Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα!επειδη ενδιαφέρομαι για την αγορά του για την γυναίκα μου διάβασα όλα αυτά που λέτε στα οποία δίνεται πολλές πληροφορίες και σας ευχαριστω,αλλα έχω δυο απορίες!πιο από όλες τις εκδόσεις έχει ελληνικά μέσα χωρίς να χρειαστεί να κάνω κάτι εγώ;και δεύτερον ένα τρόπο για να γλιτώσω το τελωνείο;γιατί πριν ένα μήνα παρειγγειλε ένας ξάδερφος μου το redmi 3s 3/32gb από aliexpress και πλήρωσε τελωνείο 36€.Τα24€ ήταν δασμοί και τα 12€ η δουλειά του τελωνειακού,αν είναι δυνατόν!Για να μην την πάθω και εγώ υπάρχει λύση;ευχαριστω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέχασα να σας πω το έστειλε με Singapore post.

Link to comment
Share on other sites

Στο αλι το 3/32 στα 154.27$

Global edition.

Οσοι πιστοι της αγορας απο την Κινα, προσελθετε

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-4-global-3gb-32gb

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

 

άσε βρε τους ανθρώπους ήσυχους, να ψωνίσουν από τον Αλή μπαπά και τους σαράντα κλέφτες και να τρέχουν αν προκυψει θέμα με το κινητό μετά.

 

Μην παραμελείτε την προστασία του Paypal (συν τη κάλυψη εξόδων επιστροφής, σε περίπτωση προβλήματος) για να γλιτώσετε 15$...

 

Εχω δώσει κουπόνι παραπάνω για το banggood με τελική τα 169$...δεν είναι αξιόλογη διαφορά για να επιλέξεις τον αλή έναντι της αγοράς με paypal.

Link to comment
Share on other sites

άσε βρε τους ανθρώπους ήσυχους, να ψωνίσουν από τον Αλή μπαπά και τους σαράντα κλέφτες και να τρέχουν αν προκυψει θέμα με το κινητό μετά.

 

Μην παραμελείτε την προστασία του Paypal (συν τη κάλυψη εξόδων επιστροφής, σε περίπτωση προβλήματος) για να γλιτώσετε 15$...

 

Εχω δώσει κουπόνι παραπάνω για το banggood με τελική τα 169$...δεν είναι αξιόλογη διαφορά για να επιλέξεις τον αλή έναντι της αγοράς με paypal.

 

ναι αλλα προτιμοτερη δεν ειναι η αγορα απο ευρωπαικη αποθηκη με λιγο παραπανω χρηματα ?γιατι στο banggood εαν το πιασει ταλωνειο θα βγει παραπανω απο honorbuy

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά με το καπέλο, για μένα προσωπικά, δεν αξίζει το κινητό, ώστε να επιλέξεις από μόνος σου να το πληρώσεις εκ των προτέρων, αντί ενός κάποιου ρίσκου που ενέχει η παραγγελία από Κίνα σε σαφώς χαμηλότερη τιμή...

 

Αν είναι έτσι καλύτερα να περιμένει κανείς λίγο, να το πάρει από ελληνικό μαγαζί σε κάποια προσφορά, αντί να τα δώσει στο honorbuy.

 

Δεν είναι και κανόνας ότι θα εκτελωνιστεί...3-4 πράγματα έχω παραλάβει σ' αυτό το διάστημα που άρχισαν πάλι οι αυξημένοι έλεγχοι, 2 κινητά και 1 ταμπλέτα (συν μερικα ψιλολοΐδια) δεν πέρασε κάτι τελωνείο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά με το καπέλο, για μένα προσωπικά, δεν αξίζει το κινητό, ώστε να επιλέξεις από μόνος σου να το πληρώσεις εκ των προτέρων, αντί ενός κάποιου ρίσκου που ενέχει η παραγγελία από Κίνα σε σαφώς χαμηλότερη τιμή...

 

Αν είναι έτσι καλύτερα να περιμένει κανείς λίγο, να το πάρει από ελληνικό μαγαζί σε κάποια προσφορά, αντί να τα δώσει στο honorbuy.

