Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι και εμένα κατεβάζει επειδή το εχω στο αυτόματο αλλά δεν μπορώ να δω τις λεπτομέριες η τι κατεβάζει... Λέτε να πηραμε την επόμενη έκδοση android ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τζιφος λετε οχι ορεο;

 

Μπα δεν παιζει τετοιο σεναριο..λογικα ειναι ενημερωση ασφαλειας ιανουαριου..ειχα διαβασει κατι σχετικο χτες σε ενα ξενο σαιτ οτι την πηραν.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που το πήρα πάντως, τέλη Σεπτ, που έκανε τα 2 απανωτά μεγάλα, δεν έχει κάνει τέτοιο update... για αυτό είπα μπας και ...
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα το ακούσουμε όταν θα βγει Oreo! Ότι δίνουν καλοδεχούμενο πάντως. Ξέρει κανείς αν μπορούμε να δούμε τι περιέχουν οι ενημερώσεις;
Link to comment
Share on other sites

Κάνετε λες και πρώτη φορά βγάζει μηνιαίο update.:rolleyes:

 

Για να μη δίνουμε και λάθος εντυπώσεις, μηνιαίο update δεν έρχεται. :lol: Κάθε 2 μήνες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη δίνουμε και λάθος εντυπώσεις, μηνιαίο update δεν έρχεται. :lol: Κάθε 2 μήνες περίπου.

 

Ναι εννοώ το ονομάζει Ιανουαρίου.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κάνετε λες και πρώτη φορά βγάζει μηνιαίο update.:rolleyes:

 

Και να πεις οτι δε διαβασαμε οτι θαρθει καλοκαιρο το μπισκοτο...

Περα απο αυτο, 500ΜΒ αναβαθμιση δεν τη λες νεα εκδοση με τιποτα.

αναμενουμε εντυπωσεις ομως, εγω θα τη βαλω μαλλον σε κανα 2 μερες, να σιγουρευτουμε οτι δεν παιζει καμια στραβη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε ήδη. Καμία διαφορά. :lol:

 

Το Viber με την εσωτερική του κάμερα γιατί βγάζει τόσο χάλια φωτογραφίες στο G6? Στα άλλα smartphone δεν το κάνει.

Αναγκάζομαι να τραβάω με την κάμερα του G6 και μετά να την επισυνάπτω στο Viber.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά σε σχέση με το Nexus 5x η μπαταρία του κινητού σας είναι αρκετά καλύτερη; Σε διάρκεια εννοώ.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά σε σχέση με το Nexus 5x η μπαταρία του κινητού σας είναι αρκετά καλύτερη; Σε διάρκεια εννοώ.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει σύγκριση!

Απολύτως καλύτερη!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σύγκριση!

Απολύτως καλύτερη!

Το νεξουσακι μου βγάζει 3 ώρες το πολύ οθόνη στο 12ωρο με χρήση social πιο πολύ. Με την ίδια χρήση πιστεύεις θα είναι στο 6ωρο ας πούμε το g6;;;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχει αλλαξει κανεις το προστατευτικο στις καμερες?

χτες ξαφνικα το δα κομματια! δε θυμαμαι να μου πεσε το κιν ποτε κατω.. αλλα anyway εχει αλαξει κανεις μονος του? αν ναι ειναι ευκολο?

πηρα τηλ Procordia και ρωτησα κοστιζει 40 ε , δεν με ενοχλει το κοστος απλα δε θελω να χασω το κιν μου για μερες γτ ειναι εργαλειο δουλειας και θελουν να το κρατησουν καποιες ημερες

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρείτε καμια διάφορα με το proximity sensor? Πλέον νομίζω όταν έχω το κινητό στην τσέπη αν ακουμπήσω τον σενσορα με το δάχτυλο ξεκλειδώνει. Δεν νομίζω να το έκανε πριν. Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρείτε καμια διάφορα με το proximity sensor? Πλέον νομίζω όταν έχω το κινητό στην τσέπη αν ακουμπήσω τον σενσορα με το δάχτυλο ξεκλειδώνει. Δεν νομίζω να το έκανε πριν. Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για τσεκαρε στις ρυθμισεις στο κλειδωμα οθονης στη λειτουργια smart lock μηπως ειναι ενεργοποιημενος ο "εντοπισμος on-body"..εμενα παντως δεν μου κανει κατι τετοιο οπως εσενα κ δεν εχω ενεργοποιησει το smart lock.

Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρε στις ρυθμισεις στο κλειδωμα οθονης στη λειτουργια smart lock μηπως ειναι ενεργοποιημενος ο "εντοπισμος on-body"..εμενα παντως δεν μου κανει κατι τετοιο οπως εσενα κ δεν εχω ενεργοποιησει το smart lock.
Όχι, Όχι δεν είναι ότι μένει ξεκλείδωτο. Είναι κλειδωμένο και ξεκλειδώνει ενώ είναι μεσα στην τσέπη.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...