Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις γύρισα από τα ψώνια! Με γειά μου! Επειδή μέχρι τώρα είχα μόνο ελληνικές συσκευές. Αν κρίνω από την αρχική γλώσσα που μου εμφάνισε η συσκευή πρέπει να είναι Πορτογαλική. Τι παίζει με τις αναβαθμίσεις, αργούν ή έρχονται γρήγορα; Συγκεκριμένα η αναβάθμιση σε Oreo έχει ξεκινήσει από ότι κατάλαβα μόνο σε Γερμανικές συσκευές; Ξεκίνησα το σεταρισμα, μόλις μου έκανε και ένα update 134mb. Καλώς σας βρήκα. Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις γύρισα από τα ψώνια! Με γειά μου! Επειδή μέχρι τώρα είχα μόνο ελληνικές συσκευές. Αν κρίνω από την αρχική γλώσσα που μου εμφάνισε η συσκευή πρέπει να είναι Πορτογαλική. Τι παίζει με τις αναβαθμίσεις, αργούν ή έρχονται γρήγορα; Συγκεκριμένα η αναβάθμιση σε Oreo έχει ξεκινήσει από ότι κατάλαβα μόνο σε Γερμανικές συσκευές; Ξεκίνησα το σεταρισμα, μόλις μου έκανε και ένα update 134mb. Καλώς σας βρήκα.

 

Καλοδουκευτη και απροβληματιστη να είναι η συσκευή σου!να την ευχαριστηθεις φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να καταλάβω κάτι....αν περάσω κάποια Oreo έκδοση μέσω odin, πχ την γερμανική, αλλάζει μετά λόγω sim σε ελληνικη; τα updates μετά θα είναι τα EUR;

 

Εδω και εγώ είμαι λίγο μπερδεμένος... αλλά απο τα συμφραζόμενα μάλλον έτσι θα είναι... ας απαντήσει κάποιος που έχει κάνει την διαδικασία!

 

Όπως το έχω καταλάβει εγώ ναι. Όταν πήρα το κινητό έβαλα sim και το άνοιξα. Έβγαλε τον κλασικό wizard και γλώσσα τα γερμανικά. Ίσως είναι γερμανικό. Πριν καν πατήσω να επιλέξω γλώσσα μου ζήτησε να κάνω επανεκκίνηση (στα γερμανικά) οπότε δεν κατάλαβα πλήρως το μήνυμα. Πάτησε Accept πάντως και ουσιαστικά έκανα factory reset και μόλις ξαναμπούτερε έβγαλε πάλι τον κλασικό wizard στα ελληνικά αυτή την φορά. Και τώρα λέει EUR. Οπότε ίσως όταν περάσετε την DBT και έχετε μέσα την sim θα σας βγάλει να κάνετε επανεκκίνηση όπως εμένα.

 

Φαντάζομαι ότι μέσω odin γεν τριγγάρεται ο knox έτσι?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από τα ψώνια! Με γειά μου! Επειδή μέχρι τώρα είχα μόνο ελληνικές συσκευές. Αν κρίνω από την αρχική γλώσσα που μου εμφάνισε η συσκευή πρέπει να είναι Πορτογαλική. Τι παίζει με τις αναβαθμίσεις, αργούν ή έρχονται γρήγορα; Συγκεκριμένα η αναβάθμιση σε Oreo έχει ξεκινήσει από ότι κατάλαβα μόνο σε Γερμανικές συσκευές; Ξεκίνησα το σεταρισμα, μόλις μου έκανε και ένα update 134mb. Καλώς σας βρήκα.

 

Με υγεία να το χαρείς. Αν θες βάλε nova launcher κ ειδικα αγόρασε το πάει σούπερ η συσκευή με αυτό. Το μόνο που μου λείπει είναι η δεύτερη κάμερα πίσω αλλά εβαλα gcam mode κ θολώνει σε πορτραίτο ωραία.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με υγεία να το χαρείς. Αν θες βάλε nova launcher κ ειδικα αγόρασε το πάει σούπερ η συσκευή με αυτό. Το μόνο που μου λείπει είναι η δεύτερη κάμερα πίσω αλλά εβαλα gcam mode κ θολώνει σε πορτραίτο ωραία.

