Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει έρθει σε άλλες χώρες το update ?

 

Περιμένω της Ιταλίας :(

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην ανησυχείτε ρε παιδια μέχρι τέλη Μαρτίου θα έχουν αναβαθμιστεί όλοι

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε ρε παιδια μέχρι τέλη Μαρτίου θα έχουν αναβαθμιστεί όλοι
Μπα το βλέπω γρηγορότερα Νικο. Ερχεται λεμε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπα το βλέπω γρηγορότερα Νικο. Ερχεται λεμε!!!
μην ξανοιγεσαι Μάριε!!! Ξέρουμε οτι έρχεται σταδιακα κ αργεί

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

μην ξανοιγεσαι Μάριε!!! Ξέρουμε οτι έρχεται σταδιακα κ αργεί
Τι να ξανοιχτω δεν είμαι καραβι... Πιστεύω μες την επόμενη εβδομάδα θα την έχουμε να πούμε!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι να ξανοιχτω δεν είμαι καραβι... Πιστεύω μες την επόμενη εβδομάδα θα την έχουμε να πούμε!!!
μακάρι άντε να δούμε αλλα κρατάω μικρό καλάθι για samsung να πούμε

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Στο. Γερμανό είναι 400 ευρώ και 100 αν πάρεις το s9. Τι εννοείς άλλη τιμή έκπτωσης αν το. Επιστρέψεις για το s9 κ να το αφήσεις; σε πόσες μέρες λες να κάνει να έρθει με την προπαραγγελια. Ρε ****το. Πιστεύω πέρα απτην φωτογραφική δεν θα δω άλλη διαφορά που κ τώρα έχω μποκέ με την καμερα της Google η με το pixlr μετά στην φώτο. Αυτά είναι προβλήματα. Επίσης σκέφτομαι για. Μπλε μετά από 7edge κ 8 plus μαύρο βαρέθηκα να μ λένε α δεν φαίνεται η διαφορά... Λες κ δεν έβλεπαν ότι δεν υπάρχει κουμπί μπροστά στο plus

 

Το public λέει έχει ούτως ή αλλως το trade n save για αγορά νεου κινητού για αυτό θα πρέπει να πεις ότι θες την έκπτωση για το s9 προφανώς για να πάρεις και την επιδότηση της Samsung που είναι 100 euros

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό στην τσέπη από το μπουφάν και με το που το βγάζω ανάβει και η οθόνη, πως απενεργοποιείται αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό στην τσέπη από το μπουφάν και με το που το βγάζω ανάβει και η οθόνη, πως απενεργοποιείται αυτό?

 

 

Ε μη το βάζεις στο μπουφάν χα χα. Ρυθμίσεις. προσβασιμοτητα.

Κινητικες δυνατότητες. Εύκολη ενεργοποίηση οθόνης λογικά αυτό είναι.

 

Τπτ να είσαι καλά γιαυτό είναι το site

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στον γερμανο έτσι είναι οι τιμές... Αλλά μου είπαν θέλουν ΜΟΝΟ από ελληνικό μαγαζί... Αν μου δώσει 500 επιδότηση τα Public μάλλον θα πάω για εκεί... Μυρίζομαι ότι κοιτάνε να φάνε λεφτά οι μεγάλες αλυσίδες δίνεις ένα δυνατό κινητό και ενώ βγάζουν διαφήμιση για 500 ευρώ... Η έως 500 σ λένε 279; όχι ρε δεν ψάχνω για τη δόση μου.. Πάντα έτσι ήταν αυτές οι αλυσίδες.... Αν δώσει την φυσιολογική έκπτωση τα Public θα ανέβουν στα μάτια μου..

 

Ποια είναι η διαδικασία για ανταλλαγή; πας εκεί τη συσκευή με Κουτί αντάπτορες κτλ σου κάνουν έλεγχο κ λες θέλω με το. S9 plus π. Χ κ μετά;; κρατάνε το

Δικο σου μέχρι να έρθει το s9 κ να πας να το παραλάβεις σε 3 ή 5 μέρες;;;;

Στην ουσία η ανταλλαγή από S8+ σε S9+ είναι 400+100 επιδότηση, απλά στο public σου λένε εξ αρχής 500 και καλά κάνουν. Αυτά μου είπαν χθες στο public. Επιπλέον του έριξαν μια ματιά στο service για τυχόν φθορές και έλεγξαν και το knox. Το βρήκαν οκ και μου είπαν πως αν θέλω το καινούργιο, κάνω προεγγραφή και όταν έρθει θα με ειδοποιήσουν για την παραλαβή του παραδίδοντας το παλαιό με όλα τα παρελκόμενα και το κουτί. Δίνουν μια διατακτική 500 ευρώ και πας στο ταμείο και παραλαμβάνεις το νέο πληρώνοντας τη διαφορά. Εννοείται πως με τη προεγγραφή δεν είσαι υποχρεωμένος να το αγοράσεις αν δεν θες. Επίσης δεν μου είπαν κάτι για ελληνική συσκευή καθόσον το έλεγξαν το δικό μου που προέρχεται από άλλη ευρωπαϊκή χώρα. Ελπίζω να βοήθησα.

