Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει αναφερθεί ότι το συγκεκριμένο κατάστημα δεν έχει και τις καλύτερες αξιολογήσεις.

Επίσης η αγορά από Κίνα εμπεριέχει τώρα πια μεγάλο κίνδυνο τελωνείου..

Αν κ off topic σε τι κίνδυνο αναφέρεσαι;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει αναφερθεί ότι το συγκεκριμένο κατάστημα δεν έχει και τις καλύτερες αξιολογήσεις.

Επίσης η αγορά από Κίνα εμπεριέχει τώρα πια μεγάλο κίνδυνο τελωνείου..

Οκ ευχαριστώ... Προσωπικά δεν θα έκανα τέτοια αγορά... Από σκρουντζ να έχουμε αυτή την εγγύηση που θα έχουμε... Στην τελική ας πάει κ Ιταλία αν λέμε αν χρειαστεί...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί ότι το συγκεκριμένο κατάστημα δεν έχει και τις καλύτερες αξιολογήσεις.

Επίσης η αγορά από Κίνα εμπεριέχει τώρα πια μεγάλο κίνδυνο τελωνείου..

 

Από Αγγλία στέλνουν.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Η επικοινωνία μου μαζί τους...

----------------------

eGlobal Central- Markus (eGlobaL Central (EU))

May 22, 13:46 HKT

Dear Customer,

Thank you for your message.

 

With regard to your query, we would like to confirm that orders placed on our site, are shipped out from our Hong Kong Warehouse as we are a Hong Kong Based company. The invoice we send is based only on the price of the item, any tax or vat amount will not be indicated on the invoice

 

However, we ship our orders with special logistics arrangement and therefore all you will need to pay is the prices on website, no VAT, import fees nor hidden charges involved for the customer on any order. Any VAT or customs duties incurred will be settled by eGlobaL. The price you see on the website is the final price you pay for the product.

 

Hereby, we confirm that we will settle VAT, related taxes and custom charges

 

All our products are imported goods and will not come with manufacturer's warranty, but instead we will cover the warranty through our own company. eGlobal covers limited warranty of 24-month on our cameras and lenses, and 12-month on all other items, and 30 days warranty on batteries. The goods need to be sent to UK center \under our warranty service. Should you would like to find out more, please visit: http://www.eglobalcentral.eu/warranty-policy-eu.html

 

Shipping takes 6-8 working days

 

Should you have any further inquiries, please feel free to contact us.

 

Best Regards,

eGlobal Central EU

Από Αγγλία στέλνουν.
Link to comment
Share on other sites

Η επικοινωνία μου μαζί τους...

----------------------

eGlobal Central- Markus (eGlobaL Central (EU))

May 22, 13:46 HKT

Dear Customer,

Thank you for your message.

 

With regard to your query, we would like to confirm that orders placed on our site, are shipped out from our Hong Kong Warehouse as we are a Hong Kong Based company. The invoice we send is based only on the price of the item, any tax or vat amount will not be indicated on the invoice

 

However, we ship our orders with special logistics arrangement and therefore all you will need to pay is the prices on website, no VAT, import fees nor hidden charges involved for the customer on any order. Any VAT or customs duties incurred will be settled by eGlobaL. The price you see on the website is the final price you pay for the product.

 

Hereby, we confirm that we will settle VAT, related taxes and custom charges

 

All our products are imported goods and will not come with manufacturer's warranty, but instead we will cover the warranty through our own company. eGlobal covers limited warranty of 24-month on our cameras and lenses, and 12-month on all other items, and 30 days warranty on batteries. The goods need to be sent to UK center \under our warranty service. Should you would like to find out more, please visit: http://www.eglobalcentral.eu/warranty-policy-eu.html

 

Shipping takes 6-8 working days

 

Should you have any further inquiries, please feel free to contact us.

 

Best Regards,

eGlobal Central EU

 

Με τριγωνική στέλνουν, ναι, αλλά έρχεται Αγγλία και από εκεί Ελλάδα (αυτό που μας ενδιαφέρει για να αποφύγουμε τελωνείο). Τουλάχιστον, αυτό είχαν πει κάποια μέλη που αγόρασαν από εκεί.

