Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν παρέχει απόλυτη προστασία όμως, το κάτω μέρος ειναι ακάλυπτο οπως και τα κουμπιά στο πλάι

 

προτιμώ τη nillkin nature, λεπτή με καλύτερη προστασία στις κάμερες και δεν αφήνει ακάλυπτο τίποτα

 

 

 

Δεν έχεις άδικο, γιαυτο έγραψα ομορφιά και κράτημα :) αλλά προσωπικά βαρέθηκα τις tpu οπτικά αλλά και πρακτικά καθώς δυσκολεύομαι να βγάλω το κινητό ελεω σιλικόνης από το τσαντάκι το καλοκαίρι ή το μπουφάν το χειμώνα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχεις ενα δίκιο σ αυτό, θέλουν και συχνό πλύσιμο γιατί κιτρινίζουν οι διάφανες.. πολύ καλή και η sparkle αλλά δεν βολεύουν τα βιβλιαράκια για να τραβάς φωτο.. είμαι φαν των ultra thin θηκών ειδικά σε κινητά-κοσμήματα όπως είναι το P10
Link to comment
Share on other sites

Αν ειχαμε δυνατοτητα να βαλουμε τζαμακι που να παταει σωστα μεχρι τις ακρες,συμφωνω για το θεμα θηκων. Αλλα δυστυχως χωρις τζαμακι δεν θελω να ρισκαρω και χωρις θηκη που να καλυπτει και οθονη. Περιμενω δυο λεπτες μαυρες λαστιχενιες απο ebay, η μια δειχνει σαν φιμε ή αλλη τελειως μαυρη, 3 ευρω συνολο. Θα ποσταρω φωτο για να χουμε ετσι μια συλλογη.
Link to comment
Share on other sites

Αν ειχαμε δυνατοτητα να βαλουμε τζαμακι που να παταει σωστα μεχρι τις ακρες,συμφωνω για το θεμα θηκων. Αλλα δυστυχως χωρις τζαμακι δεν θελω να ρισκαρω και χωρις θηκη που να καλυπτει και οθονη. Περιμενω δυο λεπτες μαυρες λαστιχενιες απο ebay, η μια δειχνει σαν φιμε ή αλλη τελειως μαυρη, 3 ευρω συνολο. Θα ποσταρω φωτο για να χουμε ετσι μια συλλογη.

 

λεω να το ρισκάρω και να το παραγγείλω..

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-H-PRO-9H-Hardness-0-2mm-2-5D-Tempered-Glass-Protector-for-HUAWEI-P10-/132189253152?epid=4005161353&hash=item1ec717ee20:g:SNwAAOSwcaFZFN8F

 

μακάρι να είναι έτσι όπως στις φωτογαφίες και να πατάει καλά

Link to comment
Share on other sites

Tο χω δει και νομιζω ειναι πιο μικρο επιτηδες για να μην παταει στο καμπυλωτο μερος της οθονης. Μακαρι να ειναι καλο και να το προτιμησουμε. Εγω πηρα αυτο για δοκιμη,μιας και το χρωματισμενο πλαισιο λεει οτι ειναι ευκαμπτο και ισως κατσει καλα... http://m.ebay.com/itm/Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Huawei-P10-/282619266682?txnId=0
Link to comment
Share on other sites

λεω να το ρισκάρω και να το παραγγείλω..

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-H-PRO-9H-Hardness-0-2mm-2-5D-Tempered-Glass-Protector-for-HUAWEI-P10-/132189253152?epid=4005161353&hash=item1ec717ee20:g:SNwAAOSwcaFZFN8F

 

μακάρι να είναι έτσι όπως στις φωτογαφίες και να πατάει καλά

 

Φίλε μου μη την πάρεις. Την πήρα και το μετάνιωσα. τουλάχιστον 2mm κενό στην κάθε άκρη. Δεν την πέρασα καν. Έμεινα με τη ζελατίνα του

Link to comment
Share on other sites

Τι έγιναν οι τιμές βρε παιδιά; Εκτοξεύθηκαν στα ύψη;

 

Ναι ναι ανέβηκαν!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είχε βγει το όνομα του κινητού λόγω μνημών, πλέον που φαίνεται ότι όλα έρχονται με ufs, ξανανεβαινει η τιμή

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μη την πάρεις. Την πήρα και το μετάνιωσα. τουλάχιστον 2mm κενό στην κάθε άκρη. Δεν την πέρασα καν. Έμεινα με τη ζελατίνα του

 

οκ ευχαριστώ πολύ.. θα μείνω με την εργοστασιακή ζελατίνα λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έβγαλα την ζελατίνα, δεν άντεξα την ποιότητα κύλισης. Θα μείνει χωρις ζελατίνα ή τζάμι και αυτό όπως και όλα τα προηγούμενα κινητά μου.