Καλησπέρα το mod που λες πιο είναι αυτό https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/themes/google-camera-app-portrait-mode-rear-t3732762 πως το τρέχω έχει κάποια διαδικασία η απλά κάνω εγκατάσταση το apk? μετά θα έχω 2 κάμερες η πάλι μια αυτή τις samsung?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το mod που λες πιο είναι αυτό https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/themes/google-camera-app-portrait-mode-rear-t3732762 πως το τρέχω έχει κάποια διαδικασία η απλά κάνω εγκατάσταση το apk? μετά θα έχω 2 κάμερες η πάλι μια αυτή τις samsung?
Ναι αυτό είναι! Όχι θα έχεις 2 κάμερες. Απλά εγκατάσταση του apk κάνεις. Κατά πάσα πιθανότητα έχει ήδη έτοιμες τις ρυθμίσεις αλλά τσεκαρε και αν χρειάζονται τις βάζεις. Τις λέει ποιες θέλει.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα απτις ρυθμίσεις τις gcam για pixel 2 το οποίο φωτογραφικά είναι πολύ δυνατό... Άλλες για να καταφέρουν το bokeh βάλανε 2 Καμερες αλλά κ να μας τα πάρουν χοντρά και η Google τους κάνει πλάκα στο θέμα θόλωμα τος. Άσχετο αν δεν πουλάει.. Έβγαλα μερικές ωραίες φώτο μέσα στο σπίτι κ γενικά όσο την έχω ωραία δουλεύει αλλά να ρωτήσω έστω κ αν είναι χαζη ερώτηση. Με το s8 plus π έχει καλή κάμερα όταν βάζεις αυτό το mode έρχεται καθόλου κοντά με την καμερα της Google? Όταν βγάζεις με τον ίδιο τρόπο εννοώ;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι! Όχι θα έχεις 2 κάμερες. Απλά εγκατάσταση του apk κάνεις. Κατά πάσα πιθανότητα έχει ήδη έτοιμες τις ρυθμίσεις αλλά τσεκαρε και αν χρειάζονται τις βάζεις. Τις λέει ποιες θέλει.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

μια χαρά σε ευχαριστώ για το πορτρέτο μια χαρά είναι και δουλεύει και τέλεια και με την μπροστά και την πίσω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα απτις ρυθμίσεις τις gcam για pixel 2 το οποίο φωτογραφικά είναι πολύ δυνατό... Άλλες για να καταφέρουν το bokeh βάλανε 2 Καμερες αλλά κ να μας τα πάρουν χοντρά και η Google τους κάνει πλάκα στο θέμα θόλωμα τος. Άσχετο αν δεν πουλάει.. Έβγαλα μερικές ωραίες φώτο μέσα στο σπίτι κ γενικά όσο την έχω ωραία δουλεύει αλλά να ρωτήσω έστω κ αν είναι χαζη ερώτηση. Με το s8 plus π έχει καλή κάμερα όταν βάζεις αυτό το mode έρχεται καθόλου κοντά με την καμερα της Google? Όταν βγάζεις με τον ίδιο τρόπο εννοώ;

 

Δεν έχω pixel xl2 για να κάνω το συγκριτικό αλλά τα αποτελέσματα είναι άριστα! Το portrait mode της google είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά αυτή τη στιγμή σε αυτό τον τομέα. Ούτε διπλές κάμερες ούτε τπτ.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με υγεία να το χαρείς. Αν θες βάλε nova launcher κ ειδικα αγόρασε το πάει σούπερ η συσκευή με αυτό. Το μόνο που μου λείπει είναι η δεύτερη κάμερα πίσω αλλά εβαλα gcam mode κ θολώνει σε πορτραίτο ωραία.
Ευχαριστώ πολύ! Θα δω και τον nova αφού λες ότι του ταιριάζει. Απ' ότι είδα και η κάμερα του s8 έχει επιλογή για θόλωμα. Αυτο το mode που λες κάνει καλύτερη δουλειά; Είχα την εντύπωση ότι το edge panel μπορείς να το χρησιμοποιείς και στο lock screen, δεν ισχύει ή πρέπει να το ενεργοποιήσω από κάπου;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλοδουκευτη και απροβληματιστη να είναι η συσκευή σου!να την ευχαριστηθεις φίλε μου!
Ευχαριστώ πολύ, να 'σαι καλά!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Θα δω και τον nova αφού λες ότι του ταιριάζει. Απ' ότι είδα και η κάμερα του s8 έχει επιλογή για θόλωμα. Αυτο το mode που λες κάνει καλύτερη δουλειά; Είχα την εντύπωση ότι το edge panel μπορείς να το χρησιμοποιείς και στο lock screen, δεν ισχύει ή πρέπει να το ενεργοποιήσω από κάπου;