Αλλά και από Κίνα να στέλνουν, αυτό -και το paypal- μας καλύπτει "Any VAT or customs duties incurred will be settled by eGlobaL"

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να κανει καποιος ολη αυτη τη μανουρα για να γλυτωσει 10% της τιμης; :wacko:

 

Δε βλέπω κάποια μανούρα πουθενά. Εγώ θα το αγόραζα από εκεί πάντως (αν ενδιαφερόμουν) από τη στιγμή που έχω το paypal να με καλύπτει σε όποια "στραβή".

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω κάποια μανούρα πουθενά. Εγώ θα το αγόραζα από εκεί πάντως (αν ενδιαφερόμουν) από τη στιγμή που έχω το paypal να με καλύπτει σε όποια "στραβή".

 

Δηλαδη, θα περιμενεις 10-12 εργασιμες να σου ερθει (λεει 6-8 για να το στειλουν), θα εχεις εγγυηση μονο απο αυτους 12μηνη για να γλυτωσεις 60€; :X

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, θα περιμενεις 10-12 εργασιμες να σου ερθει (λεει 6-8 για να το στειλουν), θα εχεις εγγυηση μονο απο αυτους 12μηνη για να γλυτωσεις 60€; :X

 

Πουλάνε στα 460 το δίκαρτο με τα 64gb και με εγγύηση; Στείλε link...

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει,η αγορά του δίκαρτου γίνεται με το σταυρό στο χέρι...

Τουλάχιστον,όποιος προβεί σε αυτή,θα πρέπει να πιάσει το λιγότερο δυνατό ρίσκο.

Εγώ από το συγκεκριμένο κατάστημα δε θα αγόραζα με τόσες αρνητικές αναφορές ειδικά πάνω στο customer support...

Χτύπα ξύλο χρειάζεσαι την εγγύηση του καταστήματος... Θα τρέμει το φυλλοκάρδι σου με αυτούς τους τύπους μέχρι να ξεκαθαρίσεις τι και πως...

Τα 'κανε ρόιδο φέτος η LG με τις διαφοροποιημένες εκδόσεις της πάνω στο ίδιο μοντέλο σε διαφορετικές αγορές... :lost:

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδα απο κοντα το Xiaomi Mi Note 2 5.7 inch.

Εψαξα λιγο τιμη και παιζει στα 352 απο https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Note-2-5_7-inch-Dual-Curved-Screen-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-821-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1099143.html?p=RV061632175482015129

 

μοιαζει παρα πολυ με note 7 αυτο που ανατιναζοταν

 

απο g5 που εχω τωρα σκεφτομαι να παω σε αυτο παρα σε g6 ιδια specs εχουν αυτο εχει οθονη amoled

Eσεις τι λετε?

Edited by dleyteris

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο φάουλ να μην εισάγεται επίσημα στην Ελλάδα.πολυ καλή τιμή αλλά αν σου βγάλει πρόβλημα στην καλύτερη θα μείνεις χωρίς κινητό για πολύ καιρό και στη χειροτερη(δικαρτο)θα το κάνεις σπάτουλα για να στοκαρεις τα ντουβάρια...ημουν μεταξύ αυτού και του s8
Link to comment
Share on other sites

κανενας κάτοχος του g6 για να μας πει εντυπώσεις απο το κινητό επιδόσεις και για τής κάμερες στου και την selfie κάμερα, και αν εχει πρόβλημα ι οθόνη οπως στο g5 και γενικά lag?????
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

εχω το g3 2.5 χρονια πλεον σημερα μας ξανα αφησε απο πλακετα αλλα δεν υπάρχει πια εγγυηση οποτε τι κανω να παρω g6 η να παω αλλου; απο χρηση φουλ ιντερνετ mail χαρτες καμερα

και ακομα 2 απορίες 1) η οθονη ξεκλειδώνει- ανοιγει με το διπλο πάτημα; ειναι πολυ βολικό 2) θα πρεπει να προσέξω τπτ στην αγορα του; π.χ. οταν πηρα το g3 κοιτουσαμε για πια χωρα ηταν.

sos παιδια ειμαι χωρις συσκευη κ πρεπει μέχρι το μεσημέρι να παραγγείλω.

