Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To firmware finder ειναι αυτο εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder ???

 

Παιζει να εχουμε κανενα θεμα με καμια εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To firmware finder ειναι αυτο εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teammt.gmanrainy.huaweifirmwarefinder ???

 

 

 

Παιζει να εχουμε κανενα θεμα με καμια εγγυηση?

 

 

 

Δε το γνωρίζω, αλλά λογικά γιατί να έχεις θέμα, ούτε root δε κάνεις. Επίσης ένα καλό tutorial είναι αυτό εδώ

Απλά όταν αλλάξετε DNS στο wifi για να εμφανιστεί η αναβάθμιση, ξεκινήστε την αναβάθμιση, πατήστε pause, ξαναγυρίστε τις ρυθμίσεις του wifi όπως τις είχατε γιατί αλλιώς τα 2,8Gb θα κατέβουν σε καμία βδομάδα. Το λέει και το βίντεο μέσα, αλλά δε του δίνουν βάση πολλοί στο συγκροτημένο σημείο, όπως και γω, και το κατάλαβα αργότερα

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε το γνωρίζω, αλλά λογικά γιατί να έχεις θέμα, ούτε root δε κάνεις. Επίσης ένα καλό tutorial είναι αυτό εδώ
Απλά όταν αλλάξετε DNS στο wifi για να εμφανιστεί η αναβάθμιση, ξεκινήστε την αναβάθμιση, πατήστε pause, ξαναγυρίστε τις ρυθμίσεις του wifi όπως τις είχατε γιατί αλλιώς τα 2,8Gb θα κατέβουν σε καμία βδομάδα. Το λέει και το βίντεο μέσα, αλλά δε του δίνουν βάση πολλοί στο συγκροτημένο σημείο, όπως και γω, και το κατάλαβα αργότερα

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν έχεις θέμα με εγγύηση με το firmware update ,εδώ και root να κάνεις μπορείς να το επαναφέρεις σε εργοστασιακή κατάσταση και είσαι κομπλέ όχι όπως τα Samsung που γράφει ο Knox και παπαλα η εγγύηση

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Σε Dual Sim δεν έχει αυτή την επιλογή γιατί έβαλα τη 162 αλλά δεν έχω επιλογή για VoLTE?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Σε Dual Sim δεν έχει αυτή την επιλογή γιατί έβαλα τη 162 αλλά δεν έχω επιλογή για VoLTE?

 

Ευχαριστώ.

Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω μόνο το VTR-L09 έχει τέτοια υποστήριξη

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αργήσει μέσω OTA,είναι πολύ βολικό το wificall δεν έχω καλο σήμα σπίτι ,το βαζω σε flight mode ανοίγω wifi και έχω σήμα καμπάνα με χει σώσει και πολύ λιγότερη ακτινοβολία και καλύτερη μπαταρία ;)

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Μα πως γίνεται να έχεις wifi ανοιχτό αφού το βάζεις σε κατάσταση πτήσης?Αφού με το που μπαίνει σε flight mode απενεργοποιείται το wifi

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μα πως γίνεται να έχεις wifi ανοιχτό αφού το βάζεις σε κατάσταση πτήσης?Αφού με το που μπαίνει σε flight mode απενεργοποιείται το wifi

Όπως το είπε ο φίλος, βάζεις Flight mode και ανοίγεις μονό το wifi και έχεις κανονικά την υπηρεσία. Μη μπερδεύεσαι με τη φωνή, όλα περνάνε μετά μέσω data

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπε ο φίλος, βάζεις Flight mode και ανοίγεις μονό το wifi και έχεις κανονικά την υπηρεσία

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

 

Ναι σωστά τώρα το είδα ;)

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω μόνο το VTR-L09 έχει τέτοια υποστήριξη

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

 

Κρίμα και περίμενα την υπηρεσία πως και πως..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παιδιά για να καταλάβω, περνώντας την Β162 (όχι το firmware της Cosmote), δουλεύει κανονικά volte/vowifi? Δεν θέλει το δικο της software?

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παιδιά για να καταλάβω, περνώντας την Β162 (όχι το firmware της Cosmote), δουλεύει κανονικά volte/vowifi? Δεν θέλει το δικο της software?

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

Όχι δεν θέλει!Απλά στέλνεις ένα μνμ στο 1333 και ενεργοποιείται

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Απορία: Εγώ που έχω το VTR-L09 μοντέλο και τη Β162 έκδοση του firmware γιατί δεν έχω τη συγκεκριμένη υπηρεσία?

https://wmpics.pics/di-IYJM.jpg

Edited by djfotisl7
μεγάλο μέγεθος εικόνας
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Απορία: Εγώ που έχω το VTR-L09 μοντέλο και τη Β162 έκδοση του firmware γιατί δεν έχω τη συγκεκριμένη υπηρεσία?

https://wmpics.pics/di-IYJM.jpg

Διότι έχεις Vodafone

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θέλει!Απλά στέλνεις ένα μνμ στο 1333 και ενεργοποιείται

 

Οου, ντίαρ!!! Πέρφεκτ!! :lol:

 

Αψογο! Σε αναμονή λοιπόν πότε θα το δώσουν.

