Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιβεβαιώνω και εγώ δεν κατεβάζει πια το og YouTube, όποια έκδοση και να περάσεις. ..

Μια χαρά δουλεύει !! (ogyoutube 1.1 + 3 αρχεία )

Δοκιμή ...συσκευή note 10.1 2014 android 5.1.1 ...τυχαίο video...

...το κατέβασε σε 40 δευτερόλεπτα
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα (galaxy s6) .... και σε πολλους αλλους απο xda, συνεχιζει να μην δουλεύει, τι να πω!!!

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα (galaxy s6) .... και σε πολλους αλλους απο xda, συνεχιζει να μην δουλεύει, τι να πω!!!

έχεις δοκιμάσει με έκδοση 1 ;

Link to comment
Share on other sites

Και σ' εμενα δουλευει σωστα η εκδοση 1.1 τοσο σε στοκ νοτε4 και tab S οσο και σε καστομ νοτε2.
Link to comment
Share on other sites

έχεις δοκιμάσει με έκδοση 1 ;

Ναι τις δοκίμασα και τις 2.

Δεν κατεβάζει. ..

40c1f3db71bdcbf4f4e73610ec099981.jpg

Edited by tsagod123

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια SD στο τηλέφωνο και δεν μπορώ να διαγραψω αρχεία με τίποτα. Το συνδεσα και με pc και μπου λεει κατι για προστασία, τι ειναι αυτο ρε παιδιά;
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, ξέρετε κάποια εφαρμογή που να κατεβάζω τραγούδια από το youtube? Παλιά είχα το ogyoutube, αλλά τώρα δεν δουλεύει. Θέλω μέσα από το YouTube να κατεβάζω όμως. Όχι με copy paste το link

Youtube downloader, το καλύτερο.

dentex.github.io/apps/youtubedownloader/

Link to comment
Share on other sites

Ναι τις δοκίμασα και τις 2.

Δεν κατεβάζει. ..

40c1f3db71bdcbf4f4e73610ec099981.jpg

Βγαλτα ολα και εγκατεστησε μονο την εκδοση 1.1 χωρις τα προσθετα 3 αρχεια. Εμενα ετσι μου δουλευει παντου.

http://s2.postimg.org/bpbo1vjux/Screenshot_2015_12_26_10_27_02.jpg

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Βγαλτα ολα και εγκατεστησε μονο την εκδοση 1.1 χωρις τα προσθετα 3 αρχεια. Εμενα ετσι μου δουλευει παντου.

http://s2.postimg.org/bpbo1vjux/Screenshot_2015_12_26_10_27_02.jpg

Τα τρία αρχεία είναι για έχεις πρόσβαση στο λογαριασμό σου στο YouTube (μπορείς και μέσο xposed)

Link to comment
Share on other sites

Βγαλτα ολα και εγκατεστησε μονο την εκδοση 1.1 χωρις τα προσθετα 3 αρχεια. Εμενα ετσι μου δουλευει παντου.

http://s2.postimg.org/bpbo1vjux/Screenshot_2015_12_26_10_27_02.jpg

 

Έτσι το είχα στην αρχή. Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Και το tubemate ειναι καλό όπως και το snaptube

Αυτα τα δυο ειναι οντως καλα αλλα απο οσο θυμαμαι (γιατι πλεον εδω και καιρο χρησιμοποιω το ogyouTube) δεν μπορουν να κατεβασουν τα παντα. Δηλαδη με search για καποιο βιντεο δεν βγαζουν την πληρη λιστα που βγαζει το ιδιο search στην εφαρμογη του youTube ή του ogYouTube (ακριβως ιδια λιστα σε οσα search εχω κανει χωρις να παραλειπεται τιποτα). Αν βεβαια εχουν βελτιωθει και αυτες οι εφαρμογες δεκτη καθε διορθωση.

Link to comment
Share on other sites

1. Νέος χρήστης στο android και ψάχνω να βρω τη ρύθμιση για επιλογή λειτουργίας σε 2g και 3g.