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα.Τώρα τσέκαρα για update..Δεν βλέπω εμφανείς διαφορές με το προηγούμενο Android παρά μόνο στα εικονίδια των εφαρμογών της Google που εμφανίζονται με άσπρο φόντο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πώς μπορώ να βγάλω το άσπρο φόντο στα εικονίδια της Google? Έχω ρυθμισμένο εικονίδια χωρίς πλαίσιο όμως στης Google τις εφαρμογές επιμένει.

Link to comment
Share on other sites

Και γω περιμένω την oreo αν κ βαριέμαι λίγο το στήσιμο απτην αρχή...

Απότι είδα σε κάποιους διάβασα ότι μπορεί να φάει σκάλωμα. Πάγωμα. Η συσκευή αν υπάρχει εξοικονόμηση ενέργειας την έβγαλα κ δεν μ ξαναεκανε ευτυχώς τίποτα. Περιμένω αναβάθμιση για να κάνω κ επαναφορά εργοστασιακων..

 

Δεν. Ξέρω αν θα κάνω μετάβαση σε note 8 η s9 plus η τιμή του note skroutz υπάρχει 689

Δημοκρατία έχουμε κ όπως θέλει κοστολογεί ο καθένας αλλά 680 κ 700 να πουλάει κάποιος μια συκσυεη μεταχειρισμένη ...

Κ γω τις πουλαω όλες τις συσκευες μου κ τις βάζω 100 με 120 μείον από σκρουτζ κ ας είναι σε τέλεια κατάσταση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/Va4Ufprc1mM

Παιδιά μόνο εγώ βλέπω ότι το s8+ πήγε καλύτερα και βλέπω το 9+ χειρότερο

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/Va4Ufprc1mM

Παιδιά μόνο εγώ βλέπω ότι το s8+ πήγε καλύτερα και βλέπω το 9+ χειρότερο

 

 

Κ γω το ίδιο βλέπω αλλά. Απτό βίντεο δεν. Μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα πιστεύω.. Κ λογικά με κάποιο update θα πάρει τα πάνω του το s9

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κ γω το ίδιο βλέπω αλλά. Απτό βίντεο δεν. Μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα πιστεύω.. Κ λογικά με κάποιο update θα πάρει τα πάνω του το s9

 

Σίγουρα,απλά το συγκεκριμένο βίντεο αν όντως αληθεύει και είναι όντως συγκριτικό των δύο συσκευών,χαίρομαι που θα κρατήσω ακόμα το 8+ χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα,απλά το συγκεκριμένο βίντεο αν όντως αληθεύει και είναι όντως συγκριτικό των δύο συσκευών,χαίρομαι που θα κρατήσω ακόμα το 8+ χεχεχε

 

Εγώ αν κ είμαι ευχαριστημένος από όλα απτη συσκευή θέλω να πάρω μια να έχει 2 Καμερες όχι τόσο για το ζουμ αλλά για το live θόλωμα. Αν κ το κάνω με την gcam που έχω κατεβάσει πιστεύω θα είναι καλύτερο να το έχω με note 8 η s9 plus. Κ ότι θα είναι δικαρτο

 

Μία ερώτηση μερικές φορές όταν πατάω στην οθόνη το τετράγωνο υποτιθέμενο κουμπί της οθόνης μερικές φορές πατιέται με την δεύτερη το παθαίνει κάποιος; διορθώνεται κάπως;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/Va4Ufprc1mM

Παιδιά μόνο εγώ βλέπω ότι το s8+ πήγε καλύτερα και βλέπω το 9+ χειρότερο

 

Κ γω το ίδιο βλέπω αλλά. Απτό βίντεο δεν. Μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα πιστεύω.. Κ λογικά με κάποιο update θα πάρει τα πάνω του το s9

 

Σίγουρα,απλά το συγκεκριμένο βίντεο αν όντως αληθεύει και είναι όντως συγκριτικό των δύο συσκευών,χαίρομαι που θα κρατήσω ακόμα το 8+ χεχεχε

 

Απ' το video εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι στα χρώματα είναι σχεδόν το ίδιο αλλά το 9άρι είναι σαφώς πιο φωτεινό στις φωτογραφίες. Στις φωτογραφίες με ουρανό φαίνεται ξεκάθαρα. Στις βραδυνές δεν θα έχει αντίπαλο το 9...

 

Εγώ αν κ είμαι ευχαριστημένος από όλα απτη συσκευή θέλω να πάρω μια να έχει 2 Καμερες όχι τόσο για το ζουμ αλλά για το live θόλωμα. Αν κ το κάνω με την gcam που έχω κατεβάσει πιστεύω θα είναι καλύτερο να το έχω με note 8 η s9 plus. Κ ότι θα είναι δικαρτο

 

Μία ερώτηση μερικές φορές όταν πατάω στην οθόνη το τετράγωνο υποτιθέμενο κουμπί της οθόνης μερικές φορές πατιέται με την δεύτερη το παθαίνει κάποιος; διορθώνεται κάπως;

 

Ρυθμίσεις>Εμφάνιση>Γραμμή πλοήγησης>Ευαισθησία Κεντρικού Κουμπιού

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα,απλά το συγκεκριμένο βίντεο αν όντως αληθεύει και είναι όντως συγκριτικό των δύο συσκευών,χαίρομαι που θα κρατήσω ακόμα το 8+ χεχεχε

Και δεν είσαι μοναδικός ούτε κατά διάνοια αλλάζω και εγώ το S8 Plus όχι μόνο για την κάμερα ούτε για τα 2 gigabyte extra RAM αλλά ότι παραμένει ακριβώς το ίδιο τηλέφωνο εμφανισιακά και αυτός είναι ένας παράγοντας πολύ σημαντικός για μένα.

