Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να πάρω καινούριο κινητό αλλά δεν είμαι και πολύ σχετική με το θέμα...!Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να έχει καλή μπαταρία, μεγάλη μνήμη, πολλά χρώματα στην οθόνη και τουλάχιστον 1.3 Μpixels κάμερα!Είμαι ανάμεσα στα

Ε860,D520 &D600! Περισσότερο απ'όλα μου αρέσει το D600(εννοείται..!) απλά είναι πολύ πιο ακριβό από τα άλλα 2 και έχει πολλές λειτουργίες που μάλλον δε θα χρησιμοποιήσω ποτέ!Γι'άυτο ήθελα να ρωτήσω αν στα χαρακτηρισικά που μ'ενδιαφέρουν(μπαταρία-κυρίως) υπερέχει τόσο πολύ των άλλων??!

 

Επίσης, έχετε ακούσει αν τα άλλα έχουν παρουσιάσει προβλήματα?

Πχ για το D500 έχω ακούσει παράπονα και για τη μπαταρία και για την οθόνη

(σ' έναν φίλου μου είχαν χαλάσει τα χρώματα, δεν έβλεπε τπτ.. αλλά το κινητό του λειτουργούσε κανονικά!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί δεν πας για κάτι πιο καινούργιο τότε, όπως το Ε900 ή D900?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παρα είναι ακριβά..!Ψάχνω κάτι γύρω στα 300-310 Ευρώ στη χειρότερη!!

Πήγα και σε έναν Γερμανό και μου είπαν ότι το D600 νομίζουν ότι είναι υπό κατάργηση...!!κουφάθηκα λίγο...!!Έχετε ακούσει τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Pragmatika auto einai "koufo" kai den nomizw na einai alitheia! Akoma auto to tilefwno kanei trelles pwliseis. Giati na to katargisoun??? Baroufes!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω΄ότι ήταν ψιλοάσχετος ο υπάλληλος!Πάντως για Ε860 ή D520 δεν έχετε ακούσει τπτ?Που είναι και πιο οικονομικά....!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ d600 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ wap. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ pin.

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

ZIPPO LOVERS!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kalispera se olous edho

Ithela na rotiso gia to Bluetooth pos mporo na kano to eksis otan o alos exei to blouetooth anoixto na mporo na mpo sto dhiko tou fakelo kai na dho ti exei.

To rotao epidhi ksero oti ena paidhi to kanei me to singikrimeno kinito kai ginetai kai me to 800 tis sony.

ego kainourgios eimai se aftin tin fasi me ta kinita giati dhen ta pigena kala efoson eixa polaaaa xronia ena nokia poy dhen thimame ti montelo itan mexri poy epese sta xeria moy ayyto to thayma

sas eyxaristo prokatabolika

Mobo-ASUS M2N-SLIDELUXE

AMD ATHLON 64 X2 3800+ 2.00GZ AM2

RAM 2x1GB 667 @ 800MHZ Kingston

Albatron 6600GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Ηθελα να ροτησω πως γηνεται η εφαρμωγη παιχνιδιων στο κινητο D600 ειμαι καινουργιος και τωρα επεσε στο χερι μου αυτο το κινητο.

οταν ανοιγω το samsung pc studio διαλεγω διαχειριση αρχειον και μου βγαζει την δηνατοτητα μονο στα image video music sound και other files.

Οταν εχω ενα παιχνηδι σε δυο αρχεια jar, jad τα βαζω στο other files αλλα δεν τα γνωρηζει και δεν κανει εφαρμογη..Τι πρεπει να κανω?

Ευχαρηστω

Mobo-ASUS M2N-SLIDELUXE

AMD ATHLON 64 X2 3800+ 2.00GZ AM2

RAM 2x1GB 667 @ 800MHZ Kingston

Albatron 6600GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Απόκτησα πρόσφατα το D600 και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι δεν μπορώ να βάλω παιχνίδια και εφαρμογές στο κινητό μου.Υπάρχει καποιος τρόπος ή θα συνεχίζω να είμαι με τον καημό; Αν υπάρχει κανείς που να γνωρίζει πώς και τί ας μου πεί.Ευχαριστώ..:O
Ειρήνη σε όλους μας.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορει να γινει η αλλαη απο Αγγλικο σε Ελληνικα στο D600?

Που μπορω να βρω τα σχετικα προγραμματα και οδηγιες για το πως θα γινει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο απο τα D600,D900 τραβαει καλυτερο βιντεο;:D
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείς να βρεις το λογισμικό με την ελληνική γλώσσα και οδηγίες για την αναβάθμιση.

Πως μπορει να γινει η αλλαη απο Αγγλικο σε Ελληνικα στο D600?

Που μπορω να βρω τα σχετικα προγραμματα και οδηγιες για το πως θα γινει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο D500 που έχω οι ήχοι που μπορώ να βάλω για μηνύματα και ξυπνητηρια ειναι προκαθορισμένοι.Ισχύει το ίδιο και στο D600? ;Ή γίνεται να χρησιμοποιηθούν και τα mp3 ?

