Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αν σου λεει αυτο και το κανεις ρο επαναφερει το τηλ και οτι ρομ και να εχεις το γυρναει σε eur

 

μαλιστα , αρα οσο μπορω το αποφευγω και οταν βρω λιγο χρονο παραπανω , το δοκιμαζω. ευχαριστω φιλε

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε μοντογια...αφου στο γραφει ξεκαθαρα.

Μπες στο site της microsoft Και κανε εκγκατασταση ολες τις visual C++ libraries.

 

Αυτό έγραψα βρε Κώστα. Ότι το έκανα και δεν δούλεψε. Τελικά έφταιγε το καλώδιο. Φόρτιζε κανονικά οπότε πίστεψα πως δεν έχει θέμα. Το άλλαξα και είμαι οκ.

Άσχετο, το παραπάνω το έκανα απεγκατασταση χωρίς να μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα. Άρα είναι περιττό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξερω αλλη λυση περα απο τα κλασικά άλλη θυρα usb ,άλλος υπολογιστής η άλλη έκδοση windows.

Δοκίμασε επανεγκατασταση driver και αν έχεις το 64bit του πάνω πακέτου αφαίρεσε το και σκέτο το χ86

 

Τελικά έφταιγε το καλώδιο......

Ευχαριστώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έγινε ρε παιδιά δεν μπορω πλέον να δουλέψω το double tap σε όλη την οθονη (Draco mod) ούτε με δειχνει πλέον το home button στην aod στρογγυλό όπως το είχα με το custom home button mod.... Υπάρχει κάποιος που να καταλαβαινει τι λέω
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έγινε ρε παιδιά δεν μπορω πλέον να δουλέψω το double tap σε όλη την οθονη (Draco mod) ούτε με δειχνει πλέον το home button στην aod στρογγυλό όπως το είχα με το custom home button mod.... Υπάρχει κάποιος που να καταλαβαινει τι λέω

 

Έγινε update στο TouchWiz της Samsung και πολλά από τα mods δεν λειτουργούν όπως πριν... Έστω και μετά από επανακινηση.... Δοκίμασε να τα σβήσεις και να τα ξαναπεράσεις μήπως έτσι σου ξανά δουλέψουν

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση σας παρακαλώ συνέχεια πατάω το αριστερό κουμπί το Bixby πως μπορώ ρε παιδιά να το απενεργοποιησω η να βάλω κάποια άλλη εφαρμογή εκεί; κατά λάθος το πατάω συνέχεια και αυτό μιλάει συνέχεια ευχαριστώ..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση σας παρακαλώ συνέχεια πατάω το αριστερό κουμπί το Bixby πως μπορώ ρε παιδιά να το απενεργοποιησω η να βάλω κάποια άλλη εφαρμογή εκεί; κατά λάθος το πατάω συνέχεια και αυτό μιλάει συνέχεια ευχαριστώ..
βαλε το bxactions εχει μετα διαφορες επιλογες και ησυχαζεις
Link to comment
Share on other sites

βαλε το bxactions εχει μετα διαφορες επιλογες και ησυχαζεις

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση γράψε μου σε παρακαλώ βήμα βήμα τι να κανω θα σου είμαι υπόχρεος

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβάζω τώρα και εγώ.

Υπάρχει επιλογή να ενεργοποιούμε με αυτό το πλήκτρο την κάμερα ή οτιδήποτε άλλο?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι υπαρχουν διαφορες επιλογες καμερα φακος κλπ και απο υπολογιστη αν το σεταρεις μπορεις να κανεις κ αλλα πραγματα ωραια
Link to comment
Share on other sites

παίδες μια απορία ...ειδοποιήσεις βαιμπερ φατσοβιβλιο κλπ δεν μου τις βγάζει στην lock screen ...Έχω nova launcher

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παίδες μια απορία ...ειδοποιήσεις βαιμπερ φατσοβιβλιο κλπ δεν μου τις βγάζει στην lock screen ...Έχω nova launcher

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

για δοκιμασε να κανεις εκαθαριση των δεδομενων των εφαρμογων απο τις ρυθμισεις και συνχρονισμο και πες
Link to comment
Share on other sites

βασικά αυτό εννοούσα. Μόλις μου το ξαναπεταξε χωρίς κλήση, άρα δεν έχει να κάνει με το αν πάρω τηλ η νε πάρουν 2813577417308dfc6fa0206616b7eb97.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

απο καποια εφαρμογη πρεπει να ειναι ισως κανα gmail η κατι τετοιο,κατι αφησες στημ μεση και ζηταει επαληθευση,καντο κανονικα Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

Αύριο. Δεν είναι ώρα για συγκινήσεις τώρα... χαχαχα

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Αύριο. Δεν είναι ώρα για συγκινήσεις τώρα... χαχαχα

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αστο για αυριο που θα ειναι και ανοιχτα τα φαρμακεια:D αλλα αυτο ειναι που σου ειπα δεν θα εχεις κανενα θεμα
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να συνδυάζεται με το nova launcher και να κλείνει η οθόνη με gesture?

Αλλα να μη θέλει pin μετά να δουλεύει με iris η δαχτυλικο....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να συνδυάζεται με το nova launcher και να κλείνει η οθόνη με gesture?

Αλλα να μη θέλει pin μετά να δουλεύει με iris η δαχτυλικο....

 

Το Nova (αγορασμένο) σου δίνει αυτή την δυνατότητα με double tap.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για τους "κινέζους" της παρέας (G9550), μου ήρθε update και αναφέρει fix για το touch / fix για το wifi και διάφορα άλλα security updates.
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Για τους "κινέζους" της παρέας (G9550), μου ήρθε update και αναφέρει fix για το touch / fix για το wifi και διάφορα άλλα security updates.
eur έχεις φίλε?

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς CSC, είναι ΗΚ, μιας και είναι η έκδοση για Hong Kong.
ευχαριστώ φιλε ισως ειναι update που πηραμε κ εμεις εδω Ευρώπη

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φιλε ισως ειναι update που πηραμε κ εμεις εδω Ευρώπη

 

Το πιο πιθανό, μιας και σε εμάς έρχονται καθυστερημένα.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδια είμαστε οι μονοι που έχουμε αράξει στην έκδοση 7 σκέτο.. χιχι. Στο διπλα νήμα το 11u πηρε 7.1.1 για ποτε λενε να δωσουν την 7.1.1 οταν βγει η (9)
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...