 

Δεν είναι και κανόνας ότι θα εκτελωνιστεί...3-4 πράγματα έχω παραλάβει σ' αυτό το διάστημα που άρχισαν πάλι οι αυξημένοι έλεγχοι, 2 κινητά και 1 ταμπλέτα (συν μερικα ψιλολοΐδια) δεν πέρασε κάτι τελωνείο...

 

Μπορει και να το γλυτωσεις, αλλα αν τελικα περασει τελωνειο δεν ειναι μονο τα λεφτα αλλα οτι απο ευρωπη σου ρχεται σε 5 μερες ενω απο Κινα θες 20 μερες μεχρι και 2 μηνες αναλογως ποσο αργησουν και αν περασει τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να το γλυτωσεις, αλλα αν τελικα περασει τελωνειο δεν ειναι μονο τα λεφτα αλλα οτι απο ευρωπη σου ρχεται σε 5 μερες ενω απο Κινα θες 20 μερες μεχρι και 2 μηνες αναλογως ποσο αργησουν και αν περασει τελωνειο.

 

Κι αν η γιαγιά μου είχε ρόδες, θα ήταν κάρο...

 

Τώρα το τραβάτε, συσσωρεύοντας από τη μια όλα τα αρνητικά σενάρια κι από την άλλη ως εναλλακτική τη συνειδητή προεπιλογή όλων χρεώσεων.

 

Το ξαναλέω, αν κάποιος δεν έχει πρόβλημα να πληρώσει 250 για το κινητό ή πόσο βγαίνει, εφόσον βιάζεται, ας ψωνίσει από Ελλάδα...δεν θα αργήσει να εμφανιστεί και το συγκεκριμένο στα ελληνικά μαγαζιά και θα το πάρει με όρους εγγύησης της Ε.Ε.

 

Αν είναι να πληρώσεις καπέλο, δεν αξίζει να το δώσεις στον Κινέζο, επένδυσέ το σε εγγύηση για τη συσκευή σου, θα της αυξήσει και την μεταπωλητική αξία...

Link to comment
Share on other sites

Στο αλι το 3/32 στα 154.27$

Global edition.

Οσοι πιστοι της αγορας απο την Κινα, προσελθετε

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-note-4-global-3gb-32gb

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

 

Τι γίνεται ρε παιδιά; Πριν 20 μέρες παραγγειλά το ΝΟΤΕ 4 στα 32 GB με 185 ευρώ και τώρα 145;; Έπεσε και άλλο από τα 154. Το NOTE 3 SPECIAL EDITION γιατί κρατά τιμές και είναι πιο ακριβό, δηλαδή στα 151 ευρώ;;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Κι αν η γιαγιά μου είχε ρόδες, θα ήταν κάρο...

 

Τώρα το τραβάτε, συσσωρεύοντας από τη μια όλα τα αρνητικά σενάρια κι από την άλλη ως εναλλακτική τη συνειδητή προεπιλογή όλων χρεώσεων.

 

Το ξαναλέω, αν κάποιος δεν έχει πρόβλημα να πληρώσει 250 για το κινητό ή πόσο βγαίνει, εφόσον βιάζεται, ας ψωνίσει από Ελλάδα...δεν θα αργήσει να εμφανιστεί και το συγκεκριμένο στα ελληνικά μαγαζιά και θα το πάρει με όρους εγγύησης της Ε.Ε.

 

Αν είναι να πληρώσεις καπέλο, δεν αξίζει να το δώσεις στον Κινέζο, επένδυσέ το σε εγγύηση για τη συσκευή σου, θα της αυξήσει και την μεταπωλητική αξία...

 

Τωρα γινεσαι εριστικος χωρις λογο. Εγω παραδεχτηκα οτι μπορει να γλυτωσεις λεφτα ετσι. Εσυ γιατι δεν καταλαβαινεις αυτο που λεω; Η γιαγια τα αν και οι ροδες πιο πολυ ταιριαζει στη κινα παρα ευρωπη... εχει ενα μεγαλο "αν γλυτωσεις τελωνειο" και "ποσες μερες θα κανει να ερθει". Ενω απο ευρωπη ειναι δεδομενο. Τοσο κανει, σε τοσες μερες θα σου ρθει και τοσα λεφτα θα δωσεις.

