Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπες στο google drive σου και πατα τις 3 παυλες που εχει πανω αριστερα..εκει θα βρεις επιλογη "κοινη χρηση με εμενα"..πατα το κ θα σου βγαλει τις εφαρμογες που κατεβασες..βρες ποια θελεις κ πατησε παρατεταμενα πανω της..

Θα σου βγαλει καποιες επιλογες κ μια απο αυτες ειναι η ληψη..κανε παλι ληψη κι εγκατασταση..εμενα ετσι δουλεψε.

 

δυστυχως δεν το βρισκω καπου στο google drive

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να παρω αυτο ή λογω διαφορας Amber Θα μου κανει κανα θεμα; https://www.skroutz.gr/s/11249048/Huawei-USB-Type-C-Cable-Wall-Adapter-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C-AP32.html#specs
Link to comment
Share on other sites

Να παρω αυτο ή λογω διαφορας Amber Θα μου κανει κανα θεμα; https://www.skroutz.gr/s/11249048/Huawei-USB-Type-C-Cable-Wall-Adapter-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C-AP32.html#specs
Γιατί να πάρεις αυτό;

Όχι να μην τον πάρεις. Δεν βλέπω να υποστηρίζει fastcharge 3.0.

Να χρησιμοποιείς τον μαμά φορτιστή ή κάποιον συμβατό με f/charge 3.0

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν το βρισκω καπου στο google drive

 

Αν δεν το εχεις ηδη κανει,κατεβασε τις εφαρμογες το απο τον παρακατω συνδεσμο κ θα σου τα βγαλει στο drive.

Μπες στην πρωτη σελιδα κ θα τα βρεις.

 

https://forum.xda-developers.com/lg-v30/themes/cstark27-google-camera-mod-wide-angle-t3747263

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το εχεις ηδη κανει,κατεβασε τις εφαρμογες το απο τον παρακατω συνδεσμο κ θα σου τα βγαλει στο drive.

Μπες στην πρωτη σελιδα κ θα τα βρεις.

 

https://forum.xda-developers.com/lg-v30/themes/cstark27-google-camera-mod-wide-angle-t3747263

 

Σε ευχαριστώ πολύ το κατέβασα, το βρήκα, το έκανα λήψη μέσα από το Google drive και πάλι μου λέει η εγκατάσταση απέτυχε. Την είχα κάνει απεγκατασταση την παλιά που είχα. Αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω..

 

ειχα τραβηξει καποια στιγμη μια φωτογραφια και μυο ειχε βγαλει μνμ οτι η καμερα καταστραφηκε ανεπανορθωτα αλλα ανοιγει κανονικα η μαμα εφαρμογη και η προηγουμενη εκδοση του cstark. δεν ξερω γιατι δεν με αφηνει να κανω εγκατασταση

Edited by Grigorios1990
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ το κατέβασα, το βρήκα, το έκανα λήψη μέσα από το Google drive και πάλι μου λέει η εγκατάσταση απέτυχε. Την είχα κάνει απεγκατασταση την παλιά που είχα. Αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω..

 

ειχα τραβηξει καποια στιγμη μια φωτογραφια και μυο ειχε βγαλει μνμ οτι η καμερα καταστραφηκε ανεπανορθωτα αλλα ανοιγει κανονικα η μαμα εφαρμογη και η προηγουμενη εκδοση του cstark. δεν ξερω γιατι δεν με αφηνει να κανω εγκατασταση[/quote

 

Πολυ περιεργο οντως..πραγματικα δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο..

Δοκιμασες να βαλεις την προηγουμενη εκδοση κ μετα να κανεις εγκατασταση τη νεα ως ενημερωση της παλιας;

Δεν εχω υποψιν μου καποια αλλη λυση εκτος κι αν δοκιμασεις να γραψεις στον ιδιο τον cstark μεσα στη σελιδα του στο xda που σου εστειλα.

Λογικα θα ξερει κατι παραπανω να σου προτεινει.

