Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν διαφωνω σε οσα λες αντιθετα μαλιστα.Το ζητημα ειναι ομως περιπλοκο και θα εξηγηθω με ενα απλο παραδειγμα.Εχουμε δυο συσκευες που εχουν στηθει με τις ιδιες εφαρμογες.Παιρνουμε αποφαση και στις δυο να τρεξουμε chrome.

Εαν:

Στην μια ανοιξουμε μια σελιδα πχ.το myphone και το διαβαζουμε με φουλ φωτεινοτητα θα τρωει ραμ πχ.130mb.

Εαν στην αλλη ανοιξουμε το chrome αλλα αυτη τη φορα ανοιξουμε καμια 10αρια σελιδες απο διαφορα σαιτ και τρωει ραμ καμια 300mb τοτε η καταναλωση θα ανεβει κατακορυφα.

 

Chrome η μια chrome και η αλλη αλλα η δευτερη θα καταπιει την μπαταρια.

Δεν μπορεις ποτε να πεις με πραγματικους αριθμους ποση καταναλωση εχεις και οτι κανει ο καθενας ειναι εντελως υποκειμενικο και αοριστο.

Αυτο που λες συμβαίνει οντως και γι αυτο (και πολους αλλους λογους) βλεπεις χρηστες με το ιδιο κινητο να γραφουν εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Για να κανεις σωστη σύγκριση πρεπει να φερεις 2 συσκευες σε ισοτιμη κατάσταση, και αυτο ειναι ολόκληρη επιστήμη. Εξου και τεστ με εντελώς διαφορετικά συμπεράσματα..

Ειδικα σε συγκρίσεις κινητων τα πράγματα είναι εξαιρετικά περιπλοκα, και ειδικα με τη συγκεκριμένη συσκευη. Με την αλλαγή αναλογιας οθονης η σύγκριση γίνεται τρομερά πολύπλοκη.

Συγκρινεις utube σε s8+, s7edge. Στο s8+ θα εχεις μεγαλες μαυρες μπαρες αριστερα δεξια, και ουσιαστικά η οθονη ισονδυναμει σε 5.6 ιντσες πανω κατω? Η καπου εκει..

Στο s7 edge, βλεπεις σε ολόκληρη οθονη.. Μια τετοια σύγκριση είναι ανιση υπέρ του σ8+. Απο την αλλη, ο αλλος θα σου πει μα ετσι θα βλεπω παντα utube, με μαυρες μπαρες αρα ειναι τυπικη χρηση.

Σε καθε περίπτωση ομως, οταν θα βαλεις παιχνίδι και στα 2 πχ και θα πιασουν full screen και τα 2, τοτε θα δεις πολυ διαφορετικά νούμερα απο οτι εβλεπες στο utube..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μετα απο μια μερα με wifi,3g,bluetooth kai gps με την αναληση οθονης στην μεση νομιζω ειναι μια χαρα.ec8b2c193d6d12dfc8f9e02345e596e7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες συμβαίνει οντως και γι αυτο (και πολους αλλους λογους) βλεπεις χρηστες με το ιδιο κινητο να γραφουν εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Για να κανεις σωστη σύγκριση πρεπει να φερεις 2 συσκευες σε ισοτιμη κατάσταση, και αυτο ειναι ολόκληρη επιστήμη. Εξου και τεστ με εντελώς διαφορετικά συμπεράσματα..

Ειδικα σε συγκρίσεις κινητων τα πράγματα είναι εξαιρετικά περιπλοκα, και ειδικα με τη συγκεκριμένη συσκευη. Με την αλλαγή αναλογιας οθονης η σύγκριση γίνεται τρομερά πολύπλοκη.

Συγκρινεις utube σε s8+, s7edge. Στο s8+ θα εχεις μεγαλες μαυρες μπαρες αριστερα δεξια, και ουσιαστικά η οθονη ισονδυναμει σε 5.6 ιντσες πανω κατω? Η καπου εκει..

Στο s7 edge, βλεπεις σε ολόκληρη οθονη.. Μια τετοια σύγκριση είναι ανιση υπέρ του σ8+. Απο την αλλη, ο αλλος θα σου πει μα ετσι θα βλεπω παντα utube, με μαυρες μπαρες αρα ειναι τυπικη χρηση.