 

Και οσον αφορα για το ποιος το τραβαει μαλλον λιγο αναποδα τα λες... πως γινεται να λες οτι με ιδια λεφτα απο ελληνικο καταστημα ειναι 250 οταν αφενως δεν εχει ερθει καν ελλαδα το global και αφετερου ειναι 225 αυτη τη στιγμη απο honorbuy με θηκη/τζαμακι. Χωρια οτι απο ελληνικο καταστημα αν δεν ειναι infoquest δεν εχεις κατι παραπανω σε εγγυηση. Παλι Κινα παει το κινητο.

 

Για καποιον που το βιαζεται και να γλυτωσει και λιγα λεφτα ειναι μια χαρα ευρωπη. Για καποιον που δεν το βιαζεται και θελει να δοκιμασει μηπως γλυτωσει καποια χρηματα (αναλογα αν περασει τελωνειο) μια χαρα και ο κινεζος. Απλα τα πραγματα. Μην μας ενοχλει η κατσικα του γειτονα. Φιλικα. :)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

πάντως σε ερώτηση στο honorbuy μου απάντησαν ότι δεν ξέρουν εαν θα πάρει nougat...

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πάντως σε ερώτηση στο honorbuy μου απάντησαν ότι δεν ξέρουν εαν θα πάρει nougat...

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περιεργο. Ειναι ιδια κινητο με το china version απλα με εξτρα μπαντα. Σκεψου οτι στο rn3 pro οι roms του kenzo καναν και για το kate οπου απλα μετα φλασαρες το modem.

 

Το πιθανοτερο ειναι να βγει απλα να καθυστερησει λιγο παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα γινεσαι εριστικος χωρις λογο. Εγω παραδεχτηκα οτι μπορει να γλυτωσεις λεφτα ετσι. Εσυ γιατι δεν καταλαβαινεις αυτο που λεω; Η γιαγια τα αν και οι ροδες πιο πολυ ταιριαζει στη κινα παρα ευρωπη... εχει ενα μεγαλο "αν γλυτωσεις τελωνειο" και "ποσες μερες θα κανει να ερθει". Ενω απο ευρωπη ειναι δεδομενο. Τοσο κανει, σε τοσες μερες θα σου ρθει και τοσα λεφτα θα δωσεις.

 

Και οσον αφορα για το ποιος το τραβαει μαλλον λιγο αναποδα τα λες... πως γινεται να λες οτι με ιδια λεφτα απο ελληνικο καταστημα ειναι 250 οταν αφενως δεν εχει ερθει καν ελλαδα το global και αφετερου ειναι 225 αυτη τη στιγμη απο honorbuy με θηκη/τζαμακι. Χωρια οτι απο ελληνικο καταστημα αν δεν ειναι infoquest δεν εχεις κατι παραπανω σε εγγυηση. Παλι Κινα παει το κινητο.

 

Για καποιον που το βιαζεται και να γλυτωσει και λιγα λεφτα ειναι μια χαρα ευρωπη. Για καποιον που δεν το βιαζεται και θελει να δοκιμασει μηπως γλυτωσει καποια χρηματα (αναλογα αν περασει τελωνειο) μια χαρα και ο κινεζος. Απλα τα πραγματα. Μην μας ενοχλει η κατσικα του γειτονα. Φιλικα. :)

 

Πολύ καταναλωτικός εγωϊσμός φίλε μου, χαλάρωσε...σου είπα, για να καταστεί "θελκτική" η επιλογή στα 250 από Κίνα για το συγκεκριμένο, πρέπει συσσωρευτικά να υπολογίσει κανείς ό,τι πιο αρνητικό ενδεχόμενο υπάρχει από την άλλη πλευρά

 

...όπως σου είπα, το θέμα είναι πως στα 220-250 πλέον δεν συμφέρει να το πάρεις από Κίνα....το ότι "βιάζεται" κανείς δεν είναι παράγοντας επιλογής, αλλά εθελοντική καταναλωτική αυτοθυματοποίηση...

