Jump to content

All about Honda


songless_bird
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Έχω σχεδόν καταλήξει για την αγορα του civic 4d επειδή μου αρέσει περισσότερο εμφανισιακά.

Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι αν εχει αποκτησει κανενας το hybrid για να μου πει τις εντυπωσεις του γιατι σκεφτομαι σοβαρα και το υβριδικο. Δεκτές βεβαια και οι αποψεις για το 1.8 4d sedan που απ οτι διαβαζω σε κριτικες ειναι διαφορετικης φιλοσοφιας απο το 5θυρο (πιο σταθερο, πιο συντηρητικο κτλ)

 

Ευχαριστώ πολυ εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε προσωπικα εμενα το sedan δεν μου αρεσει καθολου....σε αντιθεση με αλλες μαρκες το 4θυρο με το 5θυρο δεν μοιαζουν καθολου

 

να φανταστεις οτι το sedan εχει μικροτερο πορτ παγκαζ....

 

για μενα ψαξε κατι αλλο σε 4θυρο....εκτος και αν δεις το 5θυρο

 

υβριδικο δεν θα αγοραζα ακομα

Link to comment
Share on other sites

φιλε προσωπικα εμενα το sedan δεν μου αρεσει καθολου....σε αντιθεση με αλλες μαρκες το 4θυρο με το 5θυρο δεν μοιαζουν καθολου

 

να φανταστεις οτι το sedan εχει μικροτερο πορτ παγκαζ....

 

για μενα ψαξε κατι αλλο σε 4θυρο....εκτος και αν δεις το 5θυρο

 

υβριδικο δεν θα αγοραζα ακομα

 

 

Αυτό που αναφέρεις για το πορτ παγκαζ ειναι αληθεια..

Παρολα αυτα ισως ειμαι πιο συντηριτικός γι αυτο και το προτιμώ :)

Σχετικα με το υβριδικο γιατι το αποκλειεις? Νομιζω πως το υβριδικο της Honda ειναι μια αξιολογη προταση..

Link to comment
Share on other sites

εμ φυσικα εχει πιο μικρο πορτ μπαγκαζ αφου ειναι ρηχοτερο,και τουτο διοτι καταλαμβανουν χωρο οι στηριξεις των ψαλιδιων,διοτι ως γνωστον το 4πορτο εχει πισω ψαλιδια.Τωρα η γνωμη μου τσιμπα το υβριδικο γιατι σε 2 χρονια θα σε ζηλευουμε.Αλλωστε υπαρχει αφθονη εγγυηση και σε αυτο:shifty: οποτε δεν εχεις τιποτα να φοβασαι

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αναφέρεις για το πορτ παγκαζ ειναι αληθεια..

Παρολα αυτα ισως ειμαι πιο συντηριτικός γι αυτο και το προτιμώ :)

Σχετικα με το υβριδικο γιατι το αποκλειεις? Νομιζω πως το υβριδικο της Honda ειναι μια αξιολογη προταση..

 

 

Φιλε μου πολυ καλη επιλογη και το 4πορτο (ειναι και made in Japan με οτι σημαινει αυτο). Εγω θα σου προτεινα να παρεις το υβριδικο εαν ειναι να το οδηγεις την περισσοτερη ωρα μεσα σε μεγαλη πολη (Αθηνα-Θεσ/νικη) για λογους καθαρα οικονομιας, τωρα εαν το προοριζεις για πολλα χιλιομετρα σε αυτοκινητοδρομους, το υβριδικο δεν ειναι και η καλυτερη επιλογη (1300 κυβικα πιστευω ειναι λιγα για ταξιδια)..

 

Απο εκει και περα ηθελα να ρε παιδια σας πω για μια σελιδα που βρηκα (καπου απο στο civinfo την σκαλωσα), και εχει tuning και styling για το αμαξι μας, 5πορτο(FK1-FK2), TypeS(FN1), TypeR (FN2).

 

http://www.banzai-tuning.de/csc_articles.php?VID=VKGxNkJud9OVSPrg&saSearch

 

"http://www.banzai-tuning.de/csc_articles.php?VID=VKGxNkJud9OVSPrg&saSearch[category]=Civic+FN1"

 

Συγκεκριμενα, βρηκα την πισω αεροτομη απο το TypeR (μοιαζει ιδια, δεν ειναι σαν αυτην που δινει εδω ο Σαρακακης) και την δινει 279Ε (+μεταφορικα, +τελωνειο).