Σε καθε περίπτωση ομως, οταν θα βαλεις παιχνίδι και στα 2 πχ και θα πιασουν full screen και τα 2, τοτε θα δεις πολυ διαφορετικά νούμερα απο οτι εβλεπες στο utube..

 

..........+1

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μερα με wifi,3g,bluetooth kai gps με την αναληση οθονης στην μεση νομιζω ειναι μια χαρα.ec8b2c193d6d12dfc8f9e02345e596e7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πες μας λίγο που είναι η παγίδα;

Αυτό που έστειλες απλά δεν υπάρχει

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Παντως, γενικα οσον αφορα το s8+ τα πραγματα δεν τα λενε απογοητευτικα για την μπαταρια αλλα οι περισσοτεροι τεσταρουν με αναλυση FHD+ και oχι UHD+.

Επισης ο MKBHD ειπε στο review του οτι το αφησε με 22% το βραδυ και το πρωι το βρηκε να ειναι στο 8% !!!:X

Αν δεν ειναι αυτο αθλια διαχειριση σε αναμονη τοτε τι ειναι?

Εδω με το s6 μου και δεν χανω πανω απο 3% σε αναμονη 8ωρου. Αν το βαλω δε, σε λειτουργια πτησης με ανοιχτο wifi δεν χανω τιποτα (εχω αλλαξει φυσικα μπαταρια πριν 2 βδομαδες αλλα και παλι τα s8 νεα μπαταρια εχουν)

 

Απο την αλλη ενα αλλο θεμα ειναι και ποσο θα αντεξει και θα εχει σταθερη αποδοση η μπαταρια. Γιατι τι να το κανω αν μετα τους 2 μηνες αρχιζει και ''χανει''?

Επειτα απ οτι διαβαζω η samsung ΞΑΝΑ τα εφοδιασε με quick charge 2, την στιγμη που οι αλλοι πανε για quick charge 4. E ελεος... :mad:

Τo qc3 ειναι σωτηριο για τη μακροβιοτητα της μπαταριας! Δεν το εβαλε περυσι, δεν το βαζει και φετος, που το παει?

 

Ολα αυτα λοιπον τα review που βγαινουν και λενε για καλη μπαταρια τα βλεπω με φουλ καχυποψια. Γιατι ολα ειναι σχετικα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το quick charge 2.0 .απο την στιγμη που υποστηριζει usb type c verzson 3.1 το ποιο καινουριο!ισως μονο στον 835 να υπαρχει το quick charge 3.0 αν δεν το εχει κλειδωσει οπως στο s7 edge/s7! Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το quick charge 2.0 .απο την στιγμη που υποστηριζει usb type c verzion 3.1 το ποιο και καινουριο!ισως μονο στον 835 να υπαρχει το quick charge 3.0 αν δεν το εχει κλειδωσει οπως στο s7 edge/s7!

 

 

Προφανως και ειναι κλειδωμενο.

Επισης ο 835 συμφωνα με την qualcomm υποστηριζει qc4. Oποτε ακομα και το qc3 (λεμε) να υποστηριζε παλι θα ηταν 1 εκδοση πισω.

Το usb 3.1 δεν καταλαβα... Τι ρολο παιζει στη φορτιση?:confused:

Τελος, ναι μια χαρα το qc2. Μια χαρα και η HD οθονη. Mια χαρα και ο snap 800. Aλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι περισσοτερο μια χαρα ειναι οι αναβαθμισμενοι διαδοχοι τους!:p

Link to comment
Share on other sites

Ποιο αναβαθισμενο ειναι το s8 σε ολα του ακομα και πιστοποιηση bluetooth 5.0 εχει.τα αλλα 4.2 ακομα.εχει cat16.τα αλλα cat12!τον exynos 9 τον κρατησανε για το note 8!θελουν να εντυπωσιασουν ακομα περισσοτερο!θα ειναι πολυ πανισχυρος!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μερα με wifi,3g,bluetooth kai gps με την αναληση οθονης στην μεση νομιζω ειναι μια χαρα.ec8b2c193d6d12dfc8f9e02345e596e7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε πρέπει να έχει πρόβλημα το κινητό σου. Σύμφωνα με όσους δεν το έχουν πρέπει να κρατάει 3-3.30 ώρες. Να το γυρίσεις πίσω αν εχει doa ;)

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο αναβαθισμενο ειναι το s8 σε ολα του ακομα και πιστοποιηση bluetooth 5.0 εχει.τα αλλα 4.2 ακομα.εχει cat16.τα αλλα cat12!τον exynos 9 τον κρατησανε για το note 8!θελουν να εντυπωσιασουν ακομα περισσοτερο!θα ειναι πολυ πανισχυρος!