 

...δεν θα αργήσει να φανεί και στα ράφια στην Ελλάδα και θα έχεις στην ίδια τιμή 2ετή εγγύηση, με μεγαλύτερη μεταπωλητική αξία...

επιπλέον, το μαγαζί - όποιο μαγαζί - είναι νομικά υπεύθυνο για το κινητό, απέναντί σου (έχεις και τον συνήγορο του Καταναλωτή να σε καλύπτει) ενώ πέρα απ΄αυτό δεν βλέπω το λόγο να μην προτιμήσεις την αγορά από infoquest

 

Και πάλι για να καταστήσεις θελκτική την επιλογή της αγοράς από Κίνα με μεγάλο καπέλο, πρέπει να υπολογίσεις λάθος επιλογές, να αγνοήσεις νομοθεσία, να θεωρήσεις "σίγουρα" τα αρνητικά ενδεχόμενα και ασφαλώς να αποσιωπήσεις το ρίσκο της αγοράς από Κίνα, θεωρώντας πως από εκεί όλα θα κυλήσουν ομαλά (εγγύηση μετά τους 6 μήνες πχ)...

 

Σε τέτοιο στρεβλό πλαίσιο, όπου από τη μια στοιβάζεις αρνητι΄κα ενδεχόμενα και λάθος επιλογές κι από την άλλη μόνο θετικά ενδεχόμενα, σύγκριση δεν κάνεις, απλώς ξοδεύεις το χρόνο σου στα φόρουμ ή προσπαθείς να δικαιολογήσεις στον εαυτό σου την όποια επιλογή σου.

 

...να μας ενοχλεί η κατσίκα του γείτονα...επινοείς και ρητά λολ

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καταναλωτικός εγωϊσμός φίλε μου, χαλάρωσε...σου είπα, για να καταστεί "θελκτική" η επιλογή στα 250 από Κίνα για το συγκεκριμένο, πρέπει συσσωρευτικά να υπολογίσει κανείς ό,τι πιο αρνητικό ενδεχόμενο υπάρχει από την άλλη πλευρά

 

...όπως σου είπα, το θέμα είναι πως στα 220-250 πλέον δεν συμφέρει να το πάρεις από Κίνα....το ότι "βιάζεται" κανείς δεν είναι παράγοντας επιλογής, αλλά εθελοντική καταναλωτική αυτοθυματοποίηση...

 

...δεν θα αργήσει να φανεί και στα ράφια στην Ελλάδα και θα έχεις στην ίδια τιμή 2ετή εγγύηση, με μεγαλύτερη μεταπωλητική αξία...

επιπλέον, το μαγαζί - όποιο μαγαζί - είναι νομικά υπεύθυνο για το κινητό, απέναντί σου (έχεις και τον συνήγορο του Καταναλωτή να σε καλύπτει) ενώ πέρα απ΄αυτό δεν βλέπω το λόγο να μην προτιμήσεις την αγορά από infoquest

 

Και πάλι για να καταστήσεις θελκτική την επιλογή της αγοράς από Κίνα με μεγάλο καπέλο, πρέπει να υπολογίσεις λάθος επιλογές, να αγνοήσεις νομοθεσία, να θεωρήσεις "σίγουρα" τα αρνητικά ενδεχόμενα και ασφαλώς να αποσιωπήσεις το ρίσκο της αγοράς από Κίνα, θεωρώντας πως από εκεί όλα θα κυλήσουν ομαλά (εγγύηση μετά τους 6 μήνες πχ)...

 

Σε τέτοιο στρεβλό πλαίσιο, όπου από τη μια στοιβάζεις αρνητι΄κα ενδεχόμενα και λάθος επιλογές κι από την άλλη μόνο θετικά ενδεχόμενα, σύγκριση δεν κάνεις, απλώς ξοδεύεις το χρόνο σου στα φόρουμ ή προσπαθείς να δικαιολογήσεις στον εαυτό σου την όποια επιλογή σου.

