Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3x


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, αλλά από όσο ξέρω οι εισαγωγές ήταν στα όρια της νομιμότητας και δεν ακολουθούσαν την οδό μέσω της επίσημης αντιπροσωπείας.

Τώρα που πλέον θα έρχεται από μία μεγάλη αλυσίδα δεν μπορεί να συνεχίσει να συμβαίνει αυτό. Λογικά θα υποστηρίζεται πλήρως και άμεσα, εννοώ απ'ευθείας από τα service γιατί μέχρι τώρα όσες συσκευές προέρχονταν από παραεισαγωγές δεν γίνονταν δεκτές. Έπρεπε να απευθυνθείς στο κατάστημα που αγόρασες το κινητό και να σταλεί από κει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πηρα σημερα! Παρα πολυ ευχαρηστημενος!!! Η οθονη τα ΣΠΑΕΙ! Οπως κι η καμερα!!! Εχει κανει κανεις βιντεο κληση? Πως ειναι?

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά από όσο ξέρω οι εισαγωγές ήταν στα όρια της νομιμότητας και δεν ακολουθούσαν την οδό μέσω της επίσημης αντιπροσωπείας.

Τώρα που πλέον θα έρχεται από μία μεγάλη αλυσίδα δεν μπορεί να συνεχίσει να συμβαίνει αυτό. Λογικά θα υποστηρίζεται πλήρως και άμεσα, εννοώ απ'ευθείας από τα service γιατί μέχρι τώρα όσες συσκευές προέρχονταν από παραεισαγωγές δεν γίνονταν δεκτές. Έπρεπε να απευθυνθείς στο κατάστημα που αγόρασες το κινητό και να σταλεί από κει.

 

Προιόν που εχει εγγύηση για ΕΕ ,όπως είναι οι περισσότερες συσκευές που κυκλοφορούν στην αγορά ,δεν χρειάζεται μεσάζοντα για να εξυπηρετηθεί από την αντιπροσωπεία. Ποιός είπε ότι ο Γερμανός (και άλλοι "μεγάλοι") δεν κάνουν και δικές τους εισαγωγές ? (απλά κοιτάς αν εχει διακριτικό της αντιπροσωπείας στην συσκευασία άμα κολλάς σ'αυτό)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δε διαφωνώ σ' αυτό που λες. Όμως έτυχε να είμαι στο service, της Θεσσαλονίκης συγκεκριμένα, όταν κάποιος έφερε ένα V3 black για κάποιο προβληματάκι και την τελευταία στιγμή η υπάλληλος είδε τους κωδικούς στο κουτί (ΙΜΕΙ κτλ) και του είπε ότι η συσκευή είναι από παραεισαγωγή και γι'αυτο δεν μπορεί να τον εξυπηρετήσει. Ο πελάτης φυσικά έμεινε άναυδος! Ρώτησε τι να κάνει και τον έστειλαν στο κατάστημα που το αγόρασε για να προωθηθεί από εκεί η συσκευή. (Μάλλον στα κεντρικά)

Επίσης όταν ρώτησα τα παιδια στο service τι γίνεται με μια συσκευή που έχει αγοραστεί από το εξωτερικό unbranded και στην Ελλάδα κυκλοφορεί απο συγκεκριμένη εταιρεία, μου είπαν ότι είναι υποχρεωμένοι να περάσουν το λογισμικό της εταιρείας και όχι το unbranded.

Και ένα τελευταίο στοιχείο: Δεν ξέρω αν γνωρίζεις ένα δοκιμαστικό πρόγραμμα που τρέχει η Μοtorolα για αναβάθμιση λογισμικού από το σπίτι. Το software που εγκαθιστάς στον υπολογιστή για να κάνεις την αναβάθμιση απαιτεί να δηλώσεις carrier και να έχεις τη SIM στη συσκευή για να προχωρήσει η διαδικασία! Άρα ούτε έτσι θα μπορούσε να υποστηριχτεί ένα unbranded V3x στην Ελλάδα.

Επομένως θεωρώ ότι τώρα που το φέρνει ο Γερμανός δεν μπορεί να αφήσει ξεκρέμαστους τους πελάτες του. Λογικά θα πρέπει να έχει καταλήξει σε κάποια συμφωνία με τη Motorola.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα σημερα! Παρα πολυ ευχαρηστημενος!!! Η οθονη τα ΣΠΑΕΙ! Οπως κι η καμερα!!! Εχει κανει κανεις βιντεο κληση? Πως ειναι?

