Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα περιμένω καμια βδομάδα μήπως βγεί διορθωτική και μετά rollback αναγκαστικά...πολύ ξενέρωμα πάντως.Και απο οτι διάβασα την πατήσανε και οι κάτοχοι του note 8.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά μήπως ξέρετε τι παίζει με package disabler pro all Android ; ψάχνω να το βρω γιατί το έχω αγορασμένο αλλά πουθενά εξαφανίστηκε έτσι την πάτησα κ με ένα θέμα από substratum το swift dark for Samsung πάει κ αυτό....

 

Όσο για το you tube μια από τα ίδια μετά από την αναβάθμιση σήμερα χάθηκε η ένδειξη για πλήρη οθόνη με eur

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απλά το έκαναν πιο εύκολο το full screen στο YouTube. Pinch to zoom. Δε θέλω σχόλια για το βίντεο για να γελάω τον βλέπω...

0289ff91b6032b2d895b6151d92ece5e.jpge1dd59e8fbb7cf89e3a465abeaac8b3d.jpg

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απλά το έκαναν πιο εύκολο το full screen στο YouTube. Pinch to zoom. Δε θέλω σχόλια για το βίντεο για να γελάω τον βλέπω...

0289ff91b6032b2d895b6151d92ece5e.jpge1dd59e8fbb7cf89e3a465abeaac8b3d.jpg

Τώρα μπήκε αυτή η λειτουργία. Μέχρι πριν μισή ώρα προσπαθούσα το ίδιο πράγμα αλλά δε γινόταν. Τώρα οκ.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθει να ρολαρει αψογα οπως πριν, μολις βγηκε και απο πλήρης φόρτιση, επιστρεφω αυριο για την μπαταρια του, αλλα νομίζω οτι δεν θα υπαρχει διαφορα!
Νομίζω ότι βλέπω κάπως καλύτερη απόκριση στο fingerprint sensor ...

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τελικά σήμερα το πρωί με το που έβαλα video στο YouTube μου έβγαλε μύνημα για το πώς να το κάνω fullscreen ενώ χθες το βράδυ όχι και ούτε μου έπιανε το Pinch to zoom τώρα όλα καλά

 

Στάλθηκε από το Galaxy S8 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ τι σχέση έχει το Update της σαμσουνκ και κράζετε όλοι την σαμμυ που δεν έχει φουλ σκριν το YouTube.??

Προφανώς και είναι θέμα Google και YouTube που έκανε την αλλαγή.

Το ότι ακόμα δεν είναι σε όλους σημαίνει πολλά (όπως και εμένα ακόμα έχω το εικονίδιο για φουλ σκριν).

Πάντα σταδιακά γίνονται οι αλλαγές.

Πχ στο φβ με τις γυναίκας μου το s7e είχαμε διαφορές μήνες.

Μετα στο τέλος έγινε και σε εμένα η αλλαγή.

 

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το τσεκάρω και εγω ξανά που δεν έκανα το update.

 

Σε μενα παίζει μονο full screen τώρα χάθηκε η άλλη επιλογή.

 

Καπου εγινε μπέρδεμα θα επανέλθει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ τι σχέση έχει το Update της σαμσουνκ και κράζετε όλοι την σαμμυ που δεν έχει φουλ σκριν το YouTube.??

Προφανώς και είναι θέμα Google και YouTube που έκανε την αλλαγή.

Το ότι ακόμα δεν είναι σε όλους σημαίνει πολλά (όπως και εμένα ακόμα έχω το εικονίδιο για φουλ σκριν).

Πάντα σταδιακά γίνονται οι αλλαγές.

Πχ στο φβ με τις γυναίκας μου το s7e είχαμε διαφορές μήνες.

Μετα στο τέλος έγινε και σε εμένα η αλλαγή.

 

 

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ούτε εγώ μπορώ να αποδείξω οτι φταίει η samsung ,ούτε εσύ όμως οτι δεν φταίει. Εγω μπορώ να αποδείξω όμως ότι ακούμπησα 700+ ευρώ για να κάνω "unbox your phone" όπως έλεγε η περιβόητη διαφήμιση αλλά τελικά βλέπω βίντεο με "box".Κάποιοι βέβαια την έχουν ακόμα την επιλογή οπότε αυτοί δεν έχουν λόγο διαμαρτυρίας υποθέτω.Δεν είπαμε ότι δεν θα διορθωθεί μελλοντικά αλλά τουλάχιστον τώρα δεν λειτουργεί σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποιήθηκε και σε μένα το pinch to zoom. Πως το κάνουν αυτό χωρίς να μεσολαβήσει update της εφαρμογής ή του λειτουργικού δεν μπορώ να το καταλάβω.
Link to comment
Share on other sites

Η επιλογή χθες δεν υπήρχε και σήμερα με το που ανοίξεις την εφαρμογή σου λέει να κάνεις pinch.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα υλοποιησης του Youtube παιδια, επεσε πανω στο update και γι αυτο εγινε ο χαμος.

 

το βλεπω και εγω που δεν εκανα το update, το θετικο ειναι οτι καποιοι youtubers τραβανε πλεον σε αναλογια 18.9 και το κανει απευθειας fit στην οθονη.

 

παμε παρακατω ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

ειναι θεμα υλοποιησης του Youtube παιδια, επεσε πανω στο update και γι αυτο εγινε ο χαμος.

 

το βλεπω και εγω που δεν εκανα το update, το θετικο ειναι οτι καποιοι youtubers τραβανε πλεον σε αναλογια 18.9 και το κανει απευθειας fit στην οθονη.

 

παμε παρακατω ολα καλα.

