Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει ναι,και με gcam είναι ακόμα καλύτερη εγώ το g5 το πήρα δύο φορές αλλά οκ πέρσι το καλοκαίρι που το πήρα για τις διακοπές μου έβγαλε το λάδι.Γενικα δεν αξίζει με την καμία 200€ το g5.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ερώτηση ή gcam σας δουλεύει ρε παιδιά; εμένα στο lgv30 μετά την μετάβαση σε Oreo όχι.. Κάνει restarts το κινητό κτλ

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Του είπα να κόψει κάτι γιατί καινούριο κάνει 286 και μου είπε ότι κάνει 310.....επίσης δε θέλω θήκη και τζάμι..

250 και αν είναι και ενός έτους να έχει πέσει η μπαταρία του δεν τα δίνω.

 

Αν σε ενδιαφερει Νίκο, δίνω εγώ το δικό μου, το έχω και σε αγγελία. Είναι μπλε από πίσω και έγινε αγορά 28/5. Εννοείται ότι έχει τα χαρτιά του και την εγγύηση.

Ο λόγος που το δίνω είναι για να δοκιμάσω κανένα mix 2 αν τα καταφέρω.

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1175016-lg-g6-32gb-μπλε-πώληση-ανταλλαγή/

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφερει Νίκο, δίνω εγώ το δικό μου, το έχω και σε αγγελία. Είναι μπλε από πίσω και έγινε αγορά 28/5. Εννοείται ότι έχει τα χαρτιά του και την εγγύηση.

Ο λόγος που το δίνω είναι για να δοκιμάσω κανένα mix 2 αν τα καταφέρω.

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1175016-lg-g6-32gb-μπλε-πώληση-ανταλλαγή/

 

Αν σου πω ότι το μόνο που δεν κοίταξα ήταν το μπλε. Γκρι ή μαύρο μου αρέσει. Άσε λίγο να το ψάξω και θα σου πω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικάρια που το βρίσκεται στα 286 ευρώ το G6 με απλή απόδειξη;;; Στο Skroutz έχει 320 και στο BestPrice Το γράφουν 290 , η τιμή Αυτή είναι με τιμολόγιο μας κοροϊδεύουν κανονικά... Όσο για τις κάμερες εγώ έχω ένα G5 SE Και πρόσφατα ένας φίλος μου πήρε ένα τζι 6 το οποίο αναβαθμίστηκε σε android 8.. οι φωτογραφίες στο τη μέρα έχουν και καλύτερα χρώματα και περισσότερη λεπτομέρεια σε σχέση με το δικό μου κινητό. Και τη νύχτα τα πράγματα είναι πολύ οριακά καλύτερο το G5 se σχεδόν ανύπαρκτες διαφορές.. για την ευρυγώνια κάμερα δεν το συζητάω και πιο Φωτεινός φακός και καλύτερη λεπτομέρεια και λιγότερη παραμόρφωση. Εγώ άκουγα τρελό θάψιμο για την κάμερα του G6, και τώρα με αυτά που βλέπω Απορώ Ίσως να διορθώθηκε πολύ η κάμερα με την αναβάθμιση σε android 8... Αφού δοκίμασα και την Google camera την έκδοση 3,7 και οι διαφορές με τη Μανησία εφαρμογή ήτανε πολύ μικρές..
Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικάρια που το βρίσκεται στα 286 ευρώ το G6 με απλή απόδειξη;;; Στο Skroutz έχει 320 και στο BestPrice Το γράφουν 290 , η τιμή Αυτή είναι με τιμολόγιο μας κοροϊδεύουν κανονικά... Όσο για τις κάμερες εγώ έχω ένα G5 SE Και πρόσφατα ένας φίλος μου πήρε ένα τζι 6 το οποίο αναβαθμίστηκε σε android 8.. οι φωτογραφίες στο τη μέρα έχουν και καλύτερα χρώματα και περισσότερη λεπτομέρεια σε σχέση με το δικό μου κινητό. Και τη νύχτα τα πράγματα είναι πολύ οριακά καλύτερο το G5 se σχεδόν ανύπαρκτες διαφορές.. για την ευρυγώνια κάμερα δεν το συζητάω και πιο Φωτεινός φακός και καλύτερη λεπτομέρεια και λιγότερη παραμόρφωση. Εγώ άκουγα τρελό θάψιμο για την κάμερα του G6, και τώρα με αυτά που βλέπω Απορώ Ίσως να διορθώθηκε πολύ η κάμερα με την αναβάθμιση σε android 8... Αφού δοκίμασα και την Google camera την έκδοση 3,7 και οι διαφορές με τη Μανησία εφαρμογή ήτανε πολύ μικρές..