 

Δεν διαφωνω καπου. Απλα εστιαζω στο κομματι μπαταρια/φορτιση.

Στο οποιο αφου δεν ειχε σκοπο να δωσει πολλα mah στην μπαταρια, τουλαχιστον ας εδινε οτι τελευταιο υπαρχει στον τομεα του fast charge για να ειναι και fast αλλα και safe για την μακροζωΐα της μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

Πες μας λίγο που είναι η παγίδα;

Αυτό που έστειλες απλά δεν υπάρχει

 

Σε βιντεο στην ακριβώς προηγούμενη σελιδα εβγαλε 6 ώρες με την οθονη full φωτεινοτητα και να μην κλεινει ποτέ και χρήση που δεν κανει κανεις ανθρωπος στον κοσμο. Και εσυ μιλάς για παγίδα; Δηλαδή έλεος κράζετε για να κράζετε ****το. Στο κάτω κάτω μην το πάρετε και παρατήστε μας. Ελεος δηλαδή. Αυτο εχει καταντήσει αηδία. Δεν ειναι γνώμη, δεν ειναι αποψη, δεν ειναι συζητηση. Ειναικομπλεξ. 100 παραδειγματα απο σελιδες και βιντεο εχουν δειξει και ακομα λετε το ιδιο πραγμα.

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Πες μας λίγο που είναι η παγίδα;

Αυτό που έστειλες απλά δεν υπάρχει

Τι θες να πεις δεν υπαρχει, μια φωτο 1000 λεξεις...... για αυτους που λενε οτι η μπαταρια ειναι χαλια ......

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Πιστευω τελικα η μονη εκδοχη να μην εχει κρατησει οπως πρεπει η μπαταρια ειναι οταν ενεργοποιησαν την συσκευη για πρωτη φορα απο το κουτι της να εγιναν καποια update να μπηκαν google-service η τιποτα security με αποτελεσμα να ηθελε κανα reboot κτλ.Ακομα δεν συμπληρωσε 3-5 κυκλους φορτισης να δουλευει σταθερα με τις εφαρμογες που βαζει ο καθενας .

 

Και οσο για την μακροζωια που αναφερουν καποιοι:

Οι μπατσριες μετα απο 1,5 χρονια αρχιζουν πεφτουν .Τοτε εφοσον καποιος εχει κρατησει την συσκευη παει και δινει 15-20ε και την αλλαζουν.Ειναι αναλωσιμο προιον.Αλλωστε εαν δεν την αλλαξει το μονο που κανει ειναι να επιβαρυνει την πλακετα με λαθος ρευμα μια και αρχιζει να τα παιζει.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Τι θες να πεις δεν υπαρχει, μια φωτο 1000 λεξεις...... για αυτους που λενε οτι η μπαταρια ειναι χαλια ......

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μη ψαξω να βρω screenshoot παλαιοτερο απο το note 4 μου με 8.5 ωρες οθονη..

Σπανια βγαζω πανω απο 4-5 ωρες ομως. Αυτα τα screenshoot ειναι ναχαμε να λεγαμε, τοχω αναλυσει παραπανω.

Αμα το βαλω να δειχνει μαύρο, θα σου βγαλω και screenshoot με 12 ωρες οθονη.. Και?

Link to comment
Share on other sites

Σε βιντεο στην ακριβώς προηγούμενη σελιδα εβγαλε 6 ώρες με την οθονη full φωτεινοτητα και να μην κλεινει ποτέ και χρήση που δεν κανει κανεις ανθρωπος στον κοσμο. Και εσυ μιλάς για παγίδα; Δηλαδή έλεος κράζετε για να κράζετε ****το. Στο κάτω κάτω μην το πάρετε και παρατήστε μας. Ελεος δηλαδή. Αυτο εχει καταντήσει αηδία. Δεν ειναι γνώμη, δεν ειναι αποψη, δεν ειναι συζητηση. Ειναικομπλεξ. 100 παραδειγματα απο σελιδες και βιντεο εχουν δειξει και ακομα λετε το ιδιο πραγμα.

