Jump to content

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;


kinhtomania
 Κοινοποίηση

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;  

9 members have voted

  1. 1. Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;

    • Ναι, σε ρεπορτάζ
      2
    • Ναι, σε εκπομπή
      1
    • Ναι, με έδειξε η κάμερα τυχαία
      2
    • Όχι, αλλά θα ήθελα
      2
    • Όχι και δεν θα ήθελα
      2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ δηλαδή που δεν έχω βγεί ποτέ, να αρχίσω να νιώθω κάπως..???

Στην σημερινή τηλεόραση των ριάλιτι, του γυμνού και της ξεφτίλας πλέον το να μη βγαίνεις είναι το καλό. :O

Link to comment
Share on other sites

Στην σημερινή τηλεόραση των ριάλιτι, του γυμνού και της ξεφτίλας πλέον το να μη βγαίνεις είναι το καλό. :O

 

 

 

Αν το θέτεις έτσι, έχεις απόλυτο δίκιο..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις προχτές μου έστειλαν mail ότι με είδαν στην τηλεόραση στη διαφήμιση του http://www.lysias.gr :p! Εγώ έχω να δω τηλεόραση πολλές βδομάδες και δεν την έχω δει :D! Είχε έρθει ο ANT1 στο δημοτικό μου επειδή ήταν κοντά στον Πανελλήνιο και κάναμε μπάσκετ τα σαββατοκύριακα μέσα στο σχολείο και καλά "τα αυριανά ταλέντα του ΠΓΣ". Ο πατέρας μου ήταν πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και είχε μιλήσει για το πρόγραμμα αυτό. Είχαν ρωτηθεί και τρία παιδιά, ένα εκ' των οποίων εγώ :P, μας είχε δείξει ο Τσώχος στο Σούπερ Σάββατο! Επίσης μια άλλη φορά είχε έρθει ο ΑΝΤ1 στο σχολείο μου και επειδή κηνυγούσα την κάμερα συνέχεια (8 χρονών βλαμμένο - καταλαβαίνετε) το είχε δείξει και το ΑΜΑΝ και με κοροϊδεύανε! Επίσης με είχαν ρωτήσει τι γιορτάζουμε την 28η Οκτωβρίου πέρυσι στην παρέλαση αλλά δεν το δείξανε επειδή απάντησα σωστά :D!

 

ΥΓ. Επίσης έχω κάνει και εκπομπές σε ραδιόφωνο! (Άσχετο αλλά έπρεπε να το πω :P)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα με εδειξε η τηλεοραση στην παρελαση και με ειδα στον ΑΝΤ1 και θα με δειξει και αυριο μαλλον!!!

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Σεπτέμβριο 2004 ένα Χανιώτικο κανάλι έβγαλε σκηνές από το σχολείο μου και δυστυχώς με έδειξε, ευτυχώς ήμουν πίσω πίσω και δε φάνηκα καλά :mad: :p

 

ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΒΓΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

εγω μια φορα που βγηκα πρεπει να ταν πριν περιπου 4 χρονια στην παρελαση με αλογα που ειχε γινει στο Κορωπι και μετα με ξαναεδειξαν στο mega στις ειδησεις πριν 2 χρονια σε στιγμιοτυπα απο αγωνες.
Link to comment
Share on other sites

Χωρις την έγκριση μου έχω εμφανιστεί σε μερικά video στις ειδήσεις. Ένα απο μια συγκέντρωση με φίλους και σ'ένα άλλο που κάνω σκοποβολή.

 

Φιλικά

Απόστολος.

 

Σκοποβολή?Απόστολος??Ο Βαβύλης είσαι? :w00t:

Είχα βγει στην εκπομπή που είχε τότε ο Τράγκας,στον πρώτο χαμό που είχε γίνει με τα ηλεκτρονικά και τα φρουτάκια.Γύρω στο 93-94 μάλλον στην Τζώρτζ, στο εκπληκτικό εκείνο μαγαζί με τους γρανίτες.

Και άλλη μια φορά το MEGA είχε δείξει μια φωτό μου :cry: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σκοποβολή?Απόστολος??Ο Βαβύλης είσαι? :w00t:

Είπα κι εγώ δεν θα το τσιμπήσει κανενας; :D ;) :lol:

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Με είχε δείξει το mega πριν καμιά 4ετία τουλάχιστον στο λεπτό του nescafe, με πέτυχαν στο Αθήναιον και με ρώταγαν κάτι για κάποια ταινία, ούτε που θυμάμαι τότε και να κρίνω δύο ηθοποιούς

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Βγήκα πριν κανένα μήνα με την περιβόητη υπόθεση "ΓΙΟΣΑΚΗ" στον MEGA στους ΦΑΚΕΛΟΥΣ του Παπαχελά νομίζω αφου οι δημοσιογράφοι έμεναν στο ξενοδοχείο μου :):):) Ο πατέρας μου είχε βγει σε MEGA ANT1 και ALTER :(:(
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο τοπικ!