 

Στο best price 286 έχει με απόδειξη και περίπου 250 με τιμολόγιο βρήκα κάποιο.

Όσο για κάμερα, είχα κάνει άπειρα συγκριτικά στο ανάλογο θέμα που έδειχναν πόσο πίσω έμενε σε λεπτομέρεια το βράδυ με μαμά κάμερα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο επειδή είχα και τα δύο και επειδή είμαι καμμενος με τις κάμερες δεν υπάρχει σύγκριση στην κάμερα,στο lg g5 έχει γίνει τρομερή υλοποίηση απο τις καλύτερες κάμερες που έχουν βγεί ακόμα και σήμερα,αλλά είναι τραγικό σαν κινητό γενικά, υπερθέρμανση, τρελά κολλήματα και μπαταρία ότι χειρότερο μπορεί να φανταστείς.Συνολικα βάζεις μια gcam και πας καρφί για g6 που είναι πολύ ανώτερη συσκευή.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

επειδή τυνχανει να εχω το g5 αυτά που λες είναι μπουρδες το τηλεφωνο είναι σφαιρατο μεχρι σημερα που το εχω περιπου 2 χρονια για την ακριβεια 22 μηνων δεν μου εχει κολλησει ποτε και κανενα πρόβλημα με την θερμοκρασια αντιθέτως παντα με βαρια χρηση δενξεπερναω τους 45 βαθμούς οσο για την μπαταρια τη μερα την βγαζει ανετα για την καμερα δςν το συζητάμε καμια σχεση το g5 καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

επειδή τυνχανει να εχω το g5 αυτά που λες είναι μπουρδες το τηλεφωνο είναι σφαιρατο μεχρι σημερα που το εχω περιπου 2 χρονια για την ακριβεια 22 μηνων δεν μου εχει κολλησει ποτε και κανενα πρόβλημα με την θερμοκρασια αντιθέτως παντα με βαρια χρηση δενξεπερναω τους 45 βαθμούς οσο για την μπαταρια τη μερα την βγαζει ανετα για την καμερα δςν το συζητάμε καμια σχεση το g5 καλυτερο

 

Ο άλλος είχε και τα 2. Εσύ μόνο το G5. Οπότε είναι λίγο κάπως να είσαι τόσο απόλυτος.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Στο best price 286 έχει με απόδειξη και περίπου 250 με τιμολόγιο βρήκα κάποιο.

Όσο για κάμερα, είχα κάνει άπειρα συγκριτικά στο ανάλογο θέμα που έδειχναν πόσο πίσω έμενε σε λεπτομέρεια το βράδυ με μαμά κάμερα

 

Είχε πάρει την οχτάρα το G6 όταν είχες κάνει το συγκριτικό;; Παντού διαβάζω ότι βελτιώθηκε πολύ Η κάμερά του όταν πήρε την οχτάρα για αυτό λέω... Ποια έκδοση της gcam χρησιμοποιούσεs;;

Link to comment
Share on other sites

Είχε πάρει την οχτάρα το G6 όταν είχες κάνει το συγκριτικό;; Παντού διαβάζω ότι βελτιώθηκε πολύ Η κάμερά του όταν πήρε την οχτάρα για αυτό λέω... Ποια έκδοση της gcam χρησιμοποιούσεs;;

 

Όχι δεν είχε 8άρα ούτε δοκίμασα με gcam. Μιλάω για μαμά κάμερα μόνο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Niko_Mpl

 

ΜΗΝ πάρεις G6 πάλι. Please! :shifty::cry:

 

Ότι γουστάρω θα πάρω φίλε μου, αν έχεις πρόβλημα κοίταξε το.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επειδή τυνχανει να εχω το g5 αυτά που λες είναι μπουρδες το τηλεφωνο είναι σφαιρατο μεχρι σημερα που το εχω περιπου 2 χρονια για την ακριβεια 22 μηνων δεν μου εχει κολλησει ποτε και κανενα πρόβλημα με την θερμοκρασια αντιθέτως παντα με βαρια χρηση δενξεπερναω τους 45 βαθμούς οσο για την μπαταρια τη μερα την βγαζει ανετα για την καμερα δςν το συζητάμε καμια σχεση το g5 καλυτερο

