Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την επιλογη που εχεις μαρκαρει δηλαδη.

Δεν ξερω φιλε μου εχω ελληνικο μενου ειμαι Έλληνας μιλαω ελληνικα οποτε δε ξερω. Αν ομως ειναι διαχειριση αποθηκευμενων δυκτιων το τικαρισμενο σου, φυσικα και εχω την επιλογη στο μαμά και αφαιρειται και απο κει το δίκτυο που δεν θέλουμε εκτος του προαναφερομενου τροπου. :)

Είσαι κουραστικός. Ούτε αστείος είσαι, ούτε βοηθάς, είσαι απλά κουραστικός.
•••
Link to comment
Share on other sites

Είσαι κουραστικός. Ούτε αστείος είσαι, ούτε βοηθάς, είσαι απλά κουραστικός.

 

Mμμμμμ μάλιστα καλως.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλη την παρέα. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορεί να γίνει μετά το τέλος της κλήσης να μην ανάβει η οθόνη αλλά να παραμένει σβηστή και κλειδωμένη.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνεται; ξέρει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Γράφουν πως βγήκε η 9.0.7. (βάζοντας ως region Taiwan). Αν τη περάσει κανείς ας μας πει εντυπώσεις
Link to comment
Share on other sites

Γράφουν πως βγήκε η 9.0.7. (βάζοντας ως region Taiwan). Αν τη περάσει κανείς ας μας πει εντυπώσεις

 

εβαλα περιοχη Ταιβαν και μου βγαζει την 9,0,7,0 309 ΜΒ αλλα η περιγραφη ειναι ολα Κινεζικα και φοβαμαι να την βαλω

Link to comment
Share on other sites

Για του λόγου το αληθές, το δοκίμασα κι εγώ με region Ταϊβάν, και ιδού το αποτέλεσμα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη εάν το αποδεχθώ. e82da79948d7759e67a908fe1d47afc8.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Μπορεί να έχει ήδη απαντηθεί αλλά δεν το βρήκα.

Υπάρχει κάποιο θέμα στο miui που να αλλάζει ανάλογα τον καιρό της περιοχής που βρίσκομαι?

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χθες την 9.0.7 βάζοντας περιοχή taiwan.

Δεν είδα κάποια διαφορά σε απόδοση ή μπαταρία.

Έφτιαξε η ειδοποίηση στο whatsapp. Μπορώ να απαντήσω κατευθείαν από την ειδοποίηση, χωρίς να μπω στην εφαρμογή.

Επίσης εμφανίστηκαν 2 εφαρμογές (ένα πληκτρολόγιο, κ μια εφαρμογή mi store) τις οποίες απεγκατεστησα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Μπορεί να έχει ήδη απαντηθεί αλλά δεν το βρήκα.

Υπάρχει κάποιο θέμα στο miui που να αλλάζει ανάλογα τον καιρό της περιοχής που βρίσκομαι?

 

Εάν δεν εννοείς live widget όπου υπάρχει αυτό που λες, εννοώ με την stock εφαρμογή του καιρού, όπου ανάλογα τον καιρό και την τοποθεσία αλλάζει το widget σε πραγματικό χρόνο το γραφικό του (πχ εάν βρέχει στη περιοχή που βρίσκεσαι, δείχνει βροχή) , εάν λοιπόν δεν εννοείς αυτό και μιλάς για ολόκληρο theme, τότε οχι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο που θέλεις φίλε μου.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν εννοείς live widget όπου υπάρχει αυτό που λες, εννοώ με την stock εφαρμογή του καιρού, όπου ανάλογα τον καιρό και την τοποθεσία αλλάζει το widget σε πραγματικό χρόνο το γραφικό του (πχ εάν βρέχει στη περιοχή που βρίσκεσαι, δείχνει βροχή) , εάν λοιπόν δεν εννοείς αυτό και μιλάς για ολόκληρο theme, τότε οχι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο που θέλεις φίλε μου.

 

υπαρχει το Theme weather

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε MIUI 9 (εγώ έχω την aroma stable 9.0.4.0 από το ελληνικό φόρουμ) όταν είναι plugged in τα ακουστικά οι ειδοποιήσεις του whats app ακούγονται από το μεγάφωνο γιατί σε εμένα δεν ακούγονται ενώ με διάφορες MIUI 8 που είχα δοκιμάσει δεν είχα θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χθες την 9.0.7 βάζοντας περιοχή taiwan.