 

Εγω εχω βγει

-οταν το 2000 εσκασε κατα τις 8 το βραδυ μια νταλικα πανω στο διπλανο σπιτι, ηρθαν τα καναλια.Ειχα κατεβει να δω τι εγινε και σε ανυποπτο χρονο καποιος υπουλος γειτονας σφυριξε στο ρεπορτερ του alpha sky οτι μενω ακριβως διπλα και οταν τον ειδα να πλησιαζει δεν προλαβα να αντιδρασω. Με εδειξε την επομενη μερα στο δελτιο για 10 δευτερα.

-επισης το 2000 οταν εδινα Πανελληνιες,επιασε φωτια το δασος πισω απο το Λυκειο και ηρθαν τα καναλια παλι και με πηρε φευγαλεα μια καμερα.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Vgiaka ston ANT1 prin 12 xronia peripou ( nomizo) pou anatinakse i 17 noemvri ena venzinadiko sta melisia kai meta apo katadioksi (eixa oraio plano) sto katestrameno aftokinito pou trakarane ligo poio kato se ena potamaki! Live stis idisis.
www.farinboy.com
Link to comment
Share on other sites

Egw exw kanei mia diafimisi gia xari twn IEK Delta.

[Ant1,Star,Mega]

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Septembrio 2004 otan anoiksan ksana ta sxoleia sto sxoleio mou epeidh irthane polla paidia sthn 1h kai eginan 5 tmhmata de xorousame stis takseis kai 2 takseis kaname mathima se xoro EKSO apo to sxoleio kai mesa se aytes htan kai h dikia mou. :p Irthan apo to krhtiko kanali NEA kai ebgalan video thn taksi kai hmouna kai go piso piso... :p

 

Episis otan o Proinos Kafes irthe sta Xania ton Ioulio 2004 eixa paei kai pisteyo pos olo kai kapoia stigmh tha me edeikse, 3 wres me cameres mprosta mprosta einai dinaton na min me edeikse? :p

 

Mono aytes tis 2 fores me exei deiksei kai elpizo pote ksana... de goustaro na me deixnei h TV... Tremo sthn idea pos mporei na me rotisoun kati sto dromo apo ta kanalia :p

Link to comment
Share on other sites

Χμ... για να σκεφτώ...

Θυμάμαι όταν ήμουν στο δημοτικό και είχαμε πάει για δεντροφύτευση είχε έρθει και ο Σημίτης με τη Δάφνη...

Κι εκεί που έπαιρνε η κάμερα τη Δάφνη να φυτεύει ένα δέντρο εγω μονίμως απο πίσω της :D

 

Επίσης 1-2 φορές έχει τύχει να ρωτάνε κάτι κάποιον στο δρόμο και να περνάω απο πίσω απ'αυτόν που ρωτάνε (εντελώς τυχαία πάντα :whistle:)

 

Για να δούμε την Κυριακή που θα πάω να συναντήσω τον Moby θα το καλύψει κανένα κανάλι ?? :rolleyes:

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ο απόλυτος wanna be star μπροστα σας...

 

TRT(τοπικο καναλι) σε ενα τηλεπαιχνιδι γνωσεων(1η γυμν)

 

 

 

ET3 στο θρυλικο "jammin" ειχαμε παει εκδρομη (3ηγυμνασιου) και μιλησα με τον Βακαρο live!(εκπροσωπος ταξης)

 

 

MEGA "traction" με τον Κ.Στεφανή ....στο τελευταιο επεισοδιο χρονιας..καλουνε 3-4 fun της εκπομπης και κανουν μαζι εκπομπη...ημουν και γω εκει...(ιουνιος 2004) {για οσους ξερουν,πιστα kartodromo, rx-8 κοκκινο)

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

εχω βγει λιγο πριν τα χριστουγεννα στον Αντ1 για 3λεπτα και ολος ο κοσμος με ζαλισε!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά εκπομπή ;

στο κεντρικο δελτιο του Αντ1 και μετα στο μακεδονια Tv

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στο "μπράβο" με τη Ρούλα Κορομηλά.

Είχαμε παίξει με μια ορχήστρα.

Δεν θυμάμαι όμως πριν πόσα χρόνια. Θα πήγαινα πρώτη - δευτέρα γυμνασίου.

Το 1996 στο TV5, κανάλι της Γαλλίας.

Και σε ένα Αυστριακό αλλά δεν θυμάμαι ποιο ήταν :worry:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είχα βγεί μικρός στο "περνα περνα η μέλισσα" και σε μια άλλη εκμπομπη έκανα τον εκφωνητή!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο θεματακι!!!!

Ειχα παει μικρη καμια 10αρια φορες στον Ελατε να παιξουμε με το Τερας -Φωτουλη που ουτε το ονομα του δε θελω να λεω πλεον.

Σε μια αλλη παιδικη εκπομπη του TV100 "Στο μαγικο κοσμο του ακυλακου" μια φορα. Στο γυμνασιο σε μια εκπομπη της ΕΡΤ και εκανα ερωτηση στο δημοσιογραφο Νασο Αθανασιου. Δυο φορες στο Κομφουζιο στην ΕΡΤ3 με τον Κανακη - Καλυβατση - Παραρα!Α και μια φορα περσι στο δελτιο του star οταν εβγαινα απο τη συναυλια της Βανδη στο Παλαι Ντε Σπορ με πηραν συνεντευξη...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...