 

Μόνο για την κάμερα θα συμφωνήσω μαζί σου. Μπαταρία πολύ απλά για να σε βγάλει το g5 θα πρέπει να μην το χρησιμοποιείς και θερμοκρασία ανεβάζει σχετικά εύκολα. Κατά τα άλλα εγώ ψάχνω να πάρω για 2ο κάβα να υπάρχει οπότε αυτά δε με απασχολούν τόσο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είχε 8άρα ούτε δοκίμασα με gcam. Μιλάω για μαμά κάμερα μόνο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ότι γουστάρω θα πάρω φίλε μου, αν έχεις πρόβλημα κοίταξε το.

 

Για αυτό σου λέω φίλε μου Τώρα με το android 8 Άλλαξαν τα πράγματα.. ένα παιδί έβαλε στο νήμα φωτογραφίες με τι συγκρίσεις καμερών και με την gcam οι διαφορές ήταν πολύ μικρές σε μέτριου φωτισμού φωτογραφίες μέσα σε δωμάτιο....

Link to comment
Share on other sites

Ότι γουστάρω θα πάρω φίλε μου, αν έχεις πρόβλημα κοίταξε το.

 

Προφανώς σε πειράζω αλλά καλή καρδιά. Να πάρεις ότι "γουστάρεις".

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό σου λέω φίλε μου Τώρα με το android 8 Άλλαξαν τα πράγματα.. ένα παιδί έβαλε στο νήμα φωτογραφίες με τι συγκρίσεις καμερών και με την gcam οι διαφορές ήταν πολύ μικρές σε μέτριου φωτισμού φωτογραφίες μέσα σε δωμάτιο....

 

Μακάρι..εξάλλου είδαμε με gcam ότι με το λογισμικό βελτιώνεται

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προφανώς σε πειράζω αλλά καλή καρδιά. Να πάρεις ότι "γουστάρεις".

Συγγνώμη φίλε μου αν έκανες πλάκα..δεν το κατάλαβα. Εννοείται καλοδεχουμενο το χιούμορ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η κάλυψη όλης της οθόνης που έφερε το Oreo, ανέβασε την κατανάλωση της μπαταρίας.

Με το που το απενεργοποίησα, η διάρκεια της μπαταρίας επέστρεψε στα άριστα προηγούμενα του 7.

Το έχει παρατηρήσει και κανένας άλλος αυτό?

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Από που το απενεργοποιεις;
Κάθε εφαρμογή ξεχωριστά, με την τελεία που έχει στα αριστερά.
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος πόσο χρεώνει η procordia για αλλαγή στο τζαμακι της κάμερας;

 

Εγώ πλήρωσα 46,17 για την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

46 ευρώ για δουλειά 3 λεπτών και ανταλλακτικό των 3 ευρώ... Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

συγγνωμη που θα σου απαντησω, αλλα αν δεν εισαι υπαλληλος και μαλιστα απερισκεπτος, νομιζω ειναι κριμα να γραφεις τετοια σχολια.

Μπορει να σου φαινονται πολλα, αλλα ο υπαλληλος ειναι εκει ολη μερα, πληρωνεται, καποιος του πληρωνει ικα, φορους, το σερβις εχει ενοικια, ρευματα κλπ κλπ...

Μερικοι γραφετε καποια πραγματα πραγματα χωρις λογικη. Και εγω θα ηθελα να κοστιζουν ολα οσο μου φαινονται εμενα φθηνα (για αλλον τα 50 ειναι λιγα, για αλλον τα 200 ειναι λιγα, για αλλον τα 10 ειναι λιγα).

Οπως και να εχει, αυτη ειναι η τιμη, μπορεις να πας εξω σε αλλους που δε νομιζω οτι θα επαιρναν πολυ λιγοτερο ή να το κανεις μονος σου με 3 ευρω.

Συγγνωμη που το λεω ετσι, αλλα και στη δουλεια μου, 5 λεπτα μπορει να μου παρει για μια φορολογικη δηλωση, ομως τα κοστη του γραφειου μου, ο χρονος για το διαβασμα μου, τα κοστη των σεμιναριων μου και στην τελικη και η ανταμοιβη μου, δεν κανουν 5 ευρω και ας κανω 5 λεπτα. Να μην μιλησω για τους φορους...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη που θα σου απαντησω, αλλα αν δεν εισαι υπαλληλος και μαλιστα απερισκεπτος, νομιζω ειναι κριμα να γραφεις τετοια σχολια.