Μέχρι στιγμής και επειδή έχω το μικρόβιο της αλλαγής και εγώ στα Smartphones με βλέπω να μένω με το S8 Plus για ένα χρόνο ακόμα καθώς δεν μου αρέσει τίποτα άλλο αυτήν την στιγμή Αν και πιστεύω ότι από του χρόνου θα δούμε ουσιαστικές διαφορές και σε σχεδιασμό και σε επεξεργαστή.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις>Εμφάνιση>Γραμμή πλοήγησης>Ευαισθησία Κεντρικού Κουμπιού

 

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό είναι για το πόσο εύκολα θα το πατάς μέσα ειδικά όταν είναι κλειδωμένο. Το είχα στο πολύ ευαίσθητο. Μάλλον δεν το πατούσα όσο έπρεπε το κουμπι όταν βγαίνουν κ τα 3 μαζί κάτω στη βάση για να πηγαίνει στο κεντρικό μενού

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Απ' το video εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι στα χρώματα είναι σχεδόν το ίδιο αλλά το 9άρι είναι σαφώς πιο φωτεινό στις φωτογραφίες. Στις φωτογραφίες με ουρανό φαίνεται ξεκάθαρα. Στις βραδυνές δεν θα έχει αντίπαλο το 9...

 

 

 

Ρυθμίσεις>Εμφάνιση>Γραμμή πλοήγησης>Ευαισθησία Κεντρικού Κουμπιού

 

Για το υπάρχον βίντεο που βλέπουμε δεν υπάρχει χαοτική διαφορά,και δεν αξίζει τα επιπλέον 400-500ε (έκπτωση από καταστήματα) για να αφήσεις το 8+ και να πας στο 9+ καθώς ούτε διπλή κάμερα φαίνεται να κάνει την διαφορα! Τα δείγματα δειχνουν ένα 8+ πολύ ποιο ισορροπημένο σε χρώματα και ευκρίνεια! Θα περιμένουμε τους χρήστες για να δούμε τις λάιβ φωτό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και δεν είσαι μοναδικός ούτε κατά διάνοια αλλάζω και εγώ το S8 Plus όχι μόνο για την κάμερα ούτε για τα 2 gigabyte extra RAM αλλά ότι παραμένει ακριβώς το ίδιο τηλέφωνο εμφανισιακά και αυτός είναι ένας παράγοντας πολύ σημαντικός για μένα.

Μέχρι στιγμής και επειδή έχω το μικρόβιο της αλλαγής και εγώ στα Smartphones με βλέπω να μένω με το S8 Plus για ένα χρόνο ακόμα καθώς δεν μου αρέσει τίποτα άλλο αυτήν την στιγμή Αν και πιστεύω ότι από του χρόνου θα δούμε ουσιαστικές διαφορές και σε σχεδιασμό και σε επεξεργαστή.

 

Και έχω εγώ το μικρόβιο,και ψαχνομαι για αλλαγή με την πρώτη ευκαιρία,λόγω αυτονομίας, θα ήθελα λίγο καλύτερη! παρόλαυτα εν αναμονή για τις νέες συσκευές που βγήκαν και βγαίνουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Για το υπάρχον βίντεο που βλέπουμε δεν υπάρχει χαοτική διαφορά,και δεν αξίζει τα επιπλέον 400-500ε (έκπτωση από καταστήματα) για να αφήσεις το 8+ και να πας στο 9+ καθώς ούτε διπλή κάμερα φαίνεται να κάνει την διαφορα! Τα δείγματα δειχνουν ένα 8+ πολύ ποιο ισορροπημένο σε χρώματα και ευκρίνεια! Θα περιμένουμε τους χρήστες για να δούμε τις λάιβ φωτό!

 

Στο βίντεο δείχνουν στο s8 πιο έντονα τα χρώματα που εμένα μαρεσουν περισσότερο.. Στα νυχτερινά χωρίς φλας θα υπερτερεί το s9. Θα περιμένουμε συγκριτικά των φίλων εδώ μέσα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στο βίντεο δείχνουν στο s8 πιο έντονα τα χρώματα που εμένα μαρεσουν περισσότερο.. Στα νυχτερινά χωρίς φλας θα υπερτερεί το s9. Θα περιμένουμε συγκριτικά των φίλων εδώ μέσα

 

Έτσι ακριβώς!για τα νυχτερινά έχει γίνει τόσος ντόρος,οπότε περιμένουμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...