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδα απο κοντα το Xiaomi Mi Note 2 5.7 inch.

Εψαξα λιγο τιμη και παιζει στα 352 απο https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Note-2-5_7-inch-Dual-Curved-Screen-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-821-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1099143.html?p=RV061632175482015129

 

μοιαζει παρα πολυ με note 7 αυτο που ανατιναζοταν

 

απο g5 που εχω τωρα σκεφτομαι να παω σε αυτο παρα σε g6 ιδια specs εχουν αυτο εχει οθονη amoled

Eσεις τι λετε?

 

Εμφανισημο κινητακι. Το ειχα ψαξει κ εγω. Εαν σε ενδιαφερει η καμερα να ξερεις απο φωτος κ βιντεο θα φας μεγαλη ηττα σε σχεση με το G5 σου. Τεραστιο πισογυρισμα. Ειδικα ο ηχητικος θορυβος οταν τραβας βιντεο ειναι alcatel δεκαετιας 90... Τοσο τραγικο. Επισης ναι εχει amoled οθονη αλλα οχι τοσο φωτεινη κ καλη οπως η samsung. Οποτε σε συνδιασμο με την σουπερ hdr ips οθονη του G6 που οσοι γουσταρουν amoled την εκθειαζουν για το ποσο φωτεινη ειναι, δεν ξερω εαν θα εχει μεγαλη διαφορα. Καθως και η τιμη για το ρισκο συσκευης χωρις εγγυηση ειναι λιγο αγχωτικη. Απο ελλαδα ουτε καν. Γιατι μιλαμε για τεραστιων διαστασεων λαμογια (infoquest) η οποια το εφερε στα €700!! Το G5 σου κατεμε ειναι ανωτερη συσκευη απο το xiaomi. Εαν δεν εχεις προβλημα με τη συσκευη σου θα σου προτεινα να μεινεις προσωρινα σε αυτη γιατι φετος δεν βγηκαν κινητα που να δικαιολογουν τη μεταβαση απο τα περσινα μοντελα. Με λιγα λογια θα παρεμενα σε G5 και θα κοιτουσα πλεον να αλλαξω απο G7 εποχη και μετα

Edited by logica1
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα

εχω το g3 2.5 χρονια πλεον σημερα μας ξανα αφησε απο πλακετα αλλα δεν υπάρχει πια εγγυηση οποτε τι κανω να παρω g6 η να παω αλλου; απο χρηση φουλ ιντερνετ mail χαρτες καμερα

και ακομα 2 απορίες 1) η οθονη ξεκλειδώνει- ανοιγει με το διπλο πάτημα; ειναι πολυ βολικό 2) θα πρεπει να προσέξω τπτ στην αγορα του; π.χ. οταν πηρα το g3 κοιτουσαμε για πια χωρα ηταν.

sos παιδια ειμαι χωρις συσκευη κ πρεπει μέχρι το μεσημέρι να παραγγείλω.

ευχαριστώ.