Μπορει να σου φαινονται πολλα, αλλα ο υπαλληλος ειναι εκει ολη μερα, πληρωνεται, καποιος του πληρωνει ικα, φορους, το σερβις εχει ενοικια, ρευματα κλπ κλπ...

Μερικοι γραφετε καποια πραγματα πραγματα χωρις λογικη. Και εγω θα ηθελα να κοστιζουν ολα οσο μου φαινονται εμενα φθηνα (για αλλον τα 50 ειναι λιγα, για αλλον τα 200 ειναι λιγα, για αλλον τα 10 ειναι λιγα).

Οπως και να εχει, αυτη ειναι η τιμη, μπορεις να πας εξω σε αλλους που δε νομιζω οτι θα επαιρναν πολυ λιγοτερο ή να το κανεις μονος σου με 3 ευρω.

Συγγνωμη που το λεω ετσι, αλλα και στη δουλεια μου, 5 λεπτα μπορει να μου παρει για μια φορολογικη δηλωση, ομως τα κοστη του γραφειου μου, ο χρονος για το διαβασμα μου, τα κοστη των σεμιναριων μου και στην τελικη και η ανταμοιβη μου, δεν κανουν 5 ευρω και ας κανω 5 λεπτα. Να μην μιλησω για τους φορους...

Φίλε Νίκο καταλαβαίνω αυτό που λες. Η συγκεκριμένη εταιρία όμως χρεώνει 17.5 ευρώ την αναβάθμιση λογισμικού. Αν αυτό δεν λέγεται εκμετάλλευση της άγνοιας κάποιων δεν ξέρω πως αλλιώς να το ονομάσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Μιας και έδωσα το v30 και ξεμεινα και από 2ο κινητό έλεγα να χτυπήσω ένα g6 ή g5 μιας και είναι σε καλές τιμές και τα θεωρώ αρκετά πλήρη. Έχω βρει ένα g5 καινούριο στα 200 ευρώ και g6 σαν καινούριο στα 250. Εσείς τι λέτε, αξίζει το g6 που είναι πιο νέο και πιο πλήρες ή να πάω στο g5 που νομίζω η κάμερα του είναι πιο πλήρης, μόνο σαν κάμερα δηλαδή θετω το δίλημμα καθώς στα άλλα το g6 είναι καλύτερο. Όταν λέω πιο πλήρης εννοώ καλύτερη σε λεπτομέρεια, νυχτερινά κλπ. Έτσι έχω την εντύπωση τουλάχιστον και από ιδία πείρα.

 

Επίσης, δίνει κανείς κάνα g6 εδώ ? Μπήκα στο γνωστό site αγγελιών και το δίνουν πιο ακριβά από καινούριο..

Καλησπέρα εαν δεν βρήκες στείλε pm πουλαω το δικο μου αγορασμένο πριν 40 μερες και λιγο χρησιμοποιημένο...

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο καταλαβαίνω αυτό που λες. Η συγκεκριμένη εταιρία όμως χρεώνει 17.5 ευρώ την αναβάθμιση λογισμικού. Αν αυτό δεν λέγεται εκμετάλλευση της άγνοιας κάποιων δεν ξέρω πως αλλιώς να το ονομάσω.

 

και αυτο υπηρεσια ειναι φιλε μου.

Να στο θεσω αλλιως: Φετος για να κανουν οι αγροτες δηλωση ΟΣΔΕ (η δηλωση που κανουν για επιδοτηση), οι ενωσεις ζητουσαν να τους πανε email...

Εμενα μου ηρθαν 20 να τους φτιαξω "μει", αναθεμα και αν καταλαβαν τι ηθελαν...

Εγω γιατι να το κανω τσαμπα? Μπορω να κανω κατι αλλο ή απλα να το κλεισω και να ευχαριστηθω την κορη μου.. Προσωπικα τους εδιωχνα γιατι δεν ηθελα να ασχοληθω καν με αυτο, αλλα αν καποιος με επρηζε επαιρνα 10αρικο, και ο λογος περα απο τον χρονο ειναι οτι ηδη εχω φαει μπλοκ απο 3 εταιρειες mail Καθως εχω ανοιξει πολλα για την ιδια δουλεια για δικους μου πελατες που θελω νΑ τα χειριζομαι εγω για να μην τους ψαχνω.