Ξερει κανεις τι παιζει ακριβως? Η σελιδα δεν ειναι στα αγγλικα και δεν εβγαλα ακριβως μια ακρη. Μπορει να βοηθησει κανεις? Ποιος ξερει γερμανικα να μας πει τι γινεται και αν συμφερει κατι τετοιο (τελικη τιμη, τροπος πληρωμης, αν ειναι γνησια η aftermarket κτλ...)

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και ζητώ συγγνώμη αν έχει απαντηθεί σε προηγούμενες σελίδες. Παρήγγειλα το Civic Sedan 1.8 ES και θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει ή όχι VSA.

Σε ένα ES που έκανα test drive είδα ότι υπήρχε το κουμπί για την απενεργοποίηση του VSA και επίσης διάβασα στο internet ότι στα αρχικά μοντέλα πράγματι δεν υπήρχε και ότι προστέθηκε μετά.

Το μοντέλο που παρήγγειλα είναι από τα ελάχιστα made in Japan που απέμειναν στην Ελλάδα (σύμφωνα με τον αντιπρόσωπο τα civic τώρα πια για την Ευρώπη κατασκευάζονται στην Τουρκία και υπάρχουν μόνο ελάχιστα γιαπωνέζικα διαθέσιμα).

Υπάρχει περίπτωση το γιαπωνέζικο μοντέλο να είναι από τα πρώτα civic και να μην διαθέτει VSA? Εάν γνωρίζει κάποιος κάτι ας το αναφέρει.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και ζητώ συγγνώμη αν έχει απαντηθεί σε προηγούμενες σελίδες. Παρήγγειλα το Civic Sedan 1.8 ES και θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει ή όχι VSA.

Σε ένα ES που έκανα test drive είδα ότι υπήρχε το κουμπί για την απενεργοποίηση του VSA και επίσης διάβασα στο internet ότι στα αρχικά μοντέλα πράγματι δεν υπήρχε και ότι προστέθηκε μετά.

Το μοντέλο που παρήγγειλα είναι από τα ελάχιστα made in Japan που απέμειναν στην Ελλάδα (σύμφωνα με τον αντιπρόσωπο τα civic τώρα πια για την Ευρώπη κατασκευάζονται στην Τουρκία και υπάρχουν μόνο ελάχιστα γιαπωνέζικα διαθέσιμα).

Υπάρχει περίπτωση το γιαπωνέζικο μοντέλο να είναι από τα πρώτα civic και να μην διαθέτει VSA? Εάν γνωρίζει κάποιος κάτι ας το αναφέρει.

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

για την τουρκια τωρα το ακουω απο σενα:confused:παντως και προτου 3-4 μηνες που ειχα δει

ενα 4θ στην εκθεσει και ηταν made in japan ειχε και vsa και ηλεκτρικους καθρεφτες κατι που δεν ειχαν τα πρωτα τετραθηρα .:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Τό VSA είναι στανταρ στό Civic sedan.Όταν τό πρωτοέφερε τό είχαν μόνο οί αυτόματες εκδόσεις.Επίσης έχει καί αναδιπλώμενους καθρέπτες (τά πρώτα sedan δέν είχαν).Γιά νά αυξήσω τόν χώρο αποσκευών στό civic sedan πού έχω,αντικατέστησα τήν κανονική ρεζέρβα πού είχε,μέ τήν στενή "τύπου ανάγκης" πού δίνουν γιά τό 5θυρο.Έτσι ο χώρος αποσκευών έγινε πιό βαθύς -κατα 9cm περιπου- καί πιό χρηστικός.Τό αυτοκίνητο είναι πολύ καλό μέ εξαιρετική οδική συμπεριφορά (συνδυασμός άνεσης-κρατήματος).Πρίν καταλήξω στήν αγορά του οδήγησα:Τoyota corolla,Skoda octavia,VW golf,Mazda3 & Mazda6,Kia ceed.Κατέληξα στό Honda Civic sedan,γιατί ήταν -γιά εμένα- τό πιό ολοκληρωμένο αυτοκίνητο,γιά τά χρήματα πού διέθετα.Τό μόνο του αρνητικό είναι οί τριγμοί στό εσωτερικό από τά πλαστικά.Αυτό μέ έχει ενοχλήσει πάρα πολυ.
:cool:Σύμπαν καί Θεός αγέννητα.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και ζητώ συγγνώμη αν έχει απαντηθεί σε προηγούμενες σελίδες. Παρήγγειλα το Civic Sedan 1.8 ES και θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει ή όχι VSA.