 

Γειά σου slash7

 

κι εγώ είμαι κατενθουσιασμένος. Όλοι όσοι το είδαν ήταν επίσης εκστασιασμένοι και δήλωσαν ότι θα το αγοράσουν :)

 

Όσο για την βιντεοκλήση, κάνω τακτικότατα και σε διαβεβαιώνω ότι είναι άψογη. Πρέπει όμως

 

α) να έχεις καλό σήμα 3G για να "τρέχει" ομαλά το βίντεο

β) να έχεις handsfree ή να είσαι σε ΠΟΛΥ ήσυχο χώρο.

 

Αυτά από μένα.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι δε διαφωνώ σ' αυτό που λες. Όμως έτυχε να είμαι στο service, της Θεσσαλονίκης συγκεκριμένα, όταν κάποιος έφερε ένα V3 black για κάποιο προβληματάκι και την τελευταία στιγμή η υπάλληλος είδε τους κωδικούς στο κουτί (ΙΜΕΙ κτλ) και του είπε ότι η συσκευή είναι από παραεισαγωγή και γι'αυτο δεν μπορεί να τον εξυπηρετήσει. Ο πελάτης φυσικά έμεινε άναυδος! Ρώτησε τι να κάνει και τον έστειλαν στο κατάστημα που το αγόρασε για να προωθηθεί από εκεί η συσκευή. (Μάλλον στα κεντρικά)

 

Για τα service της Θεσ/νίκης έχουν ακουστεί πολλά σε άλλο thread..

Δεν μπορείς να κρίνεις από μια περίπτωση,διότι απλά μπορεί να μην ήταν εισαγωγή σπό ΕΕ....

 

Επίσης όταν ρώτησα τα παιδια στο service τι γίνεται με μια συσκευή που έχει αγοραστεί από το εξωτερικό unbranded και στην Ελλάδα κυκλοφορεί απο συγκεκριμένη εταιρεία, μου είπαν ότι είναι υποχρεωμένοι να περάσουν το λογισμικό της εταιρείας και όχι το unbranded.

 

Μέγα λάθος που δείχνει ασχετοσύνη,ειδικά όταν δεν αναφέρεται αποκλειστικότητα πουθενά επίσημα (και στα συνοδευτικά έντυπα της συσκευής για ΕΕ αναφέρονται "υποχρεώσεις" )

 

 

Και ένα τελευταίο στοιχείο: Δεν ξέρω αν γνωρίζεις ένα δοκιμαστικό πρόγραμμα που τρέχει η Μοtorolα για αναβάθμιση λογισμικού από το σπίτι. Το software που εγκαθιστάς στον υπολογιστή για να κάνεις την αναβάθμιση απαιτεί να δηλώσεις carrier και να έχεις τη SIM στη συσκευή για να προχωρήσει η διαδικασία! Άρα ούτε έτσι θα μπορούσε να υποστηριχτεί ένα unbranded V3x στην Ελλάδα.

 

Δεν γνωρίζω σε ποιο αναφέρεσαι,αλλά υπάρχουν πολλά που αφορούν εξουσιοδοτημένα service,για αρχείο βλαβών κλπ service από απόσταση,όχι για ιδιωτική χρήση ,όπως υπάρχουν πολλά προγράμματα αναβάθμισης που χρησιμοποιοπούνται και δεν καταλαβαίνω,πως δεν μπορεί "να υποστηριχτεί ένα unbranded V3x στην Ελλάδα" αφού ήδη γίνεται, αν διαβάσεις τα προηγούμενα,αλλά απλά δεν εχουν κυκλοφορήσει οι αναβαθμίσεις που υπάρχουν για τις Vodafone εκδόσεις ή στο Internet (ή δεν κάνουν για Ελλάδα επίσημα)

 

Επομένως θεωρώ ότι τώρα που το φέρνει ο Γερμανός δεν μπορεί να αφήσει ξεκρέμαστους τους πελάτες του. Λογικά θα πρέπει να έχει καταλήξει σε κάποια συμφωνία με τη Motorola

 

Δεν έχει σχέση με συμπέρασμα για τα Μοtorola service,γιατί αφορά ιδιώτες εξουσιοδοτημένοι και παντού υπάρχουν και κακοί επαγγελματίες.

