Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά μια βοήθεια πώς μπορώ να βγάλω την μπάρα που ελέγχει την αυξομείωση της μουσικής ;;;;3371b74a20ceaa2716cb9628f4aaa3ff.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χρόνια πολλά...

κατέβασε κουρτίνα ειδοποιήσεων....πάτα πάνω δεξιά το βελάκι να γίνει επέκταση....πάτα κάτω από τα εικονίδια δεξιά επεξεργασία....πάτα πάνω δεξιά τις 3 κάθετες τελείες...ξετικάρισε ότι δεν θες

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επιτέλους έδωσα το S8+ και πήρα το G6! Άλλη αίσθηση ρε παιδιά. Εντάξει εννοείται πως είναι υποκειμενικό το θέμα, αλλά δεν το μπορούσα το S8+, δεν μου καθόταν καλά κυρίως στο browsing που κάνω πολύ! Αστέρι το G6!!!!
:p
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έδωσα το S8+ και πήρα το G6! Άλλη αίσθηση ρε παιδιά. Εντάξει εννοείται πως είναι υποκειμενικό το θέμα, αλλά δεν το μπορούσα το S8+, δεν μου καθόταν καλά κυρίως στο browsing που κάνω πολύ! Αστέρι το G6!!!!

 

Θα σε ικανοποιησει πολυ στο θεμα browsing,ειναι πολυ βολικο και με πολυ καλη διαχειριση μπαταριας...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Θα σε ικανοποιησει πολυ στο θεμα browsing,ειναι πολυ βολικο και με πολυ καλη διαχειριση μπαταριας...

 

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές όντως. Σ΄ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι να το χαρώ!! Η wide camera είναι όλα τα λεφτά. Απίθανη!!!! Είναι και κάπως πιο smooth από το S8 ή μου φαίνεται;;; Τέλος πάντων μικρές οι διαφορές έτσι κι αλλιώς. Ωστόσο το G6 είναι το τηλέφωνο που μου αρέσει περισσότερο!!!! Είπαμε υποκειμενικά είναι αυτά!!!

:p
Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές όντως. Σ΄ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι να το χαρώ!! Η wide camera είναι όλα τα λεφτά. Απίθανη!!!! Είναι και κάπως πιο smooth από το S8 ή μου φαίνεται;;; Τέλος πάντων μικρές οι διαφορές έτσι κι αλλιώς. Ωστόσο το G6 είναι το τηλέφωνο που μου αρέσει περισσότερο!!!! Είπαμε υποκειμενικά είναι αυτά!!!

 

καλορίζικο....

κι εγώ που έκανα την μετάβαση από s7 edge,την ίδια άποψη έχω...για την σβελτάδα.

...και 2 φώτο...απλή και wide

https://www.flickr.com/photos/32294956@N05/36205032140/in/dateposted-public/

https://www.flickr.com/photos/32294956@N05/35766032444/in/dateposted-public/

Edited by tarif16nikos
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα πρόθυρα να αγοράσω το κινητό... όμως έχω την αίσθηση ότι ίσως πέσει λίγο ακόμα η τιμή του όταν ανακοινωθούν επίσημα τα LG Q6 και V30. Συμφωνείτε; Ή τσάμπα η αναμονή; Λέω να περιμένω 1 μήνα ακόμη...

 

Όσο αφορά το eglobalcentral έχει κανείς διαπιστώσει κάτι το αρνητικό που να έχει ιδιαίτερη βαρύτητα; Πραγματικά θα προτιμούσα να το πάρω από Ελλάδα αλλά η επιλογή του 64GB με Dual Sim στα ίδια λεφτά είναι δελεαστική.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια microSD Kingston. Ξαφνικα καποια στιγμη σταματησε να δουλευει εχασα τα παντα απο μεσα. τη παω στο eshop μου λενε ολα καλα λειτουργει η καρτα. αποριας αξιο πως δεν εδειρα τον πωλητη που μου το επαιζε τρελιτσα ενω εγω εχασα φωτογραφιες ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

 

Κανω το λαθος και την εμπιστευομαι ΞΑΝΑ την καρτα και σημερα με αφηνει ΞΑΝΑ. ομως την βαζω PC και καταφερα να παρω τις φωτογραφιες ενω μεσω κινητου ΔΕΝ μου τις εβλεπε... ξερει κανεις κατι ? το κινητο ειναι ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ το Huawei P10 και την 1η φορα το προβλημα εγινε με ενα LG G5, καμια σχεση η συσκευη δηλαδη...

 

η καρτα φυσικα εφαγε σουτ μολις, αφου πρωτα πηρα απο μεσα τις φωτο... γιατι ομως γινεται αυτο ? το εχει παρατηρησει κανεις αλλος με καποια καρτα ?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα πρόθυρα να αγοράσω το κινητό... όμως έχω την αίσθηση ότι ίσως πέσει λίγο ακόμα η τιμή του όταν ανακοινωθούν επίσημα τα LG Q6 και V30. Συμφωνείτε; Ή τσάμπα η αναμονή; Λέω να περιμένω 1 μήνα ακόμη...