 

Η επιλεκτική εστίαση που έχει το κινητό μας είναι κάνει δουλειά ΑΛΛΑ είναι πιο πολύ για πράγματα για πορτραίτο δεν πολύ κάνει γιατί για να το. Πιάσει θέλει 50 εκατοστά το πολύ απόσταση πρέπει να το κολλήσεις στην μούρη του μοντέλου... Ενώ με την gcam θολώνει εξαιρετικά κ από κάποια απόσταση επίσης δουλεύει κ με φλας κανονικά ενώ το δικό μας όχι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos πούλησα το mate 8 και την Δευτέρα πάω για καινούριο κινητό... είχα καταλήξει στο Mate 10 Pro αλλά λίγο ότι διάβασα εδώ ότι το auto στην κάμερα δεν είναι τόσο καλό, λίγο ότι το software έχει θεματάκια άρχισα τα γλυκοκοιτάω και το galaxy S8+. Πήγα και τα είδα και τα δύο στο Πλαίσιο και έπαθα πλάκα με την οθόνη του s8+ πραγματικά έχει μεγάλες διαφορές και σε χρώματα και σε φωτεινότητα σε σχέση με το mate. Επίσης κάτι που είδα στο mate 10 είναι ότι στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν έχει επιλογή να βγάζεις φωτογραφίες με αναλογία 16:9 ισχύει αυτό? Γενικά εσείς τι λέτε? ειδικά όσοι είχατε και τα δύο... τι θα προτείνατε ασχέτως τιμής
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Θα δω και τον nova αφού λες ότι του ταιριάζει. Απ' ότι είδα και η κάμερα του s8 έχει επιλογή για θόλωμα. Αυτο το mode που λες κάνει καλύτερη δουλειά; Είχα την εντύπωση ότι το edge panel μπορείς να το χρησιμοποιείς και στο lock screen, δεν ισχύει ή πρέπει να το ενεργοποιήσω από κάπου;

 

Η επιλεκτική εστίαση που έχει το κινητό μας είναι κάνει δουλειά ΑΛΛΑ είναι πιο πολύ για πράγματα για πορτραίτο δεν πολύ κάνει γιατί για να το. Πιάσει θέλει 50 εκατοστά το πολύ απόσταση πρέπει να το κολλήσεις στην μούρη του μοντέλου... Ενώ με την gcam θολώνει εξαιρετικά κ από κάποια απόσταση επίσης δουλεύει κ με φλας κανονικά ενώ το δικό μας όχι