Κατσε να΄ρθει και το συζητάμε -Σε κεντρικά Γερμανό και Cosmote καταστήματα ,κέντρο Αθήνας,δεν ήξεραν τίποτε παρεπιπτώντος.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σημερα στο service τους ρώτησα και μου είπαν ότι πλέον θα έρχεται και unbranded. Αυτά για το v3x. Φαίνεται πως γνωρίζεις την αγορά καλύτερα. Εγώ αυτό που μπορούσα να κάνω ήταν να ρωτήσω στην επίσημη εταιρεία, και στο forum. Πάντως ένας από τους λόγους που κατέληξα στο να αγοράζω το Ε1070 και όχι το V3x ήταν ακριβώς γιατί ήταν Vodafone live και τουλάχιστον το Φεβρουάριο που το πήρα δε υπήρχε κάποια ένδειξη για το ότι θα έρθει τελικά unbranded.

To πρόγραμμα αναβάθμισης λογισμικού λέγεται Motorola software update.

Αυτή τη στιγμή τρέχει στην Αυστραλία, στην Ισπανία, στην Ινδία! στο Βιετνάμ και αλλού φαντάζομαι, ενώ υπάρχει και στα site Βρετανίας και ΗΠΑ αλλά χωρίς να λειτουργεί ακόμα. Περισσότερα δες στο thread του V3. εκεί αναφέρθηκε από τον dbal

Ρίξε μια ματιά http://direct.motorola.com/ENA/SoftwareUpdateSelect.asp?country=AUS&language=ENA&web_page_name=SUPPORT

QUOTE=Gary Kokkin]

 

-Σε κεντρικά Γερμανό και Cosmote καταστήματα ,κέντρο Αθήνας,δεν ήξεραν τίποτε παρεπιπτώντος.

Για αυτό που λες για το Γερμανό και την Cosmote δεν νομίζω ότι είναι ασφαλείς οι πληροφορίες τους.

Ζήτα ένα φυλλάδιο με τις προσφορές του μήνα και στη σελίδα 3 λογικά θα το βρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.motorola.com/mot/image/logo.gif

Εδώ αναφέρεις ότι έχεις την ίδια άλλη έκδοση λογισμικού :http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=61792&page=30

Σου ξαναπέρασαν την ίδια,αλλά "κλειδωμένη" ?

 

Οσο αφορά το κολπάκι ,λειτουργεί και σε unbranded ,αλλά δεν βολεύει πάντα καθώς δεν μπορεί να εμφανιστεί σε iΤΑP ο επιθυμητός χαρακτήρας πολλές φορές και πρέπει να το γυρνάς σε TAP-Eπίσης σε αποστολή σε Sharp V903 το κειμενο ελήφθει χωρίς τόνους,οπότε κάποιες

ασυμβατότητες υπάρχουν ανάλογα την συσκευή.-Καλύτερα για μένα το TAP με κεφαλαία.

Η συσκευή ξαναπήγε για αναβάθμιση στην Smartec όπου και περάστηκε το παραπάνω λειτουργικό. Δεν έχω διαπιστώσει κλειδώματα Sim ή λειτουργιών σε σχέση με το προηγούμενο. Η συσκευή εξακολουθεί να έχει προβλήματα όπως η παράκαμψη του κωδικού ξεκλειδώματος με τον κωδικό ασφαλείας και η ταξινόμηση των αρχείων (φωτογραφίες, ήχοι, βίντεο) με βάση την ημερομηνία τροποποίησης και όχι το όνομα. Άλλη διαφοροποίηση δεν έχω παρατηρήσει.