 

Η δε πλακα ειναι οτι αυτος στον οποιο απευθυνεσαι το εχει ηδη μια βδομαδα στα χερια του. Αλλα εσυ πιστευεις τα βιντεακια του youtube, οχι τον χρηστη που καταθετει τις εμπειριες του.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μη ψαξω να βρω screenshoot παλαιοτερο απο το note 4 μου με 8.5 ωρες οθονη..

Σπανια βγαζω πανω απο 4-5 ωρες ομως. Αυτα τα screenshoot ειναι ναχαμε να λεγαμε, τοχω αναλυσει παραπανω.

Αμα το βαλω να δειχνει μαύρο, θα σου βγαλω και screenshoot με 12 ωρες οθονη.. Και?

Καλα οκ

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η δε πλακα ειναι οτι αυτος στον οποιο απευθυνεσαι το εχει ηδη μια βδομαδα στα χερια του. Αλλα εσυ πιστευεις τα βιντεακια του youtube, οχι τον χρηστη που καταθετει τις εμπειριες του.

 

Γιαννη, τον δευτερο τον βρηκαν εκει στην apple? Δεν εχει ξαναγινει αυτο παντως στα παγκοσμια δεδομενα (cult of mac) - και μαλιστα να παραδεχεται οτι θα ειναι πολυ δυσκολο η apple, ακομα και την υπερβαση να κανει φετος, να φτασει με το iphone 8 το s8/s8+. Αποθεωση απο fan site για το μεγαλο ανταγωνιστη τους. Αυτο μαρτυρα την τεραστια ψαλιδα απο τον επομενο, τα αλλα ειναι για να εχουμε να λεμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή ήταν το άβολο μέγεθος,μετα η λάθος θέση του δακτυλικού κάναμε ένα σύντομο πέρασμα στην τιμή και τώρα έχουμε την μπαταρία.. ..

 

έχετε ξεχασει την μουγγη Bixby, και το (θέλω να μοιάσω σε pc) Dex...

 

Αλλαγή Ρεπερτορίου asap να μην βαρεθούμε ..... :p

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παντως, γενικα οσον αφορα το s8+ τα πραγματα δεν τα λενε απογοητευτικα για την μπαταρια αλλα οι περισσοτεροι τεσταρουν με αναλυση FHD+ και oχι UHD+.

Επισης ο MKBHD ειπε στο review του οτι το αφησε με 22% το βραδυ και το πρωι το βρηκε να ειναι στο 8% !!!:X

Αν δεν ειναι αυτο αθλια διαχειριση σε αναμονη τοτε τι ειναι?

Εδω με το s6 μου και δεν χανω πανω απο 3% σε αναμονη 8ωρου. Αν το βαλω δε, σε λειτουργια πτησης με ανοιχτο wifi δεν χανω τιποτα (εχω αλλαξει φυσικα μπαταρια πριν 2 βδομαδες αλλα και παλι τα s8 νεα μπαταρια εχουν)

 

Απο την αλλη ενα αλλο θεμα ειναι και ποσο θα αντεξει και θα εχει σταθερη αποδοση η μπαταρια. Γιατι τι να το κανω αν μετα τους 2 μηνες αρχιζει και ''χανει''?

Επειτα απ οτι διαβαζω η samsung ΞΑΝΑ τα εφοδιασε με quick charge 2, την στιγμη που οι αλλοι πανε για quick charge 4. E ελεος... :mad:

Τo qc3 ειναι σωτηριο για τη μακροβιοτητα της μπαταριας! Δεν το εβαλε περυσι, δεν το βαζει και φετος, που το παει?

 

Ολα αυτα λοιπον τα review που βγαινουν και λενε για καλη μπαταρια τα βλεπω με φουλ καχυποψια. Γιατι ολα ειναι σχετικα.

Σε μενα παλι το αφησα το βραδυ με 36% μπαταρια και μετα απο 8 ωρες ηταν στο 35%!αν αυτο δεν ειναι καλος χρονος αναμονης?το ανεφερα και με την πρωτη φορτιση.το δικο κου στην αναμονη δεν καταναλωνη σχεδον καθολου μπαταρια.μια εβδομαδα το εχω και γω το κινητο και ειμαι στην δευτερη φορτιση

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Πιστευω τελικα η μονη εκδοχη να μην εχει κρατησει οπως πρεπει η μπαταρια ειναι οταν ενεργοποιησαν την συσκευη για πρωτη φορα απο το κουτι της να εγιναν καποια update να μπηκαν google-service η τιποτα security με αποτελεσμα να ηθελε κανα reboot κτλ.Ακομα δεν συμπληρωσε 3-5 κυκλους φορτισης να δουλευει σταθερα με τις εφαρμογες που βαζει ο καθενας .

