Jump to content

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;


kinhtomania
 Κοινοποίηση

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;  

9 members have voted

  1. 1. Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;

    • Ναι, σε ρεπορτάζ
      2
    • Ναι, σε εκπομπή
      1
    • Ναι, με έδειξε η κάμερα τυχαία
      2
    • Όχι, αλλά θα ήθελα
      2
    • Όχι και δεν θα ήθελα
      2


Recommended Posts

*Στο μεγάλο παζάρι με τον Ανδρέα Μικρούτσικο

 

*Σε ρεπορτάζ του MEGA για κάποια ληστεία.

 

*Σε ζωντανή συνδεση του ΣΚΑΙ για περιστατικο απαγωγης στη γειτονια μου.

 

*Σε δημοσκόπηση της ΕΡΤ στην Πλατεια Καννιγος.

 

 

Συνολικά βγαίνουν τα 15 λεπτά δημοσιοτητας που μου αναλογουν...:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω εχω βγει στην τηλεoραση αρκετες φορες και πιο συγκεκριμενα εχω βγει σε κατι dvd που εχω τραβηξει με την καμερα μου :lol:
Link to comment
Share on other sites

 

Συνολικά βγαίνουν τα 15 λεπτά δημοσιοτητας που μου αναλογουν...:p

 

Lol, σωστο και αυτο :)

 

Πιτσιρικας επαιζα σε μια διαφημιση τοπικου καναλιου αθελα μου!:blink: Ειχαν παρει καποια πλανα απο τον γαμο συγγενη μου και ημουν πρωτη μουρη να παιρνω λουλουδια απο τη "λουλουδου" :lol:

 

Επισης ειναι παρα πολλες οι περιπτωσεις που με παιρνουν τηλ και μου λενε σε ειδαμε "εκει" κλπ...αναφερομενοι σε γηπεδο. Και η πλακα ειναι οτι μερικες φορες αργοτερα που βλεπω το ρεπορταζ με πετυχαινω σε ακυρες στιγμες που ουτε καν θυμαμαι να υπηρχε καμερα. Ειτε μεσα ειτε εξω απο το γηπεδο.

Το αποκορυφωμα βεβαια ηταν πριν 2 χρονια σε εργαστηριο της σχολης μου με εναν καθηγητη μου να με κοιταει απο την αρχη του μαθηματος σαν πως ειμαι δολοφονος. Και να ριχνει κατι ματιες σε μια εφημεριδα που ειχε μπροστα του. Σε καποια φαση εκεινο το πρωι παιρνω sms "κοιτα το πρωτοσελιδο της ταδε εφημεριδας" . Πρωτη μουρη παλι μεσα σε εναν οχλο απο 2000 + ατομα με τιτλο "το υβριστικο πανο με το οποιο προκαλεσαν οι οπαδοι κλπ κλπ μλκιες" :p

(αυτο δεν ειναι βεβαια tv αλλα καλυτερα γιατι συγκαταλεγεται στην αρνητικη δημοσιοτητα :X ..)

Link to comment
Share on other sites

Τελειο θεμα!

 

-Στους Ολυμπιακους αγωνες ημουν εθελοντρια και με ρωτησε ρεπορτερ του mega για την εναρξη.:p

 

-Οταν ημουν 10 χρονων,ειχαμε βγει με το μπαλετο στη Μενεγακη και χορεψαμε.:D

 

-Περυσι στα μουσικα βραβεια mad,με πηρε η καμερα οταν περνουσαν απο τον ''κοκκινο διαδρομο'' η Μερκουρη και ο Σαρμπελ!:lol:

 

-Περισυ τον Ιουνιο,περπατουσα στην Ερμου με την κολλητη μου και μας ρωτησε δημοσιογραφος του Σταρ για το σολαριουμ!:lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

nice topic..

1.πρωτη φορα..σε εκπομπη του φωτουλη(μακριααα) που ειχα παει..(νηπιαγωγειο ημουν?δημοτικο?δεν θυμαμαι)

2.3η γυμνασιου..ειχαν ερθει τα καναλια στο σχολειο μου και συγκεκριμενα στην ταξη μου..επειδη μας επισκευτηκε ο Ταμπακος υστερα..απο την μεγαλη του επιτυχια στους ολυμπιακους αγωνες..