 

Θελω να πω οτι καθε υπηρεσια πληρωνεται, και καθε τι που σε σενα φαινεται αστειο, στον αλλο ειναι πολυ μεγαλη δουλεια.

Για μενα το να κανω φορματ ειναι λογος να ξεσκασω απο δουλεια, για τους πολλους ειναι ενα θαυμα που ενα μπουκωμενο Pc γινεται σαν καινουριο...τα 30 ευρω που ζητανε οι τεχνικοι τους φαινονται λιγα για να καταλαβεις, για μας ειναι κοροιδια...επειδη το ξερουμε απλα.

Ομοιως στα αυτοκινητα και σε καθετι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα εαν δεν βρήκες στείλε pm πουλαω το δικο μου αγορασμένο πριν 40 μερες και λιγο χρησιμοποιημένο...

 

Εχεις ΠΜ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα, τα φώτα σας. Έχω παρατηρήσει ότι στα βίντεο καμία κάμερα (με την στοκ εφαρμογή) δεν με ικανοποιεί. Η κοντινή ενώ έχει ωραίες αναλογίες αν και λίγο υπερβολικά ζουμαρισμένη, κάνει ορισμένες φορές ένα πράγμα σαν περίγραμμα γύρω από τα θέματα που τραβάει, σαν να μην έχει ψηλή ανάλυση η σαν να εχεις κανει πολύ ζουμ. Η wide δε μου αρέσει λόγω αλλοίωσης των αναλογιών και επειδή δεν έχει 60fps mode (εκτός και κάνω λάθος).

 

Αύριο απόγευμα λοιπόν θέλω να τραβήξω συγκεκριμένο υλικό το οποίο δεν έχω την ευκαιρία να κάνω συχνά με γρήγορη κίνηση και εναλλαγές φωτισμού (ήλιος κόντρα σε κάποιες φάσεις) και θέλω να πάω έτοιμος. Προτείνετε μου εφαρμογή που να κάνει (με τη συσκευή μας πάντα :p) τη δουλειά καλύτερα από τη στοκ κάμερα είτε free είτε επί πληρωμή. Ξαναλέω με ενδιαφέρει η καλύτερη δυνατή ποιότητα βίντεο σε ανάλυση 1920x1080 KAI 60fps. Ευχαριστώ!

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

και αυτο υπηρεσια ειναι φιλε μου.

Να στο θεσω αλλιως: Φετος για να κανουν οι αγροτες δηλωση ΟΣΔΕ (η δηλωση που κανουν για επιδοτηση), οι ενωσεις ζητουσαν να τους πανε email...

Εμενα μου ηρθαν 20 να τους φτιαξω "μει", αναθεμα και αν καταλαβαν τι ηθελαν...

Εγω γιατι να το κανω τσαμπα? Μπορω να κανω κατι αλλο ή απλα να το κλεισω και να ευχαριστηθω την κορη μου.. Προσωπικα τους εδιωχνα γιατι δεν ηθελα να ασχοληθω καν με αυτο, αλλα αν καποιος με επρηζε επαιρνα 10αρικο, και ο λογος περα απο τον χρονο ειναι οτι ηδη εχω φαει μπλοκ απο 3 εταιρειες mail Καθως εχω ανοιξει πολλα για την ιδια δουλεια για δικους μου πελατες που θελω νΑ τα χειριζομαι εγω για να μην τους ψαχνω.

 

Θελω να πω οτι καθε υπηρεσια πληρωνεται, και καθε τι που σε σενα φαινεται αστειο, στον αλλο ειναι πολυ μεγαλη δουλεια.

Για μενα το να κανω φορματ ειναι λογος να ξεσκασω απο δουλεια, για τους πολλους ειναι ενα θαυμα που ενα μπουκωμενο Pc γινεται σαν καινουριο...τα 30 ευρω που ζητανε οι τεχνικοι τους φαινονται λιγα για να καταλαβεις, για μας ειναι κοροιδια...επειδη το ξερουμε απλα.

Ομοιως στα αυτοκινητα και σε καθετι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχεις ΠΜ..

Προφανώς και είναι κοροϊδία να δωσεις 30 ευρώ για φορματ. Και κάνω αυτή τη δουλειά και στο λέω. Και πες ότι η εργασία είναι 30 ευρώ και είναι φυσιολογικό. Θεωρείς φυσιολογικό το να πωλείται κάτι 533% πάνω από την τιμή αγοράς του;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...