Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνω με τον συνονοματο βαγγελη!για την mali g71mp20 και 8895!ισως στον αισθητηρα να χανει απο τον sony imx333. Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το τσεκαρα αναλυτικα με το 6/128 φιλου πριν λιγες μερες. Η ιδια ακριβως λαγκιλα επικρατει κι εκει. Placebo effect το θεμα ταχυτητα / smoothness στην καθημερινοτητα, σε αυτο που σιγουρα υπερτερει το "μεγαλο" ειναι οτι κραταει περισσοτερες ανοιχτες εφαρμογες και ειναι δεδομενα ανωτερο σε θεματα multitasking. Αν θες να εχεις μπολικες εφαρμογες "ετοιμοπολεμες" θα δεις σιγουρα διαφορα. Μαλιστα ο σναπ 835 κι η Adreno του ειναι ξεκαθαρα κατωτερη απο τον exynos και τη mali...

Με νοβα εξαλειφεται το 80%+ των θεματων ουτως ή αλλως στο s8/ s8+....

 

Γενικά, κατά τη γνώμη σου, αξίζει η αγορά του "μεγάλου" σε σχέση με το ευρωπαϊκό μοντέλο;

Η διαφορά στη τιμή δεν είναι τραγικά μεγάλη (+100€) αλλά χάνεις εγγύηση...

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά, κατά τη γνώμη σου, αξίζει η αγορά του "μεγάλου" σε σχέση με το ευρωπαϊκό μοντέλο;

Η διαφορά στη τιμή δεν είναι τραγικά μεγάλη (+100€) αλλά χάνεις εγγύηση...

 

Αν θες δικαρτο, ναι αξιζει απολυτα (θα εχεις και καλυτερη και πιο ευκολη μεταπωληση, μελλοντικα).

Ακομα και το μονοκαρτο όμως αν σε καλυπτει, τα αξιζει τα +100, για τα δικα μου δεδομενα, ναι, αλλα ο παραγοντας εγγυηση παιζει καταλυτικο ρολο. Εσυ κρινεις ποσο ρισκο εισαι διατεθειμένος να καταβαλλεις (μην ξεχνας πως, εστω και μια υποτυπωδης εγγυηση από το κατάστημα παντα υπαρχει, οποτε μετα από πιθανη μακρα αναμονη, πιθανα κοστη πχ αποστολης κλπ κλπ θα βγαλεις μια ακρη, αν ποτε απαιτηθεί κατι τετοιο).

Link to comment
Share on other sites

Αν θες δικαρτο, ναι αξιζει απολυτα (θα εχεις και καλυτερη και πιο ευκολη μεταπωληση, μελλοντικα).

Ακομα και το μονοκαρτο όμως αν σε καλυπτει, τα αξιζει τα +100, για τα δικα μου δεδομενα, ναι, αλλα ο παραγοντας εγγυηση παιζει καταλυτικο ρολο. Εσυ κρινεις ποσο ρισκο εισαι διατεθειμένος να καταβαλλεις (μην ξεχνας πως, εστω και μια υποτυπωδης εγγυηση από το κατάστημα παντα υπαρχει, οποτε μετα από πιθανη μακρα αναμονη, πιθανα κοστη πχ αποστολης κλπ κλπ θα βγαλεις μια ακρη, αν ποτε απαιτηθεί κατι τετοιο).

 

Δίκαρτο το θέλω αποκλειστικά και μιας και δεν αλλάζω συχνά συσκευές, φανταζόμουν ότι θα ήταν πιο futureproof η μεγάλη έκδοση αλλά κόλλαγα στο θέμα εγγύησης. Μάλλον με βλέπω να το κάνω το βήμα τελικά (αν και είμαι μεταξύ αυτού και του μεγάλου U11).

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη edge δεν υπάρχει η επιλογή να φαίνεται η ημερομηνία το βράδυ όπως στο s7 edge?

και εγώ το ψάχνω από χθες και δεν το βρίσκω μάλλον το βγάλανε και δεν υπάρχει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπείτε στο Galaxy apps να κάνετε τα update (νομίζω 8) και μάλιστα κάποια πολύ σημαντικά οπως η διαχείριση μπαταρίας που πλέον έχει επιλογή να μπαίνουν οι εφαρμογές σε αδράνεια με το που τις κλείνεις και όχι μέτα από 3 μέρες όπως επίσης και για αυτές τις εφαρμογές να μην βγάζει ειδοποίηση....

