Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοριζικο βασιλη!!Το s8 το εδωσες ?

 

Ευχαριστώ Γιάννη.. ναι ανταλλαγή το έκανα. Το G6 είναι πιο βολικό απο πλευράς οθόνης.. στο S8 με κούραζε η κυρτότητα στο browsing και στα παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραια bill!!πιστευω σε κατασταση καινουριου και με καποια διαφορα γιατι το δικο σου ηταν τσιλικο που το ειχα δει!Περιμενουμε εντυπωσεις στο νημα με τις φωτος!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια bill!!πιστευω σε κατασταση καινουριου και με καποια διαφορα γιατι το δικο σου ηταν τσιλικο που το ειχα δει!Περιμενουμε εντυπωσεις στο νημα με τις φωτος!! :)

 

ναι με τις ζελατίνες ήταν λίγων ημερών.. πήρα και μια καλή τριψήφια διαφορά

 

ανέβασα ενα μινι συγκριτικό στο άλλο νήμα, στα νυχτερινά χάνει στο αυτόματο τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εκανα την ιδια μεταβαση

Αφου περασα για 3 4 μερες απο το 3t

Αλλο πραγμα η φλατ οθονη

Βαζεις ενα τζαμακι ρε παιδι μου και ευχαριστιέσαι

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με την φλατ οθονη ξαναπεστο!Αηδια εχουν καταντησει οι εταιριες πλεον...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Άπειρες φωτογραφίες έχω ανεβάσει στο Flickr

Από oneplus 3, 5

Mate 9

Samsung S8, S8 plus

LG G4, G5, G6

V20...

Προσεχώς U11

 

Μέχρι στιγμής G6 και S8 top

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω... :nagger::cry:

Πόσο κρίμα να μην ξεκλειδώνει o bl και στο H870DS...

Θέλω να κάνω πραγματάκια στο G6 μου..!

Δλδ δε γινεται ουτε ροοτ σε αυτη την εκδοση;
Link to comment
Share on other sites

Δλδ δε γινεται ουτε ροοτ σε αυτη την εκδοση;

 

Νομιζω μετα την mm δεν γινεται ρουτ χωρις ξεκλειδωτο bootloader

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη το θελω για μουσικη κυριως στο τρεξιμο και επειδη δε με βολευουν και τοσο τα ενσυρματα, καθως και το γεγονος οτι dac με ασυρματα δεν υπαρχει, μαλλον θα παρω την απλη εκδοση απο εδω, για να εχω και root. Εξαλλου το dual sim δε με ενδιαφερει, ουτε τα 32gb, αφου υπαρχει δυνατοτητα για επεκταση μνημης..

 

Και θα ψαξω και για ενα καλο ζευγαρι ασυρματα ακουστικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...Ηθελα να ρωτησω επειδη εχω κανει παραγγελια εδω και 10 μερες απο το eglobalcentral,πως μπορω να δω που βρισκεται το κινητο?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...Ηθελα να ρωτησω επειδη εχω κανει παραγγελια εδω και 10 μερες απο το eglobalcentral,πως μπορω να δω που βρισκεται το κινητο?Ευχαριστω
Δες στο e-mail σου. Θα σου εχουν στειλει tracking number.

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το update που ηρθε πλεον μπορει να φορτιζει κλειστο.πριν γινοταν ενεργοποιηση!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη το θελω για μουσικη κυριως στο τρεξιμο και επειδη δε με βολευουν και τοσο τα ενσυρματα, καθως και το γεγονος οτι dac με ασυρματα δεν υπαρχει, μαλλον θα παρω την απλη εκδοση απο εδω, για να εχω και root. Εξαλλου το dual sim δε με ενδιαφερει, ουτε τα 32gb, αφου υπαρχει δυνατοτητα για επεκταση μνημης..

 

Και θα ψαξω και για ενα καλο ζευγαρι ασυρματα ακουστικα.

 

Δοκίμασε της Xiaomi τα bluetooth earphones.Πολυ ωραιος και δυνατός ηχος..