Σε ένα ES που έκανα test drive είδα ότι υπήρχε το κουμπί για την απενεργοποίηση του VSA και επίσης διάβασα στο internet ότι στα αρχικά μοντέλα πράγματι δεν υπήρχε και ότι προστέθηκε μετά.

Το μοντέλο που παρήγγειλα είναι από τα ελάχιστα made in Japan που απέμειναν στην Ελλάδα (σύμφωνα με τον αντιπρόσωπο τα civic τώρα πια για την Ευρώπη κατασκευάζονται στην Τουρκία και υπάρχουν μόνο ελάχιστα γιαπωνέζικα διαθέσιμα).

Υπάρχει περίπτωση το γιαπωνέζικο μοντέλο να είναι από τα πρώτα civic και να μην διαθέτει VSA? Εάν γνωρίζει κάποιος κάτι ας το αναφέρει.

Ευχαριστώ πολύ.

Κατασκευή Honda αυτοκινήτων στην Τουρκία πρώτη φορά ακούω και εγώ. Το επίσημο εργοστάσιο της Honda στην Ευρώπη είναι στην Αγγλία και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο μέσα απο τα site της Honda στην Τουρκία που να αναφέρει οτι η κατασκευή των Civic sedan θα πραγματοποιείται πλεόν στην Τουρκία. Απο οτι γνωρίζω η Toyota φτίαχνει κάποια αυτοκίνητα στην Τουρκία αλλά και αυτή λόγω προβλημάτων άνοιξε και εργοστάσιο πρόσφατα στην Ρωσσία για να συνεχίσει εκεί την παραγωγή αυτοκινήτων στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Κατασκευή Honda αυτοκινήτων στην Τουρκία πρώτη φορά ακούω και εγώ. Το επίσημο εργοστάσιο της Honda στην Ευρώπη είναι στην Αγγλία και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο μέσα απο τα site της Honda στην Τουρκία που να αναφέρει οτι η κατασκευή των Civic sedan θα πραγματοποιείται πλεόν στην Τουρκία. Απο οτι γνωρίζω η Toyota φτίαχνει κάποια αυτοκίνητα στην Τουρκία αλλά και αυτή λόγω προβλημάτων άνοιξε και εργοστάσιο πρόσφατα στην Ρωσσία για να συνεχίσει εκεί την παραγωγή αυτοκινήτων στην Ευρώπη.

 

Τι να πω, σας μετέφερα ακριβώς τα λόγια του αντιπροσώπου ο οποίος μάλιστα είπε ότι μόνο εκεί παράγονται τώρα πια για την Ευρώπη. Και εγώ δεν είχα ακούσει μέχρι τότε τίποτα περί Τουρκίας.

Link to comment
Share on other sites

ξεκολληστε.......για ορισμενα μερη θα ισχυσει αυτη η επεκταση απο την 7ετια....

 

για την επιδιορθωση της ταπας της βενζινης πηγε κανενας η τζαμπα το εγραψα?

 

Πήγα σήμερα στο service της Πρέβεζας τους ανέφερα το πρόβλημα ,αλλά δεν γνώριζαν κάτι σχετικό με το θέμα.Μου είπαν ότι θα ζήτησουν ενημέρωση και θα με ειδοποιήσουν.Επίσης τους ανέφερα και για το πρόβλημα που έχω με το κεντρικό κλείδωμα και περιμένω και για αυτό απάντηση.Το κακό είναι πως όταν πηγαίνεις στο μάστορα τα προβλήματα δεν εμφανίζονται με αποτέλεσμα να βγαίνεις εκτεθημένος .Αν μπορείς πες μου σε ποιο service σου έκαναν το modification έτσι ώστε να ξέρω τι να τους πω.