Για τα τονισμένα Ελληνικά δεν πρόκειται για κολπάκι αλλά για τον τρόπο λειτουργίας της συσκευής όσον αφορά την πρόσβαση σε μεμονωμένους χαρακτήρες. Η ίδια ακριβώς φιλοσοφία υπήρχε άλλωστε και στις προηγούμενες συσκευές που πρωτοεμφανίστηκε το iTap με Ελληνική υποστήριξη (V600, V3, V980). Ασυμβατότητες υπάρχουν σίγουρα αλλά αυτές μάλλον οφείλονται στο δίκτυο μιας και σε SMS που έστειλα στον εαυτό μου το έλαβα με μετατροπή πεζών σε κεφαλαία και χάσιμο τονισμένων φωνηέντων. Παρ'όλα αυτά η χρήση των τόνων είναι χρήσιμη και για την απεικόνιση των επαφών ή των ονομάτων αρχείων καθώς και για την αποστολή e-mail από την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,

 

ειμαι νεος στο φορουμ και γενικοτερα στο πειραγμα κινητων και εχω σκοπο να κανω αλλαγη στο software τοθ v3x μου απο vodafone που ειναι σε unbranded.

 

Διαβασα ολα τα threads αλλα δε εχω καταλαβει ακομα πως και με ποιο προγραμμα θα κανω "ολικο backup" στο κινητο μου ωστε να μη το γ***σω τρελειως. Και φυσικα πως 8α το επαναφερω....

 

boot loader 0.6.7.1

sw version r25221ld_u_85.83.e1p

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή ξαναπήγε για αναβάθμιση στην Smartec όπου και περάστηκε το παραπάνω λειτουργικό. Δεν έχω διαπιστώσει κλειδώματα Sim ή λειτουργιών σε σχέση με το προηγούμενο

.

 

Εχω δεί συσκευή που είχε εκ κατασκευής το λειτουργικό αυτό ,και δεν λειτουργούσε με Cosmote από δοκιμή σε service,και η απάντησή τους ήταν αυτή που έχω ήδη αναφέρει.

 

-Ισως εσένα επειδή εξ΄αρχής ήταν ξεκλείδωτο ,περάστηκαν κάποια μόνο νέα στοιχεία,όπου και αυτά αμφιβάλω τι ειναι,καθώς το παραπάνω λειτουργικό δεν εχει καμιά παραπάνω βελτίωση από ότι έχει αναφερθεί στο Ιnternet,εξάλλου είναι η ίδια σε κωδικό και κυκλοφόρησε βασικά για την Ιταλία.

 

Η συσκευή εξακολουθεί να έχει προβλήματα όπως η παράκαμψη του κωδικού ξεκλειδώματος με τον κωδικό ασφαλείας και η ταξινόμηση των αρχείων (φωτογραφίες, ήχοι, βίντεο) με βάση την ημερομηνία τροποποίησης και όχι το όνομα. Άλλη διαφοροποίηση δεν έχω παρατηρήσει.

 

Tα ίδια προβλήματα εξακολουθούν και υπάρχουν και με νεώτερες εκδόσεις (και "πειρατικές")

 

Για τα τονισμένα Ελληνικά δεν πρόκειται για κολπάκι αλλά για τον τρόπο λειτουργίας της συσκευής όσον αφορά την πρόσβαση σε μεμονωμένους χαρακτήρες. Η ίδια ακριβώς φιλοσοφία υπήρχε άλλωστε και στις προηγούμενες συσκευές που πρωτοεμφανίστηκε το iTap με Ελληνική υποστήριξη (V600, V3, V980).

 

Για μένα είναι κολπάκι,γιατί και στο unbranded δεν αναφέρεται τίποτε σχετικό στο manual,και δεν νομίζω και στο μπερδεμένο της Vodafone ν'άναφέρεται.

 

 

Ασυμβατότητες υπάρχουν σίγουρα αλλά αυτές μάλλον οφείλονται στο δίκτυο μιας και σε SMS που έστειλα στον εαυτό μου το έλαβα με μετατροπή πεζών σε κεφαλαία και χάσιμο τονισμένων φωνηέντων. Παρ'όλα αυτά η χρήση των τόνων είναι χρήσιμη και για την απεικόνιση των επαφών ή των ονομάτων αρχείων καθώς και για την αποστολή e-mail από την συσκευή.

 

Εmail όντως πηγαίνει "σωστά" .

Link to comment
Share on other sites

paidia telika isxuei oti tha to ferei o germanos xwris vodafone live? rwtaw giati eimai se fash na agorasw thlefwno kai an kai mou aresei to v3x den to pairnw epeidh exw tim.

