγελια για 2 κομματια σε 4!! Nokia shop και στο 9volto και σε κανενα δεν εχει ερθει .

Αρα που πηγαν τα κομματια??

Μου φαινεται μας δουλευουν χοντρα :mad: :mad:

 

 

File Akh den yphrxe pote prwth partida... ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...