 

Καλημέρα σε όλους! Απορία: Εγώ που έχω το VTR-L09 μοντέλο και τη Β162 έκδοση του firmware γιατί δεν έχω τη συγκεκριμένη υπηρεσία?

https://wmpics.pics/di-IYJM.jpg

 

Διότι έχεις Vodafone

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

 

Μόνον η πράσσινη, παιδιά. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον. Μακάρι να ξεκουνίσει και η κόκκινη, για την μπλέ χλωμό το κόβω!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα μια θήκη αυθεντική της huawei mashup brown για το κινητάκι. Υλικό τσοχας με δέρμα καφέ στα 20€. Από θέμα ομορφιάς και κρατήματος δεν υπάρχει καλύτερη επιλογή πιστεύω

3b04693a1f8471eb4a6831915c625727.jpg

54b4825e31739d450635657688b19f8d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οου, ντίαρ!!! Πέρφεκτ!! :lol:

 

Αψογο! Σε αναμονή λοιπόν πότε θα το δώσουν.

 

 

 

 

Μόνον η πράσσινη, παιδιά. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον. Μακάρι να ξεκουνίσει και η κόκκινη, για την μπλέ χλωμό το κόβω!

 

Ευχαριστώ και τους δύο! Μια εβδομάδα το έχω και προσπαθώ να καταλάβω τι παίζει!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα μια θήκη αυθεντική της huawei mashup brown για το κινητάκι. Υλικό τσοχας με δέρμα καφέ στα 20€. Από θέμα ομορφιάς και κρατήματος δεν υπάρχει καλύτερη επιλογή πιστεύω

3b04693a1f8471eb4a6831915c625727.jpg

54b4825e31739d450635657688b19f8d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το παχαινει?Πόσα χιλιοστά είναι το πάχος του;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το παχαινει?Πόσα χιλιοστά είναι το πάχος του;

Οι φωτογραφιες πιστεύω αδικούν τη θήκη, δε το παχαίνει καθόλου, άμα έχετε πιάσει τις αυθεντικές της Apple που κάνουν το κινητο ψιλογκουμούτσα, ε εδώ είναι το αντίθετο. Έχει και σε άλλα χρώματα άμα ψάξτε στο skroutz που ταιριάζουν γάντι και οπτικά στο μαύρο. Για το λευκό μου πιστεύω αυτή ταιριάζει περισσότερο άμα θέλει κάποιος μόνο back cover

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία φενεται, εξαιρετική.

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάντα απορία.. Αυτή η θήκη είναι από ύφασμα ή απλώς είναι το εφέ; Δεν την αγόρασα γιατί φοβάμαι ότι δεν θα μπορώ να την καθαρίζω εύκολα
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία φενεται, εξαιρετική.

 

The power of the 10

The power of the 10 εσύ, The 10 the good εμείς :)

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες πιστεύω αδικούν τη θήκη, δε το παχαίνει καθόλου, άμα έχετε πιάσει τις αυθεντικές της Apple που κάνουν το κινητο ψιλογκουμούτσα, ε εδώ είναι το αντίθετο. Έχει και σε άλλα χρώματα άμα ψάξτε στο skroutz που ταιριάζουν γάντι και οπτικά στο μαύρο. Για το λευκό μου πιστεύω αυτή ταιριάζει περισσότερο άμα θέλει κάποιος μόνο back cover

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk

 

Ωραία φίλε μ την παρήγγειλα κ εγώ να σαι καλά ;)

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

δεν παρέχει απόλυτη προστασία όμως, το κάτω μέρος ειναι ακάλυπτο οπως και τα κουμπιά στο πλάι

 

προτιμώ τη nillkin nature, λεπτή με καλύτερη προστασία στις κάμερες και δεν αφήνει ακάλυπτο τίποτα

Edited by bill_thes
Link to comment
Share on other sites

δεν παρέχει απόλυτη προστασία όμως, το κάτω μέρος ειναι ακάλυπτο οπως και τα κουμπιά στο πλάι

 

προτιμώ τη nillkin nature, λεπτή με καλύτερη προστασία στις κάμερες και δεν αφήνει ακάλυπτο τίποτα

Και η sparkle της Nillkin που χρησιμοποιω εγω,καλυπτει καθε σημειο και εμπρος και πισω στην καμερα. Οι εργοστασιακες αφηνουν τρυπα και αργα ή γρηγορα θα γρατσουνιστει ευκολοτερα το γυαλι εκει πισω. Η γνησια huawei που μοιαζει με αυτη αλλα καλυπτει και οθονη,ειναι πιο ομορφη κατα τη γνωμη μου αλλα και παλι εχει μεγαλη τρυπα πισω. Αλλα εχει ωραιο θαμπο τζαμακι καθετο. Αλλα εχει και 35 ευρω Ελλαδα ή 13 απο Ebay.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...