 

Όσο αφορά το eglobalcentral έχει κανείς διαπιστώσει κάτι το αρνητικό που να έχει ιδιαίτερη βαρύτητα; Πραγματικά θα προτιμούσα να το πάρω από Ελλάδα αλλά η επιλογή του 64GB με Dual Sim στα ίδια λεφτά είναι δελεαστική.

 

Εγώ φοβάμαι μην ανέβει λόγω του ότι τελικά διαπιστώνουμε όλοι ότι είναι αρκετά καλύτερο από την αρχική εντύπωση..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα σε ικανοποιησει πολυ στο θεμα browsing,ειναι πολυ βολικο και με πολυ καλη διαχειριση μπαταριας...

 

χωρις παρεξηγηση ειχα το lg g6 για καμια εβδομαδα πριν ειχα s8 το μονο αρνητικο που βρηκα ηταν το browsing.Mε φαινοταν πολυ αργο γενικα αργουσαν να ανοιξουν οι σελιδες σε σχεση π.χ με s8 και οχι μονο.Μια λυση που βρηκα ηταν εγκατεστησα τον YuBrowser που ειναι ειδικος browser για κινητα που εχουν snapdragon.

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θεμα και απο εδώ στο browsing

Γενικά το κινητό ειναι άψογο σε ολα

Αλλο που εμενα με γάργαλαει το mi6 η το p10!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο lg g6, η σύνδεση wifi δείχνει 65 Mbps. Για το ίδιο wifi το Nexus 5x δείχνει 130 Mbps.

Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος τέτοιο θέμα στο G6 ?

To 5x μου ενημερωτικά στο router μου, συνδέεται στα 866mhz (5ghz) Φαντάζομαι και το G6 εκεί θα παίζει.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα θεμα και απο εδώ στο browsing

Γενικά το κινητό ειναι άψογο σε ολα

Αλλο που εμενα με γάργαλαει το mi6 η το p10!!!

 

Κι εγω συντοπιτη,μαλλον σε P10 θα παω απο σημερα με ανταλλαγη το G6 μου.Με κουρασε η απουσια led notification.Τωρα αν κανω λαθος,θα δειξει...:O

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν υπάρχει IR και screen burn στο G6 ε;

Ir δεν έχει ούτε led notification. 2 τεράστια μείον που προηγούμενες ναυαρχίδες της LG τα είχαν.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ir δεν έχει ούτε led notification. 2 τεράστια μείον που προηγούμενες ναυαρχίδες της LG τα είχαν.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Image retention εννοεί όχι ir για να αλλάζει κανάλια.

 

Σιγά τα τεράστια μείον.... :rotfl:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Image retention εννοεί όχι ir για να αλλάζει κανάλια.

 

Σιγά τα τεράστια μείον.... :rotfl:

Ips οθόνες φορούσε πάντα η σειρά G. Δεν έχουν burn in αυτές. Bleeding έχουν.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ips οθόνες φορούσε πάντα η σειρά G. Δεν έχουν burn in αυτές. Bleeding έχουν.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

King το g5 είχε θέμα με image retention.

Link to comment
Share on other sites

King το g5 είχε θέμα με image retention.

Δεν το ήξερα σπάνια ips οθόνες να έχουν τέτοια θέματα. Ghosting burn in έχουν oled amoled. Bleeding οι ips. Ίσως ήταν κάποια ελαττωματική παρτίδα?

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα σπάνια ips οθόνες να έχουν τέτοια θέματα. Ghosting burn in έχουν oled amoled. Bleeding οι ips. Ίσως ήταν κάποια ελαττωματική παρτίδα?

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Κατά την lg χαρακτηριστικό της τεχνολογίας....

Link to comment
Share on other sites

To 5x μου ενημερωτικά στο router μου, συνδέεται στα 866mhz (5ghz) Φαντάζομαι και το G6 εκεί θα παίζει.

Προς το παρόν έχω mobile hotspot από το laptop, και το Wifi είναι στα 2,4 GHz (δεν βρήκα τρόπο να το αλλάξω στα Windows 10 ακόμα). Αλλά στο ίδιο hotspot το 5x δείχνει τη διπλάσια ταχύτητα σύνδεσης στο wifi από το G6. Και τα δύο κινητά στα 2,4 GHz.

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν έχω mobile hotspot από το laptop, και το Wifi είναι στα 2,4 GHz (δεν βρήκα τρόπο να το αλλάξω στα Windows 10 ακόμα). Αλλά στο ίδιο hotspot το 5x δείχνει τη διπλάσια ταχύτητα σύνδεσης στο wifi από το G6. Και τα δύο κινητά στα 2,4 GHz.

 

Με τι καθεστε και ασχολειστε βρε αρρώστια. :lol::lol::lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...