Link to comment
Share on other sites

Γενικα διαβαζω καποια πραγματακια για τον ηχο απο bluetooth, και αρχιζει να μη μου τα λεει και πολυ καλα η lg.. Μου φαινεται τελικα θα μεινω στα ενσυρματα ακουστικα.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη το θελω για μουσικη κυριως στο τρεξιμο και επειδη δε με βολευουν και τοσο τα ενσυρματα, καθως και το γεγονος οτι dac με ασυρματα δεν υπαρχει, μαλλον θα παρω την απλη εκδοση απο εδω, για να εχω και root. Εξαλλου το dual sim δε με ενδιαφερει, ουτε τα 32gb, αφου υπαρχει δυνατοτητα για επεκταση μνημης..

 

Και θα ψαξω και για ενα καλο ζευγαρι ασυρματα ακουστικα.

 

Μόνο τα παρακάτω ενδείκνυται για μέγιστη ασύρματη ακουστική εμπειρία μιας και το G6 έχει AptX HD audio codec.;)

http://www.lg.com/gr/lg-friends/lg-HBS-1100

 

Προσωπικά έχω 2 εδώ και 1+ έτος και είναι όντως εξαιρετικά.

 

Αλλά θα πρέπει βάλεις βαθιά χέρι στην τσέπη.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στο lg g6, η σύνδεση wifi δείχνει 65 Mbps. Για το ίδιο wifi το Nexus 5x δείχνει 130 Mbps.

Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος τέτοιο θέμα στο G6 ?

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Έκανα κ ένα speed test να δούμε πως πηγαίνει :D d01857db0ac5f2b73c077c5c106c84f7.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απίστευτο!!

Μέχρι τώρα είχα δει περί τα 65 στο download με το g-flex μου.

θα κάνω και εγώ μία δοκιμή στο σπίτι για να δω.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε η θηκη nillkin nature grey

ΑΨΟΓΗ

λεπτη τελεια εφαρμογη

Μονο λου αφηνει ολη την περιοχή που ειναι οι καμερες ελευθερη

Κανει γρατζουνιές εκει το τζαμακι ?

Link to comment
Share on other sites

Στην κεντρικη σελιδα εχει αρθρο για την ποιοτητα βιντεο του g6, ο συντακτης μας λεει οτι το g6 εχει OIS που δεν κανει καλη δουλεια, ευτυχως στο v30 γραφει θα εχουμε EIS το οποιο ειναι λεει καλυτερο, γελαστε αφοβα.
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Μόνο τα παρακάτω ενδείκνυται για μέγιστη ασύρματη ακουστική εμπειρία μιας και το G6 έχει AptX HD audio codec.;)

http://www.lg.com/gr/lg-friends/lg-HBS-1100

 

Προσωπικά έχω 2 εδώ και 1+ έτος και είναι όντως εξαιρετικά.

 

Αλλά θα πρέπει βάλεις βαθιά χέρι στην τσέπη.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Καθολου βολικα για τρεξιμο και γυμναστηριο.
Link to comment
Share on other sites

Στην κεντρικη σελιδα εχει αρθρο για την ποιοτητα βιντεο του g6, ο συντακτης μας λεει οτι το g6 εχει OIS που δεν κανει καλη δουλεια, ευτυχως στο v30 γραφει θα εχουμε EIS το οποιο ειναι λεει καλυτερο, γελαστε αφοβα.

 

Πριν μερικές μέρες έγγραψα στο θέμα των φωτογραφιών την άποψή μου για το βίντεο. Είχε πολύ χιόνι μέσα όπως η TV όταν δεν έχει σήμα, σε ένα βίντεο που τράβηξα την κόρη μου μες το σπίτι απόγευμα με λίγο σχετικά φωτισμό. Το σ8 πχ έβγαζε πιο καθαρό βίντεο αλλά με περισσότερη επεξεργασία. Αν δεν είχα μόνο την μπεμπα θα το ανέβαζα αλλά προσωπικά δε μου άρεσε σαν ποιότητα. Θεωρώ ότι τα σονυ που είχα παρόλο ότι δεν είχαν ois έκαναν καλύτερη δουλειά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια βοήθεια πώς μπορώ να βγάλω την μπάρα που ελέγχει την αυξομείωση της μουσικής ;;;;3371b74a20ceaa2716cb9628f4aaa3ff.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...