Κατέβασα την εφαρμογή gcam και όταν την άνοιξα πρώτη φορά είχε μια επιλογή με το εικονίδιο του macro και μπορούσες να παίξεις με το θόλωμα. Την επόμενη φορά που την άνοιξα, δεν υπάρχει αυτό το εικονίδιο και στην θέση του έχει την επιλογή portrait, όμως δεν είδα να κάνει κάποιο θόλωμα, ούτε κάποια επιλογή να το ρυθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά sos πούλησα το mate 8 και την Δευτέρα πάω για καινούριο κινητό... είχα καταλήξει στο Mate 10 Pro αλλά λίγο ότι διάβασα εδώ ότι το auto στην κάμερα δεν είναι τόσο καλό, λίγο ότι το software έχει θεματάκια άρχισα τα γλυκοκοιτάω και το galaxy S8+. Πήγα και τα είδα και τα δύο στο Πλαίσιο και έπαθα πλάκα με την οθόνη του s8+ πραγματικά έχει μεγάλες διαφορές και σε χρώματα και σε φωτεινότητα σε σχέση με το mate. Επίσης κάτι που είδα στο mate 10 είναι ότι στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν έχει επιλογή να βγάζεις φωτογραφίες με αναλογία 16:9 ισχύει αυτό? Γενικά εσείς τι λέτε? ειδικά όσοι είχατε και τα δύο... τι θα προτείνατε ασχέτως τιμής
Ήμουν στο ίδιο δίλημμα, σήμερα πήγα και πήρα το S8+ Για εμένα έπαιξε ρόλο η οθονη, ο σχεδιασμός και πως καθεται στο χέρι, η ασύρματη φόρτιση, το bluetooth 5.0, το edge panel και τέλος η διαφορά στην τιμή. Το έχω λιώσει από το πρωί! Η κάμερα του επίσης είναι πολύ καλή παρόλο που δεν περίμενα και πολλά καθώς έχω και μια πολύ καλή bridge panasonic lumix fz300. Με εξέπληξε ευχάριστα.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sos πούλησα το mate 8 και την Δευτέρα πάω για καινούριο κινητό... είχα καταλήξει στο Mate 10 Pro αλλά λίγο ότι διάβασα εδώ ότι το auto στην κάμερα δεν είναι τόσο καλό, λίγο ότι το software έχει θεματάκια άρχισα τα γλυκοκοιτάω και το galaxy S8+. Πήγα και τα είδα και τα δύο στο Πλαίσιο και έπαθα πλάκα με την οθόνη του s8+ πραγματικά έχει μεγάλες διαφορές και σε χρώματα και σε φωτεινότητα σε σχέση με το mate. Επίσης κάτι που είδα στο mate 10 είναι ότι στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν έχει επιλογή να βγάζεις φωτογραφίες με αναλογία 16:9 ισχύει αυτό? Γενικά εσείς τι λέτε? ειδικά όσοι είχατε και τα δύο... τι θα προτείνατε ασχέτως τιμής
Είχα το mate 10 για λίγες μέρες. Κατά τη γνώμη μου η οθόνη του Samsung είναι αρκετά καλύτερη. Κάμερες είναι κοντά σε ποιότητα. Δεν έκανα ενδελεχές τεστ αλλά είναι υψηλής ποιότητας και οι δύο. Καλύτερο πορτραίτο μου φαίνεται ότι κάνει το huawei λόγω διπλής κάμερας.

Η κάμερα του Mate βγάζει πιο έντονα χρώματα βλέποντας τις φωτογραφίες σε υπολογιστή.

Καλύτερα ρολάρει το samsung, το mate θέλει ακόμα μιά δύο αναβαθμίσεις για να στρώσει.

Μπαταρία αισθητά καλύτερη του mate.

Μουσική από ακουστικά καλύτερη στο samsung αλλά τα στερεοφωνικος ήχος που βγαίνει από τα ηχεία του Huawei είναι πολύ καλύτερος

Αυτά τα ολίγα που μου ήρθαν στο μυαλό

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jor1ge
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Το portrait mode της gcam αν θες να θολώνει στο background ΜΟΝΟ για πρόσωπα βγάλε μια φώτο τον εαυτό σου και θα καταλάβεις...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα απτις ρυθμίσεις τις gcam για pixel 2 το οποίο φωτογραφικά είναι πολύ δυνατό... Άλλες για να καταφέρουν το bokeh βάλανε 2 Καμερες αλλά κ να μας τα πάρουν χοντρά και η Google τους κάνει πλάκα στο θέμα θόλωμα τος. Άσχετο αν δεν πουλάει.. Έβγαλα μερικές ωραίες φώτο μέσα στο σπίτι κ γενικά όσο την έχω ωραία δουλεύει αλλά να ρωτήσω έστω κ αν είναι χαζη ερώτηση. Με το s8 plus π έχει καλή κάμερα όταν βάζεις αυτό το mode έρχεται καθόλου κοντά με την καμερα της Google? Όταν βγάζεις με τον ίδιο τρόπο εννοώ;

 

στο παρελθον παντως,οταν βγηκε το apk το δοκιμασανε μερικα παιδια απο εδω μεσα και ειπανε οτι ειναι αρκετα κατωτερη η καμερα απο την μαμα!!εγω προσωπικα δεν την εχω δοκιμασει ακομα να σου πω την αληθεια!

