Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2017)


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραια,μολις το δεις καλυτερα πες και γνωμη για πισω καμερα αλλα και για αυτονομια.

Καλοριζικο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 625
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω το εκλησα το σαββατο με 250 στο e-shop παιδια και τωρα το δινει 289 τωρα δλδ 39 ευρω κατω οσο για το notification Led. και στο Ζ5 το εχω απενεργοποιημενο αφου ετσι και αλιως βλεπω οτι αναβει η οθονη οτι καποιος με καλει και παιζει ο ηχος που εχω για δευτερο κινητο το θελω η να το ακυρωσω και να παω για Α5 2017 η για s7 που κανει 160 ευρω παραπανω? αξιζει το α3 αν και με το z5 ευχαριστημενος ειναι αλα το θελω για το δευτερο νουμερο που το εχω με το απλο samsung με κουμπακια ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο skroutz οτι τα περισσοτερα Α3 2017 ειναι EU και κάποια λένε branded ενω άλλα δεν αναφερουν τιποτα. Τα branded τα αποκλειω. Να επιλεξω ενα απο τα υπολοιπα δυο (EU ή χωρις διευκρινηση) ή πρεπει να προσεξω απο ποια χωρα ειναι για να μην παιρνω τελευταιος της αναβαθμισεις;

Εχετε να προτεινετε καποιο συγκεκριμενο καταστημα;

 

κριμα γιατι το e-shop το φερνει απο την samsung hellas στα 250 την προηγουμενη εβδομαδα το ειχε προσφορα σε μαυρο πρωτο κινητο samsung

Link to comment
Share on other sites

Ναι και τι να λεει αν εχεις η οχι Notification led ??

Αυτη ειναι μια μοδα που περασε.

 

Οκ, αναβοσβηνει το λαμπιονι ... ΔΕΝ θα ξεκλειδωσεις να δεις τι τρεχει;

Αφου ετσι κι αλλιως θα ξεκλειδωσεις και χωρις αυτο για να δεις... σε περιπτωση που για ωρα δεν ακουσες κατι ή οδηγουσες και γυρισες σπιτι πριν το αφησεις στο τραπεζι ας πουμε.

 

Σιγα τ'αυγα.... Ζουμε και χωρις αυτο ... και οσοι εζησαν με τετοιο, στην απουσια του δεν εκοψαν και φλεβα....

 

περνωντας την αυθεντικη θηκη δειτε το video πως διχνει οτι σε καλουν ειναι σε A52017 αλα πυστευω οτι ετσι θα γινεται και στο Α3
Link to comment
Share on other sites

εμενα λεει sm-a320FL και ποσες ωρες περει να το φωρτησω οταν το εβαλα στην μπριζα ελεγε 41% φωρτισμενο
Link to comment
Share on other sites

μονο στην εφαρμογη με τα sms μου εχει τσεκαρισμενο τα ελληνικα με κεφαλαια γραματα και δεν τα κανει μικρα ενω σε εφαρμογες δουλευει μια χαρα αν αλαξω γλωσσα στα sms σε αγγλικα π.χ δουλευει κανονικα το εχει και αλος?
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι η εκδοση A320FLXXU1AQA6 ενω η ελληνικη ειναι A320FLXXU1APLC οταν το ανοιξα και πηγα να κανω τα update το ειχε περασμενο το τελευτεο ενω στο puplic Που πηγα και το ειδα ειχε ακομα του δεκεμβριου ενω εμενα φεβρουαριου εδω ομως γραφει οτι την εκδοση που εχω ειναι cosmote και υπολιπες χωρες http://www.androidinfotech.com/2017/03/samsung-galaxy-a3-2017-sm-a320fl-marshmallow-official-firmware.html
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ SAMSUNG GALAXY A3 2017 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝ ΕΝΩ ΕΧΩ ΦΟΥΛ ΣΗΜΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΤΟ!ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ,,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΣΥΣΚΕΥΗ??ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Η SAMSUNG ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ,,ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ?? :(:(
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μήπως έχεις ενεργοποιήσει καμία φραγή ή προώθηση κλήσεων στην συσκευή και έλεγξε την sim σε άλλη συσκευή...
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ SAMSUNG GALAXY A3 2017 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝ ΕΝΩ ΕΧΩ ΦΟΥΛ ΣΗΜΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΤΟ!ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ,,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΣΥΣΚΕΥΗ??ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Η SAMSUNG ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ,,ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ?? :(:(

μόλις βάλεις την κάρτα σου σου εκανε αυτο το πρόβλημα κάνε μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων σε τι εταιρεία έχεις την sim εμένα με cosmoteλέει 3g αντί για 4g

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Έψαχνα για κινητο για τη σύζυγο ώστε να αντικαταστήσει το Xiaomi mi4 που παρουσιάζει θεματα. Ήμουν ανάμεσα στο Α5 2016 και το Redmi Note 4 αλλά όταν πήγαμε σε ένα κατάστημα της άρεσε το Α3 λόγω μεγεθους. Οπότε μάλλον θα πάρω αυτό. Ήθελα να ρωτήσω κατά πόσο θα καταλάβει διαφορα λόγω χαμηλότερης ανάλυσης οθόνης. Επειδή παίζει ο μικρός pokemon go να υποθέσω πως το τρέχει απροβλημάτιστα. Τέλος το μοντέλο που βρίσκω σχετικά φθηνότερα και όχι EU είναι το SM-A320FL Είναι οκ; Ευχαριστώ