* thelw na poulisw to w800i alla den borw na bw sto buy and sell.(iparxei akomh ayto;) ti prepei na kanw gia na exw prosvasi ekei?

Link to comment
Share on other sites

Από το Γερμανό μου είπαν σήμερα ότι θα έρθει. Περίμενε λίγο και ρώτα σε κάποιο από τα καταστήματα.

 

 

 

eyxaristw poly file. tha perimenw kai vlepoume.. xereis kati gia timh? pantws sto e-germanos sta prosexws exei mono to v3i se violeti xrwma kai to v3i dolce gabbana. to e1070 einai kalo? sorry pou rwtaw alla den eida kapoio eidiko thema mono gia to e1070

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και γω ενδιαφέρομαι τηλεφώνησα στο κένρο εξυπηρέτησης πελατών και μου είπαν ότι θα το φέρουν αλλά ακόμα δεν ξέρουν τιμή.

Υπάρχει ξεχωριστό θέμα για το Ε1070. Καλύτερα να κοιτάξεις εκεί πρώτα γιατί εδώ είναι το θέμα του V3x και λογικό είναι να γκρινιάξουν οι Moderators.

Για ότι θελήσεις επιπλέον ρώτα εκεί.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=85191&page=3

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμπιστευτηκα το κινητο καπου που δεν επρεπε,το αποτελεσμα? γεματο βαθουλωματα και χαρακιες. ποσο κοστιζει για να αλλαξω τα παντα απ'εξω? pls πειτε μου γιατι αυτη την στιγμη κανω και φονο :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα αναβάθμιση με το monster pack:

S/W Version: R252211LD_U_85.99.50R.shx

Flex Version: USRAZRV3XRURXXR2522100A

 

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι μετά την αναβάθμιση μου προέκυψαν τα εξής:

 

1) Κάθε φορά που γράφω sms θα πρέπει να βάζω τους κεφαλαίους χαρακτήρες αφού σαν προεπιλογή έχει τώρα τους μικρούς :(

 

2) Όταν κάνω απάντηση σε ένα μήνυμα, στο θέμα γράφει (ΑΠ:) με αποτέλεσμα αυτό να φαίνεται σε αυτόν που στέλνω το μήνυμα..

 

Νομίζω ότι αυτά δεν υπήρχαν με το flex της vodafone.. μπορεί κάποιος να μου το επαληθεύσει αυτό?

Επίσης θα ήθελα να μου παραθέσει και τις εκδόσεις flash , flex της vodafone μήπως και τα ξαναπεράσω..

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχς διαβασει τα πιο πολλα posts αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να περασω προγραμματακια και παιχνιδια στο τηλεφωνο. Η συσκευη ειναι vodafone live. Διαβασα οτι λειτουργουν τα παιχνιδια απο το s700, k750i kai k700 , και oti ειναι συμβατα με το τηλεφωνο. Ακολουθω τιν διαδικασια αυτη : Sto main menu under connections, select usb settings, and set default connection sthn karta.

Meta sinthese to tilefono sto pc kai tha sto diavasei san external drive katw apo to my computer.

Double click that set your folder options (under tools in the removable disk), under view to show hidden files and folders.

Now...

 

under mofile folder

find kjava and copy both the .jar and .jad files of the java apps or games.

Meta set your phone back to data connection, go under games, install new, and you will see a complete list with all the games/apps you wish to install.

 

Αφου λειπον η εγκατασταση γινεται κανονικα μολις ανοιγω το παιχνιδι μου πεταει ενα μηνυμα που λεει "σφαλμα αρχειου".

 

Ολα αυτα γινονται επειδη ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο?? η' επειδη κανω καποιο λαθος εγω?

Οποιος μπορει να βοηθησει ρε παιδες γιατι θα το πεταξω..... :blink:

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχς διαβασει τα πιο πολλα posts αλλα ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να περασω προγραμματακια και παιχνιδια στο τηλεφωνο. Η συσκευη ειναι vodafone live. Διαβασα οτι λειτουργουν τα παιχνιδια απο το s700, k750i kai k700 , και oti ειναι συμβατα με το τηλεφωνο. Ακολουθω τιν διαδικασια αυτη : Sto main menu under connections, select usb settings, and set default connection sthn karta.