 

Ζήτησα τιμή για το πρώτο service των 10000 χιλιομέτρων και μου είπαν....λάδια castrol TXT 5w-40 συνθετικά 16,5€ το λίτρο 10€ το φίλτρο και άλλα 10€ η εργασία.

Link to comment
Share on other sites

φιλε στην λαρισα στην metalaxis s.a το εκανα αφου απο εκει το αγορασα....

 

η επιδιορθωση ειναι αστεια μιλαμε για ενα κομματι μεταλλο και μια βιδα αλλα πρεπει ολοι να την κανετε γιατι 1 φορα θα κολλησει για τα καλα κια αντε μετα να βαλεις βενζινη

 

επισης να σημειωσω και εγω οτι μεχρι να ερθει η σειρα μου αφου το δοκιμαζα συνεχεια ανοιξε και ελεγα οτι θα με περασουν για γραφικο

 

και κανονικα θα επρεπε να γινει ανακληση στα σιβικ που δεν εχουν αυτο το ελασμα αλλα αυτοι κοιμουνται ορθιοι...

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα ES που έκανα test drive είδα ότι υπήρχε το κουμπί για την απενεργοποίηση του VSA και επίσης διάβασα στο internet ότι στα αρχικά μοντέλα πράγματι δεν υπήρχε και ότι προστέθηκε μετά.

 

Καλησπέρα ,

Ηθελα να σε ρωτησω σε ποια αντιπροσωπεια εκανες το test drive γιατι εγω σε 2-3 που ρωτησα δεν το ειχαν για test drive. Επισης ηθελα να σε ρωτησω τι χρονο παραδοσης σου ειπαν

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τό VSA είναι στανταρ στό Civic sedan.Όταν τό πρωτοέφερε τό είχαν μόνο οί αυτόματες εκδόσεις.Επίσης έχει καί αναδιπλώμενους καθρέπτες (τά πρώτα sedan δέν είχαν).Γιά νά αυξήσω τόν χώρο αποσκευών στό civic sedan πού έχω,αντικατέστησα τήν κανονική ρεζέρβα πού είχε,μέ τήν στενή "τύπου ανάγκης" πού δίνουν γιά τό 5θυρο.Έτσι ο χώρος αποσκευών έγινε πιό βαθύς -κατα 9cm περιπου- καί πιό χρηστικός.Τό αυτοκίνητο είναι πολύ καλό μέ εξαιρετική οδική συμπεριφορά (συνδυασμός άνεσης-κρατήματος).Πρίν καταλήξω στήν αγορά του οδήγησα:Τoyota corolla,Skoda octavia,VW golf,Mazda3 & Mazda6,Kia ceed.Κατέληξα στό Honda Civic sedan,γιατί ήταν -γιά εμένα- τό πιό ολοκληρωμένο αυτοκίνητο,γιά τά χρήματα πού διέθετα.Τό μόνο του αρνητικό είναι οί τριγμοί στό εσωτερικό από τά πλαστικά.Αυτό μέ έχει ενοχλήσει πάρα πολυ.

 

Ηθελα να σε ρωτησω αν σκεφτηκες να αγοράσεις το υβριδικό , και αν η επιλογη σου οφειλεται στον τροπο χρησης του αυτοκινητου (πχ ταξιδια) η σε κατι αλλο (πχ επιφυλαξεις για τη νεα τεχνολογια)

 

Ειμαι ακομα αναποφασιστος και δε μπορω να αποκλεισω ευκολα το ενα απο τα δυο..

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν αυτοκίνητο που είχανε αποκλειστικά για test drive, ένα κοινό ΙΧ ήτανε και λογικά ανήκε σε αυτόν.

Για χρόνο παράδοσης μου είπε περίπου 2 εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

Κατασκευή Honda αυτοκινήτων στην Τουρκία πρώτη φορά ακούω και εγώ. Το επίσημο εργοστάσιο της Honda στην Ευρώπη είναι στην Αγγλία και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο μέσα απο τα site της Honda στην Τουρκία που να αναφέρει οτι η κατασκευή των Civic sedan θα πραγματοποιείται πλεόν στην Τουρκία. Απο οτι γνωρίζω η Toyota φτίαχνει κάποια αυτοκίνητα στην Τουρκία αλλά και αυτή λόγω προβλημάτων άνοιξε και εργοστάσιο πρόσφατα στην Ρωσσία για να συνεχίσει εκεί την παραγωγή αυτοκινήτων στην Ευρώπη.