 

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το FL που βρίσκεις είναι οκ το σκέτο F είναι για εκτός Ευρώπης έχει μικρή μπαταρία το j7 2016 έχει 3000 μπαταρία προτίμησε α5 2017 εγώ που δεν το πολύ πειράζω βγάζω 2 ημέρες με 3 και είμαι στο 37% τώρα από της 29 του προηγούμενου μήνα που ήταν 100% μπαταρία

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν είστε μέσα στην κάμερα και βάλτε σε λειτουργία το φλας ενεργοποιηθηκε σας ανάβει σαν φακός το led η όχι

Link to comment
Share on other sites

Το FL που βρίσκεις είναι οκ το σκέτο F είναι για εκτός Ευρώπης έχει μικρή μπαταρία το j7 2016 έχει 3000 μπαταρία προτίμησε α5 2017 εγώ που δεν το πολύ πειράζω βγάζω 2 ημέρες με 3 και είμαι στο 37% τώρα από της 29 του προηγούμενου μήνα που ήταν 100% μπαταρία

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν είστε μέσα στην κάμερα και βάλτε σε λειτουργία το φλας ενεργοποιηθηκε σας ανάβει σαν φακός το led η όχι

Το α5 2017 ειναι πάνω από το budget μου δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ COSMOTE..ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΡΤΑΣ ΣΙΜ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ..ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΛΕΣ?ΕΧΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ (ΓΙΑ ΣΗΜΑ,ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ)ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ SERVICE ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ
Link to comment
Share on other sites

annoula_88

για να κάνεις επαναφορά θα πρέπει να κρατήσεις backup τα δεδομένα σου δες το video

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ότι με την αναβάθμιση του κινητού το led που ανάβει όταν φορτίζει κλειστό το κάνουν να ανάβει σαν led ειδοποίησειων
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι ανάβει led κατά την φόρτιση;

Άκυρο... Τώρα είδα ότι γράφεις κλειστό...

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ COSMOTE..ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΡΤΑΣ ΣΙΜ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ..ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΛΕΣ?ΕΧΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ (ΓΙΑ ΣΗΜΑ,ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ)ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ SERVICE ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ

 

Πρώτα πρώτα με τα κεφάλαια είναι σαν να φωνάζουμε και δεύτερον Από πού το πήρες το Α3 2017 σε επτά ημέρες αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα επιστρέψεις από το κατάστημα ή αντικατάσταση σαν ελαττωματικό δεύτερον κάνε τα βήματα του βίντεο για την τελείως επαναφορά ρυθμίσεων και αν δεν διορθωθεί τίποτα τότε το στέλνεις στο Service ίσως έπεσες σε ελαττωματική παρτίδα

Link to comment
Share on other sites

Άντε σιγά σιγά έρχεται...

 

παιδιά την βοήθεια σας... το κινητό το έχω εδώ και λίγες μέρες, σήμερα παρατήρησα ότι όταν δω την οθόνη υπό γωνιά μπλεδίζει ελαφρώς... είναι φυσιολογικό?

Edited by geovoul23
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Άντε σιγά σιγά έρχεται...

 

παιδιά την βοήθεια σας... το κινητό το έχω εδώ και λίγες μέρες, σήμερα παρατήρησα ότι όταν δω την οθόνη υπό γωνιά μπλεδίζει ελαφρώς... είναι φυσιολογικό?

 

Άσε να δούμε πως θα πάει 7.0 και βλέπουμε τα την βάλουμε δεν ξέρουμε η Samsung πως θα το υποστηρίξει το κινητό δεν είναι Sony που το υποστηρίζει τα κινητά της Οπότε Ας έχουμε και μία πισινή πάντα

Edited by BILLY5
Link to comment
Share on other sites

Άσε να δούμε πως θα πάει 7 και βλέπουμε τη βάλουμε δεν ξέρουμε η Samsung πως θα το υποστηρίξει Sony που το υποστηρίζει Οπότε Ας έχουμε και μία πισινή πάντα

Τώρα ειλικρινά.... Βγάζεις νόημα από τα γραφόμενα;

Δεν διάβασες πριν το στείλεις; Δεν είδες ότι κάτι δεν πάει καλά;

 

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρε αφήστε να δούμε πως θα πάει η 7.0 και τι bugs θα έχει και αφήστε τον ορθογραφικό έλεγχο και τις εξυπνάδες σας γιατί το tab a2016 της Samsung δεν έχει πάρει καν την 6 και έχει μείνει στην 5.1
Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε κάνεις κάτι για ορθογραφία; Συντακτικό είναι το πρόβλημα.

Όσο για το "εξυπνάδες"... Καλύτερα να μην το σχολιάσω​.

Μακάρι όμως να σε βοηθήσει η 7άρα, την οποία όλοι περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...