 

...να μας ενοχλεί η κατσίκα του γείτονα...επινοείς και ρητά λολ

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Φιλε μου δεν θελω ουτε να υπολογισω ουτε να προσβαλλω ουτε να αποδειξω κατι. Χαλαρη κουβεντα κανουμε. Ας το αφησουμε εδω καλυτερα μιας και δεν εχω διαθεση για flame. Για την ιστορια παντα προτιμω ελληνικα καταστηματα.

 

Καλημερα :)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

160 Ε από banggood με κουπονάκι : KIMOVILNO4 (δεν ξέρω αν αναφέρθηκε ήδη). Σκέτο όμως, μόνο με φορτιστή και χωρίς θήκη.

 

Να αναφέρω εδώ ότι όσο υπάρχουν κάποιοι που προτιμάνε να αγοράζουν από Ελλάδα, υπάρχουν και άλλοι τόσοι που προτιμάνε να τα παίρνουν απέξω, εφόσον η εγγύηση δεν τους πολυνοιάζει. Προσωπικά ρουτάρω και φλασάρω συνέχεια, οπότε είναι δώρον- άδωρον η εγγύηση. Απλά με νοιάζει να είναι λειτουργικό out of the box, για αυτό και προσπαθούμε να επιλέγουμε κατά το δυνατόν αξιόπιστα καταστήματα και ας το έχουν λίγο πιο ακριβό από άλλα.

 

 

Με βάση αυτή τη λογική και ανεξάρτητα των χρόνων παράδοσης, πάλι πολλούς το τελωνείο μας συμφέρει σαν επιλογή, θα βγει πιο κάτω όπως και να το κάνουμε από τιμές Ελλάδας σε πολλά κινητά. Στην ιδανική περίπτωση που δεν περάσει και τελωνεία και κάποιοι από εμάς είναι ''τυχεροί'', εν τέλει ρε παιδιά μαγκιά τους. :)

Απλό είναι, έχει για όλα τα γούστα.

Edited by nikolaos8
Link to comment
Share on other sites

Απλό είναι, έχει για όλα τα γούστα.

 

Ακριβως αυτο λεω και γω ρε αδερφε. Ο καθενας μπορει να διαλεξει κινα, ευρωπη ή ελλαδα. Δεν υπαρχει λαθος και σωστο. :)

 

Παρεμπιπτοντως πηρα τηλεφωνο στο birdphone και δεν εχει ευρωπαικο φορτιστη. Αρα προφανως δεν ειναι το global.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ...καλησπερα καταρχας...να ρωτησω και γω μια και βλεπω οτι ξερετε αρκετα πραγματα ...στο minideal.net το εχει σε μαυρο και ειναι η global version ...τουλαχιστον ετσι μου απαντησαν 166 ευρω....πουθενα αλλου που κοιταξα εγω δεν το ειδα σε μαυρο η γραφαν προπαραγγελια .....παιζει τιποτα με το συγκεκριμενο σαιτ..η ειναι ok ..εχεις ψωνισει κανενας σας απο αυτους????https://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-4-global-version-3gb-ram-32gb-rom-black.html Edited by fotaras1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ...καλησπερα καταρχας...να ρωτησω και γω μια και βλεπω οτι ξερετε αρκετα πραγματα ...στο minideal.net το εχει σε μαυρο και ειναι η global version ...τουλαχιστον ετσι μου απαντησαν 166 ευρω....πουθενα αλλου που κοιταξα εγω δεν το ειδα σε μαυρο η γραφαν προπαραγγελια .....παιζει τιποτα με το συγκεκριμενο σαιτ..η ειναι ok ..εχεις ψωνισει κανενας σας απο αυτους????https://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-4-global-version-3gb-ram-32gb-rom-black.html

Είσαι σίγουρος;; Μίλησες μαζί τους;; Γιατί αν πας από το site να το προσθέσεις στο καλάθι σου βγάζει μηνυμα ότι δε προστέθηκε γιατί είναι out of stock ενώ το χρυσόλευκο το βάζει κανονικά στο καλάθι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

με πεισατε να το παραγγειλω και ο μονος ενδοιασμος μου ειναι η ελλειψη nfc!για πειτε ρε παιδια ειναι απαραιτητο?δηλαδη τωρα αντι να δινω την καρτα πχ στο μαρκετ θα εδινα το κινητο?αυτη ειναι η χρηση του?(δεν με νοιαζουν τα αλλα πχ με τα αυτοκολλητα nfc οταν πλησιαζεις την συσκευη σε μια αλλη κλπ)
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi Note 4 Gets A Top End Version With 4GB RAM!