 

Σιγά σιγά θα επικρατήσει αυτή η αναλογία ειδικά στο Youtube και θα καταλήξουμε να κάνουμε crop στην οθόνη του υπολογιστή!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά θα επικρατήσει αυτή η αναλογία ειδικά στο Youtube και θα καταλήξουμε να κάνουμε crop στην οθόνη του υπολογιστή!!

 

εγω λεω θα πανε και οι υπολογιστες σε 18,9 ηδη υπαρχει μια ταση τετοια...

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω θα πανε και οι υπολογιστες σε 18,9 ηδη υπαρχει μια ταση τετοια...

 

Θα πάνε αλλά θα αργήσει περισσότερο αυτό γιατί οι περισσότεροι αν δεν χαλάσει μια οθόνη δεν την αλλάζουν (εκτός αν είσαι gamer!).

Link to comment
Share on other sites

Τοση κουβεντα και γκρίνια γιατί άλλαξε το full screen στο youtube σε pinch to zoom...Δεν παίζεστε μερικοί, ψάχνετε κατι για να χαλαστειτε από μόνοι σας....

Btw σε μένα δουλεύει μια χαρά το zoom και μπορώ να πω ότι μου αρέσει πιο πολύ, είναι πιο άμεσο.

Link to comment
Share on other sites

Τοση κουβεντα και γκρίνια γιατί άλλαξε το full screen στο youtube σε pinch to zoom...Δεν παίζεστε μερικοί, ψάχνετε κατι για να χαλαστειτε από μόνοι σας....

Btw σε μένα δουλεύει μια χαρά το zoom και μπορώ να πω ότι μου αρέσει πιο πολύ, είναι πιο άμεσο.

Απλα συνέπεσε με το update της samsung λογικό είναι... όποιος εχει την έκδοση στο youtube 12.43.52 δεν δουλεύει.

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ μπορώ να αποδείξω οτι φταίει η samsung ,ούτε εσύ όμως οτι δεν φταίει. Εγω μπορώ να αποδείξω όμως ότι ακούμπησα 700+ ευρώ για να κάνω "unbox your phone" όπως έλεγε η περιβόητη διαφήμιση αλλά τελικά βλέπω βίντεο με "box".Κάποιοι βέβαια την έχουν ακόμα την επιλογή οπότε αυτοί δεν έχουν λόγο διαμαρτυρίας υποθέτω.Δεν είπαμε ότι δεν θα διορθωθεί μελλοντικά αλλά τουλάχιστον τώρα δεν λειτουργεί σωστά.
Εγώ μπορώ να στο αποδείξω ότι δεν φταίει η σαμμυ και στο λέω ότι από την στιγμή που έκανα το Update εγώ και πολλοί ακόμα και έχουν την επιλογή full screen. Η και που δεν εκανα το Update και δεν έχουν επιλογή για φουλ σκριν με εικονίδιο.

Οπότε ναι μπορώ να στο αποδείξω ότι η αναβάθμιση της σαμμυς δεν έχει καμία μα καμία σχέση με το YouTube.

 

Τώρα επειδή έπεσε και αναβάθμιση του YouTube μαζί. Δεν σημαίνει κάτι.

 

Και είπε κάποιος πως γίνεται να κάνει αναβάθμιση χωρίς να βγει ενημέρωση στο playstore.

 

Πολλές εφαμρογες έχουν underground αναβάθμιση /ενημέρωση.

Απο μόνες τους μπορεί να σε βγάλει ενημέρωση μπορεί όχι μπορεί μετά από καιρό που πήραν οι άλλοι.

 

Μερικές εφαμρογες που έχουν underground ενημερώσεις είναι YouTube /Facebook /Instagram..... Ίσως σίγουρα και άλλες δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα.

 

Και τώρα αν εσύ ψάχνεις box για να κάνεις κάτι στο κινητό σου τότε κρίμα που έχεις τέτοια κινητά.

 

P. S : σταματήστε την γκρίνια και για το οτιδήποτε να σας φταίει το κινητό / σαμμυ / αναβαθμίσεις η οτιδήποτε, αλλιώς μείνετε εκεί που είστε στην έκδοση που σας δουλεύει τέλεια και με τον καιρό αναβαθμίζετε.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Απλα συνέπεσε με το update της samsung λογικό είναι... όποιος εχει την έκδοση στο youtube 12.43.52 δεν δουλεύει.

 

Πως δε δουλεύει. 12.43.52 έχω και πριν λίγο μπήκα και έκανα pinch αφού μου έβγαλε μήνυμα.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 12.43.52 κ δουλεύει μαυτην το zoom.... μην το ψάχνεται κ πολυ τουλάχιστον έφτιαξε

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως update στο youtube δεν ήρθε.

Κοίταξα τώρα και τις ενημερώσεις μου και δεν υπάρχει η εφαρμογή στα updates των τελευταίων 3 ημερών....

Δοκίμασα πάντως και την stock video εφαρμογή μήπως άλλαξε κάτι και εκεί, αλλα ειναι το ιδιο με το εικονιδιο οπως το ξεραμε.

Link to comment
Share on other sites

Πως δε δουλεύει. 12.43.52 έχω και πριν λίγο μπήκα και έκανα pinch αφού μου έβγαλε μήνυμα.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Μετα απο απεγκατασταση της εφαρμογής δούλεψε και σε έμενα.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, αν και δουλεύει το pinch to zoom , δεν το χρησιμοποιώ γιατί κόβει από την εικόνα και δεν μου αρέσει. Απορώ γιατί τόση φασαρία για κάτι άχρηστο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...