Autokinhta sthn Tourkia ftiaxnoun edo kai pola xronia oi:

Renault, ford, toyota kai h fiat(mono gia thn agora ths tourkias)

autes sigoura mporei kai alles....

opote giati oxi kai h Honda?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Autokinhta sthn Tourkia ftiaxnoun edo kai pola xronia oi:

Renault, ford, toyota kai h fiat(mono gia thn agora ths tourkias)

autes sigoura mporei kai alles....

opote giati oxi kai h Honda?

Άλλον να φτίαχνονται αυτοκίνητα για την αγορά της Τουρκίας και άλλο αυτά να εισάγονται και στην υπόλοιπη Ευρώπη. Πάντως πουθένα και σε κανένα site της Honda δεν αναφέρει οτι κατασκευάζονται αυτοκίνητα στην Τουρκία έστω και για την αγορά της Τουρκίας.

Όσο για τις εταιρείες που φτίαχνουν αυτοκίνητα στην Τουρκία οι ίδιες οι εταιρείες δεν έχουν και τις καλύτερες εντυπώσεις για τα αυτοκίνητα τους τα οποία κατασκευάζονται στην Τουρκία.

Link to comment
Share on other sites

η χοντα στην ευρωπη βγαζει αυτοκινητα μονο απο το σουΪντον της αγγλιας....αυτο το ξερουν και οι πετρες

 

προσφατα ανακοινωνε οτι θα διπλασιαζε τους εργατες για να ανταπεξελθει στις παραγγελειες σιβικ και crv

 

παμε παρακατω τωρα...!

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να σε ρωτησω αν σκεφτηκες να αγοράσεις το υβριδικό , και αν η επιλογη σου οφειλεται στον τροπο χρησης του αυτοκινητου (πχ ταξιδια) η σε κατι αλλο (πχ επιφυλαξεις για τη νεα τεχνολογια)

 

Ειμαι ακομα αναποφασιστος και δε μπορω να αποκλεισω ευκολα το ενα απο τα δυο..

Ευχαριστω

Τό είχα καί εγώ υπ'όψην μου,τό υβριδικό.Οί λόγοι πού δέν κατέληξα σ'αυτό ήταν: 1)Δέν αναδιπλώνονται οί πλάτες τών πίσω θέσεων (λόγω μπαταριών) 2)Τό χρησιμοποιώ συνήθως γιά ταξίδια,γιατί μέ μήκος 4,54m,δέν είναι καί ότι πιό βολικό γιά τήν πόλη 3)Οί επιδόσεις τού υβριδικού είναι σαφώς υποδεέστερες τού συμβατικού,ιδίως στις ρεπρίζ μετά τά 120Km/h 4)Δέ μπορείς νά ρυμουλκήσεις μέ τό υβριδικό 5)Εχει μικρότερα εμπρόσθια δισκόφρενα τό υβριδικό 6)Δέν τό φέρνει με ηλιοροφή.Δέν έχω κάποιες επιφυλάξεις γιά τήν τεχνολογία αυτή,γιατί ήδη "φοριέται" αρκετά χρόνια.
:cool:Σύμπαν καί Θεός αγέννητα.
Link to comment
Share on other sites

η χοντα στην ευρωπη βγαζει αυτοκινητα μονο απο το σουΪντον της αγγλιας....αυτο το ξερουν και οι πετρες

 

προσφατα ανακοινωνε οτι θα διπλασιαζε τους εργατες για να ανταπεξελθει στις παραγγελειες σιβικ και crv

 

παμε παρακατω τωρα...!