 

Xiaomi has continued its tweaking of the Redmi Note 4 in order to re-jig the device for better sales. This time around, the company has announced a new Redmi Note 4 version with 4GB of RAM and 64GB of internal storage.

 

xiaomi-redmi-note-4.png

 

The Xiaomi Redmi Note 4 is a successor to the highly successful Redmi Note 3 which courted global attention and recorded monumental sales figures earning it the record as one f the most successful Redmi sereis smartphones. Unfortunately, the Redmi Note 4 has been unable to make its mark since its release last year. This first prompted Xiaomi to look outside China with the launch of a Snapdragon 625-powered version of the Redmi Note 4. Xiaomi also recently announced the Redmi Note 4X, an upgraded and version of the Redmi Note 4.

 

xiaomi-redmi-note-4-2.png

 

According to the listing, the new Redmi Note 4 comes with a 4GB + 64GB combo and adopts a price tag of 1,399 Yuan ($202). Before now, there are two versions of the Note 4 having 3GB + 32GB priced at 999 Yuan ($144) and 3GB + 64GB priced at 1199 Yuan ($173) respectively. Other specifications are the same with the Chinese version which is powered by a deca-core Helio X20 chip clocked at 2.1GHz.

 

Xiaomi-Redmi-Note-4-Blue.jpg

 

The Xiaomi Redmi Note 4 (4GB + 64GB) will go on sale starting March 14 (tomorrow) simultaneously on Xiaomi Mall, Mi Home, Jingdong (JD.com), Lynx and Suning. This version is only available in elegant black and light blue color options.

 

πηγή: gizmochina.com

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Σωστά! Αλλά αυτό όμως δεν σε βάζει σε σκέψεις ότι μάλλον θα υπάρξει αντίστοιχη έκδοση σε global;

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος;; Μίλησες μαζί τους;; Γιατί αν πας από το site να το προσθέσεις στο καλάθι σου βγάζει μηνυμα ότι δε προστέθηκε γιατί είναι out of stock ενώ το χρυσόλευκο το βάζει κανονικά στο καλάθι

 

Εχεις δικιο ...δε παιζει τιποτα οταν το πατας για να παει καλαθι.....μου αρεσει που μου απαντησαν σε μειλ .........****κινεζοι..........ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σωστά! Αλλά αυτό όμως δεν σε βάζει σε σκέψεις ότι μάλλον θα υπάρξει αντίστοιχη έκδοση σε global;

 

Ηταν γνωστο για το china οτι θα χει και εκδοση με 4/64gb απο τη πρωτη μερα που το βγαλαν το 4x. Αν ηταν να χε 64αρη το global δεν θα το ανακοινωναν μαζι με το 32αρη;

 

Αντε τωρα να αποφασισουμε αν θα περιμενουμε ή οχι :lol:

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Πωω μας σκότωσες και ήμουν έτοιμος για παραγγελία.

Επειδή εσείς ξέρετε καλύτερα από xiaomi, θα είναι μεγάλη διαφορά τα 3 από τα 4? Λέει επίσης να το αφήσεις με miui ή βάζεις aosp που την ξέρεις καλά, είναι λίγο πιο ''καθαρή'' και τελειώνεις?

 

 

Πάντως υπάρχει και η πατέντα να παίρνει 2 σιμ με sd μαζί που έχετε αναφέρει. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι όντως βιώσιμη πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Για μεσο προς power user ειναι οκ τα 3, επιθυμητά τα 4!!!

Σιγουρα με αοσπ αλλαζουν ολα και επιβαλλεται να κυκλοφορούν με αυτην την ρομ.

Η μιυι "χαντακωνει" τις μιντλ συσκευες

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...