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορει να δημιουργήσει φακέλους ή είναι όλες οι φωτο χύμα όπως στο D500.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως είναι εύκολο τα στοιχεία της Samsung Hellas π.χ. τηλέφωνα διευθ. κλπ

σε μια απάντηση ή σε ένα Pm..

 

Σας εύχαριστώ πολύ

-= Carpe Noctem =-

 

[=[_]=]

[+[_]+]

DS User

Link to comment
Share on other sites

Στο D500 που έχω οι ήχοι που μπορώ να βάλω για μηνύματα και ξυπνητηρια ειναι προκαθορισμένοι.Ισχύει το ίδιο και στο D600? ;Ή γίνεται να χρησιμοποιηθούν και τα mp3 ?

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορει να δημιουργήσει φακέλους ή είναι όλες οι φωτο χύμα όπως στο D500.

 

για το πρώτο ερώτημά σου μπορώ να σου πω ότι ναι μπορείς να βάλεις εσύ ήχους για το ξυπνητήρι [εγώ έχω βάλει τα στρουμφάκια με το "μη με ξυπνάς απ'τις 6".. :) ].

για το δεύτερο, δεν το έχω ψάξει αλλά μάλλον δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

για το πρώτο ερώτημά σου μπορώ να σου πω ότι ναι μπορείς να βάλεις εσύ ήχους για το ξυπνητήρι [εγώ έχω βάλει τα στρουμφάκια με το "μη με ξυπνάς απ'τις 6".. :) ].

για το δεύτερο, δεν το έχω ψάξει αλλά μάλλον δε γίνεται.

Οχι, οι ήχοι στα μηνύματα είναι προκαθορισμένοι!

Τρομερόοοο! Και εγώ αυτό έχω για ξυπνητήρι! Το τραγούδι του Χουζούρη! χεχεχε

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
paidia exw ena provlima.... exw ena samsung d600 agorasmeno apo germania... gia na tou valo eliniki glosa ekana anava8mish-alagh to firmware tou...h diadikasia teliose me epitixia, doulkeuoun ola apsoga mono pou to kinito den vlepei ka8olou ta diktia... xerete ti mporei na exei sumbei ? euxaristw.
Link to comment
Share on other sites

paidia,exo 4 erotiseis..kserei kaneis,pos boro na balo fragi se ena sugkekrimeno arithmo pou kalei sunexos?

episis,boroume me kapoion tropo,na krationtai ta stalthenta sms?

boroume na kanoume to kinito,na krataei pano apo to orio ton sms pou exei prokathorismeno?telos pos boro na metafero,apo to kinito stin sim,kai antistrofa,xoris na menoun antigrafa tis epafis,sto meso apo to opoio metaferthikan?

euxaristo polu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Katarxin kali xronia k eutuxismeno to 2007!

Edw k mia vdomada pira to samsung D600 k den mporw na pw oti ematha oles tis leitourgies tou akoma. Exw ena mikro provlimataki. Den mporw na steilw arxeia apo to kinito sto laptop me bluetooth, enw to anitheto mporw... Pls help.

 

Thx ek twn proterwn,

Xristina

Be happy we live once!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει αναζήτηση συσκευών με το κινητό για να προσθέσεις το laptop;

Mε το laptop πως είδες το κινητό; Έτσι τσακ μπαμ ; Aν ναι πρόσεξε και κάνε το bluetooth στο κινητό μη ορατό γιατί σε βλέπω προ μεγάλων εκπλήξεων αν τραβάς και τίποτα περίεργες φώτο-βίντεο :D

Σου περιγράφω τη διαδικασία που έκανα εγώ μήπως και βοηθήσει.

Έκανα αναζήτηση με το κινητό και είδα τον υπολογιστή. Τον είδα και τον πρόσθεσα αφού μου ζήτησε κωδικό το κλασικό έστω 0000 (4 μηδενικά)

Όταν έκανα αναζήτηση με τον υπολογιστή για να βρώ το κινητό δεν μπορούσα να το βρώ γιατί το είχα μη ορατό. Το γύρισα για λίγο στο ορατό και το πρόσθεσα σαν συσκευή και στον υπολογιστή αφού και εκεί ζητήθηκε κωδικός (και πάλι "0000") Μετά γύρισα και πάλι το κινητό στο μη ορατό χωρίς να έχω πρόβλημα πλέον και το βλέπω κανονικά από τον υπολογιστή.

Ούφ !!! Τα είπα όλα. :lol:

Βοήθησα σε κάτι; :worry:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nai exw prothesei to laptop sto kinito k antistoixa sto kinito sto laptop alla otan paw na steilw arxeia apo to kinito sto laptop mou vgazei oti den vrethike suskeui bluetooth :( help..

 

Thx ek twn proterwn

Xristina

Be happy we live once!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...