Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις το παρήγγειλα. Με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα εγγύησης..

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με το καλο να το παρεις στα χερια σου φιλε..περιμενουμε εντυπωσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγγύηση καταστήματος ενός χρόνου,δυστυχώς ρισκάρουμε εδώ....

Από μπάντες είναι κομπλέ,έχει την 800άρα.

 

Πολυ ενδιαφερον παντως..μονο οτι εχει τη διπλασια μνημη κι αρκετα χαμηλοτερη τιμη,αξιζει το ρισκο..το μονο που με χαλαει ειναι οτι δε στελνουν Κυπρο..ποσα ειναι τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ ενδιαφερον παντως..μονο οτι εχει τη διπλασια μνημη κι αρκετα χαμηλοτερη τιμη,αξιζει το ρισκο..το μονο που με χαλαει ειναι οτι δε στελνουν Κυπρο..ποσα ειναι τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα;

 

Χωρίς την υποτιθέμενη ασφάλεια σε περίπτωση που θα πάθει κάτι το δέμα κατα την αποστολή, που δε την χρειάζεσαι γιατί έχεις το paypal, είναι δωρεάν άνω των 50 ευρώ εκτός κι αν είσαι σε δύσβατη περιοχή που είναι 9.99 αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Στα 365 έχει πάει από το eglobal για τους subscribers. Το απόλυτo VFM μέχρι στιγμής (με εξαίρεση την εγγύηση). Ας είναι καλά η LG που βγάζει τα Pro και Plus και σπρώχνουν τις τιμές του απλού στα τάρταρα :lol: .

Αυτή την έκπτωση που λες για τους εγγεγραμμένους που τη βγάζει; 383 το βγάζει... Έκανα εγγραφή μόλις...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την έκπτωση που λες για τους εγγεγραμμένους που τη βγάζει; 383 το βγάζει... Έκανα εγγραφή μόλις...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οταν κανεις εγγραφη να λαμβανεις μειλς με ενημερωσεις τους,σου δινουν εκπτωτικο κουπονι 5% για αγορα ανω των 250 ευρω..ετσι βγαινει στα 365 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σε πρόσφατη αγορά μου έκανα 1,5 μήνα να παρω τα χρήματα μου πίσω από το paypal

Ελπίζω να πάνε καλά οι αγορές σας

https://uk.trustpilot.com/review/eglobalcentral.co.uk

5,2/10 στις 3200 αξιολογησεις.

Link to comment
Share on other sites

Εάν μας την κάνει,τουλάχιστον έχουμε το paypal...

Και στο unbox έχω έτοιμη την sony μου για βίντεο.

Ποτέ δεν ξέρεις με τους Κινέζους... να πάρεις smartphone και μέσα να βρεις σοκοφρέτα... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να τα δεχτείτε!Όλα καλά θα πάνε!Πείτε αν θέλετε κ τι χρώμα πήρατε!

Για μένα μάλλον θα είναι το πρώτο μη μαύρο κινητό που θα πάρω σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να τα δεχτείτε!Όλα καλά θα πάνε!Πείτε αν θέλετε κ τι χρώμα πήρατε!

Για μένα μάλλον θα είναι το πρώτο μη μαύρο κινητό που θα πάρω σύντομα!

 

Προσωπικά μαύρο, δε μου αρέσει που στα άλλα χρώματα φαίνεται το μαύρο κάδρο στην οθόνη.

 

 

Όσο για το eglobal, έχω ξαναπαραγγείλει κι εγώ και αρκετοί απο εδώ πέρα. Έχουν θέματα διαθεσιμότητας όπως όλα τα κινεζοsite αλλά το ότι δεν έχεις θέμα με το τελωνείο για μένα είναι πολύ καλό σε σχέση με άλλα sites εκτος ευρώπης.

Στο trustpilot, μιας και αναφέρθηκε υπάρχουν διάφορα eglobalcentral, το eglobalcentral europe που μας ενδιαφέρει έχει 7.1/10. Δηλαδή ίδιο με vickmall,gearbest κι άλλα κινεζοsite.

Στο νήμα με το V20 υπάρχει κι άλλος που παρέλαβε αυτή την εβδομάδα απο εκεί.

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Μαύρο και εγώ,ενώ ήμουν στο τσακ να πάρω το platinum.

 

Και η απάντηση στο ερώτημα εάν εμπεριέχονται τα ακουστικά στη συσκευασία :

 

CS1 - Sales & Support (eGlobaL Central (EU))

Jun 27, 10:37 HKT

 

Dear Customer

 

Thank you for your message. After checking with our product team, we can confirm the LG G6 we have on sale will indeed come with the handsfree earphone inside the box

 

Best Regards,

eglobal central (EU)

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι είδα το έχουν φέρει σε μπλε και χρυσό (είχε βγει και σε άλλα χρώματα;;; ) αλλά με λίγο πιο τσιμπιμένη τιμή.
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι είδα το έχουν φέρει σε μπλε και χρυσό (είχε βγει και σε άλλα χρώματα;;; ) αλλά με λίγο πιο τσιμπιμένη τιμή.

 

Το plus βγαίνει σε αυτά τα χρώματα.

Που το πήρε το μάτι σου;

Link to comment
Share on other sites

Το plus βγαίνει σε αυτά τα χρώματα.