Και εγω στην ιδια φαση ειμαι. Αν κ ζει ακομα το g3 μου (απο αυτο στελνω μηνυμα) Εγω θα σου προτεινα να περιμενεις σιγουρα 1 μερα να δεις και το one plus 5. Τωρα εαν βιαζεσαι κ δεν μπορεις χωρις κινητο καθόλου εστω κ για δυο τρεις μερες... Και στην εξισωση υπαρχει χρηση καμερας συχνη τοτενες εφυγες για G6 οπως εισαι. Κατι μου λεει οτι το G6 ειναι το κινητο της χρονιας... Δεν εχω δει ουτε μια αρνητικη κριτικη πουθενα. Πολλοι το προτιμουν σε σχεση με το s8. Ειδικα στην αμερικη εχει κανει μεγαλη εντυπωση απο τους κατοχους γιατι τα μαγαζια εκει τους ελεγαν ασχημα λογια για να τους αποτρεψουν κ να πανε σε samsung iphone κλπ... Ομως οποιοι το πηραν επαθαν πλακα με το ποσο καλο και all arround ειναι. Με συνεπεια να εχει κατακληστει το youtube απο βιντεακια αποθεωσης. Κονκλουζιόν: περιμενε 1 μερα. Αυριο στις 19.00 βγαινει το oneplus5 (μηπως σαρέσει- να δουμε τι προσφερει κ σε ποια τιμη κ στα καπακια εφυγες για G6 ;p)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεγάλο φάουλ να μην εισάγεται επίσημα στην Ελλάδα.πολυ καλή τιμή αλλά αν σου βγάλει πρόβλημα στην καλύτερη θα μείνεις χωρίς κινητό για πολύ καιρό και στη χειροτερη(δικαρτο)θα το κάνεις σπάτουλα για να στοκαρεις τα ντουβάρια...ημουν μεταξύ αυτού και του s8

 

Η Procordia αναλαμβανει επισημα την εγγυηση του ευρωπαικου μοντελου. Γιατι να μεινεις για πολυ καιρο χωρις κινητο;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κατι μου λεει οτι το G6 ειναι το κινητο της χρονιας... Δεν εχω δει ουτε μια αρνητικη κριτικη πουθενα. Πολλοι το προτιμουν σε σχεση με το s8. Ειδικα στην αμερικη εχει κανει μεγαλη εντυπωση απο τους κατοχους γιατι τα μαγαζια εκει τους ελεγαν ασχημα λογια για να τους αποτρεψουν κ να πανε σε samsung iphone κλπ... Ομως οποιοι το πηραν επαθαν πλακα με το ποσο καλο και all arround ειναι. Με συνεπεια να εχει κατακληστει το youtube απο βιντεακια αποθεωσης.

 

Αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί τα παραπάνω σίγουρα δεν ισχύουν σε αυτό τον απόλυτο βαθμό. Μπορώ να ανεβάσω σχετικά link αλλά δεν υπάρχει λόγος. Το G6 είναι σίγουρα αξιοπρεπέστατη συσκευή αλλά έχει τα υπέρ και τα κατά όπως όλες. Μέχρι εκεί...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί τα παραπάνω σίγουρα δεν ισχύουν σε αυτό τον απόλυτο βαθμό. Μπορώ να ανεβάσω σχετικά link αλλά δεν υπάρχει λόγος. Το G6 είναι σίγουρα αξιοπρεπέστατη συσκευή αλλά έχει τα υπέρ και τα κατά όπως όλες. Μέχρι εκεί...

Πως και δεν υπαρχει λογος; ανεβασε link να δουμε... Εγω ψαχνω για αρνητικα links κ δεν μπορω να βρω τιποτα. Μονο υμνους ακούω. Ειδικα απο USA πλευρα. Και ψαχνω τα αρνητικα περισσοτερο γιατι τα θετικα σα χρηστης lg λιγο πολυ τα ξερω. Αλλα δεν εχω βρει οσο κ να εχω ψαξει, οποτε εαν εχεις βρει καποια σοβαρη αναλυση που να

Καταληγει αρνητικα θα ηθελα πολυ να την δω

Επισης ο απολυτος βαθμος ποιος ειναι; το οτι πολλοι το προτιμουν απο το s8 ειναι γεγονος. Το οτι το αποθεωνουν κ γραφουν υμνους κ αυτο γεγονος ειναι. Το οτι οι εταιριες το κακολογουν κ προτρεπουν τους αμερικανους να πανε σε samsung η iphone και αυτο γεγονος ειναι κ μαλιστα εχει αναφερθει σε πολλαπλα reviews... Γεγονοτα μεταφερω απο αυτα που βλεπω οποτε η εκφραση ας μην ειμαστε απολυτοι ειναι λιγακη ακυρη δεν νομιζεις;

Edited by logica1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Όπως στο παρόν θέμα, έτσι και στα forum του εξωτερικού αναφέρονται πολλά παράπονα για τις ελλείψεις της συσκευής (ακόμα και σε σχέση με το G5) αλλά και σε σχέση με τις συσκευές ανάλογα το region στο οποίο προορίζεται. Μη πας μακριά, ρίξε μια ματιά στις πίσω σελίδες του παρόντος θέματος.