3.και αλλες φορες εχει τυχει..να με φωναξουν αλλα δεν παω..:O

Link to comment
Share on other sites

2.3η γυμνασιου..ειχαν ερθει τα καναλια στο σχολειο μου και συγκεκριμενα στην ταξη μου..επειδη μας επισκευτηκε ο Ταμπακος υστερα..απο την μεγαλη του επιτυχια στους ολυμπιακους αγωνες..

 

Σιγά...Δεν ήρθε και ο Ταμπάκης να πεις οτι είναι σημαντικό θέμα και πρέπει να το καλύψουν τα κανάλια :lol: :lol: :lol:

 

Εγώ είχα παίξει (:lol: :lol: :lol: με λίγα λόγια ήμουν στο background) σε ένα επεισόδιο από τους Δύο Ξένους, στο προτελευταίο αν δεν κάνω λάθος που είναι γυρισμένο και καλά έξω από το σπίτι του Μαρκορά, που μέσα έχει κάνει κατάληψη ο Μένιος :happy: :happy:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Τι εκανες??? :p

ενας εδω στην ηλιουπολη ειχε βιασει ενα παιδακι..και με πηραν συνεντευξη! πλακα ειχε!

 

ο nrg και 500 αλλοι μου το λεγαν για κανενα μηνα...οτι με ειδαν!

και πως εγινε και τετοια! λες και το ειχα στημενο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τελικα οι θεσσαλονικεις τον τιμησατε δεοντως με την παρουσια σας τον ΚΥΡΙΟ Φωτουλη...!
IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

 

Έχω βγει στο Comfuzio στην ΕΡΤ3 (κανάκης, παραράς, βακάρος και καλιβάτσης)

Στο βρετανικό Super Channel (όταν πιάναμε τζάμπα δορυφορικά), αλλά μόνο φωνή.

Στην ΕΡΤ όταν έτρεξα με την Ολυμπιακή φλόγα.

Και όταν ήμουν φαντάρος είχε έρθει ο Γ. Παπανδρέου (όταν ήταν υπουργός εξωτερικών) για να επισκεφθεί το φυλάκιο, με (μας) πήραν πολλές κάμερες.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω παίξει και σε ταινία αν το πάμε έτσι. Στη Λούφα και παραλαγή : σειρήνες στο Αιγαίο, κάποια στιγμή οι φαντάροι βλέπουν τηλεόραση στη Νετ 15αύγουστο στην Τηνο το 2003. Εκείνη τη χρονιά ήμουν εκεί και είμαι μες στο πλήθος.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ναι, οταν πηγαινα δημοτικο, επερναν συνεντευξη απο τον διευθυντη μου κ εγω απο πισω πλακωνα εναν στο ξυλο!!!στο μεγκα ητανε
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Κι όταν πήγαινα δημοτικό είχε μπεί στο σχολείο ένας τρελός και έδιωξαν όλα τα παιδιά και ήθελε να αυτοκτονήσει και είχαν καλέσει τα κανάλια και τον Χαρδαβέλα συγκεκριμένα. Κι ο αδερφός μου έδωσε συνέντευξη μαζί με τους συμμαθητές του γιατί εκείνη την ώρα η τάξη του ήταν μέσα στο κτίριο.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

den thumamai prin posa xronia, stin aristotelous, otan itan h ekthesi vivliou eixa vgei stin et3....Diavastero paidi eimai!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Ego ixa pexi paliotera se ena tilepexnidi(den thimame pos legotan)ston Ant1 ke sto Star Lamias, pio sigkekrimena imouna spiti ke akouga entono mpour mpour apexo ke bgeno sto parathiro tou spitiou mou na do ti ginete san kali koutsobola kai apo kato itan o dimosiografos ke o kameraman ke trabage ti polikatikia mazi me mena:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

egw:

*sto dimotiko eixa vgei ston fotouli(nai nai nai poli prototipo)