Δείτε και εσείς και γράψτε για τυχόν άλλες αλλαγές

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για ασφάλεια συσκευής θύμαμαι Ξηρογιανοπουλος ή Generali λεγατε ετσι;

Εχει εμπειρία κάποιος ποια είναι η καλύτερη;

Μπορεί να γίνει απομακρυσμενα σωστά;

Θενκς

 

Το έκανα εγώ. Το ίδιο είναι ο ξηρογιανοπουλος κάνει Generali. Μου έστειλαν το χαρτί online αλλά γράφει πάνω s8 και όχι s8 plus. Αν και γράφει imei. Έστειλα email για να κάνουν διόρθωση αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για ασφάλεια συσκευής θύμαμαι Ξηρογιανοπουλος ή Generali λεγατε ετσι;

Εχει εμπειρία κάποιος ποια είναι η καλύτερη;

Μπορεί να γίνει απομακρυσμενα σωστά;

Θενκς

Το ίδιο πράγμα είναι. Γίνεται απομακρυσμένα. Συμπληρώνεις μια φόρμα, στέλνεις την απόδειξη αγοράς, πληρώνεις το ασφάλιστρο και είσαι έτοιμος!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Την τσίμπησα κι εγω την συσκευη (τζαμπα φυσικα με εταιρικη επιδοτηση.. :devil::up:) !

Πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικές! Ωραια συσκευη. Δεν νομιζω βεβαια οτι στα 750+ ειναι value for money, ειτε σκας μερτητα ειτε με επιδοτηση! :p Οσο πεφτει η τιμη τοτε ναι θα αξιζει! Κι εδω να αναγνωρισουμε το θετικο της samsung που ναι ξεκινησε απο πολυ ψηλα αλλα σε 3 μηνες επεσε 200+ ευρω ενω η apple παραμενει πανακριβη always.

Η μπαταρια ικανοποιητική πιστευω, γιατι εγω ερχομαι απο Α5 οποτε εχω απαιτησεις!

 

Θα γραψω πιο πολλά απο βδομάδα για να ειμαι ακτικειμενικός γιατι τωρα προσπαθω να εξοικιωθώ με το πολυ μεγαλο μέγεθος και το extra βάρος της συσκευής και με τις πολλές ρυθμίσεις και παραμετροποιήσεις. Ελπιζω να μην τα μετανιωσω και να ηθελα το πιο μικρο.

παντως ειναι αλλου επιπεδου συσκευη καταλαβαινεις γιατι ειναι πιο ακριβη απο μια σειρα A ή J κλπ

Να πω ενα θετικο που για χρονια θαβουν και την LG, το δαχτυλικο αποτυπωμα στην πλατη ειναι αριστο! Μεσα σε 1 μερα εμενα με βολεψε πιο πολυ απο οτι μπροστα. Τωρα αν επρεπε να ειναι πιο πανω ή πιο κατω, οχι διπλα στη κάμερα κλπ αυτο ειναι αλλη κουβεντα αλλα με τη θηκη δεν εχω κανενα θεμα!

Πολυ θετικο για μενα ειναι οτι εχει μεγαλα πληκτρα (ο βασικος λογος που την προτιμησα) οποτε πλεον δεν κανω λαθη στην πληκτρολόγηση.

 

Το μονο πολυ αρνητικό που εχω να πω ειναι οτι εχει αλλο βυσμα φορτισης!! Απαραδεκτο! Κοροιδευαμε την Apple που τοσα χρονια εχει το δικο της βυσμα και τωρα κανανε αυτη την πατατα! Που θα βρεις φορτιστη αν εισαι εξω?? Η θα έχεις πάντα και παντου μαζί σου το βυσμα?? Γίνεται? Epic fail για ακριβη συσκευη!

 

Γενικα πιστευω οτι εδω και χρονια apple και samsung εχουν το ιδιο προιον με ελαχιστα διαφορετικο software (πχ ιδια τεχνικα χαρακτηριστικα, ιδιο marketing, ιδιο packaging, για να βγαλεις τη sim βαλανε αυτη την καρφιτσα κλπ.. ολα ιδια ειναι)

 

Γενικα πιστευω η συσκευη αξιζει, αφηστε να πεσει κι αλλο η τιμη και την αγοραζετε, εγω αν δεν ειχα πολυ ειδικο λογο για αμεση αγορα δεν θα την αγόραζα πριν απο το Σεπτεμβρη, που λογικα θα ανακοινωθει το iphone οποτε λογικα θα πεσει πολυ η τιμη (εκτος αν ο ανταγωνισμος ειναι fail)

Edited by MAD 13
Link to comment
Share on other sites

Την τσίμπησα κι εγω την συσκευη (τζαμπα φυσικα με εταιρικη επιδοτηση.. :devil::up:) !

Πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικές! Ωραια συσκευη. Δεν νομιζω βεβαια οτι στα 750+ ειναι value for money, ειτε σκας μερτητα ειτε με επιδοτηση! :p Οσο πεφτει η τιμη τοτε ναι θα αξιζει! Κι εδω να αναγνωρισουμε το θετικο της samsung που ναι ξεκινησε απο πολυ ψηλα αλλα σε 3 μηνες επεσε 200+ ευρω ενω η apple παραμενει πανακριβη always.

Η μπαταρια ικανοποιητική πιστευω, γιατι εγω ερχομαι απο Α5 οποτε εχω απαιτησεις!

 

Θα γραψω πιο πολλά απο βδομάδα για να ειμαι ακτικειμενικός γιατι τωρα προσπαθω να εξοικιωθώ με το πολυ μεγαλο μέγεθος και το extra βάρος της συσκευής και με τις πολλές ρυθμίσεις και παραμετροποιήσεις. Ελπιζω να μην τα μετανιωσω και να ηθελα το πιο μικρο.

παντως ειναι αλλου επιπεδου συσκευη καταλαβαινεις γιατι ειναι πιο ακριβη απο μια σειρα A ή J κλπ

Να πω ενα θετικο που για χρονια θαβουν και την LG, το δαχτυλικο αποτυπωμα στην πλατη ειναι αριστο! Μεσα σε 1 μερα εμενα με βολεψε πιο πολυ απο οτι μπροστα. Τωρα αν επρεπε να ειναι πιο πανω ή πιο κατω, οχι διπλα στη κάμερα κλπ αυτο ειναι αλλη κουβεντα αλλα με τη θηκη δεν εχω κανενα θεμα!

Πολυ θετικο για μενα ειναι οτι εχει μεγαλα πληκτρα (ο βασικος λογος που την προτιμησα) οποτε πλεον δεν κανω λαθη στην πληκτρολόγηση.

 

Το μονο πολυ αρνητικό που εχω να πω ειναι οτι εχει αλλο βυσμα φορτισης!! Απαραδεκτο! Κοροιδευαμε την Apple που τοσα χρονια εχει το δικο της βυσμα και τωρα κανανε αυτη την πατατα! Που θα βρεις φορτιστη αν εισαι εξω?? Η θα έχεις πάντα και παντου μαζί σου το βυσμα?? Γίνεται? Epic fail για ακριβη συσκευη!

 

Γενικα πιστευω οτι εδω και χρονια apple και samsung εχουν το ιδιο προιον με ελαχιστα διαφορετικο software (πχ ιδια τεχνικα χαρακτηριστικα, ιδιο marketing, ιδιο packaging, για να βγαλεις τη sim βαλανε αυτη την καρφιτσα κλπ.. ολα ιδια ειναι)

 

Γενικα πιστευω η συσκευη αξιζει, αφηστε να πεσει κι αλλο η τιμη και την αγοραζετε, εγω αν δεν ειχα πολυ ειδικο λογο για αμεση αγορα δεν θα την αγόραζα πριν απο το Σεπτεμβρη, που λογικα θα ανακοινωθει το iphone οποτε λογικα θα πεσει πολυ η τιμη (εκτος αν ο ανταγωνισμος ειναι fail)

Ένα ακόμα τεράστιο post χωρίς να λέει τίποτα στην ουσία.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την τσίμπησα κι εγω την συσκευη (τζαμπα φυσικα με εταιρικη επιδοτηση.. :devil::up:) !

Πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικές! Ωραια συσκευη. Δεν νομιζω βεβαια οτι στα 750+ ειναι value for money, ειτε σκας μερτητα ειτε με επιδοτηση! :p Οσο πεφτει η τιμη τοτε ναι θα αξιζει! Κι εδω να αναγνωρισουμε το θετικο της samsung που ναι ξεκινησε απο πολυ ψηλα αλλα σε 3 μηνες επεσε 200+ ευρω ενω η apple παραμενει πανακριβη always.