 

Όσον αφορά τα reviews των γνωστών reviewers, εννοείται ότι ως επί των πλείστων το πρόσημο είναι θετικό, δεν είπε κανείς το αντίθετο αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι η απόλυτη συσκευή της χρονιάς... είτε μας αρέσει, είτε όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως στο παρόν θέμα, έτσι και στα forum του εξωτερικού αναφέρονται πολλά παράπονα για τις ελλείψεις της συσκευής (ακόμα και σε σχέση με το G5) αλλά και σε σχέση με τις συσκευές ανάλογα το region στο οποίο προορίζεται. Μη πας μακριά, ρίξε μια ματιά στις πίσω σελίδες του παρόντος θέματος.

 

Όσον αφορά τα reviews των γνωστών reviewers, εννοείται ότι ως επί των πλείστων το πρόσημο είναι θετικό, δεν είπε κανείς το αντίθετο αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι η απόλυτη συσκευή της χρονιάς... είτε μας αρέσει, είτε όχι.

 

Δεν τις εχω ολες τις συσκευες στα χερια μου για να εκφερω προσωπικη αποψη, αλλα αποτι διαβαζω κοινος παρονομαστης σε ολα μα ολα τα reviews ειναι οτι η συσκευη αυτη αποτελει 1. την καλυτερη συσκευη ολων των G. 2. οτι αποτελει την φετινη ευχαριστη εκπληξη. Διοτι ενω ολοι οι reviewers ηταν ετοιμοι να γραψουν αρνητικες κριτικες περισσοτερο για τη βιασυνη της LG να το κυκλοφορησει με τον 821, στην πραξη εμειναν ολοι με το στομα ανοιχτο! Σε ταχυτητα αποκρισης ανοιγμα εφαρμογων browsing κλπες καθημερινες χρησεις στις 8 απο τις 10 τις ανοιγει ενα τικ γρηγοροτερα απο τον 835 του s8. Νομιζω τα εχεις δει και εσυ ο ιδιος αυτα που μεταφερω. Επισης απο μπαταρια κραταει λιγο περισσοτερο απο το S8 (και σε αυτο τον τομεα ηταν ετοιμη να κραξουν την επιλογη για 3300 και οχι μεγαλυτερης και ομως...) και 3. με το πως οδευει τιμολογιακα ειμαστε κοντα στο να ανακυρηχθει FLAGSHIP KILLER 2017 (απο αλλου το περιμεναν - oneplus- και απο αλλου τους ηρθε LG)

Ναι ελλειψεις εχει. και εγω θα ηθελα και led ειδοποιησεων (για να μην αναγκαζομαι να εχω το allways on που τρωει γυρω στο 15% της μπαταριας, και εγω θα ηθελα να εχει IR για tv, aircondition, κλπ, και εγω θα ηθελα να διατηρουσε αποσπομενη μπαταρια και ας μην ηταν αδιαβροχο. Λες και θα κανω ντουζ με το κινητο στο χερι η λες και θα το παρω μαζι μου στα μακροβουτια στη θαλασσα-κατι που ουτως η αλλως ειναι τεραστιο ρισκο γιατι η αδιαβροχοποιηση ειναι για γλυκο νερο μονο καθως επισης δεν σε καλυπτει η εγγυηση ειτε μιλαμε για γλυκο ειτε για αλμυρο νερο)... τωρα απολυτη συσκευη κατεμε δεν υπαρχει κ δεν εχει υπαρξει ποτε. αλλα 2 πραγματακια θα τα ηθελα πολυ. 1ον θα ηθελα να εχει οπτικο σταθεροποιητη και ο wide φακος. 2ον εχω παθει πλακα με την αργη κινηση του νεου SONY. και πολυ θα ηθελα αυτη τη δυνατοτητα να την ειχε φερει στο G6. Ας ελπισουμε να τη φερει απο G7 και μετα...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Διοτι ενω ολοι οι reviewers ηταν ετοιμοι να γραψουν αρνητικες κριτικες περισσοτερο για τη βιασυνη της LG να το κυκλοφορησει με τον 821, στην πραξη εμειναν ολοι με το στομα ανοιχτο! Σε ταχυτητα αποκρισης ανοιγμα εφαρμογων browsing κλπες καθημερινες χρησεις στις 8 απο τις 10 τις ανοιγει ενα τικ γρηγοροτερα απο τον 835 του s8. Νομιζω τα εχεις δει και εσυ ο ιδιος αυτα που μεταφερω.