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@dgeorge4 τα περισσότερα κινητά πήραν πάνω στις τιμές δες π.χ. και τα s8 s8+ ακόμη και τα περσινά s7 & s7 edge
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

@dgeorge4 τα περισσότερα κινητά πήραν πάνω στις τιμές δες π.χ. και τα s8 s8+ ακόμη και τα περσινά s7 & s7 edge

Γενικά ανέβηκαν όντως αλλά στα Samsung ένα 20€, το P10 πήγε στο +70€

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@dgeorge4 Καλημέρα! Μια που έβγαλες την ζελατίνα και το χρησιμοποιείς χωρίς, μπορείς να καταλάβεις αν έχει όντως ελαιοφοβικη επίστρωση η οθόνη του;
Link to comment
Share on other sites

@dgeorge4 Καλημέρα! Μια που έβγαλες την ζελατίνα και το χρησιμοποιείς χωρίς, μπορείς να καταλάβεις αν έχει όντως ελαιοφοβικη επίστρωση η οθόνη του;

Αν και διάβασα άρθρα περί αυτού πριν τη βγάλω, πρακτικά δε κατάλαβα τί σημαίνει αυτό! Αν είναι περί δαχτυλιών, προσωπικά δεν είναι ενοχλητικό για μένα

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι βασικά ότι αφήνει παραπάνω δαχτυλιες και δεν φεύγει εύκολα μ ένα απλό σκούπισμα με πανάκι.. Απλά τις απλώνει παντού!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι βασικά ότι αφήνει παραπάνω δαχτυλιες και δεν φεύγει εύκολα μ ένα απλό σκούπισμα με πανάκι.. Απλά τις απλώνει παντού!

Αν κρίνω σε σχέση με το 6s μαλλον δεν έχει

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το βαζω αν ενδιαφέρεται κάποιος δίνω το p10 μου Silver 1 μηνός αγρατσουνιστο από cosmote θέλω να πάω σε μεγαλύτερη οθόνη ,στα 370 πμ οποίος θέλει

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από παραλαβή από το επίσημο service στη Μιχαλακοπούλου παρατήρησα πως το τηλέφωνο είχε προεγκατεστημένες εφαρμογές που δεν υπήρχαν πριν π.χ. Facebook, Instagram, αλλά αυτό που με ανησύχησε ήταν πως είδα προεγκατεστημένη την εφαρμογή start της vodafone :mad:. Είμαι στη cyta κινητή και δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα στις κλήσεις μου. Όμως γιατί αυτό? Μου άλλαξαν το firmware; Μήπως το τηλέφωνό μου από unbranded έχει γίνει branded στη vodafone; Πως μπορώ να το ελέγξω αυτό; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Μετά από παραλαβή από το επίσημο service στη Μιχαλακοπούλου παρατήρησα πως το τηλέφωνο είχε προεγκατεστημένες εφαρμογές που δεν υπήρχαν πριν π.χ. Facebook, Instagram, αλλά αυτό που με ανησύχησε ήταν πως είδα προεγκατεστημένη την εφαρμογή start της vodafone :mad:. Είμαι στη cyta κινητή και δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα στις κλήσεις μου. Όμως γιατί αυτό? Μου άλλαξαν το firmware; Μήπως το τηλέφωνό μου από unbranded έχει γίνει branded στη vodafone; Πως μπορώ να το ελέγξω αυτό; :worry:

 

νομίζω facebook και instagram είναι προεγκατεστημένα σε όλα τα firmware.. και στο δικό μου τα είχε που είναι unbranded απο wind

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν είχε κάτι. Και με αφήνει μάλιστα να τις διαγράψω αυτές τις εφαρμογές.

 

Παιδιά έχει κανένας θέμα με το WiFi.. Νομίζω ότι εκεί που βλέπω ένα βίντεο τρώει κολλήματα και πρέπει να κλείσω και να ξανανοίξω το wifi

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν είχε κάτι. Και με αφήνει μάλιστα να τις διαγράψω αυτές τις εφαρμογές.

 

αν δεν τις είχε και τις πέρασες εσύ, λογικό ειναι να μπορείς να τις διαγράψεις

Link to comment
Share on other sites

νομίζω facebook και instagram είναι προεγκατεστημένα σε όλα τα firmware.. και στο δικό μου τα είχε που είναι unbranded απο wind

 

Στο δικό μου δεν υπήρχε τίποτε από αυτά, όμως δεν με απασχολεί γιατί έχω τη δυναντότητα να τα απεγκαταστήσω. Το start της vodafone με ανησυχεί που μόνο disable μπορώ να το κάνω. Που σημαίνει μου έβαλαν ROM της vodafone. Κάνω κάποιο λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους ηρθε ΟΤΑ η Β162 !!!

Μεγεθος 582ΜΒ

Και στα καπακια ηρθε και δευτερη προσαρμοσμενη της Cosmote 105 ΜΒ. Κατευθειαν εμφανιστηκε το WoWifi και WifiCalling πριν καν ρυθμισω τπτ

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...