 

Ίσως να είμαι χειρότερος από τις πέτρες αφού τουλάχιστον εγώ δεν το γνώριζα.:lol:

 

Αν ισχύει όμως αυτό γιατί να μου είπε ο αντιπρόσωπος για την Τουρκία(και μάλιστα το είπε και λίγο διστακτικά). Το θεωρώ αδιανόητο να είναι τόσο άσχετος και πολύ περισσότερο δεν βρίσκω κάποιο λόγο για να πει ψέματα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είμαι χειρότερος από τις πέτρες αφού τουλάχιστον εγώ δεν το γνώριζα.:lol:

 

Αν ισχύει όμως αυτό γιατί να μου είπε ο αντιπρόσωπος για την Τουρκία(και μάλιστα το είπε και λίγο διστακτικά). Το θεωρώ αδιανόητο να είναι τόσο άσχετος και πολύ περισσότερο δεν βρίσκω κάποιο λόγο για να πει ψέματα.

Μάλλον δεν ξέρει τι του γίνεται ή έχει βρει κανα κόλπο και κανεί καμμιά παραεισαγωγή για να ξεφύγει απο τον "Ακατανόμαστο":lol::p:lol::p!!!

Link to comment
Share on other sites

ποιος σας είπε ότι ΔΕΝ έχει εργοστάσιο η χόντα στην Τουρκία;;;

 

Ψάξτε το λίγο καλύτερα. Πάντως τα δικά μας 5θυρα και τρίθυρα γίνονται μόνο στην Αγγλία

Link to comment
Share on other sites

gia thn toyrkia den exw akoysei kati oti exei ergostasio ekei h honda.

 

KYRIOI THELW MIA VOHTHEIA.

 

STO HONDA MOY TYPE-S,BRHKE TO MPROSTINO SPOILER STO PEZODROMIO KAI GDAR8IKE APO KATW,AYTO DEN EINAI PROBLHMA ,ALLA TO PROVLIMA EINAI OTI O PROFILAKTIRAS STRAVWSE LIGO,KSERETE TIPOTA POY NA PAV NA TO DOYN?THA ME GDAROYN STHN TIMH?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας εκεί που να άλλαξε την headunit του στερεοφωνικού χωρίς να κρατησει την εργοστασιακή? Η οθόνη με τις ενδείξεις για τον κλιματισμό αλλάζει με αυτη από το απλό type-r η οποία έχει πάνω και τα κουμπακια για να αλλάζεις την ώρα. Το πρόβλημα είναι με τον κόκκινο φωτισμό της. Ξέρετε αν η οθόνη από το 1.4 base δέχεται ενδείξεις κλιματισμού?
Link to comment
Share on other sites

gia thn toyrkia den exw akoysei kati oti exei ergostasio ekei h honda.

 

KYRIOI THELW MIA VOHTHEIA.

 

STO HONDA MOY TYPE-S,BRHKE TO MPROSTINO SPOILER STO PEZODROMIO KAI GDAR8IKE APO KATW,AYTO DEN EINAI PROBLHMA ,ALLA TO PROVLIMA EINAI OTI O PROFILAKTIRAS STRAVWSE LIGO,KSERETE TIPOTA POY NA PAV NA TO DOYN?THA ME GDAROYN STHN TIMH?

Αν το πας απλά για να το δουν και να το εκτιμήσουν δεν θα σου πάρουν τίποτα αλλά αν που οτι δεν γίνεται να φέρουν ξανά στην θέση του τον προφυλακτήρα και πρεπει να τον φτιάξεις με το πιθανότερο αποτέλεσμα να σου που οτι χρειάζεται αλλάγη εεε τότε μάλλον όπου και να πας δεν νομίζω να μην σε γδάρουν.

 

Εγώ πάντως δεν θα πήγαινα σε μια αντιπροσωπεία θα το έψαχνα σε αρκετές γιατί έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο να υπάρχουν αρκετά μεγάλες αποκλίσεις στις τιμές μεταξύ των αντιπροσωπειών. Στα forum ακούγεται οτι καλώς στις τιμές και σαν εργασία είναι ο Παπρας αλλά και σε προηγούμε μηνύματα εδώ μέσα κάποιοι έχουν αναφέρει και άλλες αντιπροσωπείες με καλές και με λογικές τιμές.

 

Σου εύχομαι να μην χρειαστεί να σου κάνουν τίποτα και απλά να χρειάζεται επανατοποθέτηση ο προφυλακτήρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...