Meta sinthese to tilefono sto pc kai tha sto diavasei san external drive katw apo to my computer.

Double click that set your folder options (under tools in the removable disk), under view to show hidden files and folders.

Now...

 

under mofile folder

find kjava and copy both the .jar and .jad files of the java apps or games.

Meta set your phone back to data connection, go under games, install new, and you will see a complete list with all the games/apps you wish to install.

 

Αφου λειπον η εγκατασταση γινεται κανονικα μολις ανοιγω το παιχνιδι μου πεταει ενα μηνυμα που λεει "σφαλμα αρχειου".

 

Ολα αυτα γινονται επειδη ειναι κλειδωμενο το τηλεφωνο?? η' επειδη κανω καποιο λαθος εγω?

Οποιος μπορει να βοηθησει ρε παιδες γιατι θα το πεταξω..... :blink:

Thanks

Αυτό που κάνω εγώ είναι:

Αντιγράφεις το αρχείο .jar στην κάρτα μνήμης στο φάκελο java ή kjava.

Αν δεν υπάρχει δημιούργησε ένα εσυ.

Κλείνεις και ανοίγεις το κινητό, πας στις εφαρμογές, εγκατάσταση, επιλέγεις το αρχείο, και το εγκαθιστάς. Αν σου βγάλει ένδειξη "μη αναγνωρισμένη..." συνέχισε. Αυτό είναι όλο.

Όσο για παιχνίδια που σου βγάζει άκυρο αρχείο πιθανό να μην είναι συμβατά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα αναβάθμιση με το monster pack:

S/W Version: R252211LD_U_85.99.50R.shx

Flex Version: USRAZRV3XRURXXR2522100A

 

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι μετά την αναβάθμιση μου προέκυψαν τα εξής:

 

1) Κάθε φορά που γράφω sms θα πρέπει να βάζω τους κεφαλαίους χαρακτήρες αφού σαν προεπιλογή έχει τώρα τους μικρούς :(

 

2) Όταν κάνω απάντηση σε ένα μήνυμα, στο θέμα γράφει (ΑΠ:) με αποτέλεσμα αυτό να φαίνεται σε αυτόν που στέλνω το μήνυμα..

 

Νομίζω ότι αυτά δεν υπήρχαν με το flex της vodafone.. μπορεί κάποιος να μου το επαληθεύσει αυτό?

Επίσης θα ήθελα να μου παραθέσει και τις εκδόσεις flash , flex της vodafone μήπως και τα ξαναπεράσω..

 

Ευχαριστώ πολύ

 

 

Mάλλον θα πρέπει ν'απευθυνθείς εκεί που διάβασες τις "πληροφορίες" για να κάνεις "αναβάθμιση" μόνος σου .

Είναι γνωστό ότι αυτά γίνονται υπευθύνη μας για οτιδήποτε προκύψει ,ασυμβατότητες κλπ

 

Παρό'λα αυτά σε κάποια forum εχει ήδη αναφερθεί ότι Flash-Flex για την Ελληνική Vodafone δεν θα βρείς "πειρατικά".

Μπορείς να δοκιμάσεις πάλι, με άλλο πακέτο ή συνδιασμό αναβάθμισης ,γιατί προφανώς τ'αρχεία δεν ήταν σωστά ή δεν έκατσαν στην συσκευή σου για ιδιαίτερους λόγους ,αλλά σε κάθε περίπτωση μην ξεχνάς ότι πρόκειται για λογισμικά που έχουν γίνει extract από άλλες συσκευές,και περιέχουν ιδιαιτεροτητες για κάποιες χώρες.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πλέον στην Αγγλία μπορείς να κάνεις αναβάθμιση software μόνος σου μέσω internet...

 

 

http://direct.motorola.com/eng/SoftwareUpdateSelect.asp?country=GBR&language=ENG&web_page_name=SUPPORT#

it is a dirty job but someone has got to do it...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πλέον στην Αγγλία μπορείς να κάνεις αναβάθμιση software μόνος σου μέσω internet...

 

 

http://direct.motorola.com/eng/SoftwareUpdateSelect.asp?country=GBR&language=ENG&web_page_name=SUPPORT#

 

Αφορά customized συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...