Που το πήρε το μάτι σου;

 

Στο eglobal αλλά δε νομίζω ότι είναι το Plus. (έχει κυκλοφορήσει αυτό; )

Edited by daospi
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Στο eglobal αλλά δε νομίζω ότι είναι το Plus. (έχει κυκλοφορήσει αυτό;)

 

Χμμ... Όντως το dual sim έχει,το 64αρι... Γιατί μου φαίνεται τελείως κουφό; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Η μπροστινη καμερα ειναι οκ για βιντεο και φωτο;

Γιατι εχω διαβασει ειναι χειροτερη απο G4, G5 και κανει τα προσωπα κερινα χωρις να φτιαχνει αυτο απο τον beauty mode ισχυει;

Στο G4, G5 που ειχα ηταν ικανοποιητικη τωρα ειναι αρκετα χειροτερη συγκριτικα που ειναι 5mp αντι 8mp;

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την παραγγελία χθες και καπάκι την ακυρωσα. Δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.. Περίεργο

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την παραγγελία χθες και καπάκι την ακυρωσα. Δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.. Περίεργο

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πως ακριβώς την ακύρωσες; τα λεφτά τα πήρες πίσω;

Link to comment
Share on other sites

Η μπροστινη καμερα ειναι οκ για βιντεο και φωτο;

Γιατι εχω διαβασει ειναι χειροτερη απο G4, G5 και κανει τα προσωπα κερινα χωρις να φτιαχνει αυτο απο τον beauty mode ισχυει;

Στο G4, G5 που ειχα ηταν ικανοποιητικη τωρα ειναι αρκετα χειροτερη συγκριτικα που ειναι 5mp αντι 8mp;

 

Δυστυχως χαλια μαυρα η selfie....Και με beauty και χωρις τα ιδια σκ@τ@...Δυστυχως αρκετα κατωτερη του G5 και σαφως πολυ κατωτερη του G4...Εκ πειρας ορμωμενος,καθως εχω και τις 3 συσκευες...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως χαλια μαυρα η selfie....Και με beauty και χωρις τα ιδια σκ@τ@...Δυστυχως αρκετα κατωτερη του G5 και σαφως πολυ κατωτερη του G4...Εκ πειρας ορμωμενος,καθως εχω και τις 3 συσκευες...

 

Μιας που έχεις και τις 3 συσκευές...ένας που έχει το G4 (όπως εγώ) αξίζει να πάρει το G6 ? Από θέμα κάμερας ειδικά.

Link to comment
Share on other sites

Μιας που έχεις και τις 3 συσκευές...ένας που έχει το G4 (όπως εγώ) αξίζει να πάρει το G6 ? Από θέμα κάμερας ειδικά.

 

Αν και ειμαστε off topic,με το χερι στην καρδια οχι, γιατι αφενος το G4 σε καλυπτει με την κυρια καμερα του,και αν πας σε G6 θα σου κακοφανουν οι ελλειψεις που εχει το G6 εναντι του 4(ΙR blaster,Led notification,αποσπωμενη μπαταρια).Εκει που υπερτερει το G6 εναντι του 4 ειναι ο φοβος των bootloops(που δεν εχει ακουστει τιποτα), η ευρυγωνια καμερα η αδιαβροχοποιηση κ η μεγαλυτερη οθονη.

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβώς την ακύρωσες; τα λεφτά τα πήρες πίσω;

Έχει να ανοίξεις ticket. Άνοιξα... Χθες ένα, σήμερα άλλο ένα αλλά τίποτα. Τα χρήματα βέβαια μέσω PayPal αλλά δεν έχουν επιστραφεί βέβαια μια και δεν έχουν ασχοληθεί ακόμα. Τι κάνω? Dispute?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει να ανοίξεις ticket. Άνοιξα... Χθες ένα, σήμερα άλλο ένα αλλά τίποτα. Τα χρήματα βέβαια μέσω PayPal αλλά δεν έχουν επιστραφεί βέβαια μια και δεν έχουν ασχοληθεί ακόμα. Τι κάνω? Dispute?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δε το θες πλέον δες αν δεν σου απαντήσουν και αύριο και ναι, γιατί μετά θα πουν καμιά δικαιολογία ότι έχει ήδη σταλθεί.

Προσωπικά με βλέπω να κάνω το ίδιο αν δε το στείλουν μέχρι τη πέμπτη.

Link to comment
Share on other sites

Είναι νωρίς ακόμα για bootloops για την LG μιλάμε μετά το χρόνο βγαίνουν τα προβλήματα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Γιατι χρονοδιακοπτη εχουν; Δεν ευσταθει αυτο που λες.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαστε off topic,με το χερι στην καρδια οχι, γιατι αφενος το G4 σε καλυπτει με την κυρια καμερα του,και αν πας σε G6 θα σου κακοφανουν οι ελλειψεις που εχει το G6 εναντι του 4(ΙR blaster,Led notification,αποσπωμενη μπαταρια).Εκει που υπερτερει το G6 εναντι του 4 ειναι ο φοβος των bootloops(που δεν εχει ακουστει τιποτα), η ευρυγωνια καμερα η αδιαβροχοποιηση κ η μεγαλυτερη οθονη.

 

Η αλήθεια είναι ότι τα ΙR blaster,Led notification δεν παίζουν και πολύ ρόλο για μένα, μόνο η αποσπώμενη μπαταρία. Η κάμερα είναι το μόνο ουσιαστικά που με ενδιαφέρει (μπροστά και πίσω), καθώς σκοπός είναι να κάνω upgrade...όχι downgrade.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...