 

Στα speedtest χάνει και από το S8 αλλά και από το περσινό OnePlus 3T. Υπάρχουν πολλά σχετικά video.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί το χαβά της η LG συνεχίζει με ξεδιάντροπο φτύσιμο των καταναλωτών στην Ευρώπη θεωρώντας μας ιθαγενείς και υποτιμώντας τη νοημοσύνη μας προσφέροντας την πλέον πετσοκομμένη version ενώ εξωτερικό συνεχίζει ακάθεκτη να προσφέρει ακόμα πιο Premium version :down::wacko:

https://techblog.gr/mobile/lg-g6-plus-and-32gb-g6-revealed-3892/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στα speedtest χάνει και από το S8 αλλά και από το περσινό OnePlus 3T. Υπάρχουν πολλά σχετικά video.

 

ναι τα βιντεακια του Μαρτιου εδειχναν ενα τικ μπροστα το S8, αλλα εαν φιλτραρεις στο youtube search και κοιταξεις προσφατες συγκρισεις (1 μηνα) θα δεις αρκετα βιντεακια που δειχνουν το G6 να ειναι ενα τικ γρηγοροτερο του S8

Ενα γρηγορο παραδειγμα

ο λογος που σου λεω να κοιταξεις πιο προσφατα comparison videos ειναι γιατι λογικα ολο και καποιο update θα εχει γινει στο software σε σχεση με το software του Μαρτιου.

Οπως και να εχει, κατα τη γνωμη μου οι διαφορες ειτε ειναι το ενα ειτε το αλλο ενα τικ γρηγοροτερο, ειναι εντελως αμηλετεες εως αστειες για οποιαδηποτε συζητηση απλα το concept ειναι οτι ενω φοραει παλιοτερο επεξεργαστη, η LG εχει κανει τρομερη δουλεια στη βελτιστοποιηση του-σε τετοιο βαθμο που ο χρηστης να μην καταλαβαινει οποιαδηποτε διαφορα.

 

EDIT: ασχετα απο ταχυτητα κοιτα απο 1'54" εως 2'02" ποσο λαναθασμενη αποκριση του κοκκινου εχει η οθονη του S8--η οποια δειχνει το youtube σε πορτοκαλι αποχρωση!

 

Οσο αφορα το oneplus3t ουτε που με ειχε απασχολησει γιατι δεν μου αρεσει σαν κινητο. (απο εμφανιση και απο καμερα) τωρα που το ειπες και το κοιταξα οντως το One plus 3t δειχνει να ειναι μισο τικ πανω απο G6. Αλλα και παλι οι διαφορες ειναι τοσο μικρες που...ναχαμε να λεγαμε...

Edited by logica1
Link to comment
Share on other sites

και εγω το κοιταω αλλα βλεπω σε σχεση με το σ8, χειροτερη καμερα ειδικα σε λιγο φως, θετικο το οτι εχει wide, πιο αργο , πιο μουντη οθονη, περυσινος επεξεργαστης και το ευρωπαικο μοντελο που εχει εγγυηση κουτσουρεμενο σε σχσεση με το μοντελο που παει ΗΠΑ και Κορεα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...