Η μπαταρια ικανοποιητική πιστευω, γιατι εγω ερχομαι απο Α5 οποτε εχω απαιτησεις!

 

Θα γραψω πιο πολλά απο βδομάδα για να ειμαι ακτικειμενικός γιατι τωρα προσπαθω να εξοικιωθώ με το πολυ μεγαλο μέγεθος και το extra βάρος της συσκευής και με τις πολλές ρυθμίσεις και παραμετροποιήσεις. Ελπιζω να μην τα μετανιωσω και να ηθελα το πιο μικρο.

παντως ειναι αλλου επιπεδου συσκευη καταλαβαινεις γιατι ειναι πιο ακριβη απο μια σειρα A ή J κλπ

Να πω ενα θετικο που για χρονια θαβουν και την LG, το δαχτυλικο αποτυπωμα στην πλατη ειναι αριστο! Μεσα σε 1 μερα εμενα με βολεψε πιο πολυ απο οτι μπροστα. Τωρα αν επρεπε να ειναι πιο πανω ή πιο κατω, οχι διπλα στη κάμερα κλπ αυτο ειναι αλλη κουβεντα αλλα με τη θηκη δεν εχω κανενα θεμα!

Πολυ θετικο για μενα ειναι οτι εχει μεγαλα πληκτρα (ο βασικος λογος που την προτιμησα) οποτε πλεον δεν κανω λαθη στην πληκτρολόγηση.

 

Το μονο πολυ αρνητικό που εχω να πω ειναι οτι εχει αλλο βυσμα φορτισης!! Απαραδεκτο! Κοροιδευαμε την Apple που τοσα χρονια εχει το δικο της βυσμα και τωρα κανανε αυτη την πατατα! Που θα βρεις φορτιστη αν εισαι εξω?? Η θα έχεις πάντα και παντου μαζί σου το βυσμα?? Γίνεται? Epic fail για ακριβη συσκευη!

 

Γενικα πιστευω οτι εδω και χρονια apple και samsung εχουν το ιδιο προιον με ελαχιστα διαφορετικο software (πχ ιδια τεχνικα χαρακτηριστικα, ιδιο marketing, ιδιο packaging, για να βγαλεις τη sim βαλανε αυτη την καρφιτσα κλπ.. ολα ιδια ειναι)

 

Γενικα πιστευω η συσκευη αξιζει, αφηστε να πεσει κι αλλο η τιμη και την αγοραζετε, εγω αν δεν ειχα πολυ ειδικο λογο για αμεση αγορα δεν θα την αγόραζα πριν απο το Σεπτεμβρη, που λογικα θα ανακοινωθει το iphone οποτε λογικα θα πεσει πολυ η τιμη (εκτος αν ο ανταγωνισμος ειναι fail)

 

Ενταξει αμα διαβαζω οτι samsung και apple εχουν το ιδιο προϊον τι να πω; ιδια τεχνικα χαρακτηριστικα, ιδιο marketing, ιδιο packaging απλα γελαμε!!

 

Επισης να σε ενημερωσω οτι η θυρα φορτισης του galaxy ειναι η εξεληξη της θυρας usb που εχεις στον υπολογιστη σου και δεν εχει καμια σχεση με τη θυρα φορτισης του iphone που ειναι πατεντα της apple.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις κάποιος να μου εξηγήσει γιατι η καμερα την μέγιστη ανάλυση την εχει σε 4:3 οταν το 99% των οθονών δεν ειναι σε αυτη την ανάλυση;
Link to comment
Share on other sites

Epic fail to USB Type-C;;;!!! To ακούσαμε κι αυτό... :hypno:

 

Χαχαχαχαχαχα....αλλο πάλι και αυτό...εδω κάναμε αμάν να βάλουν οι εταιρείες type c και είναι epic fail...

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα τεράστιο post χωρίς να λέει τίποτα στην ουσία.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τι θελεις να σου γραψω για κατι που το δουλεψα 6-7 ωρες???? Οτι εχει μπαταρια σκυλι και εχω τραβηξει 3000 σουπερ φωτο?? ουτε σεταρισμα καλα καλα δεν εχω κανει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενταξει αμα διαβαζω οτι samsung και apple εχουν το ιδιο προϊον τι να πω; ιδια τεχνικα χαρακτηριστικα, ιδιο marketing, ιδιο packaging απλα γελαμε!!