Link to comment
Share on other sites

στο παρελθον παντως,οταν βγηκε το apk το δοκιμασανε μερικα παιδια απο εδω μεσα και ειπανε οτι ειναι αρκετα κατωτερη η καμερα απο την μαμα!!εγω προσωπικα δεν την εχω δοκιμασει ακομα να σου πω την αληθεια!

 

Πιστεύω αξίζει να τη δοκιμάσεις μόνο κ μόνο για το portrait mode κ για το θόλωμα που κάνει με μια κάμερα είναι εκπληκτικό

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω αξίζει να τη δοκιμάσεις μόνο κ μόνο για το portrait mode κ για το θόλωμα που κάνει με μια κάμερα είναι εκπληκτικό

 

θα το δοκιμασω,αλλα αν ειναι να δινει μονο πορτρετο και κανονικα να ειναι υποδεεστερο θα την βγαλω! καλο θα ηταν μεσα σε ενα update η στην ορεο να το προσθεταν αυτοματως εργοστασιακα απο την σαμι!εκει σιγουρα θα ηταν βελτιωμενο σε ολα πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Δοκιμάζοντας την, θα πω ότι αξίζει πολύ το portrait mode. Κατά τ άλλα είναι κατώτερη απο την "μαμά"

Edited by studiosakis
Link to comment
Share on other sites

θα το δοκιμασω,αλλα αν ειναι να δινει μονο πορτρετο και κανονικα να ειναι υποδεεστερο θα την βγαλω! καλο θα ηταν μεσα σε ενα update η στην ορεο να το προσθεταν αυτοματως εργοστασιακα απο την σαμι!εκει σιγουρα θα ηταν βελτιωμενο σε ολα πιστευω!
Αυτό μην το περιμένεις να συμβεί. Δεν νομίζω ότι θα προσθέσουν τπτ. Και σίγουρα δεν νομίζω το portrait mode. Δεν είναι και τυχαίο ότι σε πολλές συσκευές και όχι μόνο στην δική μας γίνεται port το η συγκεκριμένη εφαρμογή.

Τώρα για την ποιότητα σε κανονικές, αν δεις στο XDA από ποσταρισματα μπορείς να κάνεις σύγκριση. Εγώ τις βλέπω ίδιες.

 

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ερώτηση. Εκανα το update στο Oreo οταν πρωτοβγήκε (με τον οδηγο απο εδω) και εχω το firmware με κατάληξη CRAP. Βλέπω ομως πως απο τότε που το ξαναέβγαλε ανεβηκε στο Sammobile firmware με κατάληξη CRB7. Τι διαφορές έχει; Να το βάλω; Και αν ναι πως; Απλά κατεβαζω το αρχειο και το κανω flash με το Odin ή εχει καποια αλλη διαδικασια;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια Απορώ με το τόσο κράξιμο που έχει πέσει για την bixby, μιλάμε ότι μπορεί να κάνει απίστευτα πράγματα μακράν περισσότερα από το Google Assistant

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια Απορώ με το τόσο κράξιμο που έχει πέσει για την bixby, μιλάμε ότι μπορεί να κάνει απίστευτα πράγματα μακράν περισσότερα από το Google Assistant

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συμφωνώ. Και αν προσέξεις σε forums και βιντεο, οι περισσοτεροι κραζουν για να κραξουν. Αμφιβαλλω αν το έχουν ανοιξει ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Το κραξιμο όμως μερικές φορές έρχεται από τον εξαναγκασμο να χρησιμοποιήσεις κάτι. Έχεις ένα hardware button που χωρίς third party εφαρμογή σε υποχρεωνει να χρησιμοποιήσεις κάτι που είτε δεν θες είτε σου αρέσει άλλο παρόμοιο, ανώτερο ή κατώτερο δεν έχει σημασία.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...