Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα θα παρετε miui 9 ?
Νομίζω η Ινδία θα πάρει σήμερα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο αρχιζει να ρολαρει η 9.0.1.0 global stable

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το περιεργο ειναι οτι διαφημιζουν νεο συστημα notifications αλλα στις chinese dev δεν εχει ερθει ακομα κατι τετοιο.Ελπιζω να μην δουλευει μονο για 2-3 app.Για να δουμε..

 

http://i67.tinypic.com/sfgqaa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για αλλαγές στο σύστημα Notification. Είμαι τους τελευταίους μήνες σε AOSP Extended, Alpha Oreo. Λέτε να δοκιμάσω να γυρίσω σε MIUI? Πραγματικά έφτιαξαν τις ειδοποιήσεις; Φαίνονται κανονικά τα quick action buttons (archive, reply etc)?
Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει αύριο, βγαίνουν οι εβδομαδιαίες developer ROMs. 7.11.2 απ ότι λένε στο MiUI forum.

Βασική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 5 Global (whyred) -- OS: MiUI 10 Global Beta (Android 8.1)

Εφεδρική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 4 Global (mido) -- OS: LineageOS 15.1 (Android 8.1)

Δίκτυο: WIND

Link to comment
Share on other sites

https://drive.google.com/file/d/0B7EIWCdssStZNjJ0MWNxUXl5NEU/view?usp=drivesdkΒγήκε ήδη η miui 9. Την περνάω τώρα. view?usp=drivesdk

 

Stable?

10 χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

 

για πες εντυπώσεις?

από που την κατέβασες?

Link to comment
Share on other sites

για πες εντυπώσεις?

από που την κατέβασες?

 

 

 

Μόλις τώρα την έβαλα εντυπώσεις από αύριο. Μέχρι στιγμής καλά φαίνεται να πάει. Ίσως λίγο πιο γρήγορη μου φαίνεται. Μου την έβγαλε στις αναβαθμίσεις του συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα την έβαλα εντυπώσεις από αύριο. Μέχρι στιγμής καλά φαίνεται να πάει. Ίσως λίγο πιο γρήγορη μου φαίνεται. Μου την έβγαλε στις αναβαθμίσεις του συστήματος.
ωραία , άρα σύντομα θα την έχω και εγώ. ακόμα δεν έχει βγάλει κάτι βέβαια
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!! Αγορασμένο από info quest. 8902fcb53961fc7e083ec1401be46261.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη εντύπωση πάει αέρας. 46019c6929fe0acdcce90cde9283db0b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα κι εγώ την 9 , έχουμε και διαχωρισμό οθόνης!!!! :D

 

38113653421_d3bc68cdb0_c.jpg

Edited by skydiver

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα MUI 9 απ το πρωι και δεν το ειχα παρει απο infoquest! μικροαλλαγες στα animations σε καποια widget οπως αυτο του καιρου,αλλαγες στα εικονιδια στην εφαρμογη security

κλπ.. και Split screen οπως ειπαν κ τα αλλα παιδια πιο πανω! Επισης αυτο που παρατηρησα ειναι οτι στην εφαρμογη themes δεν εχουν μπει ελληνικα Ειναι στα αγγλικα η εφαρμογη,τουλαχιστον σε μενα.Κατα τα αλλα νομιζω πως ειναι ενα τσακ πιο γρηγορο το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα

Έχω το note 4 snapdragon 625 32gb με miui 8.5.8.0 global stable NCFMIED θα πάρω αναβάθμιση σε miui 9 χρειάζεται να κάνω κάτι ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα και ενα factory reset καλου κακου..restore απο miui backup και ετοιμος ...θελω να δω για μπαταρια αλλα αυτο αυριο-μεθαυριο...ευχαριστημενος απο xiaomi ως τωρα,το miui μου αρεσει πιο π[ολυ απο το stock android
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...