*persi me pire sto rally acropollys to episimo kanali tou wrc kai kapoios gnostos mou mou eipe oti me eide kai sto eurosport:worry: :what: :what:

*stous panigirismous gia to euro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Βγήκα σε κάτι πλάνα χθες, στην εκδήλωση όπου διένειμαν Η/Υ στους αριστούχους του σχολικού έτους 2004-2005 (νομίζω έπαιρναν οι πρώτοι από κάθε τάξη κάθε σχολείου). Πολλή επισημότητα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην Net είχαμε κάνει με κάτι φίλους από το λύκειο μια εκπομπή αφιέρωμα στον Καρυωτάκη και κάποιοι μου λένε οτι την παίζει ακόμα κάτι άκυρες πρωινές ώρες (για να γεμίζει πρόγραμμα :p εκπαιδευτική τηλεόραση... χιχιχιχιχι)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρυσι, στην ΕΤ3 σε μια εκπομπή μου είχαν πάρει συνέντευξη όταν ήμουν στην μαθητιάδα στην Πρώτη Σερρών. Επίσης στο MEGA σε μια εκπομπή που χόρευα παραδοσιακούς χορούς μαζί με το γκρουπ μου, στο STAR, στη πρωινή εκπομπή του Τέρενς Κουίκ(πάλι χόρευα) και σε ΝΕΤ-ΕΤ1-ΑΝΤ1 κτλ, στις ειδήσεις, όταν χόρευα στο πρόεδρο της δημοκρατίας(Παπούλια), όταν είχε έρθει στην Κω τον χειμώνα...
Link to comment
Share on other sites

Βγήκα σε κάτι πλάνα χθες, στην εκδήλωση όπου διένειμαν Η/Υ στους αριστούχους του σχολικού έτους 2004-2005 (νομίζω έπαιρναν οι πρώτοι από κάθε τάξη κάθε σχολείου). Πολλή επισημότητα...

Το τσάκωσες το pc με την αξία σου όμως. Όσο για κάποιον που είπε ότι βγήκε στο Φωτούλη τον κλόουν, αυτός δεν αποδείχθηκε πέρυσι παιδεραστής; Είχε κάνει και ειδική εκπομπή στο MEGA "Οι φάκελοι" γι'αυτό το θέμα. Που να ξέρατε αθώα μου παιδιά.:cry: :lol:

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Είχα εμφανιστεί σε ένα ντοκυμαντέρ του Τάσου Τέλογλου (ΝΕΤ ή ΕΤ1 δεν είμαι σίγουρος) για την έρευνα στην Ελλάδα.

 

Είχαμε παρουσιάσει ένα project, προϊόν του οποίου ήταν ένα όργανο για τον χημικό εντοπισμό επιζώντων σε ερείπεια μετά από σεισμό. Είχα μιλήσει για τους τομείς με τους οποίους ασχολήθηκα: για το software με το οποίο γινόταν ο χειρισμός του οργάνου από pc και για το πως δουλεύει το όργανο από χημικής απόψεως.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν πήρα το PSP από τον κωτσόβολο,ευτυχώς δεν με θυμάται κανένας τώρα,αλλα τότε στην καφετερια που σύχναζα όλοι με κοιτούσαν περίεργα :lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ να δείτε προυπηρεσία! Μόλις χθες με πήρε τηλ. ο Κυριακού ενώ ήμουν για καφέ και μου ζήτησε να με δει αυτοπροσώπως το συντομότερο δυνατό.

Εντυπωσιάστηκα κι εγώ σαν ατίθασο νιάτο. Είπα "Η ευκαιρία της ζωής μου θα είναι αυτή". Έτσι, πήρα τον ΗΣΑΠ και τον Προαστιακό και 200 μέτρα παρακάτω φάνταζε το κτίριο του ομίλου-κολοσσού ΑΝΤ1 σαν το παλατάκι της ζωής μου. Μπήκα μέσα με ενθουσιασμό και ένα ανείπωτο άγχος. Ρωτάω την κυρία στην υποδοχή "Συγγνώμη μαντάμ, το γραφείο του κ. Κυριακού;" Ευγενέστατη η μαντάμ που απάντησε: "Στον 3ο όροφο". "Ευχαριστώ πολύ" απάντησα στη μαντάμ. Πήγα προς στο ασανσέρ. Είδα ότι μια άλλη μαντάμ με πλησίασε. "Καλημέρα σας."μου είπε. "Καλημέρα μαντάμ" της απάντησα. "Τι τρέχει;" "Το ασανσέρ είναι υπό κατασκευή" μου είπε.