 

Επισης να σε ενημερωσω οτι η θυρα φορτισης του galaxy ειναι η εξεληξη της θυρας usb που εχεις στον υπολογιστη σου και δεν εχει καμια σχεση με τη θυρα φορτισης του iphone που ειναι πατεντα της apple.

Μην εισαι θυμα του μαρκετινγκ!

Εγω που δουλευω windows pc / tablet ipad / samsung & iphone κινητo, αυτο το συμπερασμα εχω βγαλει.

Η μια εταιρεια αντιγραφει την αλλη και οι διαφορες ειναι μικρες για τον απλο μεσο χρηστη που ειναι το 90% της αγοράς!

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχαχαχαχα....αλλο πάλι και αυτό...εδω κάναμε αμάν να βάλουν οι εταιρείες type c και είναι epic fail...

1000 φορες να το ειχαν αναποδα... κανονικο βυσμα στη συσκευη και ανταπτορα type c για το καλωδιο... :rolleyes::whistle:

Link to comment
Share on other sites

1000 φορες να το ειχαν αναποδα... κανονικο βυσμα στη συσκευη και ανταπτορα type c για το καλωδιο... :rolleyes::whistle:

 

Κάπου το έχεις χάσει το θέμα με την τεχνολογία και την εξέλιξη του type C....

Αλλά anyway σαν μέσος χρήστης που είσαι καταλαβαίνω...

Παντως μην αγχώνεσαι γιατί μέχρι το 2018 δεν θα υπάρχει άλλη θύρα φόρτισης εκτός του type C μιας και πλέον όλες οι συσκευές θα κυκλοφορούν με αυτή την θύρα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

τι θελεις να σου γραψω για κατι που το δουλεψα 6-7 ωρες???? Οτι εχει μπαταρια σκυλι και εχω τραβηξει 3000 σουπερ φωτο?? ουτε σεταρισμα καλα καλα δεν εχω κανει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μην εισαι θυμα του μαρκετινγκ!

Εγω που δουλευω windows pc / tablet ipad / samsung & iphone κινητo, αυτο το συμπερασμα εχω βγαλει.

Η μια εταιρεια αντιγραφει την αλλη και οι διαφορες ειναι μικρες για τον απλο μεσο χρηστη που ειναι το 90% της αγοράς!

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1000 φορες να το ειχαν αναποδα... κανονικο βυσμα στη συσκευη και ανταπτορα type c για το καλωδιο... :rolleyes::whistle:

Σου απάντησαν όλοι οι άλλοι. Απλά έγραψες ένα άκυρο ποστ που δείχνει ότι δεν ξέρεις ούτε τα βασικά για τη συσκευή που κρατάς στα χέρια σου. Αλλα ούτε κ πιο ειναι το μέλλον κ πιο το παρελθόν Όταν λες για fail το type c

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου απάντησαν όλοι οι άλλοι. Απλά έγραψες ένα άκυρο ποστ που δείχνει ότι δεν ξέρεις ούτε τα βασικά για τη συσκευή που κρατάς στα χέρια σου. Αλλα ούτε κ πιο ειναι το μέλλον κ πιο το παρελθόν Όταν λες για fail το type c

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

+1000 ακριβώς Έτσι!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

καλα τα νεα γι αυτους που θελουν dual sim

 

 

 

https://www.sammobile.com/2017/06/29/samsung-launches-the-unlocked-dual-sim-galaxy-s8-in-europe/

 

 

Θετικό νέο αλλά κάκιστα η Samsung δεν το πρόσφερε από την αρχή κυκλοφορίας της συσκευής.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θετικό νέο αλλά κάκιστα η Samsung δεν το πρόσφερε από την αρχή κυκλοφορίας της συσκευής.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Μάλλον για να σπρωξουν τις πωλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει αρκετο καιρο τη συσκευη μπορει να μου πει γενικες εντυπωσεις του απο τη μπαραρια και το νεο φορμα της οθονης;
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει αρκετο καιρο τη συσκευη μπορει να μου πει γενικες εντυπωσεις του απο τη μπαραρια και το νεο φορμα της οθονης;

 

Πες μας πιες ήταν οι 2 τελευταίες συσκευές που είχες να σε βοηθήσουμε καλύτερα...

Παντως ότι και να λέμε είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί την δεδομένη στιγμή....

Η μπαταρία του είναι στα επίπεδα του Mate 9 και ανάλογα την χρήση κάποιες φορές και καλύτερη....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...