Δεν είδα κάποια διαφορά σε απόδοση ή μπαταρία.

Έφτιαξε η ειδοποίηση στο whatsapp. Μπορώ να απαντήσω κατευθείαν από την ειδοποίηση, χωρίς να μπω στην εφαρμογή.

Επίσης εμφανίστηκαν 2 εφαρμογές (ένα πληκτρολόγιο, κ μια εφαρμογή mi store) τις οποίες απεγκατεστησα.

 

Γράφουν πως βγήκε η 9.0.7. (βάζοντας ως region Taiwan). Αν τη περάσει κανείς ας μας πει εντυπώσεις

 

εβαλα περιοχη Ταιβαν και μου βγαζει την 9,0,7,0 309 ΜΒ αλλα η περιγραφη ειναι ολα Κινεζικα και φοβαμαι να την βαλω

 

Για του λόγου το αληθές, το δοκίμασα κι εγώ με region Ταϊβάν, και ιδού το αποτέλεσμα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη εάν το αποδεχθώ. [MG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171227/e82da79948d7759e67a908fe1d47afc8.jpg[/MG]

Το σωστό είναι να περιμένουμε να έρθει επίσημη ΟΤΑ εις τας Ευρώπας region. Οι απωανατολίτικες αναβαθμίσεις αφορούν τις εκεί προδιαγραφές της συσκευής που ξέρουμε ότι διαφέρουν με τις δικές μας. Οπότε υπομονή μέχρι να δούμε αν αυτή η ΟΤΑ εφαρμόζει στις δικές μας, μάλλον κάνουν τεστ στις εκεί αγορές, να λάβουν τα πρώτα feedback και μετά θα διοχετευτεί στις υπόλοιπες αγορές με τις προβλεπόμενες διορθώσεις.

Edited by Vangelis_D9
Link to comment
Share on other sites

Το σωστό είναι να περιμένουμε να έρθει επίσημη ΟΤΑ εις τας Ευρώπας region. Οι απωανατολίτικες αναβαθμίσεις αφορούν τις εκεί προδιαγραφές της συσκευής που ξέρουμε ότι διαφέρουν με τις δικές μας. Οπότε υπομονή μέχρι να δούμε αν αυτή η ΟΤΑ εφαρμόζει στις δικές μας, μάλλον κάνουν τεστ στις εκεί αγορές, να λάβουν τα πρώτα feedback και μετά θα διοχετευτεί στις υπόλοιπες αγορές με τις προβλεπόμενες διορθώσεις.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι συσκευές είναι ακριβώς ίδιες και δεν διαφέρουν από τις δικές μας, οπότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το update.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έβαλα αυτό το theme weather και περιμένω αλλαγή καιρού για να δω τί κάνει...
εγω δε το βρισκω
Link to comment
Share on other sites

Με 9.0.7 η πιο σημαντικη αλλαγη ειναι στις ειδοποιησεις οπου μπορεις στο gmail τουλάχιστον που δοκιμασα να βλεπεις ολο το μειλ και να απαντας απο εκει...
Link to comment
Share on other sites

Με 9.0.7 η πιο σημαντικη αλλαγη ειναι στις ειδοποιησεις οπου μπορεις στο gmail τουλάχιστον που δοκιμασα να βλεπεις ολο το μειλ και να απαντας απο εκει...

 

Το θέμα με τη φόρτιση που φτάνει στο 98% διορθώθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τη φόρτιση που φτάνει στο 98% διορθώθηκε;

 

Το πρόβλημα αυτό υφίσταται στη global stable? Γιατί το δικό μου πάει κανονικά στο 100%

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Με 9.0.7 η πιο σημαντικη αλλαγη ειναι στις ειδοποιησεις οπου μπορεις στο gmail τουλάχιστον που δοκιμασα να βλεπεις ολο το μειλ και να απαντας απο εκει...
δλδ βαζουμε taiwan κανουμε ενημερωση και μετα το γυρναμε greece ?
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι
και που το αλλαζουμε αυτο ?εχει κανονικα ελληνικα μεσα ?δουλευει κανονικα ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...