 

Και οσο για την μακροζωια που αναφερουν καποιοι:

Οι μπατσριες μετα απο 1,5 χρονια αρχιζουν πεφτουν .Τοτε εφοσον καποιος εχει κρατησει την συσκευη παει και δινει 15-20ε και την αλλαζουν.Ειναι αναλωσιμο προιον.Αλλωστε εαν δεν την αλλαξει το μονο που κανει ειναι να επιβαρυνει την πλακετα με λαθος ρευμα μια και αρχιζει να τα παιζει.

 

Οταν λες 15-20 ευρω αντικατασταση μπαταριας,μιλας για την ενσωματωμενη μπαταρια;δεν νομιζω να κανει τοσο λιγο σε επισημο service.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παλι το αφησα το βραδυ με 36% μπαταρια και μετα απο 8 ωρες ηταν στο 35%!αν αυτο δεν ειναι καλος χρονος αναμονης?το ανεφερα και με την πρωτη φορτιση.το δικο κου στην αναμονη δεν καταναλωνη σχεδον καθολου μπαταρια.μια εβδομαδα το εχω και γω το κινητο και ειμαι στην δευτερη φορτιση

Εφαρμογές τύπου fb messenger Twitter viber watts up gmail έχεις εγκαταστήσει κανονικά? Αν ναι τότε είσαι μια χαρά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τα παντα!!και αρκετες κλισεις.σε μενα παει τελεια η συσκευη!κυριως η αναμονη μου κανει εντυπωση πραγμα που μου την εσπαγε παντα η samsung.στο gmail ενεργοποιημενοι ολοι οι συγχρονισμοι

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες 15-20 ευρω αντικατασταση μπαταριας,μιλας για την ενσωματωμενη μπαταρια;δεν νομιζω να κανει τοσο λιγο σε επισημο service.

Η αναφορα που κανω παντα ειναι για χρηστες με προοπτικη οτι το κρατανε για χρονια.

Μετα την διετια παντα πεφτουν οι τιμες και στα αναλωσιμα.Μπαταρια και φορτιστη παντα αλλαγη.Τουλαχιστον απο την δευτερη συσκευη που εχω το 5τιας galaxy Note2 καθε χρονο αλλαζα την μπαταρια ποιο συντομα βεβαια απο οτι αντεχει αλλα λειτουργει αψογα οπως μια καινουργια συσκευη.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη, τον δευτερο τον βρηκαν εκει στην apple? Δεν εχει ξαναγινει αυτο παντως στα παγκοσμια δεδομενα (cult of mac) - και μαλιστα να παραδεχεται οτι θα ειναι πολυ δυσκολο η apple, ακομα και την υπερβαση να κανει φετος, να φτασει με το iphone 8 το s8/s8+. Αποθεωση απο fan site για το μεγαλο ανταγωνιστη τους. Αυτο μαρτυρα την τεραστια ψαλιδα απο τον επομενο, τα αλλα ειναι για να εχουμε να λεμε ;)

Δεν εχω apple Βαγγελη, δεν με αφορα.

 

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη, τον δευτερο τον βρηκαν εκει στην apple? Δεν εχει ξαναγινει αυτο παντως στα παγκοσμια δεδομενα (cult of mac) - και μαλιστα να παραδεχεται οτι θα ειναι πολυ δυσκολο η apple, ακομα και την υπερβαση να κανει φετος, να φτασει με το iphone 8 το s8/s8+. Αποθεωση απο fan site για το μεγαλο ανταγωνιστη τους. Αυτο μαρτυρα την τεραστια ψαλιδα απο τον επομενο, τα αλλα ειναι για να εχουμε να λεμε ;)

 

καμία τοποθέτηση για το θέμα της ροζουλής οθόνης έχεις να κάνεις; Στο αντίστοιχο θέμα σε έψαχναν αρκετοί, μάλλον είχες πάει στο μέλλον για να αντικαταστήσεις καμιά οθόνη; μιας και η τεχνολογία που χρησιμοποιεί η σάμυ είναι έτη φωτός μπροστά:lol::lol::lol:

 

ΥΓ: είμαι νέα στο forum αλλά σας μαθαίνω γρήγορα μερικούς μερικούς....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...