Θέλω δηλαδή να είμαι σίγουρος ότι το κινητό θα λειτουργεί μόνιμα και όποτε το επιλέξω εγώ σε μια από τις δύο επιλογές.

2. Οι ενδείξεις H, H+ σε τι αναφέρονται;

3. Όταν κατεβάσω μια εφαργμογή και βλέπω ότι λειτουργεί καλά, πώς μπορώ να απενεργοποιήσω την επιλογή για αυτόματο update μόνο για τη συγκεκριμένη εφαρμογή;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να δω τις λέξεις πού έχει αποθηκεύσει το πληκτρολόγιο από μόνο τού καθώς πληκτρολογώ;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιαα,εγω πειρα πριν 2 μηνες το Doogee Dg750 και μετα απο 1 μηνα χρησης,οταν μου στελνουν μηνυμα,και το εχω ξερω γω κλειστω οχι εντελος εχω πατηση το power button δλδ,και θελω να το ανοιξω για να το δωω οσω και αν παταω το power button δεν γινεται τιποταα...μετα απο κανα 5λεπτο και μονο τοτε ανοιγει για να δω το μηνυμαα...Μπορει κανεις ν με βοηθησει;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πουλάω ενα κινητό και μου ζήτησε το ιμει της συσκευής.το δινω?

Τι πληροφορίες μπορεί να βρει?

Θέλει να δει αν είναι κλεμμένο ή οχι

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Και πού το πάει δλδ; στην αστυνομία;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Και πού το πάει δλδ; στην αστυνομία;

Το βαζει σε μια ιστοσελίδα (δεν θυμάμαι πως λέγεται) και αν είναι κλεμενο και το έχει καταχωρίσει εκεί μέσα ο πρώην κάτοχος του ότι του το κλέψανε, του το γράψει!!

Του λέει δηλαδή ότι η τάδε συσκευή με ιμει **************** έχει κλαπεί.

 

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πουλάω ενα κινητό και μου ζήτησε το ιμει της συσκευής.το δινω?

Τι πληροφορίες μπορεί να βρει?

Προσωπικά το imei δεν θα το έδινα απλά και μόνο επειδή ενδιαφέρεται να το αγοράσει. Ειναι προσωπικο δεδομενο, ασχετα με το αν μπορει να κανει κατι ή οχι με αυτο. Τουλάχιστον να σου πει για ποιο λόγο στο ζητάει.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το βαζει σε μια ιστοσελίδα (δεν θυμάμαι πως λέγεται) και αν είναι κλεμενο και το έχει καταχωρίσει εκεί μέσα ο πρώην κάτοχος του ότι του το κλέψανε, του το γράψει!!

Του λέει δηλαδή ότι η τάδε συσκευή με ιμει **************** έχει κλαπεί.

 

 

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος

Ποια είναι η σελίδα αυτή? Δεν πιστευω να έχετε τσακωθει κ να στο μπλοκάρει αυτος μεσω της σελιδας?

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η σελίδα αυτή? Δεν πιστευω να έχετε τσακωθει κ να στο μπλοκάρει αυτος μεσω της σελιδας?

Θα σε γελάσω δεν την θυμάμαι πως λεγεται καθόλου η σελίδα αυτή. Αν ξέρει κάποιος άλλος να σου πει....

Δεν μπορεί να σου μλοκαρει κανείς τίποτα μέσω της σελίδας!!!! Απλά δίνει το imei Εκεί και το δηλώνει σαν κλεμενο. Αυτό μόνο. Δεν επηρεάζεται πουθενά η συσκευή!!!

Αν ήταν έτσι θα κλειδωνε Ο ένας του αλλουνού για πλάκα!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι εσύ (ο αγοραστής) πώς βλέπεις αν είναι κλεμμενο. Αν στο κλέψουν, το δηλώνεις, οκ.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...