"Ευχαριστώ για την πληροφορία μις" της απάντησα. Πήγα με τα σκαλιά έφτασα στον 3ο όροφο. Έλεγε μία ροζ ταμπελίτσα με μεγάλα γράμματα ΜΙΝΩΣ Ξ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ. Χτυπάω. Τίποτα. Ξαναχτυπάω. Πάλι τίποτα. Στο τρίτο χτύπημα ανοίγει η πόρτα με έναν μποντιμπιλνταρά με το χαμόγελο μέχρι τα αφτιά να με ρωτάει σε εύθυμο τόνο "Κι εσείς για την επιλογή;" "Ποια επιλογή;" εμφανώς ανήσυχος ρώτησα. "Περίμενε λίγο,χτυπάει το κινητό μου. Βολέψου κάπου"

Πέρασα μέσα. Απόλυτη ησυχία μέσα. Μόνο κάτι μικροθόρυβοι και ψιλοβογκητά από την δίπλα καμαρούλα ακουγόταν. Περίμενα, περίμενα, είχαν περάσει ήδη 30 λεπτά κι ακόμη τίποτα. Ώσπου στο τέλος αγανακτισμένος και ζοχαδιασμένος χτύπησα την πόρτα της καμαρούλας. "Παρακαλώ;" μια στριγκή φωνή ακούστηκε από μέσα. "Είμαι εγώ που με πήρατε χθες το απόγευμα τηλέφωνο και μου είπατε να έρθω. Τι θα γίνει τελικά;" τον ρώτησα. "Α, sorry είχα να βολέψω κάτι.Σε μισό έρχομαι."

Και για να μην σας τα πολυλογώ γιατί έχω και μουσακά στη φωτιά, είδα το Ρώμα, το Μανουσάκη και τον Κυριακού αναμαλλιασμένους και αναψοκοκκινισμένους να με εκλιπαρούν να είμαι κομπάρσος στο πρώτο επεισόδιο της πολύ δραματικής τους σειράς "Μαραμένη τούγια". Πρόκειται για έναν κολοσσό-σειρά που θ' αφήσει εποχή στην ιστορία και στα δρώμενα όχι μόνο της ελληνικής αλλά και της παγκόσμιας τηλεόρασης.

Φυσικά εγώ δέχτηκα. Περισσότερα τον Οκτώβριο...

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Το "Μαραμένη τούγια" :lol: είναι το επόμενο σήριαλ-σταθμός στην παγκόσμια τηλεόραση.:lol: Μπράβο, γιατί ο ΑΝΤ1 τα σκέφτεται όλα.:lol: :p

Επίσης όταν ήμουν 1η δημοτικού κλείσαμε όλο το σχολείο μια λεωφόρο για να κτιστεί γυμνάσιο και λύκειο στη γειτονιά (σ.σ. δεν πηγαίνω τελικά εκεί για ιδεολογικούς λόγους) και ήρθε η ΕΡΤ και μας πήρε με την κάμερα, ρώτησε και δυο συμμαθητές μου και μας έδειξε στο μεσημβρινό δελτίο λίγο πρίν αρχίσει το "Καρουσέλ".

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βγει μια φορά στην Ετ3 στο "Μελοδόραμα" όταν είχα πάει να δω κάτι φίλους που τραγουδούσανε.Μια άλλη φορά στο Μέγκα όταν αποκλειστίκαμε στα χιόνια και μία ακόμα στο west(κανάλι κοζάνης)που μας πήραν μια συνέντευξη επειδή ανεβάζαμε μια θεατρική παράσταση με κάτι παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...