Link to comment
Share on other sites

Όντως ηρθε ΟΤΑ και σε εμένα με δίκαρτο 32αρι μοντελο S, είναι 1,8 gb. Την περνάω κατευθείαν απο πάνω ή θα έχει πρόβλημα;

 

Πως καταλαβαίνω τι ακουστικά εχω;

 

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από πάνω εγώ την έκανα

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ, χωρίς πρόβλημα. Ευπρόσδεκτες οι αλλαγές, ανανέωσαν ενα απροβληματιστο κινητό!

 

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της κάμερας του cstark στις σύνθετες ρυθμίσεις τι μοντέλο έχετε βάλει;;
Έχει περάσει κανείς την τελευταία έκδοση για το Q7;
Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει κανείς την τελευταία έκδοση για το Q7;

 

την v3.8 Περασα χτες. και εβαλα το pixel2 εσεις πιο εχετε;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Τι ρυθμίσεις είναι αυτές που λέτε ρε παιδιά για την κάμερα;

Και αν ξέρει κανείς , ο ήχος ενεργοποίησης και απενεργοποίησης αν βγαίνει από ρύθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Τι ρυθμίσεις είναι αυτές που λέτε ρε παιδιά για την κάμερα;

Και αν ξέρει κανείς , ο ήχος ενεργοποίησης και απενεργοποίησης αν βγαίνει από ρύθμιση.

 

Μπορεις να πατησεις και την ενταση. Ανοιγεις το μενου και κλεινεις τον ηχο στο slider που λεει Touch feedback & system δεν εχω δει την μεταφραση στα ελληνικα μαλλον κατι σε αναδραση και ηχοι συστηματος. :rolleyes:

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Υπάρχει κάποιος οδηγός για root της συσκευής με την 20B επανω εφόσων εχει ξεκλειδωθεί ο bootloader;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να πατησεις και την ενταση. Ανοιγεις το μενου και κλεινεις τον ηχο στο slider που λεει Touch feedback & system δεν εχω δει την μεταφραση στα ελληνικα μαλλον κατι σε αναδραση και ηχοι συστηματος. :rolleyes:

 

Έτσι ακριβώς σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας , ποιο powerbank προτεινεται κ το εχει καποιος δοκιμασει με Quick Charge 3.0 ? Οχι απλως Fast Charging που βλεπω στο δημοφιλες Xiaomi , θελω να εκμεταλλευτω στο επακρο το QC 3
Link to comment
Share on other sites

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ακριβώς το ίδιο.

Έχει αναφερθεί και λίγο πιο πάνω στο νήμα.

Λειτουργεί απροβλημάτιστα!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να παρω ενα δευτερο φορτιστη για το κινητο.

Εχεις κανεις παιδια καποιον υπ οψιν του;

 

Εγω εχω παρει αυτον

 

https://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=detail-middle-buytogether-auto

 

Πολυ καλος για τα λεφτα του κ ειναι σε προσφορα,απλα θα αργησει λιγο επειδη ειναι απο Κινα,αν δεν βιαζεσαι..διατιθεται σε λευκο κ μαυρο.

Η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει αρκετα ποιοτικα προιοντα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω ένα LG-H873 στο οποίο δεν υπάρχει η ελληνική

γλώσσα. Υπάρχει κάποιος τρόπος να εγκατασταθεί εκ των υστέρων, ευχαριστώ.:!:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω παρει αυτον

 

https://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=detail-middle-buytogether-auto

 

Πολυ καλος για τα λεφτα του κ ειναι σε προσφορα,απλα θα αργησει λιγο επειδη ειναι απο Κινα,αν δεν βιαζεσαι..διατιθεται σε λευκο κ μαυρο.

Η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει αρκετα ποιοτικα προιοντα.

Ωραιος φαινεται αλλα δεν εχει καλωδιο.

Ειχε η συσκευασια;

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος φαινεται αλλα δεν εχει καλωδιο.

Ειχε η συσκευασια;

 

Δυστυχως οχι δεν ειχε καλωδιο μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...